[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w11 tak pracuje policja

Post autor: salladyn »

No to jest moja ulubiona aktroka w tym serialu :( Mam nadziejê ¿e nie próbuj¹ jej usun¹Ì z serialu.No chyba ¿e przeniesie siê do ekipy detektywów wtedy jestem rêkami i nogami za tym :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

NIEEEE nie zgadzam siĂŞ aby jÂą uÂśmiercali czy teÂż przenosili do tego dziadostwa detektywĂłw :twisted:
Nie nie i nieeee
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no ludzie jednego juÂż postrzelili niewystarczy im?? A moÂże Ania Potaczek musi byĂŚ postrzelona bo na serio jest potrzebna w policji??
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Nie no wydaje mi sie ze to po prostu po to by podnieœÌ nam widzom adrenaline ale po co ? oni sie ,,uwziêli`` na tê pare czy jak ? najpierw ostrzelili jej Macka ::/ teraz j¹ sam¹ !!!..nie no to tez jedna z moich najbardziej ulubionych postaci w W11 ....ale s¹dz¹c po dalszych opisach œledztw nic jej nie bedzie prowadzi dalej ONA i KUBA wiêc ..to chyba nic wielkiego nie bedzie ...
a co do DFETEKTYWÓW to jakby mia³a TAM PRZEJ¦Æ to te¿ jestem ZA !!!:)
Ale Anka pojawi sie w DETEKTYWACH ju¿ w poniedzia³ek spotka siê z Mackiem bedzie mu dawac jakie¶ informacje potrzebne do sprawy i kto wie moze wtedy PADNIE propozycja wspó³preacy ? w sumie ciekawie by by³o :)ale po co inni znowu nowi w EKIPIE W11 DO¦Æ !!!!! :twisted:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie to przejœcie by³o by przesad¹, równie dobrze ca³e W11 mo¿na ju¿ przenieœÌ do drugiego serialu. Mi siê wydaje, ¿e j¹ tylko postrzel¹, pole¿y chwilke w szpitalu i koniec.
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

tez mi sie tak wydaje a ten postrzaÂł tylko zeby podkrĂŞciĂŚ adrenalinke no i TVNowi pewnie skoczy jutro oglÂądalnosc przez to ;) :lol:
Dared00

Post autor: Dared00 »

TrochĂŞ przesadzajÂą z tym zabijaniem komisarzy. Za niedÂługo bĂŞdziemy mieli takie coÂś: AÂśka, uwaÂżaj, to nalot bombowy! AÂŚKA, NIEEEE!!! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Daredevil pisze:TrochĂŞ przesadzajÂą z tym zabijaniem komisarzy. Za niedÂługo bĂŞdziemy mieli takie coÂś: AÂśka, uwaÂżaj, to nalot bombowy! AÂŚKA, NIEEEE!!! :D
:lol: :lol: :lol: No nieÂźle, moÂże jeszcze z "W11-..." zrobiÂą grupe antyterrorystycznÂą. A co do nalotĂłw, to moÂżliwe, moÂże AÂśka bĂŞdzie miaÂła tajne Âśelctwo w Klewkach?? :lol: :lol:
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja myœlê ¿e to postrzelenie jest po to aby w³aœnie by³a wiêksza ogladalnoœÌ. Serial jest teraz o nowej godzinie wiêc potrzeba jakiegoœ wydarzenia, któreby przyci¹gne³o widzów do ekranu... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

pawell pisze:A ja myœlê ¿e to postrzelenie jest po to aby w³aœnie by³a wiêksza ogladalnoœÌ. Serial jest teraz o nowej godzinie wiêc potrzeba jakiegoœ wydarzenia, któreby przyci¹gne³o widzów do ekranu... :roll:
Zgadzam siê, coœ musi przyciagn¹Ì widzów na 20. Ania siê wyli¿e, a jak znowu bêd¹ przesuwali godzine, ciekawe kogo wtedy postrzel¹;p
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:(...) a jak znowu bĂŞdÂą przesuwali godzine, ciekawe kogo wtedy postrzelÂą;p
Eee chyba 3 raz juÂż by tego nie robili. :D Pewnie coÂś innego by byÂło, ale i tak chyba narazie siĂŞ nie zanosi na szybkie zmienienie godziny emisji tego programu. :> Nie zdziwiÂłbym sie gdyby byÂł on juÂż na zawsze o tej porze (no do koĂąca swych dni). :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Och ten TVN....na szczĂŞÂście Pani Ani siĂŞ nic nie staÂło :) :) :lol:

Dziêki tej kamizelce - ale TVN ma zdolnoœÌ do przyci¹gania ludzi przed telewizory :lol: Niech ich... :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:evil2: Masz racjĂŞ TVN_FAN'ie :D przyciÂągajÂąca zapowiedÂź, a wciagajÂący odcinek. :roll: :P Pewnie w nastĂŞpnym odcinku juÂż bĂŞdzie ganiaĂŚ tych przestĂŞpcĂłw... :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak wczoraj zobaczyÂłem kreklame z postrzeleniem Pani Ani to siĂŞ zmartwiÂłem myÂślaÂłem, Âże teÂż jÂą awansowali na dfetektywa, a tu nie
a co do jutra jutro pewnie bĂŞdzie Pani Joanna Z WÂątrobÂą :D , a propo Âładna kobitka z tej AÂśki :D
a moja ulubiona postaĂŚ to oprĂłcz Joanny, PaweÂł GĂŞsiarz
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Chyba Jakub GĂŞsiarz :wink:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości