TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

monetowy_chlopak

Re: TVN Siedem

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja bym nieco dał inaczej tą ramówkę :!:

poniedziałek - piątek

5:00 Music chat - program muzyczny
8:00 Seriale
11:00 Seans filmowy (na żywo) - teleturniej interaktywny
12:00 Serial
13:00 Szymon Majewski Show (powtórka) - program rozrywkowy
14:00 Serial
15:00 Najsłabsze ogniwo (powtórka) - teleturniej
16:00 Serial
17:00 Wyścig po kasę (na żywo) - program interaktywny
18:00 Seiral
19:00 Bombonierka - kabarety
20:00 FIlm
22:00 Film
0:00 Turbo granie - interaktywny teleturniej
1:00 Wróżki (na żywo) - interaktywny program ezoteryczny
2:00 Laski na czacie - program erotyczny
3:00 Taniec z gwiazdami (powtórka) - program rozrywkowy

sobota - niedziela

5:00 You can dance (powtórka) - program rozrywkowy
6:00 Music chat
8:00 Seriale
15:00 Graj o raj (na żywo) - teleturniej
16:00 Seriale
20:00 FIlm
22:00 Film
0:00 Film
2:00 Turbo granie - interaktywny teleturniej
3:00 Wróżki (na żywo) - interaktywny program ezoteryczny
4:00 Laski na czacie - program erotyczny


Co wy na to :?:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Siedem

Post autor: Adrian ;P »

Będziesz się teraz bawił w układanie programu ? :? Program jest już ułożony i nie wiem, co ma ci to dać... A jeżeli mam się wypowiedzieć na temat tego, co zrobiłeś to powiem tylko, że ten program, który wchodzi w kwietniu jest 100 razy lepszy!!

Po pierwsze Bombonierka 5 razy w tygodniu? Chyba żart... Tak samo nie rozumiem You Can Dance powtórki o 5 rano :shock: oraz gry typu call-tv o 17 :/ Zresztą od poniedziałku do piątku w twojej ramówce nie zmieściłyby się wszystkie seriale i programy!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze: :shock: oraz gry typu call-tv o 17 :/
W Siódemce to akurat byłaby żadna nowość. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Siedem

Post autor: Adrian ;P »

Dobrze, że nie będzie o 16 powtórek seriali, które o 19 będzie nowy odcinek, bo to było bez sensu :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TVN Siedem

Post autor: pawell »

Wg informacji Wirtualnych Mediów prawdopodobnie w lipcu "Siódemka" zmieni oprawę graficzną, a także logo. Nad tym projektem pracuje (znowu) firma Velvet.

Nową ramówkę poprzedzi także kampania reklamowa, która będzie trwać cały kwiecień. A już dziś w dodatku do "Faktu" - "Gwiazdy" pojawiła się jedna z reklam:


Obrazek
Wirtualne Media pisze:Wcześniej, bo jeszcze wiosną na antenie pojawi się interaktywny bohater - ZED. W serii krótkich filmików, nadawanych między blokami reklamowymi, rysunkowa postać będzie komentowała propozycje ramówkowe stacji, wcieli się także w filmowe role.
ZED zapowiada się ciekawie - to coś nowego. :roll: Jednak na razie na filmiku - zwiastunie nic zachęcającego nie było. Zobaczymy jak będzie w praktyce. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Siedem

Post autor: r_r16 »

Byle to nie był taki ludek jak na ZigZap - pare kresek. :lol:
A poza tym może niech nie zmieniają oprawy graficznej - obecna jest ok. Logo też i myślę, że nie powinno się zmieniać.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: chandler »

Niewiecie Kiedy będzie emitowana kolejna seria "Pomocy Domowej"? Pisałem już 2 razy w tej sprawie do tvn7, ale milczą jak zaklęci
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Siedem

Post autor: Adrian ;P »

Od jutra w TVN Siedem ''Magda M''
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: seriale na TVN Siedem

Post autor: chandler »

Ktoś z Was ogląda serial "Chuck", dla mnie nawet fajny.
Emisje: wtorek 21.00, powt. niedziela 12.50
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: dynamitri »

Aktualnie mieszkam za granicą i nie mam dostępu do TVN Siedem, ale gdy mieszkałem w Polsce to przyznam że nigdy "Siódemki" nie oglądałem :ech:
Jak dla mnie nie było tam nigdy nic ciekawego... Chyba że "Alf", ale to do końca nie jestem pewien, czy leciał na "Siódemce" czy "TV4" - poza tym ten kanał zawsze omijałem szerokim łukiem, zawsze wydawał mi się takim "telewizyjnym kompostem", jakkolwiek drastycznie by to nie zabrzmiało - trafiały tam jakieś starocie TVN-owskie sprzed kilku lat, seriale amerykańskie z lat '80-tych i początku '90-tych, generalnie klimat dość mocno retro, zalatujący post-'95tkową "Dwójką" z weekendowych poranków i jakimś PolSatem z okresu mniej więcej wtedy, gdy nieudolnie podrabiał jak leci autorskimi formatami wszystko to, co TVN robił, przeplatając to właśnie jakimś grochem z kapustą z importu. Nie bardzo rozumiem sens istnienia tej stacji, ITI generalnie cały czas się rozwija, uruchamiają co i rusz nowe stacje, w których poziom realizacji programu nierzadko powala na kolana, a TVN Siedem sprawia wrażenie takiego rozklekotanego gruchota na dziurawych oponach, wlokącego się za orszakiem lśniących i błyszczących Cadillaców i Bentleyów Multilinerów z przyciemnianymi szybami... :mhm:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Siedem

Post autor: r_r16 »

Jak sam wspomniałeś, nie masz dostępu do TVN Siedem, więc nie mów, że ta stacja się nie rozwija. Ostatnio nastąpiła duża zmiana i, czytając komentarze wielu osób (w tym listy wielu "zwykłych" widzów w Tele Tygodniu), sądzę iż na lepsze.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: dynamitri »

Nigdzie nie powiedziałem, że "stacja się nie rozwija" - napisałem jedynie jakie mam odczucia wobec tej stacji - jeśli faktycznie się rozwija, to dobrze, chociaż z tego, co widzę, to i tak raczej opiera się na produkcjach starszych, ew. programach drugiej, trzeciej kategorii - nic sensownego tam się nie pojawia (czy się mylę?) - ot, takie obierki, ścinki, zrzutki... Za bardzo nikt w tą telewizję nie inwestuje, a szkoda.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: pop »

r_r16 pisze:Jak sam wspomniałeś, nie masz dostępu do TVN Siedem, więc nie mów (...)
Ten komentarz mogłeś sobie darować. Akurat sam piszesz o stacjach, do których nie masz dostępu.

Co do TVN Siedem, to rzeczywiście ostatnie zmiany - zwłaszcza tematyczne pasma filmowe - są na duży plus.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
monetowy_chlopak

Re: TVN Siedem

Post autor: monetowy_chlopak »

A ja dalej uwązam, że czegoś brakuje w tej stacji :/
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Siedem

Post autor: Adrian ;P »

18 czerwca TVN Siedem wyemituje pierwszy odcinek serialu "Diabli nadali".

Serial opowiada o perypetiach Douga Heffernana, pracownika jednej z firm kurierskich operujących na terenie Nowego Jorku, i jego zmaganiach z rodziną.

"Diabli nadali", w oryginale "The King Of Queens", swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miało w 1998 roku i doczekało się 203 odcinków.

Na antenie TVN Siedem serial będzie emitowany w czwartki o godz. 19.35.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości