[TVN] Naznaczony

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja juÂż pisaÂłem i mam 2 propozycje na Naznaczonego: albo wtorek 22:30 albo piÂątek po 22
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WczeÂśniejsza dyskusja jest dobrym przykÂładem, Âże bez informacji spekulowanie o serialu jest bezsensowe. Wszyscy myÂśleli, Âże ten serial zobaczymy wiosnÂą i "starali siĂŞ ukÂładaĂŚ" ramĂłwkĂŞ. A jednak jest inaczej i wiemy, Âże "Naznaczony" pojawi siĂŞ jesieniÂą w TVN. WiĂŞcej wiadomoÂści, takÂże o fabule:
media2 pisze:Jesieni¹ 2008 roku telewizja TVN wyemituje na swojej antenie nowy serial - "Naznaczony", w którym jedn¹ z g³ównych ról gra Piotr Adamczyk. Nadawca zapewnia, ¿e jest to "zuep³enie nowatorski serial".
Nowa produkcja telewizji TVN to zupeÂłnie nowatorski, na polskim rynku, projekt fabularnej opowieÂści ³¹czÂącej aspekty tajemnicy i wÂątki obyczajowe – zapewnia nadawca.

KanwÂą serialu "Naznaczony" sÂą losy g³ównego bohatera Tadeusza Krala (Piotr Adamczyk), skromnego nauczyciela matematyki. To typowy facet, bardzo zakochany w swojej Âżonie Milenie (Anna Dereszowska) oraz przykÂładny ojciec Natki (Julia WrĂłblewska), ktĂłra jest jego oczkiem w gÂłowie. ÂŻycie g³ównych bohaterĂłw wydaje siĂŞ byĂŚ ustabilizowane, ale do pewnego momentu… do dnia, kiedy Tadeusz zostanie uczestnikiem wypadku, w ktĂłrym potrÂąci Nieznajomego...

W rolach g³ównych zobaczymy m.in.: Piotra Adamczyka, Annê Dereszowsk¹, Juliê Wróblewsk¹, Arkadiusza Bazaka, Miko³aja Mullera oraz plejada polskich aktorów, którzy bêd¹ pojawiaÌ siê goœcinie w 13 odcinkach tego serialu.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Strasznie mnie to dziwi, gdy¿ na plan weszli ju¿ miesi¹c temu wiêc serial móg³by spokojnie pójœÌ na wiosnê, zwa¿ywszy na to ¿e ma tylko 13 odcinków. Ale jedno mnie jeszcze ciekawi. Przeczyta³em wczoraj artyku³ z 7 grudnia gdzie pan Miszczak mówi w³aœnie tak:

1. "Pracujemy nad nowymi serialami, m.in. nad nastĂŞpcÂą "Magdy M". JesteÂśmy na etapie castingu, wiĂŞc nie mogĂŞ jeszcze powiedzieĂŚ, kto w nim zagra."
2. "Dyskutujemy o programie "Divy" z gwiazdami polskiej piosenki."
3. "Mamy rĂłwnieÂż w opracowaniu wielki program rozrywkowy, ale to niespodzianka dla naszych widzĂłw"

To sÂą 3 najciekawsze cytaty. Czy wie ktoÂś coÂś wiĂŞcej o co to moÂże chodzi??
Ostatnio zmieniony środa 19 gru 2007, 21:03 przez mateusz240, łącznie zmieniany 1 raz.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A moÂże po prostu w wiosennej ramĂłwce nie mam miejsca na ten serial?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

Naznaczony pojawi się jednak dopiero jesienią :shock:
To co w sobotę? Niania i filmy? :?
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: Naznaczony

Post autor: lukasz92_1992 »

Adrian ;P pisze:Naznaczony pojawi się jednak dopiero jesienią :shock:
To co w sobotę? Niania i filmy? :?
'
W sobotnim pasmie wiosna ma by emitowany General.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: Kuba »

Dalej nie znamy daty premiery, ale możemy już obejrzeć zwiastun (angielski). Wygląda imponująco :arrow: http://distribution.tvn.pl/1,1526491,28871,offer.html
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Miałem go polecić, ale ktoś mnie już uprzedził. Naprawdę serial jeśli będzie wyglądał tak jak w tym jinglu, to poprostu szook... wielki szacunek dla TVN... pozdrawiam i czekam do jesieni...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Naznaczony

Post autor: Merlin_89 »

Wygląda na to, że TVN da nam to czego jeszcze w polskiej telewizji nie było...
Zapowiada się rewelacyjnie!
Link: http://www.youtube.com/watch?v=gOL5vrNs_fQ
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Naznaczony

Post autor: bartek09 »

Tvn już reklamuje serial. Emituje krótkie spoty z hasłem "sumienie nie da o sobie zapomnieć". Można je też zobaczyć na http://www.naznaczony.tvn.pl ciekawe jaka będzie pora emisji, ja obstawiam: środa 21.30 8)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Widziałem. Zbytnio w spocie nic sie nie dzieje, jednak troche mozę opowiem: facet wycina w gazecie litery i lektor mówi: sumienie nie da o sobie zapomniec" czy cos takiego. Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Naznaczony

Post autor: Adrian ;P »

Myślę, że to będzie hit :lol2: Czekam na ten serial już od dawna i cieszę się, że w końcu zostanie wyemitowany :D A środa o 21:30 to bardzo dobra pora na taki serial. Mam nadzieję, że tak jak w poprzednich sezonach (Wiosna 2009 i Jesień 2008) będziemy mogli oglądać horrory w środowe wieczory.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

A może faktycznie TVN ma zamiar jesienią stworzyć takie pasmo horrorowo-wstrząsające ;p
21:30 - Naznaczony
22:30 - Horrory w środowe wieczory
Co o tym sądzicie?
Fajnie by było.
Oprócz tego może tak w czwartek o 21:30
21:30 - Sins Of Love
do 22?
a potem "Kobieta na Krańcu świata"?
Ale pewnie TVN nieodważył by się wstawic tej produkcji o tych porach.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
waldas007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2009, 13:44

Re: Naznaczony

Post autor: waldas007 »

witam!
jestem u nowy
mieszkam w Gnieżnie i jestem przyszłym studentem medioznawstwa

a co ja mysle?
wydaje mi sie, ze Naznaczony poleci w srody o 21.30, a po nim horrory
jesli chodzi o program martyny wojciechowskiej, to widze go raczej w niedzielne około godz. 17
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Naznaczony

Post autor: kamilkomentuje »

Odcinkowy thriller "Naznaczony" będzie emitowany w środowe wieczory. Pierwszy z 13 odcinków nowej produkcji TVN zostanie pokazany 9 września o 21.30 - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Serial przedstawia historię Tadeusza (w tej roli Piotr Adamczyk), skromnego nauczyciela matematyki wiodącego ułożone życie z żoną i córką. Spokój zakłóca mu nieznajomy, który przypomina mu jego dawny grzech z przeszłości. Spotkanie z mężczyzną zmienia życie nauczyciela w piekło.

No czyli się sprawdziło to co przypuszczałem. :tanczy: :lol: Czyżby TVN planował tylko 1 serie tej mega produkcji? Być może. W końcu tak było by lepiej.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości