Prześwietlenie w TVN

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

widac dobrez zorganizowany jest, ale ja za nim nie przepadam :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

PrzeÂświetlenie to moim zdaniem jeden z najlepszych programĂłw publicystycznych w polskiej telewizji. Jest dynamiczne, sprawnie prowadzone, z trafnymi pytaniami. Bardzo podobaÂł mi sie poczÂątek programu z czeskim dziennikarzem gdy pojawiÂł siĂŞ fragment Rumcajsa, dzieciĂąstwo mi sie przypomniaÂło.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

mi nie odpowiada tylko to ¿e prowadz¹cy czasem zachowuj¹ siê jakby goœÌ nie by³ im potrzebny i sami nawzajem sobie odpowiadaja na zadane pytania, ale ogólnie program ok :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przeswietlenie to najlepszy rogram publicystyczny i niestety jeden z niewielu ju¿ dobrych programów na tvn. œwietna nowa formó³a programu i klótnie prowadz¹cych i zazwyczaj bardzo ciekawi goscie ;) czasemprogram na poziomie i powazny - Eldo a czasem jaja tak jak wtedy gdy oceniali kandydatów na prezydenta ;) widzia³ ktoœ ??? ;)

btw tvn 7.30 tvn 24 20.30
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

zaczynam sie chyba powoli przekonywac do tego programu, nie moge sie jednak zgodzic z opinia ze to jeden z niewielu dobrych programow na tvnie, jest ich tam conajmniej kilka podczas gdy na polsacie takich nie zauwazam, na polsacie nie ma ani jednego ktory bylby mnie w stanie przyciagnac
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dobre programy na tvn Uwaga , przeÂświetlenie, robinson i mamy cie

no i na tvn 24 firma :)

a na polsacie mamy juÂż fajny program leesa :)
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

do dobrych programow tvnu dodal bym jescez oprocz tych co wymieniels, najslabsze ogniwo, to wedlug mnie bardzo dobry program, jescez fakty i rozmowy w toku :D :D a program lisa wcale nie jest taki fajny
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Przeœwietlenie by³o super z Czarzastym i niejako w nawiazaniu do tego z Na³êczem, az mi³o sie ogl¹da³o :D :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja nie widzialem z nimi akurat :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

jak dla mne zbyt maÂło polityczny. na przykÂład po co ostatnio byÂło o Âżyciu seksualnym PolakĂłw z Mellerem. Mogliby w koĂącu ustaliĂŚ profil Tego programu.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No i dobrrze, Âże mniej tej polityki i sa bardziej luÂźne tematy. Z mellerem byÂło super. ÂŚmiaÂłem siĂŞ przez caÂły program. :lol: :lol: :lol: A co chciaÂłbyÂś aby wszĂŞdzie byÂły gadajÂące gÂłowy. I tak moim zdaniem za duÂżo maja okazji aby gÂłosiĂŚ swoje nikÂłe mÂądroÂści.
Profil tego programu jest luÂźny i jedyny w swoim rodzaju.
Dobrze, Âże jest taki program gdzie sa poruszane tematy na ktĂłre w innych programach sÂłowa nie powiedzÂą.
ÂŻYcie to nie tylko polityka to takÂże sex :lol: :lol: :lol: (i to biliÂżej dotyczy ludzkiej egzystencji)

Ja powiem na koniec, ze mi siê czasami ¿ygaÌ chce od tych gadaj¹cych g³ów w tvn24. O wiele chêtniej obejrze sobie program typu "przeœwietlenie"
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

dla kaÂżdego coÂś dobrego. ale od czasĂłw Kropki nad i...to nie ma podobnej pozycji do dziÂś.przynajmniej w Tefaenie.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

tobi pisze:jak dla mne zbyt maÂło polityczny. na przykÂład po co ostatnio byÂło o Âżyciu seksualnym PolakĂłw z Mellerem. Mogliby w koĂącu ustaliĂŚ profil Tego programu.
Ostatnio Âżalili siĂŞ Âże PAN PREZYDENT im odmĂłwiÂł.Przypuszczam Âże wielu politykĂłw im odmawia i muszÂą szukaĂŚ na szybko tematĂłw zastĂŞpczych do proramu.Podobnie byÂło z Olejnik niektĂłrzy siĂŞ jej bali.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

dlaczego maj im odmawiac, nierozumiem :? :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Jeœli dziennikarze zadaj¹ trudne pytania politykom to ci wol¹ ich unikaÌ(zw³aszcza jeœli taki polityk ma coœ do ukrycia).Tak by³o z Morozowskim na ostatniej konferencji u Kwacha. Morozowski zada³ prawie dwa takie same pytania(na pierwsze Kwaœniewski odpowiedzia³ wymijaj¹co).PóŸniej po konferencji próbowa³ zaprosiÌ Kwaœniewskiego do programu(lub zrobiÌ go u niego) ale ten nie wpuœci³ ich do pa³acu(prawdopodobnie czekali przed).Zreszt¹ Sekielski ju¿ dwa razy w Przeœwietleniu œmia³ siê z Morozowskiego ¿e zadaje trudne pytania i ludzie go póŸniej nie lubi¹.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości