Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:No to StyÂśki w ÂświÂąteczne wydania "FaktĂłw" na pewno nie zobaczymy. Szkoda... Pewnie zamiast niej bĂŞdzie Ryman lub Piotr lub Kajdan :roll: :roll:
Piotr to grymaÂśny jest. Pewnie Kajdan bĂŞdzie - nawet i ÂświĂŞta poÂświĂŞci na zabawĂŞ w telewizji :lol: A tak pozatym bez sensu te Twoje wyliczenie bo to jest oczywiste Âże ktĂłryÂś z tych 3 panĂłw bĂŞdzie prowadziÂł ÂświÂąteczne wydania jeÂśli Justyna zapowiada Âże ona nie... faktycznie, pozostaje jeszcze Werner i Redo ale one odpadajÂą. :-}
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: A tak pozatym bez sensu te Twoje wyliczenie bo to jest oczywiste Âże ktĂłryÂś z tych 3 panĂłw bĂŞdzie prowadziÂł ÂświÂąteczne wydania jeÂśli Justyna zapowiada Âże ona nie... faktycznie, pozostaje jeszcze Werner i Redo ale one odpadajÂą.
No tak - to oczywiste :wink: fakt :D Ale Ci ten pawell podpadÂł :wink:
terraX pisze:A Justyna to niby szczĂŞÂścia nie ma? TrafiĂŚ na takiego PieczyĂąskiego...
No toÂż ja to samo mĂłwiĂŞ :wink: Punkt widzenia zaleÂży od punktu siedzenia :evil2: PrzecieÂż mĂłwiÂłem, ze siĂŞ nie wypowiadam co do facetĂłw :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:No to StyÂśki w ÂświÂąteczne wydania "FaktĂłw" na pewno nie zobaczymy. Szkoda... Pewnie zamiast niej bĂŞdzie Ryman lub Piotr lub Kajdan :roll: :roll:
A tak pozatym bez sensu te Twoje wyliczenie bo to jest oczywiste Âże ktĂłryÂś z tych 3 panĂłw bĂŞdzie prowadziÂł ÂświÂąteczne wydania jeÂśli Justyna zapowiada Âże ona nie... faktycznie, pozostaje jeszcze Werner i Redo ale one odpadajÂą. :-}
A ja tam wymieniÂłem tych prowadzÂących od tego ktĂłry najprawdopodobniej poprowadzi "Fakty" w ÂświĂŞta. WiĂŞc pierwszy byÂł Ryman dlatego Âże juÂż troche czasu go w "Faktach" nie byÂło, potem Marciniaka, bo Kajdanowicz byÂł w ostatni weekend... :P I dzis byÂł Ryman wiĂŞc pewnie on bĂŞdzie prowadziĂŚ "Fakty" w Âświeta bo napewno nie bĂŞdzie tylko 2 dni... :)
TVN_FAN pisze:Ale Ci ten pawell podpadÂł :wink:
No chyba mi tego nigdy nie wybaczy ¿e poda³em wiadomoœÌ co bedzie w specjalnym materiale w 3000. wydaniu "Faktów" i tak bêdzie mnie siê czepia³... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:No chyba mi tego nigdy nie wybaczy ¿e poda³em wiadomoœÌ co bedzie w specjalnym materiale w 3000. wydaniu "Faktów" i tak bêdzie mnie siê czepia³... :P
Nie martw siĂŞ PaweÂł. JesteÂś niczym google.... ale czy zauwaÂżyÂłeÂś Âże w temacie Justyny, Pochanke- fan depcze Ci po piĂŞtach?

Justyna pewnie robi karpia, dlatego nie ma jej na wizji :evil2:
(ale nie tÂą sÂłynnÂą minĂŞ, tylko rybĂŞ :evil2:)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Nie martw siĂŞ PaweÂł. JesteÂś niczym google.... ale czy zauwaÂżyÂłeÂś Âże w temacie Justyny, Pochanke- fan depcze Ci po piĂŞtach?
pochanke - fan wyszukuje chyba tylko informacje o Justynie Pochanke i jej zdjĂŞcia ja szukam wszystkiego co jest zwiÂązane z telewizjÂą TVN i to co uznam za ciekawe dajĂŞ wam abyÂście teÂż to przeczytali lub zobaczyli... :D WiĂŞc pochanke - fan ma Âłatwiej :wink: I ostatnio z powodu Grand Press ma duÂżo zdjĂŞĂŚ ktĂłre daje tu. No i dobrze... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

"Wielki TydzieĂą" oczyma dziennikarskich sÂław
jd (KAI)

Dni agonii i ¿a³oby po œmierci Jana Paw³a II to temat wywiadów ze znanymi polskimi dziennikarzami, które zosta³y opublikowane w ksi¹¿ce pt. "Papieski Wielki Tydzieù".

Rozmówcami byli byli: Kamil Durczok, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Król, Grzegorz Miecugow, Justyna Pochanke, Jacek ¯akowski, Gra¿yna Torbicka, Bogdan Rymanowski, Iwona Schymalla, Adam Szostkiewicz, Witold Ko³odziejski i Marcin Przeciszewski. Wywiady z nimi przeprowadzi³ dziennikarz Redakcji Programów Katolickich Polskiego Radia Marcin Witan. Ksi¹¿kê wyda³a Ksiêgarnia Œw. Jacka.

"Sceptycznie odnoszĂŞ siĂŞ do prawdy gÂłoszÂącej, Âże czÂłowiek nie umiera, a przenosi siĂŞ do innego Âświata. Ale dziĂŞki odejÂściu papieÂża uwierzyÂłem, Âże to jest prawda, Âże ÂśmierĂŚ nie musi byĂŚ koĂącem" - wyznaÂł redaktor naczelny "Wprost" Marek KrĂłl.

"MyÂślĂŞ, Âże wielu z nas po raz pierwszy w Âżyciu tak naprawdĂŞ uczestniczyÂło we mszy ÂświĂŞtej, od poczÂątku rozumiejÂąc kaÂżde sÂłowo i gest. UjmujÂąc rzecz nieco kolokwialnie, wreszcie nie poszliÂśmy do kina - poszliÂśmy na film" - stwierdziÂła Justyna Pochanke z TVN.
ÂźrĂłdÂło:portal wiara.pl

Piêkne i trafione s³owa Justyny. To jest to czego w takiej sytuacji i w takim momencie spodziewa³em. Swoj¹ drog¹ wiêkszoœÌ z dziennikarzy, którzy dzielili siê refleksjami to ludzi TVN :wink: No bo przecie¿ TVN swoje relacji mia³ najlepsze !!
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:brawo: w peÂłni siĂŞ zgadzam ze sÂłowami Justyny :] ja miaÂłam dokÂładnie takie samo odczucie ;)
Android <3
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze: pochanke - fan wyszukuje chyba tylko informacje o Justynie Pochanke i jej zdjĂŞcia ja szukam wszystkiego co jest zwiÂązane z telewizjÂą TVN i to co uznam za ciekawe dajĂŞ wam abyÂście teÂż to przeczytali lub zobaczyli... :D WiĂŞc pochanke - fan ma Âłatwiej :wink: I ostatnio z powodu Grand Press ma duÂżo zdjĂŞĂŚ ktĂłre daje tu. No i dobrze... :P
tak, jak mĂłj nick infromuje jestem Justyny Pochanke fanem, wiec tylko ona mnie interesuje :mrgreen: i raczej w innych tematach sie na tym forum nie wypowiadam :wink:

*******************************


Gdy przyjdÂą ÂŚwieta w srebnej bieli,
Gdy Stary Rok w Nowy sie zamieni,
Przyjmijcie gorÂące me Âżyczenia,
Niech siĂŞ Wam speÂłniÂą wszystkie marzenia :D

WesoÂłych ÂŚwiat :!: :!: :!:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

I jako prawdziwny fan JP dostÂąpiÂłeÂś zaszczytu pierwszego wpisu na 100 stronie. Gratulacje :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

Ja napisze dwusetny :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

:o nawet nie zauwaÂżyÂłem :zawstydzony: :jupi:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

jaka niespodzianka ... Justyna jutro w faktach :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:jaka niespodzianka ... Justyna jutro w faktach :D
Wielkaaaaaa mi³a niespodzianka :wink: Có¿...z³ama³a trochê s³owa z pewnego wywiadu :wink: ale to nic - dla nasz to jak najbardziej oki :D
Super !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie spodziewaÂłem siĂŞ Âże jutro "Fakty" bĂŞdzie prowadziĂŚ StyÂśka myÂślaÂłem Âże jeszcze jutro bĂŞdzie Piotr. :D No ale siĂŞ bardzo cieszĂŞ Âże bedzie. :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Justyna zapewne poÂświĂŞcila dzisiejszy ÂświÂąteczny dzieĂą i zobaczymy jÂą w faktach przez kolejne 2 dni, by znowu korzystaĂŚ z wolnych dni przed sylwestrem :mrgreen: ... bo w 24 h nie spodziewam siĂŞ jej w tym roku :wink:
... ÂświĂŞta, w polityce cisza ... wiaÂło nudÂą w faktach, jak i w kaÂżdych innych programach informacyjnych :ziew: :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 16 gości