[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Grabarz porwaÂł nam BasiĂŞ!
Z napiĂŞciem bĂŞdĂŞ czekaÂł do nastĂŞpnego odcinka co z PaniÂą Starosz
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ale uwa¿am, ¿e z t¹ maskotk¹ to przesadzili. ¯eby byÌ takim naiwnym... Ja bym siê nie nabra³, a jak ju¿ bym wzi¹³ takie "coœ" to bym od razu wsta³ i poszed³ dalej.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:Grabarz porwaÂł nam BasiĂŞ!
Z napiĂŞciem bĂŞdĂŞ czekaÂł do nastĂŞpnego odcinka co z PaniÂą Starosz
GdzieÂś czytaÂłem Âże Basia zostanie uratowana chyba przez ZawadĂŞ... :roll: :D ZresztÂą jak mogÂłoby siĂŞ to skoĂączyĂŚ inaczej. :P

W ogĂłle wielkie :brawa: za ten caÂły "Tryptyk ÂślÂąski". :P Oby wiĂŞcej takich odcinkĂłw. :)
w³och pisze:Ale uwa¿am, ¿e z t¹ maskotk¹ to przesadzili. ¯eby byÌ takim naiwnym... Ja bym siê nie nabra³, a jak ju¿ bym wzi¹³ takie "coœ" to bym od razu wsta³ i poszed³ dalej.
Ale na co siê nabraÌ :?: :? Poza tym sk¹d one mog³y wiedzieÌ ¿e jak wezm¹ t¹ maskotkê to coœ mo¿e im siê staÌ :?: i ten grabarz k³ad³ je (przynajmniej t¹ ostatni¹) w dobrym miejscu - u Basi przy samochodzie wiêc jak mia³a iœÌ dalej...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ale od razu siedzieĂŚ 10 minut przy maskotce i podziwiaĂŚ :neutral: :twisted: . To chyba nie jest Ăłsmy cud Âświata. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

wÂłoch pisze:Ale od razu siedzieĂŚ 10 minut przy maskotce i podziwiaĂŚ :neutral: :twisted: . To chyba nie jest Ăłsmy cud Âświata. :lol:
no rzeczwyiscie z tym wpatrywaniem sie w maskotke troche naciagane no ale to w koĂącu tylko film...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

W rzeczywisto¹ci jakby ktoœ zgubi³ jak¹œ lalke to bym przeszed³ obok chyba ¿e to by³by jakiœ cenny przedmiot to bym odnius na policje :D :D :D :lol:
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Swietnie sie zapowiadaja najblizsze odcinki. Nareszcie jakas prawdziwa historia i to z dreszczykiem :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczorajszy odcinek byÂł jeszcze lepszy od poprzedniego do koĂąca nie wiedzieliÂśmy czy Basa bĂŞdzie ÂżyĂŚ czy nie. :roll: MyÂślaÂłem, Âże jak Basia ma ten pistolet to zaÂłatwi tego grabarza (no ale jednak to nie byÂło moÂżliwe, bo w reklamach byÂł fragment gdy juÂż byÂła w trumnie) gdy ona tak machaÂła tÂą broniÂą byÂłem pewny, Âże on do niej podejdzie i sobie go weÂźmie, Âże ona do niego nie strzeli, ale jednak tylko nie byÂło nabojĂłw. A ten moment kiedy byÂła juÂż w trumnie i jÂą zakopywaÂł - straszny naszzcĂŞÂście wszystko siĂŞ dobrze skoĂączyÂło. :P
wÂłoch pisze:Fajne byÂło dziÂś przypomnienie na poczÂątku Kryminalnych, co byÂło w poprzednim odcinku.
Tak fajne - teraz piszĂŞ, bo poprzednio tego nie widziaÂłem. :) Tylko taki dziwny lektor... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wczorajszy ostatni odcinek z serii Tryptyk ÂślÂąski byÂł rewelacyjny, do koĂąca trzymaÂł w napiĂŞciu, no ale na szczĂŞÂście BasieĂąka przeÂżyÂła :D
Fajnie by by³o gdyby w kolejnych odcinkach Kryminalnych pojawi³ siê Krzysztof Respondek, ten który gra³ £ukasza Strzeleckiego, scenarzyœci mogliby rozwin¹Ì w¹tek mi³osny ,który sie zacz¹³ pomiêdzy nim a Basi¹...po¿yjemy zobaczymy. :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

A mnie zastanawia dlaczego powtarzajÂą w niedzielĂŞ stare odcinki...

KiedyÂś byÂło tak, Âże premiera byÂła w sobote wieczorem i powtĂłrka w niedziele przed faktami, a teraz premiery sÂą w sobotnie wieczory, a w niedziele powtarzajÂą stare odcinki...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Czytasz dokÂładnie te tematy :neutral: ?

Chandler napisaÂł wczeÂśniej:
Z informacji na str. kryminalni.onet.pl
"Informujemy, Âże odcinki z serii „TRYPTYK ÂŚLÂĄSKI” (odc. 41, 42, 43) z uwagi na mocne sceny nie bĂŞdÂą powtarzane w niedzielne popoÂłudnie. W tym czasie widzowie bĂŞdÂą mogli obejrzeĂŚ powtĂłrki innych odcinkĂłw serialu. "
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

przepraszam, przyznajê siê do b³êdu - nie spojrza³em wy¿ej...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam nadzieje Âże w wakacje bĂŞdÂą powtĂłrki tych 3 rewelacyjnych odcinkĂłw z "Tryptyku ÂŚlÂąskiego". :P Normalnie to trzeba zobaczyĂŚ jeszcze raz. :P :D LiczĂŞ na to Âże kolejne sprawy bĂŞdÂą rĂłwnie ciekawe jak te. :)

A te dwa odcinki (2 i 3) mogli powtĂłrzyĂŚ w niedzielĂŞ o 18 wkoĂącu w nich prawie nic strasznego nie byÂło. :roll:

Jestem teÂż ciekawy jakÂą oglÂądalnosĂŚ bĂŞdzie miaÂł wczorajszy odcinek. :mhm: KierujÂąc siĂŞ tym Âże jak w "W11" gdy komisarz zostaÂł postrzelony padÂł rekord to teraz moÂże bĂŞdzie podobnie - Basia zostaÂła porwana i pogrzebana Âżywcem... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

nika pisze:Wczorajszy ostatni odcinek z serii Tryptyk ÂślÂąski byÂł rewelacyjny, do koĂąca trzymaÂł w napiĂŞciu, no ale na szczĂŞÂście BasieĂąka przeÂżyÂła :D
Fajnie by by³o gdyby w kolejnych odcinkach Kryminalnych pojawi³ siê Krzysztof Respondek, ten który gra³ £ukasza Strzeleckiego, scenarzyœci mogliby rozwin¹Ì w¹tek mi³osny ,który sie zacz¹³ pomiêdzy nim a Basi¹...po¿yjemy zobaczymy. :D
No ja myÂślaÂłem, Âże BasiĂŞ wczeÂśnie uratujÂą a nie dopiero jak..., a co do wÂątku miÂłosnego miĂŞdzy NiÂą a ÂŁukaszem to ÂŁukasz mi siĂŞ niepodobaÂł a romans bedzie miĂŞdzy Markie a BasiÂą.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Nie jestem taka pewna czy Marek bĂŞdzie z BasiÂą. Gdzies czytaÂłam ( chyba w onecie), ze w jego zyciu ma sie pojawic jakas blondynka- opiekunka jego synka, ktĂłra mu sie spodoba..
Basie pewnie bedzie znim dopiero, jak bedÂą sie Kryminalni konczyc....a ja nie chce zeby sie skonczyli!! :D :D
....w świecie Faktów....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości