Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze:Rozumiem, ¿e po ciê¿kim dniu chce siê jak najszybciej skoùczyÌ robotê i wróciÌ do domu, ale skoro siedzia³ tam ca³y dzieù albo i nawet pó³ to co mu szkodzi³o zaczekaÌ te parê sekund? :evil:
:mhm: No to najwyraÂźniej chciaÂł wzbudziĂŚ kontrowersje, ÂżebyÂśmy mieli o czym pisaĂŚ :lol:
No i proszĂŞ, udaÂło siĂŞ :devil:
A moÂże chciaÂł pokazaĂŚ widzom, jak wyglÂąda ''od kuchni'' praca prezentera? :D IleÂż razy oni muszÂą siĂŞ tymi przewodami ''przystrajaĂŚ'', Âżeby finalnie przekazaĂŚ sprawnie informacje ... :lol: I do tego jeszcze pomyÂślaÂł, uÂświadomiÂł sobie, Âże Âżona w domu taka samotna ... :D Ja mu siĂŞ nie dziwiĂŞ. Na jego miejscu teÂż bym siĂŞ spieszyÂł :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A ja zgadzam siê z Mandi. Uwa¿am, ¿e co nagle to po diable ;) Pawe³ powinien wyzbyÌ siê tych szybkich nerwowych ruchów i spokojnie czekaÌ, a¿ zniknie z anteny i dopiero wówczas od³¹czyÌ siê od pr¹du :lol2: A ¿ona jak kocha, to poczeka te pó³ minuty d³u¿ej :lol2: Pawe³ ten czas, który zmarnowa³ na szamotaninê z kablami, móg³ wykorzystaÌ na kontakt wzrokowy z widzem :D ,,PuœciÌ'' oko :lol2: Uœmiechn¹Ì siê szczerze :lol: I wszysko spokonje wykonaÌ, bez poœpiechu ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ostatnio Pawe³ naprawdê siê zapracowywuje. :shock: Dzisiaj mia³ relacje z Sejmu, chyba nie pierwsz¹ w tym tygodniu, a wczeœniej dy¿urowa³ na prezenterskim sto³ku. :roll: Pewnie ma ju¿ doœÌ tej roboty i w zwi¹zku z tym robi siê nerwowy. Nie dziwiê siê mu bo ma³o kto by to wytrzyma³. Tak w ogóle to zauwa¿y³am, ¿e ma Pawe³ ma tendencje to wykonywania nerwowych ruchów, zw³aszcza machania rêkami. :mhm: Ekspresyjny z niego facet. :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dzisiaj miaÂł relacje z Sejmu,
NaprawdĂŞ :shock: A o ktĂłrej :mhm: MoÂże w M24h?
chyba nie pierwszÂą w tym tygodniu
:mhm: W tym tygodniu to chyba byÂłaby jego pierwsza :D
Tak w ogĂłle to zauwaÂżyÂłam, Âże ma PaweÂł ma tendencje to wykonywania nerwowych ruchĂłw, zwÂłaszcza machania rĂŞkami
NiespoÂżyty potencjaÂł energii, ktĂłra go rozpiera powoduje, Âże trudno jest mu ustaĂŚ spokojnie w miejscu :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Black Jack '62 pisze:NaprawdĂŞ :shock: A o ktĂłrej :mhm: MoÂże w M24h?
O ile mnie pamiĂŞĂŚ nie zawodzi to raczej po poÂłudniu. :roll:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mandi, jesteÂś pewna, Âże to byÂł wÂłaÂśnie PaweÂł :> To dziwne, Âże pojawiÂł siĂŞ tylko na jednÂą relacjĂŞ :mhm: Dwa dni temu po poÂłudniu zerkaÂłam na TVN24 i jakoÂś nie mogÂłam trafiĂŚ na PawÂła :?
Za to uda³o mi siê wczoraj, chwilê przed pó³noc¹ :jupi:
Tylko nie bardzo wiem, czy cieszyĂŚ siĂŞz tego, Âże PaweÂł ,,awansowaÂł'' do serwisĂłw nocnych :? Dla mnie to jest raczej powĂłd do zaÂłamania, poniewaÂż wczoraj drogÂą przypadku udaÂło mi siĂŞ na niego trafiĂŚ ;) DokÂładniej na tzw. ,,przeglÂąd prasy jutrzejszej'' i na poÂżegnanie :? MyÂślaÂłam, Âże moÂże dzisiaj (jak przyzwyczaiÂły mnie do tego poprzednie przypadki) PaweÂł bĂŞdzie miaÂł za dnia relacje, ale jak na razie nic na to nie wskazuje :/
Poczekam jeszcze jednak z psioczeniem :devil: W koĂącu dzieĂą dopiero siĂŞ zaczyna ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Funckyrella pisze:Mandi, jesteÂś pewna, Âże to byÂł wÂłaÂśnie PaweÂł
Na 98% to byÂł PaweÂł.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czyli 2% szansy zostajÂą na to, Âże to jednak nie byÂło on :lol:
No trudno, Funcky znowuÂż coÂś przegapiÂła ;)

Ale to dziwne, Âże PaweÂł teraz nie ma reporterskiego dyÂżuru, kiedy w sejmie tyle siĂŞ dzieje :mhm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ÂŁukasik byÂł dziÂś nie tylko w sejmie,ale i w SzkÂłe Kontaktowym :D Na konferencji Giertycha,zdaje siĂŞ tematyka dotyczyÂła wychowania dzieci,coÂś koÂło tego,i ÂŁukasik zadaÂł podobne pytanie,a Gietych do niego,Âże mogÂą siĂŞ umĂłwiĂŚ po konferencji i podyskutowaĂŚ o wychowaniu,chwile potem,jak to Roman ma w tej gÂłowie,zapytaÂł siĂŞ czy pan redaktor ma dzieci,a pan redaktor odpowiedziaÂł,Âże ma :P I wtedy Roman ponownie go zaprosiÂł na dyskusjĂŞ o wychowaniu.
Miecugow skomentowaÂł to zajÂście mĂłwiÂąc,Âże Giertych zapraszaÂł PawÂła ÂŁukasika,Âżeby mu pewnie klapsa daĂŚ :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o Ale numer :lol: W Dniu na Âżywo raczej tego nie pokazywali :>
OczywiÂście nie widziaÂłam SzkÂła kontaktowego, ale zdaje siĂŞ, Âże w weekend sÂą powtĂłrki SzkÂła? :D Przynajmniej mam takÂą nadziejĂŞ :rydzyk:

Wczoraj z lekka siê za³ama³am, kiedy w reklamie zobaczy³am, ¿e dziœ Pawe³ nie bêdzie serwisów prowadzi³ :/ Nie ogl¹da³am w zwi¹zku z tym telewizji :neutral: Ale póŸniej wiedz¹c, ¿e bêdzie o dziesi¹tej konferencja Leppera z Poznania (nie myœlcie, ¿e jestem jego fank¹ - mia³am inny interes w ogl¹daniu konferencji :devil: ) telewizor w³¹czy³am i co zobaczy³am :o Pawe³ mia³ dzisiaj przegl¹dy prasy :hmm:
Sakowska powiedziaÂła, Âże to byÂł trzeci, krĂłtki i ostatni przeglÂąd prasy ;(
MoÂże jeszcze gdzieÂś w teren PawÂła poÂślÂą :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze::o Ale numer :lol: W Dniu na Âżywo raczej tego nie pokazywali :>
OczywiÂście nie widziaÂłam SzkÂła kontaktowego, ale zdaje siĂŞ, Âże w weekend sÂą powtĂłrki SzkÂła? :D Przynajmniej mam takÂą nadziejĂŞ :rydzyk:
Ciekawe dlaczego w DnÂŻ,jak mĂłwisz,tego nie pokazali,przecieÂż to nic takiego :mhm: DziÂś jest 'Lupa Tygodnia',czyli wÂłaÂściwie podsumowanie tyg.,puszczajÂą najlepsze kawaÂłki,godzina 22 :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O 22-giej :/ Uuuuu, nie wiedziaÂłem, ale dziÂś teÂż chyba bĂŞdÂą jakieÂś powtĂłrki :mhm: A moÂże juÂż ktoÂś wie, czy coÂś byÂło? :D
MoÂże jeszcze gdzieÂś w teren PawÂła poÂślÂą
MiaÂła racjĂŞ – posÂłali go w teren odlegÂły, bo aÂż do ÂŁodzi :D ByÂła relacja o kampanii i kandydatach na prezydenta ÂŁodzi.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:O 22-giej :/ Uuuuu, nie wiedziaÂłem, ale dziÂś teÂż chyba bĂŞdÂą jakieÂś powtĂłrki :mhm: A moÂże juÂż ktoÂś wie, czy coÂś byÂło? :D
Ju¿ wiem, ¿e w godzinnej Lupie nie znaleziono miejsca dla Paw³a i jego rozmowy z Giertychem ;( ;( Ca³¹ godzinê zmarnowa³am na ogl¹danie powtórki :x
MiaÂła racjĂŞ – posÂłali go w teren odlegÂły, bo aÂż do ÂŁodzi :D ByÂła relacja o kampanii i kandydatach na prezydenta ÂŁodzi.
Nie spodziewaÂłam siĂŞ, Âże aÂż tak daleko mogÂą PawÂła wysÂłaĂŚ :o No, ale skoro w Warszawie tematĂłw dla warszawskich reporterĂłw brakuje, to trzeba udaĂŚ siĂŞ, szukaĂŚ wielkeij polityki w regionach :? Dobre i to ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

teraz zaczynajÂą siĂŞ wybory samorzÂądowe,wiĂŞc ÂŁukasik bĂŞdzie siĂŞ teleportowaÂł po regionach,ktĂłre z WarszawkÂą nie bĂŞdÂą mieĂŚ wiele wspĂłlnego :) Nie pokazali z nim materiaÂłu w Lupie,ale moÂże dziÂś to nastÂąpi,who knows ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To dziÂś jest nowy odcinek powtĂłrkowy :> MyÂślaÂłem, Âże to samo, co po poÂłudniu :mhm:
teraz zaczynajÂą siĂŞ wybory samorzÂądowe,wiĂŞc ÂŁukasik bĂŞdzie siĂŞ teleportowaÂł po regionach
Wszystko zaleÂży od tego, czego ''gĂłra'' zapragnie :D
A ''gĂłra'' ostatnio miesza reporterĂłw - regionalni (Sidorkiewicz, Zakrzewski) w Warszawie a warszawscy (ÂŁukasik, Adamek, Hykawy) poza WarszawĂŞ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 30 gości