Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

tvn24.pl pisze:- Dodatkowo w programie pokazujemy wszystko, z czego z bólem musieliśmy zrezygnować w głównym wydaniu. Bohaterowie i ci, którzy chcieli pozostać w cieniu, emocje i autorski punkt widzenia oraz goście na żywo – mówi Kamil Durczok, redaktor naczelny "Faktów".
O jakim programie on mówił? :uhh:

To, co dziś zobaczyliśmy to porażka. Jeden temat, beznadziejne studio.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Tylko żeby się nie okazało, że słowa "Durczok musi odejść" to nie były słowa bez pokrycia :lol:

Masakra :arrow:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: ~ »

Dzisiaj na początku na plazmach za Justyną można było zobaczyć reklamy, które aktualnie leciały na TVNie. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sharp Electronics w listopadzie 2008 roku dostarczył do stacji TVN 108-calowy monitor LCD. Jest to pierwszy zakupiony w Polsce i dotychczas trzeci w Europie tej wielkości model.

Monitor Sharp LB-1085 jest obecnie największym na świecie wyświetlaczem LCD, jaki dotąd trafił na rynek. Sharp LB-1085 zbudowany został w oparciu o 108-calową matrycę LCD (czas odpowiedzi - 6 milisekund ( GTG )), którą zamknięto w obudowie o wymiarach 2572 x 204 x 1550 mm (bez podstawy).

Pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli, którego jasność oraz kontrast - według deklaracji producenta - wynoszą, odpowiednio, 400 cd/m2 i 1200:1. Wśród dostępnych wejść znalazły się między innymi trzy HDMI, dwa Composite i jedno S-Video.

Monitor pracuje w programie "Fakty po faktach", emitowanym na antenie TVN24 tuż po "Faktach" w TVN .
http://media2.pl/media/45612-najwiekszy ... w-tvn.html
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po Faktach

Post autor: a-j-p »

Czy TVNu nie stać na klime?
Dziś w tym pseudo studiu Faktów po Faktach widać było wiatrak przy plazmach.
To byłoby dobre w tv jakieś 20 lat temu ale nie w 2009 roku...
Porażka
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Zauważ,że w Faktach po Faktach nie da się zamontować klimatyzacji ponieważ jest to studio na otwartej przestrzeni. W newsroomie jest klimatyzacja bo są warunki aby ją zamontować ale w FpF takiej możliwości nie ma.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po Faktach

Post autor: a-j-p »

Hmmm aby chlodzic powietrzem wystarczy zamontowac klime i skierowac ja na osoby - nie bedzie co prawda efektu chlodnego pomieszczenia ale lepsze to niz widoczny wiatrak. A tak w ogole to oczym to swiadczy jak studio jest na otwartej przestrzeni? baaa na korytarzu mozna by powiedziec :P
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Fakty po Faktach

Post autor: skorupa2006 »

a-j-p pisze:Hmmm aby chlodzic powietrzem wystarczy zamontowac klime i skierowac ja na osoby - nie bedzie co prawda efektu chlodnego pomieszczenia ale lepsze to niz widoczny wiatrak. A tak w ogole to oczym to swiadczy jak studio jest na otwartej przestrzeni? baaa na korytarzu mozna by powiedziec :P
Nie raz w FpF słychać było trzaski i stuki i jakieś dziwne odgłosy z korytarza. :lol:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: ~ »

a-j-p pisze:Hmmm aby chlodzic powietrzem wystarczy zamontowac klime i skierowac ja na osoby - nie bedzie co prawda efektu chlodnego pomieszczenia ale lepsze to niz widoczny wiatrak. A tak w ogole to oczym to swiadczy jak studio jest na otwartej przestrzeni? baaa na korytarzu mozna by powiedziec :P
Jakby tak skierowali klime na każdego to prowadzący by się pochorowali i kto by prowadził Fakty i FpF? :P
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Fakty po Faktach

Post autor: skorupa2006 »

~ pisze: Jakby tak skierowali klime na każdego to prowadzący by się pochorowali i kto by prowadził Fakty i FpF? :P
Taak :D Niech skierują na Durczoka, Pochanke, Marciniaka i Kajdanowicza.
Wtedy Anitę posadzą do Faktów, a Beatę do FpF :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: kamilkomentuje »

Broń Cię Panie Boże :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty po Faktach

Post autor: miwaszkiewicz »

Dziś "Fakty po Faktach" zostały po raz pierwszy nadane z wirtualnego studia. Wyglądało to bardzo sztucznie, aż strach pomyśleć, co będzie jesienią.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po Faktach

Post autor: a-j-p »

Nie wiem czy ogladaliscie wczoraj FpF jak byl Palikot. Obecnie fakty po faktach o ile sie nie myle sa z virtualnego studia bo ta sztucznosc z daleka widac.
I najlepsze bylo to jak Palikot mowi i nagle biale tlo za nim HAHAHAHA
To jest wlasnie cos wspanialego w tym debilnym wynalzaku jakim jest studio virtualne. Kilka takich wpadek i moze z tego syfu zrezygnuja albo nie wpadna na pomysl aby to tak zostawic i moze Fakty przeniesc do virtuala.
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Mysza »

Dzisiaj w FpF sporą część programu w tle grała muzyka, tak jakby poza studiem odbywała się jakaś impreza, nie wiem skąd ona się wzięła, ale w rozmowie z Panią Komorowską, która straciła męża pod Smoleńskiem ta muzyka była nie na miejscu, nie mówiąc o tym, że w ogóle w programie nie powinno jej być.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Marcin »

Rozmowa o katastrofie smoleńskiej z "podkładem" Cher. :lol2: :lol2:
Myślałem, że to u mnie za oknem gra, ale jak zmieniłem kanał, to okazało się, że nie. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość