[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

A ja w³asnie w sprawe "Dwururki", ale juz mnie oœwieciliœcie. Ja nawet do wujka na imieniny nie posz³am, by sobie wygodnie i w spokoju program obejrzeÌ, a tu nici z tego :twisted: Nawet ju¿ tak¹ przyjemnoœÌ mi zabrali, a mam ich tak ma³o :twisted: Mam jednak nadziejê, ze za tydzieù bêdzie program, bo jak nie to siê wscieknê i do TVN napiszê :twisted: ¯¥DAM "DWURURKI"!!!
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

AniaÂłek, nie sÂądzĂŞ, Âżeby za tydzieĂą miaÂło znĂłw nie byĂŚ programu. KtĂłry to bĂŞdzie...bodajÂże 18 listopada - Âżadnego ÂświĂŞta, Âżadnej ciszy przedwyborczej: nie bĂŞdÂą wiĂŞc mieli pretekstu do wywalenia Dwururki z ramĂłwki. Tak, ja teÂż poprzekÂładaÂłam niektĂłre waÂżne dla mnie spotkania i zajĂŞcia na przyszÂły tydzieĂą, Âżeby dzisiaj mĂłc siĂŞ rozleniwiĂŚ widokiem i odgÂłosem wystrzaÂłu z grubej dwurury ;( :evil:
Tak poza tym, to dlaczego zdecydowali siĂŞ niewyemitowaĂŚ Dwururki dopiero na ostatniÂą chwilĂŞ? PrzecieÂż (chyba :P) od poczÂątku wiedzieli, Âże sobota wypada 11 listopada, a zatem jest narodowe ÂświĂŞto i w dodatku cisza przedwyborcza (jeÂśli oczywiÂście powodem jest ktĂłraÂś z tych opcji :) ). CzyÂżby obudzili siĂŞ dopiero wczoraj, bo jeszcze w czwartek byÂłam na stronie TVN-u i Dwururka byÂła w programie. :twisted: :evil:
Jak moÂżna tak nabieraĂŚ i igraĂŚ z ludÂźmi???? :twisted: :twisted: :evil: :evil: Chyba, Âże za tym wszystkim stoi coÂś innego i jak to juÂż wspominaÂłam, to Dwururka ma niestety jakieÂś kÂłopoty ;( ;(
Trudno, postaramy siĂŞ (przynajmniej ja :P :lol: ) zobaczyĂŚ KaziĂŞ w poniedziaÂłek w Wydaniu 8) Program nie Âśmieszny, ale przynajmniej porzÂądnie odchamiajÂący z masowej kultury.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Jak moÂżna tak nabieraĂŚ i igraĂŚ z ludÂźmi????
jestem zaÂżenowana Âże Dwururki nie byÂło w sobotĂŞ, :evil: :evil: .
A tym razem czekaÂłam na to bardzo, poniewaÂż byÂłam tak znudzona i w 2rurce upatrywaÂłam czegoÂś lepszego. WÂłaczam TV po 18, a tu wyskakujÂą ci dwaj z Maratonu Usmiechu i sypiÂą jakieÂś nudne Âżarty i w dodatku pojawiajÂą siĂŞ te zdziwaczaÂłe staruchy zamisat Kazi i Wojtka.
nie spodziewaÂłam siĂŞ tego po TVN-ie
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

coÂś mi to wszystko Âźle wyglada :? jeseli wykorzystywana jest kazda okazja, zeby programu nie bylo to nie wrĂłzy dobrze ;(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

zadra pisze:coÂś mi to wszystko Âźle wyglada jeseli wykorzystywana jest kazda okazja, zeby programu nie bylo to nie wrĂłzy dobrze
O to teÂż mi wÂłaÂśnie chodziÂło w moich obawach. Oby byÂły jednak bezpodstawne.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:
zadra pisze:coÂś mi to wszystko Âźle wyglada jeseli wykorzystywana jest kazda okazja, zeby programu nie bylo to nie wrĂłzy dobrze
O to teÂż mi wÂłaÂśnie chodziÂło w moich obawach. Oby byÂły jednak bezpodstawne.
Nie b¹Ìmy pesymistami, program siê rozkrêca i jest naprawdê coraz lepszy, a z pewnoœci¹ Kazia i Wojtek jeszcze nie pokazali swoich mo¿liwoœci :D Jestem przekonana, ¿e w sobotê "Dwururka" wystrzeli :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

MUSI wystrzeliĂŚ :lol: . Bo inaczej TRZEBA bĂŞdzie naprawdĂŞ staĂŚ siĂŞ straconÂą pesymistkÂą ;(
A tymczasem dzisiaj Wydanie... 8) :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Ponawiam zapytanie ;]
Czy ma ktoÂś 1 lub 2 odcinek Dwururki na np DVD?
Jak tak to piszcie na PRV ;]
"Nolite te bastardes carborundorum."
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Ja niestety takowych nie posiadam, a szkoda, bo miÂło byÂłoby tak sobie od czasu do czasu obejrzeĂŚ ÂŻywe Srebro ;(
JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ soboty, 2 tygodnie to zdecydowanie za dÂługa przerwa. Jak mnie tej przyjemnoÂści nawet w ten weekend pozbawiÂą, to naprawdĂŞ - nie rĂŞczĂŞ za siebie :evil:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ciekawe czy bedzie dwururka w niedziele za 2 tyg. kiedy bedzie cisza przed druga turÂą wyborĂłw :P
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Zapewne nie.... jak teraz tak zrobili, to chyba nie ma na co liczyĂŚ ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

o "Dwururce" piszÂą w najnowszym "Przekroju". sporo, jest teÂż zdjecie. niestety ocena programu negatywna ;(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

zadra pisze:o "Dwururce" piszÂą w najnowszym "Przekroju". sporo, jest teÂż zdjecie. niestety ocena programu negatywna ;(
Akurat oni siĂŞ znajÂą :devil: Zobaczycie program siĂŞ rozkrĂŞci :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Tak. Zgadzam siĂŞ caÂłkowicie. Program siĂŞ rozkrĂŞci, a tym z "Przekroju" wyjdÂą na wierzch oczy i uszy odpadnÂą ze zdziwienia i wstydu z powodu swej nierzetelnoÂści :lol: :lol: :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:Tak. Zgadzam siĂŞ caÂłkowicie. Program siĂŞ rozkrĂŞci, a tym z "Przekroju" wyjdÂą na wierzch oczy i uszy odpadnÂą ze zdziwienia i wstydu z powodu swej nierzetelnoÂści :lol: :lol: :lol:
AÂż im kapcie pospadajÂą :brawa:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości