Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Jejuuu :wink: :D Jak mi siĂŞ dzisiejsze Fakty strasznie podobaÂły 8) :D :) :D po prostu miodzik :wink: :wink:
Justyna wyglÂądaÂła poprostu Âślicznie w tym ÂświecÂącym kostiumie, :D odpowiednio dobrany makijaÂż dodawaÂł jej jeszcze bardziej cudnego uroku.

Program byÂł ok !! Nie widaĂŚ byÂło po Justynie, Âżadnego przejedzenia ani nic ze ÂświĂŞtami zwiÂązanego. :wink: ÂŻyczenia na koniec wydania teÂż byÂły wyjÂątkowe i typowo w jej stylu :D takie Âśmieszne, zabawne ale i w nawiÂązaniu do materiaÂłu :wink: Takie typowo jej :wink:

Super zakoĂączenie okresu ÂświÂątecznego i naprawdĂŞ wspaniale po 5 dniach nieobecnoÂści jest zobaczyĂŚ w tak wybornej formie JustynĂŞ bo wtedy nawet nie bardzo jest Âżal koĂączÂących siĂŞ ÂświÂąt :wink: (no bo przecieÂż nie wolnego)
pochanke-fan pisze:ÂświĂŞta, w polityce cisza ... wiaÂło nudÂą w faktach, jak i w kaÂżdych innych programach informacyjnych
No wiesz....wia³o mo¿e i nud¹ je¿li chodzi o sprawy polityczne ale napewno nie wia³o nud¹ w programie a zas³ug¹ tego jest w³aœnie obecnoœÌ Justyny. :wink:
DziĂŞki za capsy !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:... ÂświĂŞta, w polityce cisza ... wiaÂło nudÂą w faktach, jak i w kaÂżdych innych programach informacyjnych :ziew: :wink: [/color]
Tak jak w 2-óch poprzednich wydaniach "Faktów". :wink: No ale fajne czasem tak odpocz¹Ì od polityków i od spraw z nimi zwi¹zanych. :P :D

StyÂśka jak zwykle Âświetna w "Faktach" :D Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie gdzieÂś do czwartku. :roll: W weekend wiadomo kto bĂŞdzie. :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i pochanke-fan straciÂł zaszczyt napisania pierwszego postu na setnej stronie. Strony po chwilowym rozmnoÂżeniu wrĂłciÂły do stanu rzeczywistego :D
pawell pisze:Tak jak w 2-óch poprzednich wydaniach "Faktów". No ale fajne czasem tak odpocz¹Ì od polityków i od spraw z nimi zwi¹zanych
MyslĂŞ, Âże tak choĂŚ znajÂąc upodobania naszej wÂładzy juÂż niedÂługo Justyna napewno bĂŞdzie musiaÂła mĂłwiĂŚ o "wyczynach" naszych rodzimych politykĂłw.
pochanke-fan pisze:Justyna zapewne poÂświĂŞcila dzisiejszy ÂświÂąteczny dzieĂą i zobaczymy jÂą w faktach przez kolejne 2 dni, by znowu korzystaĂŚ z wolnych dni przed sylwestrem ... bo w 24 h nie spodziewam siĂŞ jej w tym roku
Ja te¿ tak myœlê,ale myœlê tzn.chcia³bym, ¿eby Justyna by³a do czwartku w³¹cznie. A potem, ju¿ w nowym 2006 roku, od poniedzia³ku 2.01 w Magazynie :wink:
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

TVN_FAN pisze:Strony po chwilowym rozmnoÂżeniu wrĂłciÂły do stanu rzeczywistego :D
... nie kapuje ... niby jak to siĂŞ namnozyÂły :?: , chyba Âże o czyms nie wiem :wink: , a te zbĂŞdne sÂą kasowane czy ... czy co :?:

pawell ... gratulujĂŞ :!: :), 5 mies mineÂło jak jeden dzieĂą ... :drunk:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:... nie kapuje ... niby jak to siĂŞ namnozyÂły :?: , chyba Âże o czyms nie wiem :wink: , a te zbĂŞdne sÂą kasowane czy ... czy co :?:
to jest chyba "robota" :P ÂŁukasza :wink: i zmiana iloÂści postĂłw na stronie :wink: ByÂło mniej postĂłw na stronie to automatycznie stron byÂło wiĂŞcej-teraz jest wiĂŞcej postĂłw na stronie to stron mniej :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
pochanke - fan pisze:... nie kapuje ... niby jak to siĂŞ namnozyÂły :?: , chyba Âże o czyms nie wiem :wink: , a te zbĂŞdne sÂą kasowane czy ... czy co :?:
to jest chyba "robota" :P ÂŁukasza :wink:
No przecie¿ £ukasz gdzieœ pisa³ ¿e ubêdzie troche stron... :wink: i w³aœnie zmiani³ iloœÌ postów na jednej stronie i teraz jest jak jest... :P I ciekawe kto bêdzie tym szczêœliwcem i napisze 1 posta na 100 stronie :> :roll:
pochanke - fan pisze:pawell ... gratulujĂŞ :!: :), 5 mies mineÂło jak jeden dzieĂą ... :drunk:
DziĂŞki :] Oj tak szybko to mineÂło... :drunk: :roll: :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, dokÂładnie. WrĂłciÂło do stanu poczÂątkowego, czyli 15 postĂłw na stronie. Tak jak byÂło od zawsze. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy program byÂł taki sobie...Napewno nie byÂło tak ciekawie i fajnie jak wczoraj :( Justyny strĂłj byÂł taki sobie - nie podobaÂł mi siĂŞ zbyt.
Program oczywiÂście bez jakiÂś wiĂŞkszych wpadek ale teÂż nie byÂło Âżadnego bÂłysku typowego dla Najlepszej Dziennikarki w Polsce :D Ot...tak !! Ani dobrze ani Âźle - tradycyjnie !! No a przecieÂż po Justynie moÂżna siĂŞ czasem wiĂŞcej spodziewaĂŚ niÂż po innych :wink:
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... dzis nie oglÂądaÂłem, ale programik siĂŞ spisaÂł i o to capsy :) :

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pochanke - fan pisze:... dzis nie oglÂądaÂłem
:mad: Jak mogÂłeÂś nie oglÂądaĂŚ? Chyba zostanie Ci odebrany przywilej napisania, po raz kolejny, pierwszego posta na setnej stronie :wink:
Nie zgadzam siĂŞ z TVN_FANem, dla mnie Fakty byÂły cacy :!:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

terraX pisze::mad: Jak mogÂłeÂś nie oglÂądaĂŚ? Chyba zostanie Ci odebrany przywilej napisania, po raz kolejny, pierwszego posta na setnej stronie :wink:
... siÂła wyÂższa niepozwoliÂła, ale jak na prawdziwego fana przystaÂło capsy jednak zrobiÂłem :wesoly: :wink:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Nie zgadzam siĂŞ z TVN_FANem, dla mnie Fakty byÂły cacy :!:
Nie napisaÂłem przecieÂż, Âże Fakty byÂły zÂłe :!: ByÂły tylko takie zwyczajne, jak codzieĂą a w porĂłwnaniu z wczorajszym - ekstra pod kaÂżdym wzglĂŞdem - programem mam trochĂŞ zawyÂżone oczekiwania !! Ale czy to moja wina ??

Justyna byÂła jak zwykle oki, super no ale tak jakos zwyczajna byÂła.
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

fakty, jak to fakty z Justyn¹ ... nic dodaÌ nic uj¹Ì :brawo:

... dawno Stysia nie pokazywaÂła sie z zasÂłoniĂŞtym dekoltem :wink:


ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ufff... tyle
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

justyna pochanke

Post autor: salladyn »

WyglÂądaÂła dzisiaj tak jakoÂś...bardzo dostojnie-jak zwykle piĂŞknie :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke-fan - jesteÂś boski :wink: :D DziĂŞki za capsiki 8)

Masz racjĂŞ - dziÂś byÂło tak jak zwykle :P ByÂło szybko, byÂło sprawnie, byÂło konkretnie, byÂły trafne, szybkie i krĂłtkie komentarze w stylu Justyny. No i byÂła maÂła odmiana-jak trafnie dojrzaÂł i zauwaÂżyÂł pochanke-fan - jeÂżeli chodzi o strĂłj :) W mojej ocenie FaktĂłw z tego tygodnia dzisiejsze wydanie zajmuje 2 miejsce :wink: :!:
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mastrokan i 14 gości