Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Arrow drogi nie wiem, co TVP robi³a w nocy. O 23.00 niczego nieœwiadomy poszed³em spaÌ - wczeœniej przez ponad dwie godziny czyta³em ksi¹¿kê. Z relacji Micha³a wiem natomiast, ¿e by³y specjalne wydania (ostatnie - 2:25) , wiem, ¿e mieli k³opoty z po³¹czeniem siê na ¿ywo. Natomiast trudno kogokolwiek winiÌ za to, ¿e nie poda³ od razu informacji o ostatnim namaszczeniu papie¿a. Owszem to bardzo wa¿na, ale i jednoznaczna informacja, w pe³ni podsumowuj¹ca stan zdrowia Jana Paw³a II. Czy lepiej sprawdziÌ j¹ dok³adnie, czy mo¿e siaÌ niesprawdzone plotki, nara¿aj¹c siê póŸniej na pomsty i przyrównywanie do hien. Ta sytuacja jest naprawdê szczególna... Zw³aszcza, ¿e wielu oskar¿a media o pozorn¹ troskê.
Ostatnio zmieniony piątek 01 kwie 2005, 16:30 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wiec zupeÂłnie nie rozumiem czemu wytykasz tvn24 Âże przez 30 minut nie informowaÂł o stanie zdrowia papieÂża tylko pokazywaÂł same zdjĂŞcia :? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) S¹dzê, ze po 6.00 nie by³o innego wyjœcia - ludzie wstaj¹ do pracy, szko³y etc. WiêkszoœÌ zapewne wóczas sie o wszystkim dowiedzia³a.
2) A chodzi mi o to, Âże zblaÂźnili i skomrpomitowali siĂŞ, ale swoimi postami w tym temacie ÂŁukasz z Kowalem. Nie sÂądzĂŞ, aby wczorajszej nocy ktokoliwek znaÂł prawdĂŞ i byÂł w 100% pewien tego co przekazuje. Wszak rzecznik Watykanu mijaÂł siĂŞ do tej pory z prawdÂą o stanie zdrowia papieÂża.
Po prostu draÂżniÂą mnie komanetarze tych dwĂłch panĂłw, ze np jak zwykle racje ma TVN24 i RMF a reszta nie ma o niczym zielonego pojĂŞcia... W tym przypadku mogli nie mieĂŚ jej wcale. Nawet CNN mĂłgÂł sie myliĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 pisze:Arrow drogi nie wiem, co TVP robi³a w nocy. O 23.00 niczego nieœwiadomy poszed³em spaÌ - wczeœniej przez ponad dwie godziny czyta³em ksi¹¿kê. Z relacji Micha³a wiem natomiast, ¿e by³y specjalne wydania (ostatnie - 2:25) , wiem, ¿e mieli k³opoty z po³¹czeniem siê na ¿ywo. Natomiast trudno kogokolwiek winiÌ za to, ¿e nie poda³ od razu informacji o ostatnim namaszczeniu papie¿a. Owszem to bardzo wa¿na, ale i jednoznaczna informacja, w pe³ni podsumowuj¹ca stan zdrowia Jana Paw³a II. Czy lepiej sprawdziÌ j¹ dok³adnie, czy mo¿e siaÌ niesprawdzone plotki, nara¿aj¹c siê póŸniej na pomsty i przyrównywanie do hien. Ta sytuacja jest naprawdê szczególna... Zw³aszcza, ¿e wielu oskar¿a media o pozorn¹ troskê.
Faustusie w ktĂłryms z wÂątkĂłw mozna ÂściÂągnÂąc to wydanie Wiadomosci o 2:25. Nie wiem czy nie w tym. Sam dodawaÂłem. :]
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, Faustuszku. Ty ich broni³eœ Wiadomoœci, gdy przemilczali pewne newsy i bronisz ich teraz gdy mówi¹ nieprawdê. Oni s¹ poprostu beznadziejni i niedoinformowani. Jeœli ogl¹daj¹c TVN24 mówiono o namaszczeniu, jeœli w chwili gdy w³¹czy³em RMF FM us³ysza³em o namaszczeniu, podobnie w CNN i napisa³a o tym Gazeta Wyborcza, to oznacza, ¿e namaszczenie by³o. Natomiast beznadziejne jak zawsze Wiadomoœci stwierdzi³y, ¿e namaszczenia nie by³o. To tak samo jakby powiedzieli, ¿e papie¿ jest zdrowy jak ryba. Co z tego, ¿e wszyscy inni wiedz¹, ¿e jest chory, wg Faustusa nie ma co denerwowaÌ ludzi po nocach i lepiej k³amaÌ.

Kompromitacja WiadomoÂści - jak zawsze w takich sytuacjach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie ÂŁukaszu - to Ty sie kompromitujesz.
W telewizjach ca³ego œwiata obowi¹zuje okreœlony sposób potwierdzania informacji - aby podaÌ newsa ze swiata (np takiego o ostatnim namaszczeni papie¿a) trzeba zdobyÌ potwierdzenie z dwóch agencji informacyjnych. Jedn¹ z nich by³ CNN, widocznie drugiego potwierdzenia nie by³o, lub by³y sprzeczne dane na ten temat. Jedne stacje zaufa³y, inne nie. Widocznie mia³y do tego swoje powody, ale Ty wiesz lepiej. Informacje o namaszczeniu potiwerdzi³ rzecznik - dopiero teraz jest to sprawdzony news. (Owszem on czêsto k³amie, ale w tym przypadku coœ potwierdzi³ - to wa¿ne). Wczeœniej kr¹¿y³o mnóstwo informacji, ale ¿adna z nich nie musia³a byÌ prawdziwa. A nawet jeœli by³a to i tak nikt siê o tym nie dowie. Mimo ca³ej tej akcji medialnej nie znamy faktycznego stanu zdrowia Jana paw³a II. I raczej nigdy go nie poznamy - tajemnica lekarska nie wyjdzie poza mury Pa³acu.

PS w ¿adnym z materia³ów wiadomosci nie twierdzi³y, ze papie¿ jest zdrowy. Ba - Gawerska jako pierwsza powiedzia³a, ¿e powodem jednej z wczeœniejszych hospitalizacji by³o omdlenie papie¿a i zatrzymania pracy serca.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kolejne wydanie FaktĂłw o 19:00, jednak w TVN caÂły czas leci TVN24.

Obrazek
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustuchu, daj ju¿ sobie spokój. Najpierw rozpêtaliœcie z Aro k³ótnie, ¿e Wiadomoœci powiedzia³y coœ dobrze, wiêc ja Wam mówiê, ¿e powiedzia³y Ÿle. Jak o czymœ mówi CNN, TVN24 i RMF, a Wiadomoœci temu przecz¹, to chyba wiadomo komu ufaÌ. Aro napisa³ w pierwszym poœcie:

Z tym namaszczeniem to kompletna bzdura. ZostaÂło to natychmiast zdementowane o czym poinformowaÂł Ziemiec w specjalnych wydaniach "WiadomoÂści".

Wiêc Wam mówiê, ¿e Wiadomoœci siê skompromitowa³y t¹ wypowiedzi¹. Bo jak amatorzy w Wiadomoœciach nie wiedz¹, to niech chocia¿ tak jak mówisz Faustuchu nie mówi¹. A oni nie doœÌ, ¿e nie wiedz¹, co siê dzieje, to jeszcze k³ami¹ i podwa¿aj¹ wiarygodnoœÌ CNN. Znowu siê oœmieszyli.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Teraz prowadzÂą ÂŁukasz Grass i Anita Werner.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

capsy - produkszyn

Post autor: michal641 »

A ja mam chyba ze sto capsow z tego programu!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Nawet dobrze im idzie - Anita i £ukasz. Dziœ i tak maj¹ czêœÌ przygotowanych informacji bo wczoraj by³ dzieù gdzie po prostu kartki posz³y na bok, sami musieli mówiÌ od siebie o tym co siê dzieje na bie¿¹co, ³¹czenia z kilkunastoma korespondentami, ca³y czas na bie¿¹co nowe, niektóre potwierdzone niektóre nie potwierdzone informacje. Juz nie mówi¹c o Justynie która trzy godziny [19.00-22.00] prowadzi³a Fakty w tych najbardziej nerwowych chwilach. Ale jestem pe³en podziwyu dla TVNu iu TVN24, gdzie na bie¿¹co mo¿na ca³y czas dowiedzieÌ siê o stanie zdrowia papie¿a, wtenczas gdy wczoraj lecia³y Fakty to na polsacie po skoùczeniu wydarzeù w³¹czyli jakiœ talk-show Ibisza a póŸniej wielce hojni znowu zaczêli nadawaÌ wydarzenia z lisem i smoktunowicz, gdy Fakty trwa³y ca³y czas...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

ghfc hj

Post autor: michal641 »

Po raz pierwszy od kilku miesiĂŞcy mogliÂśmy zobaczyĂŚ Tomasza Lisa, jako prowadzÂącego program informacyjny. Brawo!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wiem czy wiecie co dzieje siê w RMFie. Podczas gdy Radio Zet emituje normalne serwisy i muzykê, to w RMFie od wczoraj trwa specjalne wydanie Faktów. Wczoraj wieczorem nie by³o w ogóle muzyki, tylko ca³y czas ³¹czyli siê ze swoimi reporterami, rozmawiali z komentatorami, zapraszali goœci, wspominali papie¿a. I wszystko, tak jak 11 wrzeœnia, bardzo profesjonalnie i dynamicznie. ¯adnej muzyki i ¿adnych reklam. Podobnie dzisiaj od rana. Od 6:00 na pewno nieprzerwanie prowadz¹ serwis. Nie wiem jak w nocy, bo spa³em, ale znaj¹c to radio, to ca³¹ dobê tak robi¹.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

W TOK FM te¿ by³o ca³¹ dobê (w nocy te¿, sprawdza³em) ale tutaj by³a emitowana muzyka (noc¹ klasyczna).
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja rozumiem dyskusjĂŞ i wogĂłle... ale takie wrzaski w tym momencie sÂą wysoce niestosowne czy to ma tak naprawde jakieÂś znaczenie ???
Mnie np... najbardziej odpowiada³ styl prowadzenia a Faktach,uwa¿am ¿e Pochanke by³a œwietna, jak dla mnie TVP by³o ma³o ciekawe (choÌ podobno Durczok mia³ ciekawe wejscia ja niestety ca³y czas trafia³am na Ziemca) choÌ oczywiœcie na pewno te¿ siê starali widzia³am jakiœ goœci itd...Ogl¹da³am te¿ Kurier który te¿by³ doœÌ ciekawy, a Wydarzenia pomiêdzy...np. mogli sobie darowaÌ opowieœci Hanki o wystêpach. Dalej nie mam zamiaru komentowaÌ bo to sie przerodzi w k³ótnie a jak mówi³am jest to nie na miejscu...

UwaÂżam ze dobrze ze po poczÂątkowym nakrĂŞceniu atmosfery przystopowali i o wszystkim informowali w bardzo stonowany sposĂłb... Nie wiem czy kogokolwiek naleÂży krytykowaĂŚ bo na pewno kaÂżdy prowadzÂący daÂł z siebie wszystko i nawet jeÂśli komuÂś zdaÂżyÂły siĂŞ pomyÂłki to na pewno nie jest to temat do jakiejÂś szerszej debaty bo nikt z nas na pewno nie zrobiÂł by tego lepiej, a tez na pewno nikt z nich nie chciaÂł by prowadziĂŚ wydania w takim dniu...


aaaa nie jednak zapomnia³am musze siê dowaliÌ do czegoœ !!! :mad: :twisted: :mad: Jak mozna by³o puszcz¹Ì na polszmacie serial ??? nie jestem pewna czy nie puscili te¿ Wojewódzkiego...--- ooo Faustus mówi ¿e to Ibisz by³o... z reszta wszystko jedno
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości