Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Musimy wiĂŞc wykorzystywaĂŚ te jej zdolnoÂści.
J. wykorzystuje nas to i my jÂą
PojechaÂła np na Syberie i zrobiÂła sobie tam 40 stopni :shock: Bo niby dlaczego nie :tanczy:
->kurczĂŞ sorry to nie ten wÂątek<- :stop:
Ale chyba tak wyÂżej upiĂŞty.
WczeÂśniej jak miaÂła i tak z doÂłu gÂłowy
No tak wyÂżej trochĂŞ :aniol: Ale nie taki duÂży kuc jak np Anna Jot :spiewa:
PóŸniej weŸmiemy siê za redakcyjne kole¿anki
Nikt sie nie wymiga :nie: A jak bedÂą stawiac opĂłr w kamasze idÂą i spokĂłj 8)
WidzĂŞ po capsach, Âże Kaczmre Dagmarek wpuÂścili na teren lotniska
¯e te¿ mog³a tam wejœÌ. W koùcu wygl¹da jak terrorystka
Nie wiem bo moÂże byÂła tuÂż za bramkÂą,nie byÂło ogĂłlnego ujĂŞcia :nie:
Ale pewno weszÂła na teren,co to dla Daguni za problem jeden uÂśmiech :P Merci :P i juz jest..
Mnie tak potraktowano na lotnisku w Warszawie. Przeszukiwali mnie z 10 minut.
Kaczmaro, mam nadziejĂŞ, Âże Ciebie to ominĂŞÂło
Agata Adamek ostatnio namawiaÂła do podania do sÂądu lotniska ,zadzwoĂą do Niej i opowiedz to jeszcze taki argument uwzglĂŞdni ;)

P.S Jak juz kilka stron wczeÂśniej TVN_FAN zauwaÂżyÂł faktycznie Dagi ma strasznie podobny gÂłos do KoÂżuchowskiej :shock: Tak akurat gdzieÂś na NiÂą natrafiÂłem i skonfrontowaÂłem :uhh:
Ale Dagmary fajniejszy :P :P -subiektywnie patrzÂąc.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

PojechaÂła np na Syberie i zrobiÂła sobie tam 40 stopni Bo niby dlaczego nie
->kurczĂŞ sorry to nie ten wÂątek<-
Ale to jest ta nasza choroba psychiczna- maniakalnoœÌ na temat pani J. :rozglada: :spiewa:
No tak wyÂżej trochĂŞ Ale nie taki duÂży kuc jak np Anna Jot
Nie, aÂż taki to nie. Aczkolwiek myÂślĂŞ, Âże Daga fajnie by w takim wyglÂądaÂła.
Tylko niech Kaczmar nie zmienia koloru wÂłosĂłw. Przynajmniej na razie.
Dagna, jak bĂŞdziesz mogÂła to Cie poinformuje :devil: :devil:
Nikt sie nie wymiga A jak bedÂą stawiac opĂłr w kamasze idÂą i spokĂłj
WyobraÂżasz sobie pewnÂą blondynkĂŞ, ktĂłra tytÂła siĂŞ w bÂłocie i biega z karabinem :shock:
to dla Daguni za problem jeden uÂśmiech Merci i juz jest..
W rzeczy samej :spiewa:
Agata Adamek ostatnio namawiaÂła do podania do sÂądu lotniska ,zadzwoĂą do Niej i opowiedz to jeszcze taki argument uwzglĂŞdni
Skoro to Agatka namawiaÂła, to tak uczyniĂŞ :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Ale to jest ta nasza choroba psychiczna- maniakalnoœÌ na temat pani J.
Z ka¿dym postem siê pog³êbia :hmm: Ale jakoœ mnie to specjalnie nie martwi :spiewa:
:klamca: :klamca:
Nie, aÂż taki to nie. Aczkolwiek myÂślĂŞ, Âże Daga fajnie by w takim wyglÂądaÂła.
Ale musiaÂłaby jeszcze zapuÂściĂŚ troche dÂłuÂższe wÂłosy :aniol:
Sympatyczne sÂą takie kucyki od czasu do czasu :szalony:
Tylko niech Kaczmar nie zmienia koloru wÂłosĂłw. Przynajmniej na razie.
Dagna, jak bĂŞdziesz mogÂła to Cie poinformuje
No chyba na lotnisku sobie nie przefarbuje :devil:
Ale sÂłusznie-pilotuj to wszystko :tanczy:
WyobraÂżasz sobie pewnÂą blondynkĂŞ, ktĂłra tytÂła siĂŞ w bÂłocie i biega z karabinem
JuÂż kiedyÂś z Adamem rozwaÂżaliÂśmy taka sytuacjĂŞ :tanczy:
Powiem tak:wyobraÂżam, aczkolwiek wole JÂą w bardziej subtelniejszym otoczeniu :aniol:
Skoro to Agatka namawiaÂła, to tak uczyniĂŞ
ZrĂłb to natychmiast :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Z ka¿dym postem siê pog³êbia Ale jakoœ mnie to specjalnie nie martwi
Mnie teÂż. Ale innych moÂże troche denerwowaĂŚ :rozglada:
Ale musiaÂłaby jeszcze zapuÂściĂŚ troche dÂłuÂższe wÂłosy
Sympatyczne sÂą takie kucyki od czasu do czasu
Tak. Ale absolutnie nie codziennie. Trzeba te¿ znaleŸÌ czas na inne fryzurki :tanczy:
No chyba na lotnisku sobie nie przefarbuje
Ale sÂłusznie-pilotuj to wszystko
A jak tam jakiÂś ptak przeleci nad niÂą i jej przefarbuje :rozglada:
Dagmaro, nie ÂżyczĂŞ Ci tego. Lepiej stĂłj z parasolem :aniol:
JuÂż kiedyÂś z Adamem rozwaÂżaliÂśmy taka sytuacjĂŞ
Powiem tak:wyobraÂżam, aczkolwiek wole JÂą w bardziej subtelniejszym otoczeniu
Dla takich delikatnych dziewczyn to lepszy jest sejm. Bieganie za politykami, bitwa z dziennikarzami, Âżeby byĂŚ bliÂżej wydarzeĂą. Prawie jak wojsko :P
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Panowie!!!

DÂługo mnie nie byÂło, ale ........ A kto to jest? WidziaÂłem jÂą dopiero dzisiaj i najzwyczajniej w Âświecie zaniemĂłwiÂłem. dziewczĂŞca, delikatna, piĂŞkna. Z tego co widze to chyba juz dÂłuÂżej na antenie goÂści i debiut w samej Francji miaÂła. jak wypadÂła, bo dzisiejszej relacji nie mam nic do zarzucenia.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dagmara zadebiutowaÂła jakieÂś 3 tyg temu z biaÂłego miasteczka na strajku pielĂŞgniarek.
JuÂż wtedy mnie urzekÂła :P A ten wypadek we Francji sprawiÂł, Âże rozkwitÂła jako dziennikarka. Jest naprawde Âświetna i profesjonalna.
A do tego jest Âśliczna i ma bardzo miÂły gÂłos :tanczy: Do tego piĂŞkny i czĂŞsty uÂśmich :tanczy:
A dziÂś to juÂż byÂła i na lotnisku, rozmawiaÂła z poszkodowanymi, ktĂłrzy do Polski wracali a teraz w raporcie miaÂła lajfa sprzed skrzyÂżowania, gdzie byÂł znak zakazu wjazdu dla autokaru na trase napoleoĂąskÂą.

No to ja streœci³em co s¹dzê na temat Kaczmara. Czekam na opinie innych, choÌ s¹dz¹c po naszej dyskusji chyba nasze opinie nie ró¿ni¹ siê bardzo :?: :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Dla takich delikatnych dziewczyn to lepszy jest sejm. Bieganie za politykami, bitwa z dziennikarzami, Âżeby byĂŚ bliÂżej wydarzeĂą. Prawie jak wojsko
Czasami nawet nie tylko prawie :shock: PrzykÂładem:pani Kolenda,albo Magda Sakowska raz teÂż oberwaÂła z Âłokcia :hmm: :evil: :x
A wiêc takie jakto nazwa³es delikatne dziewczyny musz¹ czasami byc gruboskórne,a jak nie to przynajmniej umiec siê znaleŸÌ lub znaleŸÌ ochroniarza :P
areczek pisze:Panowie!!!

DÂługo mnie nie byÂło, ale ........ A kto to jest? WidziaÂłem jÂą dopiero dzisiaj i najzwyczajniej w Âświecie zaniemĂłwiÂłem. dziewczĂŞca, delikatna, piĂŞkna
Kolega ju¿ Ci wyjaœni³ wiêc nie bêde sie bardzo powtarza³ ;) ¯a³uj ,¿e dopiero teraz J¹ odkry³es ale bedzie du¿o okazji bo jest nowa i powinna byc czêsto.Bo siê œwietnie sprawdza a poza tym nowych zawsze siê obci¹¿a w wiêkszym stopniu :szalony:

PiĂŞkna dziewczyna,piĂŞkny gÂłos,Âświetnie zapowiadajÂąca siĂŞ reporterka ..na poczÂątek niczego wiĂŞcej chcieĂŚ nie moÂżna :P :spiewa:

Dagi znów dosta³aœ od nas garœÌ pochwa³ :ban: Nie mo¿e byc za du¿o bo staniemy sie ma³o wiarygodni :stop:
;) ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Czasami nawet nie tylko prawie PrzykÂładem:pani Kolenda,albo Magda Sakowska raz teÂż oberwaÂła z Âłokcia
Tak. WidaĂŚ to szczegĂłlnie kiedy tabuny dziennikarzy pĂŞdzÂą za jakimÂś posÂłem.
Kolenda zosta³aby jeszcze bardziej poturbowana, ale dziêki pomocy Krzysztofa S, który pomóg³ jej wstaÌ i odepchn¹³ pêdz¹cego na ni¹ operatora, uniknê³¹ wiêkszych obra¿eù.
A pani Magda to jeszcze kiedyÂś podczas relacji zostaÂła pchniĂŞta na ÂścianĂŞ w sejmie. Ale mimo to nie poddaÂła siĂŞ i mĂłwiÂła dalej.
Ach te dziewczyny sÂą bojowe.
Daga, to przestroga dla Ciebie, ¿ebyœ siê tam nie pcha³a póki nie musisz. Ale Brygida kiedyœ mówi³a, ¿e do sejmu prêdzej czy póŸniej trafia ka¿dy reporter :tanczy:
Dagi znów dosta³aœ od nas garœÌ pochwa³ Nie mo¿e byc za du¿o bo staniemy sie ma³o wiarygodni
Trzeba to troche ukrĂłciĂŚ i bardziej jÂą zmotywowaĂŚ.
Kaczmaro, jutro siĂŞ bardziej postaraj :devil: :*
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak. WidaĂŚ to szczegĂłlnie kiedy tabuny dziennikarzy pĂŞdzÂą za jakimÂś posÂłem.
Kolenda zosta³aby jeszcze bardziej poturbowana, ale dziêki pomocy Krzysztofa S, który pomóg³ jej wstaÌ i odepchn¹³ pêdz¹cego na ni¹ operatora, uniknê³¹ wiêkszych obra¿eù.
A pani Magda to jeszcze kiedyÂś podczas relacji zostaÂła pchniĂŞta na ÂścianĂŞ w sejmie. Ale mimo to nie poddaÂła siĂŞ i mĂłwiÂła dalej.
Ach te dziewczyny sÂą bojowe.
Daga, to przestroga dla Ciebie, ¿ebyœ siê tam nie pcha³a póki nie musisz. Ale Brygida kiedyœ mówi³a, ¿e do sejmu prêdzej czy póŸniej trafia ka¿dy reporter
PrzyanalizowaÂł 8) Co mam tu dodaĂŚ :devil:
Nie,ale faktycznie dziennikarze jak hieny latajÂą za newsami.Z jednej strony z tego ÂżyjÂą,ale teÂż kultura powinna jakaÂś obowiÂązywaĂŚ :stop: Krzysztof S. pokazaÂł co to jest :brawa:
Trzeba to troche ukrĂłciĂŚ i bardziej jÂą zmotywowaĂŚ.
Kaczmaro, jutro siĂŞ bardziej postaraj
UkrĂłcaj ukrĂłcaj bo powystrzelamy caÂłe najlepsze naboje na pochwaÂły :tanczy:
Trzeba to limitowac bo to nie ma mozliwoÂści :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nie,ale faktycznie dziennikarze jak hieny latajÂą za newsami.Z jednej strony z tego ÂżyjÂą,ale teÂż kultura powinna jakaÂś obowiÂązywaĂŚ Krzysztof S. pokazaÂł co to jest
W sumie ka¿dy dziennikarz chce siê wykazaÌ. I ka¿dy musi lataÌ po sejmie, ¿eby nagraÌ choÌ krótk¹ wypowiedŸ jakiegoœ pos³a. Bo co, póŸniej siê oka¿e, ¿e pad³y jakieœ wa¿ne s³owa, a nie ma nagranego.
Dlatego bijÂą siĂŞ o nawet maÂło istotne kwestie. A jak juz idzie taki Kaczor to wsztscy majÂą nadziejĂŞ, Âże coÂś 'mÂądrego' powie.
Mam nadziejĂŞ, Âże takich KrzysztofĂłw jest tam wiĂŞcej :tanczy:
UkrĂłcaj ukrĂłcaj bo powystrzelamy caÂłe najlepsze naboje na pochwaÂły
Trzeba to limitowac bo to nie ma mozliwoÂści
Pewnie, bo w pewnym momencie uœwiadomimy sobie, ¿e w kó³ko piszemy, ¿e Dagna jest wspania³a i ma mi³y g³os. Nie ma tak dobrze :nie: :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mam nadziejĂŞ, Âże takich KrzysztofĂłw jest tam wiĂŞcej
Dziennikarze tvn24 sprawiaja wraÂżenie,Âże sie nawzajem lubiÂą :aniol:
Na pewno nie jest idealnie ale ogĂłlnie Âśmiem twierdzic,Âże dobrze to wyglada :spiewa:
Pewnie, bo w pewnym momencie uœwiadomimy sobie, ¿e w kó³ko piszemy, ¿e Dagna jest wspania³a i ma mi³y g³os. Nie ma tak dobrze
Chyba kaÂżdy wie,Âże tak myslimy :aniol:
Daguniu bedziemy Cie chwaliĂŚ ale nie tak codziennie :stop:
Musisz to zaakceptowaĂŚ :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dziennikarze tvn24 sprawiaja wraÂżenie,Âże sie nawzajem lubiÂą
Na pewno nie jest idealnie ale ogĂłlnie Âśmiem twierdzic,Âże dobrze to wyglada
TeÂż mi siĂŞ wydaje, Âże tam jest dobra atmosfera.
Tak moÂżna byÂło wywnioskowaĂŚ oglÂądajÂąc chociaÂżby 'tvn24 od kuchni'. Wszyscy mĂłwili, Âże sobie pomagajÂą :tanczy:
Ale swojÂą drogÂą, jak oglÂądaÂłem ten filmik z wypadkiem Kolendy w 'szkle' to siĂŞ zastanawiaÂłem, dlaczego to Krzysiek z zupeÂłnie drugiego koĂąca korytaÂża biegÂł pomĂłc Kolendzie, a nie zrobiÂł tego nikt, kto byÂł obok niej. Troche to chamskie, bo polowanie na kilka sÂłow Kaczora byÂło waÂżniejsze niÂż pomoc koleÂżance po fachu :ban:
Chyba kaÂżdy wie,Âże tak myslimy
Daguniu bedziemy Cie chwaliĂŚ ale nie tak codziennie
Musisz to zaakceptowaĂŚ
Oczywiœcie znajdzie siê tu miejsce i na pochwa³ê, ale te¿ i na krytykê. Oczywiœcie konstruktywn¹. Np. na temat fryzury :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TeÂż mi siĂŞ wydaje, Âże tam jest dobra atmosfera.
Tak moÂżna byÂło wywnioskowaĂŚ oglÂądajÂąc chociaÂżby 'tvn24 od kuchni'. Wszyscy mĂłwili, Âże sobie pomagajÂą
A Joasia wieczĂłr wczeÂśniej zaprosiÂła a nie przyszÂła :stop:
TeÂż oglÂądaÂłem - taka jedna wielka rodzina :aniol:
Troche to chamskie, bo polowanie na kilka sÂłow Kaczora byÂło waÂżniejsze niÂż pomoc koleÂżance po fachu
"Pani zgubiÂła buty" :roll: ..A juz nie wracajmy do tego wydarzenia :stop:
Oby nasze ulubienice nie doÂświadczaÂły takiego zachowania :aniol:
Zreszta nikomu nie zyczymy :rozglada:
Oczywiœcie znajdzie siê tu miejsce i na pochwa³ê, ale te¿ i na krytykê. Oczywiœcie konstruktywn¹. Np. na temat fryzury
Ale te panie muszÂą siĂŞ stresowaĂŚ tym co majÂą na gÂłowie :uhh:
Ale Daguniu z TobÂą jest wszystko super :rozglada:
O nie znĂłw chwalĂŞ :red:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ooo nowa reporterka :spiewa: Dagiiiii- fajnie j¹ nazywacie 8) ja myœle,¿e TVN24 urz¹dza specjalne castingi na najpiêkniejsze reporterki w Polsce a póŸniej sprawdza je merytorycznie i te najlepsze zostaj¹.Dagi zosta³a :tanczy: ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

"Pani zgubiÂła buty" ..A juz nie wracajmy do tego wydarzenia
Oby nasze ulubienice nie doÂświadczaÂły takiego zachowania
Zreszta nikomu nie zyczymy
"Nie okulary zgubiÂłam..." Ach, te wydarzenia byÂły traumatyczne.
A dziewczĂŞta zawsze mogÂą liczyĂŚ na pomoc redakcyjnych kolegĂłw, o ile tam bĂŞdÂą :rozglada:
Ale te panie muszÂą siĂŞ stresowaĂŚ tym co majÂą na gÂłowie
Ale Daguniu z TobÂą jest wszystko super
O nie znĂłw chwalĂŞ
To juÂż wiemy, dlaczego Agatka Adamek przed kaÂżdym lajfem tak poprawia wÂłosy.
Nie chce siê znale¿Ì na naszej czarnej liœcie :devil:
ja myœle,¿e TVN24 urz¹dza specjalne castingi na najpiêkniejsze reporterki w Polsce a póŸniej sprawdza je merytorycznie i te najlepsze zostaj¹.Dagi zosta³a
Ja nie wiem, w jaki sposĂłb oni wybierajÂą reporterki, ale jedno jest pewne- majÂą dobre oko- zawsze znajdÂą i ÂładnÂą i mÂądrÂą :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości