[TVN] Twoja Droga do gwiazd

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja uwaÂżam, Âże "Mamy CiĂŞ!" jest teraz najlepszym programem w TVN :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Najlepszym programem tvn- jest obecnie najslbsze ogniwo... nie mniej jednak mamy cie jest jednym z lepszych programow tvn-u, ale nie nalezy chyba tego tak uproszczac...tvn ma co najmniej kilka bardzo dobrych programow i kilka dobrych, fakt wyjatkowe wpadki tez sie zdarzaja, ciao darvin to porazka
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

SÂłuchaj michos - chyba wiesz, Âże Polska jest wolnym krajem i kaÂżdy ma prawo do wyraÂżania swoich opinii
A to byÂła wÂłaÂśnie moja opinia :!: :!: :!: i teÂż mam do niej prawo :!: :!: :!:
jak dla mnie Ciao debil to program dla debili (kaÂżdy ma prawo do opini)
I nawet sÂą inni ktĂłrzy majÂą podobnÂą opnie od mojej i jest ich na tym forum wiĂŞcej :!: :!: :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja lubiĂŞ Ciao Darwin. Tzn. kojarzy mi siĂŞ z czymÂś. Jak wiecie, zawsze na wakacjach jestem we WÂłoszech przez dwa miesiÂące i co roku tam to oglÂądaÂłem (wÂłoskÂą edycjĂŞ w Canale 5). MoÂże i program dla debili ale ja oglÂądaÂłem bo wtedy jeszcze niewiele rozumiaÂłem po wÂłosku i to byÂł jedyny program z ktĂłrego coÂś wiedziaÂłem. OczywiÂście wÂłoska edycja byÂła z wiĂŞkszym rozmachem, wyjÂątkowym prowadzÂącym, wiĂŞcej ÂświateÂł, muzyki, radoÂści... nawet samo studio byÂło duÂżo wiĂŞksze. W Polsce to nie to samo.

I we w³oszech by³o to bardzo lubiane... Mo¿e nie dlatego, ¿e s¹ debilami. Ale o ile pamiêtam to program nadawany by³ te¿ w soboty, o 21:00. A na wakacjach to godzina o której wszyscy wychodz¹ z domów, bo wtedy temperatura spada³a poni¿ej 25 stopni i wreszcie mo¿na by³o normalnie oddychaÌ. Nom i zawsze jak wychodziliœmy to widzia³em, ¿e w ka¿dym barze by³ w³¹czony ten program - W³osi sobie jedli lody, rozmawiali z przyjació³mi i k¹tem oka zerkali na telewizor. Mo¿e w³aœnie o to chodzi³o, ¿eby zrobiÌ weso³y program, którego nie trzeba uwa¿nie ogl¹daÌ, ¿eby wiedzieÌ o co chodzi. Ale w Polsce jest inna mentalnoœÌ i to siê nie przyjê³o.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Anonymus pisze:
michos pisze: PrzecieÂż to program dla idiotĂłw :!: :!: :!: Wszystkie tego typu programy sÂą do dup. :!: :!: :!:
SÂłuchaj michos - chyba wiesz, Âże Polska jest wolnym krajem i kaÂżdy ma prawo do wyraÂżania swoich opinii :lol:
To, Âże tobie siĂŞ "Ciao Darwin" nie podoba to nie mieĂŚ pretensji do innych
:arrow: Za³ó¿ sam telewizjê i zrób jakiœ program, to zobaczymy który bêdzie g³upszy
Masz pretensje do Michosa o to, Âże on ma pretensje do tvn o to, Âże zrobili program dla debili. Co za Paranoja. Ludzie przeczytajcie choĂŚ raz to co napisaliÂście bo czasami wychodzÂą z tego gÂłupoty porĂłwnywalne z tymi z Ciao Darwin. :wink:
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Czesc, pamiĂŞtam drogĂŞ do gwiazd, ktĂłrÂą prowadziÂł Ibisz. ZakoĂączyÂła siĂŞ 2 miejscem Tarnowianki na koncercie Âświatowym, ktĂłry prowadziÂła jakaÂś para z tego gÂłupiego serialu: "Moda na sukces". DostaÂła 2 miejsce, duÂżo kasy, ale umilkÂła. Szkoda. Pozatym dziwi mnie to iÂż TVN wogĂłle siĂŞ do niej nie przyznaje. Ten program jakby wymazaÂł z pamiĂŞci. Jak liczy edycje, to tamtÂą mimo Âże tak zwyciĂŞskÂą, pomija. Ja jestem z Tarnowa, ale nic o niej dalej nie wiem, a wy ? Najpierw siĂŞ niÂą chwaliÂł, teraz zero. Wiem, Âże w Tarnowskim Centrum Kultury jÂą pokazywali na filmiku, przed finaÂłem, ale nie bywam tam i nie wiem czy jest tam dalej, ktĂłra to osoba.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości