[TVN] Prosto w serce

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Prosto w serce

Post autor: mfdtv4 »

Widział ktoś reklamę Prosto w serce? Dzisiaj leciała w tv ale załapałem się na ostatnią sekundę. Dziwne, że nie ma tego jeszcze w sieci... :roll:
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prosto w serce

Post autor: mojpierwszyraz »

mfdtv4 pisze:Widział ktoś reklamę Prosto w serce? Dzisiaj leciała w tv ale załapałem się na ostatnią sekundę. Dziwne, że nie ma tego jeszcze w sieci... :roll:
Hohohoh, leci już z tydzień ponad ;) Szczerze to ciut gorsza od ubiegłorocznej przeprowadzki BrzydUli... Swoją droga jak w ubiegłym roku byłem załamany końcem serialu z Kamińską, tak w tym roku nawet się ciesze że wchodzi nowy brand. Koleżanka oglądała Sos mi vida, i już nie może się doczekać polskiej wersji. Przebieg serialu znam już na chyba ponad 50 odc. Ciekawe tylko ile odcinków wyprodukuje TVN?? ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prosto w serce

Post autor: adik1148 »

115 odcinków :) Skończy się na jesień 2011 około
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Prosto w serce

Post autor: mfdtv4 »

A ma ktoś linka do tej reklamy? Szczerze to nie miałem zbytnio czasu w tyg na oglądanie tv, więc szukałem w necie, ale nadal nic nie ma. Dziwne, bo reklamę Majki rok temu wrzucali kilkadziesiąt razy :roll:
adik1148 pisze:115 odcinków :) Skończy się na jesień 2011 około
Skąd te info? Ja myślę, że jednak więcej niż 115 odcinków, 115 odc. może mieć 1 seria (do czerwca). Sos mi vida miał 230 odcinków i trwał chyba dłużej niż 20 minut z tego co pamiętam, więc myślę, że PWS będzie miało też ok 230 odcinków i skończy się wiosną 2012.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Prosto w serce

Post autor: lukis »

Prosto w Serce będzie mieć około 200 odcinków o czym mówiła Anna Mucha w jednym z wywiadów. Serial skończy się w grudniu 2011.
mago333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 19 gru 2010, 19:25

Re: Prosto w serce

Post autor: mago333 »

Wiecie może, czy autorem scenariusza jest Piotr Jasek?
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Prosto w serce

Post autor: lukis »

I jak wrażenie po 1 odcinku? Jak dla mnie bardzo pozytywnie :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Prosto w serce

Post autor: sybic »

Ja wyłączyłem już po pierwszej scenie....
Przy okazji dodam, że obejrzałem wszystkie odcinki Majki :)
To niesamowite, bo nigdy nie byłem fanem seriali. W Majce było coś wyjątkowego...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prosto w serce

Post autor: adik1148 »

Oglądałem i Brzydulę i Majkę i widzę , że serial prosto w serce ma potencjał by być hitem na miano brzyduli , dlatego będę go dalej oglądał ! Majkę oglądałem , jednak była przewidywalna :/
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prosto w serce

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Oglądałem i Brzydulę i Majkę i widzę , że serial prosto w serce ma potencjał by być hitem na miano brzyduli , dlatego będę go dalej oglądał ! Majkę oglądałem , jednak była przewidywalna :/
Na samym początku powiem, że jestem wręcz szczęśliwy że majka dobiegła już końca. Jak sam początek oraz sezon jesienny br. był interesujący, tak odcinki na przełomie lutego-marca a właśnie września były makabryczne. Brak pomysłu na jakieś 100 odc z 190 sprawił że dopiero jesienią bacznie zaczałem oglądać serial.
Co do PwS - mam bardzo dobre odczucia. Fajna fabuła, Mucha gra rewelacyjnie mimo iż jej nie lubie, Bobek mistrzostwo... W ogóle swietna obsada, fajna muzyka, swietne miejsca, czołówka wyjątkowa. powiem szczerze - myślałęm że wyjdzie fatalnie, a jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie moge sie doczekać kolejnych odcinków :)
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Prosto w serce

Post autor: lukis »

Jeśli ktoś nie widział to wrzucam czołówkę serialu
http://www.youtube.com/watch?v=Ws6D4h8u ... r_embedded
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Prosto w serce

Post autor: honey39leo »

Nie powiem dość fajny ten nowy serial TVN "Prosto w serce"! :lol: Choć "Majkę" też lubiłam,ale w końcu co mogli dalej pokazywać,sielankę i szczęście,to ludzi szybko nudzi!Wolą zdrady,romanse,nieszczęśliwą miłości-nie czarujmy się!Dlatego zapewne ten nowy serial wszystkich zaciekawi! :P
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Prosto w serce

Post autor: Mysza »

Kapitalny serial ;)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Prosto w serce

Post autor: Isadora »

Majkę, poza pierwszymi odcinkami, oglądałąm piąte przez dziesiąte i od połowy czekałam, żegby wreszcie się skończyła, gra głównych bohaterów mało przekonująca i nużąca(dziwi mnie nominacja do Telekamer), a Prosto w serce naprawdę fajnie się ogląda :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prosto w serce

Post autor: mojpierwszyraz »

Niewiem czy zauważyliscie w 1 lub/i 2 odcinku w scenie gdy Mucha siedzi na ławce, jak parokrotnie (mozna to zauwazyc po roznym ulozeniu wlosow bobka) Mucha jedwo co podczas płaczu nie zacznie śię śmiać. To bylo dosc zabawne ;]
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości