[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Niedawno byÂł szataĂąski dzieĂą (06.06.06)
A w ten dzieĂą byÂł 660 odcinek NW.
pawell pisze:Ciekawe co sie wydarzy ciekawego... :devil:
na-wspolnej.info pisze:Roman ma doœÌ podejrzeù o to, ¿e wróci³ do picia. Nie ma zamiaru pozwalaÌ ¿onie i dzieciom, ¿eby traktowa³y go nieufnie. Maria pyta Grzegorza i ¯anetê, czy wybrali rodziców chrzestnych dla córeczki. Dziewczyna obawia siê spotkania i rozmowy z rodzin¹. Marek dowiaduje siê, ¿e dziêki Alicji ma du¿e szanse na wygranie konkursu. Danutê niepokoj¹ coraz bli¿sze relacje mê¿a z t¹ ostatni¹.
Same obawy i niepokoje...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wygl¹da na to, ¿e w grudniu nowa czo³ówka "Na Wspólnej" stanie siê troszkê nieaktualna. :P Na Wspóln¹ wraca Matylda Damiêcka - Karolina Brzozowska. :roll: Ju¿ myœla³em, ze nie wróci... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ooo, to moÂże byĂŚ ciekawie 8)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ja wspó³czujê Bo¿enie Dykiel,która wciela siê w rolê matki Polki,która sprz¹ta,gotuje i b³aga mê¿a,¿eby zjad³ dok³adkê obiadu...Zdeklasowano t¹ aktorkê.
ps.a reklama pÂłynu 'pur' do naczyĂą to juÂż w ogĂłle takie maÂłe a propooo....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Do niedawna bardzo lubilam ten serial, ale odk¹d zacz¹³ zyskiwaÌ na popularnoœci to przys³owiowo schodzi na psy. WeŸmy np dzisiejszy odcinek, w którym Izabela poznaje Karola. Typowy schemat: kobieta w potrzebie i nieœmia³y adorator oferuj¹cy pomoc. :twisted: Jednak nie to jest najgorsze. Dialog miêdzy tymi postaciami to masakra. SztucznoœÌ i przewidywalnoœÌ w jednym. Aktorzy deklamowali swoje kwestie bez przekonania. Mo¿e im te¿ nie przypad³o do gustu granie cyborgów? Mam nadziejê, ¿e scenarzyœci wynagrodzom to widzom w postaci ciekawszego rozwiniêcia tego¿ w¹tku mi³osnego. :evil:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Podoba³a mi siê dziœ scena jak Marta postanawia zabraÌ wiœniówkê do Filpa aby Romana ju¿ wiêcej nie kusi³o, a póŸniej matka Ewy mówi, ¿e nastêpnym razem przywiezie dwie. :devil:
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

To byÂła super scena. Marta zawsze ratujĂŞ sytuacjĂŞ.
A jak nastĂŞpnym razem babcia przywiezie dwie to jedna bĂŞdzie dla Filipa, a druga dla Romana :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "DzieĂą Dobry TVN" w cyklu "Dom otwarty" pokazywali pomieszczenia z serialu "Na WspĂłlnej" byÂły chyba wszytskie - nie wiem dokÂładnie, bo widziaÂłem tylko 2 wejÂścia na Âżywo. Joanna JabÂłczyĂąska oprowadzaÂła dziennikarkĂŞ, pokazywaÂła skrĂłty przez okna itp itd. :) A o 14:00 na TVN reportaÂż "Na WspĂłlnej – to juÂż 4 lata". :)
macgyver
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 10 gru 2006, 12:38

Na Wspulnej

Post autor: macgyver »

Bardzo mi siê podoba ten serial ale ju¿ mnie zaczyna wku....Ì dlatego ¿ê.Chcia³bym siê dowiedzieÌ dla kogo ten film jest nakrêcany chyba dla samego re¿ysera bo ja nic z tego filmu nieraz nie s³ysze jak oni pocichu gadaj¹ a muzyka jeszcze gt³oœniejsza i w plene¿e te¿ coœ s³ychaÌ niech oni g³oœniej nakrêcaj¹ ¿eby aktorów by³o dobrze s³ychaÌ do jakiego durnia to napisaÌ ¿eby to nakrêca³ dla nas a nie dla siebie.
pozdrawiam.Macgyver
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

U mnie nie ma takich problemĂłw z dzwiĂŞkiem... :mhm:

A tu >> http://dziendobrytvn.onet.pl/1387287,domotwarty.html << s¹ wszytskie 3 filmiki z wejœÌ "Domu otwartego" na planie "Na Wspolnej". :D
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

czasami obeejrze Na wspĂłlnej ale czasami
Co? Co? CO? no CO ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziÂś oczywiÂście o 20:55 na TVN juÂż 800 odcinek "Na Wspolnej". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mi siê serial jeszcze nie znudzi³ :D (innym chyba te¿ nie bo ca³y czas ma bardzo wysok¹ ogl¹dalnoœÌ)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczorajszy odcinek zanotowaÂł najlepszy wynik w historii serialu:
media2 pisze:Emitowany od prawie piêciu lat na antenie telewizji TVN serial "Na Wspólnej" osi¹gn¹³ rekordow¹ ogl¹dalnoœÌ przyci¹gaj¹c przed telewizory ponad 5 milionów widzów.
Rekord pad³ w czwartek - 22 listopada 2007 roku - tym samym serial mia³ najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ wœród wszystkich innych programów emitowanych w tym samym czasie na pozosta³ych kana³ach.
Pewnie 3 poprzednie odcinki te¿ mia³y niez³¹ ogl¹dalnoœÌ. ;) Oby tak dalej!
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie dziwiê siê. "Na Wspólnej" ca³y czas trzyma swój wysoki poziom i siê nie nudzi. Ten tydzieù by³ g³ównie poœwiêcony Grzeœkowi i ¯anecie. W poniedzia³ek przygotowania i œlub, a w pozosta³e dni huczne, wiejskie wesele :D. A¿ mi³o popatrzeÌ :D. Ca³y czas ciekawe w¹tki i nie przeci¹gana na si³ê akcja. Oby tak dalej :D :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości