Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:A i tak siĂŞ zastanawiam - drodzy Fani czy w temacie wÂątku potrzebny jest ten uÂśmieszek - czy nie brzmiaÂło by lepiej -
UrzekajÂący styl Justyny Pochanke ?? MoÂże jak wiĂŞcej osĂłb poprze mĂłj pomysÂł to doczekamy siĂŞ zmiany 8)
Najlepiej zwrĂłciĂŚ siĂŞ do 'domino' - autora tematu - z proÂśbÂą o zmianĂŞ.
Ja jastem za - jak zmiany w nazwie konkurencyjnego tematu fanowskiego to i u nas ;)
TVN_FAN pisze:No i apel do pochanke-fana o capsy z dzisiejszego wyjÂątkowego wydania :P
Ja rĂłwnieÂż planujĂŞ jakoÂś uwieczniĂŚ to wydanie :D MoÂżliwe Âże bĂŞdzie nagranie (chociaÂż nie wiem gdzie je potem wrzucĂŞ).
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pchanke

Post autor: salladyn »

Ja ju¿ kiedyœ o wiele wczeœniej proponowa³em zmianê tematu,po prostu niech zniknie ten uœmieszek,popatrzcie jakby wyglada³ w¹tek Anita Werner-urzekaj¹cy styl :).Pomys³ ze zmian¹ tematu wtedy upad³.Ale teraz nasze proœby s¹ uzasadnione bo temat o Anicie Werner zmieni³ nazwê.Je¿eli wiêkszoœÌ wypowiadaj¹cych sie regularnie w tym temacie tak uwa¿a to przecie¿ nie ma w tym nic z³ego ¿eby zmieniÌ tytu³.Niech zniknie ten uœmieszek :!: :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ZmieniĂŚ temat moze tylko ÂŁukasz...
Swoim skromnym zdaniem uwaÂżam ze nie powinien znikaĂŚ ten uÂśmieszek bo autorka nie miaÂła zamiaru wychwalaĂŚ Justyny i naleÂży to uszanowaĂŚ. SÂądze ze lepszym pomysÂłem byÂło by zaÂłoÂżenie nowego tematu np. "Justyna Pochanke ..." i przeniesienie do niego tematĂłw ktĂłre nie dotycza juz tamtej dyskusji

Dzisiaj o Justynie w Nowmy dniu ;) wieczorem wsadze wam scana :]
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: justyna pchanke

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:(...),popatrzcie jakby wygladaÂł wÂątek Anita Werner-urzekajÂący styl :) .(...)
no wiesz...salladynie :D masz poczucie humoru wyjÂątkowe :D no ale ja to rozumiem :wink: .

No i mamy Fakty nr 3000 :D z JustynÂą :)

A co do zmiany tematu :wink: có¿ wszystko jedno jak - czy to nowy w¹tek czy w tym likwidacja pewnych znaczków - byle zmieniÌ i znieœc ten uœmieszek.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: justyna pchanke

Post autor: salladyn »

TVN_FAN pisze: A co do zmiany tematu :wink: có¿ wszystko jedno jak - czy to nowy w¹tek czy w tym likwidacja pewnych znaczków - byle zmieniÌ i znieœc ten uœmieszek.
Tak-niech zniknie ten uœmieszek :!: Przecie¿ nikt autorce tego tematu nie zabrania siê tu wypowiadaÌ,ale skoro wiêkszoœÌ wypowiadaj¹cych sie w tym temacie to fani Justyny Pochanke,którzy ciep³o siê o niej wypowiadaj¹ to chyba zrozumia³e ¿e przykro im ¿e taki uœmieszek jest w temacie.Nic wiêcej nie chcemy jak tylko usuniêcia tego znaczka.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

Justyna jak zawsze piĂŞkna i profesjonalna ->

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Z mojego nagrania i capsĂłw nic nie wyszÂło (program odmĂłwiÂł posÂłuszeĂąstwa:/) ale zacytujĂŞ rozbrajajÂący tekst Justyny z ostatniego materiaÂłu:

Halo, Grzesiek.. sÂłyszysz mnie? .... Grzegorzuu..
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

:: Kamil pisze:Halo, Grzesiek.. sÂłyszysz mnie? .... Grzegorzuu..

... taak, fajnie to zabrzmiaÂło hehe :D

szkoda Âże w materiale nie byÂło wiecej Justyny ... tylko ten tekst, troszkĂŞ za maÂło ...

podziĂŞkowania dla Lisa i PawÂłowskiego, jak najbardziej na miejscu. Fakty wydanie 3000 udane ... tylko Justyna jakaÂś blada strasznie byÂła ale O.K. :)


p.s. widze Âże salladyn szybszy w pokazaniu capsĂłw, ale szkoda mi byÂło moich nie daĂŚ... tyle siĂŞ napracowaÂłem ;)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:
p.s. widze Âże salladyn szybszy w pokazaniu capsĂłw, ale szkoda mi byÂło moich nie daĂŚ... tyle siĂŞ napracowaÂłem ;)
no nie :D pochanke-fanie dobrze, ¿e da³eœ swoje. Im wiêcej Justyny to tym bardziej w¹tek jest jaœniejszy :D odró¿nia siê od reszty forum.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

I ten koment o Sianeckim: Tomcio
W sprawie zmiany tematu- mi jest obojêtne, ale jeœli wiêkszoœÌ chce zmiany, to popieram. Byle zmiana NIE BY£A na: Justyna Pochanke-¿ona szefa, bo ju¿ mi siê niedobrze robi jak czytam te quasi zarzuty :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

hmm mi ten temat Justyna Pochanke - urzekajÂący styl :) nie przeszkadza, ale rĂłbcie jak chcecie, zmieniajcie albo nie ... dla mnie to nie gra roli, mĂłwiÂąc o Justynie gĂŞbusia mi siĂŞ Âśmieje :D ... jest peÂłna podziwu dla niej, wiec zmiana tematu bynajmniej dla mnie nic nie znaczy :wink:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

Ale nikt tu praktycznie nie mĂłwi o zmianie tematu tylko o usuniĂŞciu buÂźki.I ja dalej stanowczo to podtrzymuje.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

a mi buÂźka -> :) nie przeszkadza ... ale rĂłbcie jak chcecie
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: justyna pochanke

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Ale nikt tu praktycznie nie mĂłwi o zmianie tematu tylko o usuniĂŞciu buÂźki.I ja dalej stanowczo to podtrzymuje.
No, to ja o tym pisaÂłam, o tej buÂźce. ObojĂŞtne, ale jeÂśli Salladynie chcesz to masz moje poparcie.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 18 gości