[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

M. K - Maria KaczyĂąska nasza prezydentowa, a Z. B - Zbigniew Boniek. Wszyscy inni dobrze. sorry za trzy posty pod rzÂąd :/
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

pecio pisze:
galantos pisze:
pecio pisze:ja nie wysylam sms'Ăłw tylko biore kase za to Âże tam siedze i poza tym wiem kto bedzie.
pecio, mozesz mi powiedziec:

- w ktorym studiu krecone sa odcinki SMS
- w jakim miescie (bo jesli w W-wie to zamierzam zglosic sie na publicznosc)
- ile godzin trwa nagranie jednego programu

- i jak to zalatwiles, ze bierzesz pieniadze za siedzenie na publicznosci?


bede Ci wdzieczny jesli odpowiesz. jesli nie chcesz publicznie to mozesz mi wyslac PW. thx :)
1. Program nagrywany jest w Warszawie(Janki).
2. j.w
3. RoÂżnie czasem 3h, czasem 5h, ale najczĂŞsciej po Âśrodku - 4h.
4. Jestem w agencji statystĂłw.
pecio:

no tak, w Warszawie w Jankach, ale gdzie dokladnie, w ktorym budynku miesci sie studio? tzn. co sie tam znajduje w tym budynku (studia, jakies hale filmowe?). bo myslalem, ze to w FARAT krecone.

czy sa ograniczenia wiekowe?

mozna wiedziec w ktorej agencji jestes? ma ona swoja strone internetowa?


odpowiedz:)


jak bylem na IDOLU (Polsat) to tez podstawiali autokar pod Sale Kongresowa (a wlasciwie autobus MPK zolty zwykly).
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Wie ktoÂś czy we Wroclawiu jest jakaÂś agencja statystĂłw? DziĂŞki siajowatej firmie ATM krĂŞci siĂŞ u nas duÂżo polsatowskiego badziewexu wiĂŞc moÂże bym siĂŞ zaÂłapaÂł na jakieÂś nagranie;)
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

galantos pisze:
pecio:

no tak, w Warszawie w Jankach, ale gdzie dokladnie, w ktorym budynku miesci sie studio? tzn. co sie tam znajduje w tym budynku (studia, jakies hale filmowe?). bo myslalem, ze to w FARAT krecone.

czy sa ograniczenia wiekowe?

mozna wiedziec w ktorej agencji jestes? ma ona swoja strone internetowa?


odpowiedz:)


jak bylem na IDOLU (Polsat) to tez podstawiali autokar pod Sale Kongresowa (a wlasciwie autobus MPK zolty zwykly).
Ja niestety nie mogĂŞ mĂłwiĂŚ w jakim to jest dokÂładnie miejscu i budynku, sÂą to hale.
WpuszczajÂą tam osoby od 18 lat, chyba Âże osoba niepeÂłnoletnia przyjdzie z dorosÂłym opiekunem.
A jak ty siĂŞ dostaÂłeÂś do Idola??
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

A z jakiej agencji statystow jestes, pecio?


ja do IDOLA dostalem sie wysylajac smsa.
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

Nie mogĂŞ teÂż mĂłwiĂŚ z jakiej jestem agencji :roll:
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Dajcie sobie spokĂłj z tÂą widowniÂą :D KaÂżdy chciaÂłby byĂŚ w agencji statystĂłw zatrudniony wiĂŞc to Âże Pecio poda ci nawet wszystkie dane agencji nic nie zmieni. Pozatym czym siĂŞ tu tak podniecaĂŚ. Ja byÂłem tu, a ja tu. WidaĂŚ majÂą jakiÂś cel w tym ze wolÂą opÂłacaĂŚ statystĂłw niÂż wpuszczaĂŚ zwykÂłych cywili. MoÂże jako statyÂści jesteÂście lepiej przeszkoleni w klaskaniu przez klakierĂłw :D. Jak chcecie zobaczyĂŚ studio to podjeÂździe do Janek , dajcie coÂś z % portierowi i wszystko zobaczycie.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

z zapowiadanego wÂłaÂśnie odcinka
JakaÂś Panii:"czas umieraĂŚ"
Lepper: "No to nech Pani siĂŞ nie hamuje" :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

dzisiejsze "Rozmowy w tloku" swietne :D uwazam, ze Janda byla najlepsza :D tylko nie wiem co to byla za osoba, ktora siedziala jako pierwsza, "zapakowana w prezent" jak to Janda ujela :P bo wlaczylem nie od poczatku i nie widzialem zapowiedzi Szymona - moze mnie ktos oswiecic kto to byl?
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Po nosie nie poznaÂłeÂś? LMAO! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

galantos pisze:dzisiejsze "Rozmowy w tloku" swietne :D uwazam, ze Janda byla najlepsza :D
ooo tak !! ByÂły rewelacyjne - jak zwykle zresztÂą :P A ja myÂślĂŞ, Âże wcale nie byÂła najlepsza Janda tylko najlepsza byÂła ta pani o ktĂłrej piszesz, Âże nie wiesz kto to byÂł czyli nasza nowa First Lady :D Jej Âśpiew byÂł powalajÂący :wink:
ZIMA
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

a dowiem sie kto to byl? :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

¯ona L. Kaczyùskiego : " Mój m¹¿ na pana Leppera mówi zdrobniale LEPI " :shock: I jeszcze coœ z wcorajszego SMS : Z. Boniek do Sz. Majewskiego : " Fajny masz mundurek . Nie by³o mêskich ?? "
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

galantos pisze: tylko nie wiem co to byla za osoba, ktora siedziala jako pierwsza, "zapakowana w prezent" jak to Janda ujela :P bo wlaczylem nie od poczatku i nie widzialem zapowiedzi Szymona - moze mnie ktos oswiecic kto to byl?
To byla Maria Kaczynska zona naszego prezydenta - Obrazek :evil2:

A wczorajszy odcinek byl bardzo fajny. :P Najbardziej podobalo mi sie to jak papiez spiewal :evil2: :D :lol: i to z "Konca nie widac" tam bylo pytaniez "Najslabszego Ogniwa": "jakie zwierze widnieje na ubraniu Batmana?" (chyba dobrze napisalem), a ten pan co na nie odpowiadal powiedzial - jamnik. :evil2: :evil2: :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Rafa³ pisze:¯ona L. Kaczyùskiego : " Mój m¹¿ na pana Leppera mówi zdrobniale LEPI "
Chyba lepik :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości