Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dobra, SzkÂło juÂż spisane na straty, powtĂłrki Âżadnej siĂŞ nie doczekaÂłam :/ Szkoda, bo miaÂłam wielkÂą nadziejĂŞ, Âże uda mi siĂŞ tĂŞ rozmowĂŞ zobaczyĂŚ :(
A ''gĂłra'' ostatnio miesza reporterĂłw - regionalni (Sidorkiewicz, Zakrzewski) w Warszawie a warszawscy (ÂŁukasik, Adamek, Hykawy) poza WarszawĂŞ
Ale o co chodzi :> Mamy juÂż poniedziaÂłek a PaweÂł dzisiaj znĂłw w ÂŁodzi :mhm: Tym razem towarzyszy premierowi i szefom DELLA, ktĂłrzy w ÂŁodzi bĂŞdÂą inwestowaĂŚ :D
Ale jak na razie byÂła tylko jedna relacja :x
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pojecha³ Pawe³ w œlad za Kaczk¹ :devil: Niby obserwowaÌ jak DELL podpisuje w £odzi umowê :devil: A w raporcie ani s³owa o tym, tylko o bie¿¹cych sprawach politycznych mówi³, które to sprawy szanowny pan premier ³askaw by³ opatrzyÌ komentarzem :devil:
W sumie wyszÂła bardzo krĂłtka relacja :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..proszĂŞ :D
..dzis juÂż na swoim miejscu :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

..PaweÂł w miejscu to taki ruchliwy Âże postaĂŚ spokojnie chwili nie moÂże :devil:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no obie¿yœwiat,masz ³adniejsze capsy ode mnie ;) do³o¿ê swoje 10 groszy,Pawe³ o 12 równie¿ 'na chodzie'.pewnie ju¿ coœ zjad³,kawkê wypi³ :P choÌ go w³aœciwie na jedzeniu nie przy³apa³em,to tylko Anita wsuwa ostro na wizji domowe obiadki :D

Obrazek

Obrazek

Funcky,masz dziÂś w czym wybieraĂŚ :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Rozpieszczacie mnie :lol2: Doceniam wasz trud i troskĂŞ :buzi: Kochani jesteÂście :P
DziĂŞkujĂŞ tym bardziej, Âże widziaÂłam wczoraj tylko raportowe wejÂście ;(
No a tam tylko takie krĂłciutkie podsumowanie co waÂżniejszych wypowiedzi :(
choĂŚ go wÂłaÂściwie na jedzeniu nie przyÂłapaÂłem
Ano wÂłaÂśnie i tu jest problem, dlatego Âże PaweÂł wyznaÂł kiedyÂś, Âże je tylko wtedy, gdy o tym pamiĂŞta :lol: ZresztÂą to widaĂŚ ;) WyglÂąda jakby interesowaÂło go wszystko inne oprĂłcz jedzenia ;)
..dzis juÂż na swoim miejscu
Domyœlam siê jak musia³o byÌ wspaniale za dnia :o Pawe³ gdy reporteruje jest po prostu nadzwyczajny :lol2: W sejmie ta nadzwyczajnoœÌ siê mno¿y - nie wiem, czy w parlamencie jakieœ py³ki energetyczne rozprowadzaj¹? :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Wczoraj PaweÂł znĂłw umilaÂł widzom wieczĂłr w Podsumowaniu Dnia. :lol: CoÂś ostatnio mam do niego szczĂŞÂście. :roll:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No nieeeeeee!!!! Czy oni oszaleli?!!!!! Dlaczego PaweÂł prowadzi nocne serwisy?!!!! PrzecieÂż w dzieĂą powinien siĂŞ pojawiaĂŚ! Noc jest od spania ;)
WÂłaÂściwie za dnia teÂż nie mogĂŞ go oglÂądaĂŚ - a zresztÂą i tak nie ma go zbyt czĂŞsto - paranoja :(
ostatnio mam do niego szczĂŞÂście
Mandi, chyba odbierzesz mi tytuÂł najwierniejszej fanki PawÂł ;( ;( ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

PaweÂł jak najszybciej powinien zrezygnowaĂŚ z prowadzenia serwisĂłw bo po prostu mu to nie wychodzi a czym blizej koĂąca to jest jeszcze gorzej. A to co wyprawiaÂł w podsumowaniu dnia to kpina. Notoryczne pomyÂłki, jÂąkanie i jeszcze potwornie zestresowany do kompÂłetu, tego nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ - bardzo smutnie ale niestety to prawda.
Ale, ale muszĂŞ takÂże pochwaliĂŚ PawÂła, a za co ? A za to, Âże bĂŞdÂąc reporterem jest sobÂą. MogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże to zupeÂłnie inny PaweÂł niÂż ten podczas serwisĂłw. Czuje siĂŞ jak ryba w wodzie, jest rozluÂżniony, energia go rozpiera z resztÂą to chyba wiecie :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Eeee .. :> AÂż tak Âźle byÂło :mhm: No to, co jest grane, ja juÂż nic z tego nie rozumiem. PaweÂł zamiast ''wyrabiaĂŚ'' siĂŞ i oswajaĂŚ z prompterem, coraz bardziej siĂŞ nim stresuje :>
Stres jest jak ogieù. Pozwól by ciê ogrzewa³, ale nie daj siê spaliÌ. Stres posiada poza ogromn¹ si³¹ motywacji - potê¿n¹ moc destrukcji :/
No, ale Âżeby taki duÂży facet i doÂświadczony dziennikarz, po tylu latach pracy w telewizji, caÂły czas siĂŞ stresowaÂł :> - chyba jednak o coÂś innego chodzi :mhm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:Eeee .. :> AÂż tak Âźle byÂło :mhm:
No wÂłaÂśnie o to zapytaÂłam mojÂą znajomÂą, ktĂłra karierĂŞ PawÂła Âśledzi ze szczegĂłlnÂą uwagÂą i to mi odpisaÂła:
Czy we wczorajszym PD by³o, a¿ tak Ÿle? (...)wiesz, ¿e u mnie zawsze mo¿esz liczyÌ na obiektywn¹ ocenê poczynaù Paw³a ;) A tak ca³kiem powa¿nie to wydaje mi siê, ¿e ju¿ siê tak utar³o - £ukasik siê denerwuje, £ukasik by³ wystraszony - ludzie chyba nie ogl¹daj¹ i nie s³uchaj¹ go zbyt uwa¿nie, a wystarczy³aby odrobina dobrej woli(...)Wcale siê tak mocno nie myli³, raz w jednym wyrazie zamieni³ r na l ;) i ten nowopowsta³y klub nazwa³: ,,narodowy klub narodowo ludowy'', czy jakoœ tak - i takie pomy³ki, inni robi¹ wiêcej;), a o ¿adnym j¹kaniu nie by³o mowy ;) Mo¿e to nierówne czytanie jeszcze razi, ale fragmenty z prasy czyta³ rewelacyjnie, ma wspania³¹ dykcjê;) Jedyne do czego mogê siê przyczepiÌ to, to, ¿e serwis by³ bardzo krótki, bo nadawali reporta¿ o tej nowej cyfrowej platformie :/
Tak wiĂŞc proÂśba o odrobinĂŞ dobrej woli w krytyce PawÂła :]

A dzisiaj juÂż nikt do niego i do niczego w pracy PawÂła siĂŞ nie doczepi, bo jest taki jak go wszyscy lubiÂą :lol2: Czyli reporteruje w sejmie :jupi:
Z samego ranka moÂże byÂł trochĂŞ niewyspany, ale i tak rewelacyjnie relacjonowaÂł :lol2:
I taki elegancki dzisiaj w tym czarnym garniturze :P
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dziÂś w sejmie PaweÂł przeprowadziÂł niecodziennÂą rozmowĂŞ :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Reporter, prezenter, a teraz jeszcze konferansjer :lol: PaweÂł chwyta siĂŞ wszelkich profesji :lol:
Zawsze twierdziÂłem, Âże jego poczucie humoru pasuje do ''SzkÂła'' :lol2:
Ale dlaczego PaweÂł na koniec zostaÂł sam z posÂłankÂą Senyszyn :> Gdzie siĂŞ podziali koledzy? :devil:

Natomiast jako reporter sejmowy jest bezkonkurencyjny 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ale PaweÂł jest wysoki. :lol: Przy nim to Tomasz Sianecki wyglÂąda jak skrzat. :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ale PaweÂł jest wysoki.
A jaki chudy :uhh: Mam wra¿enie, ¿e t¹ rêk¹, któr¹ uj¹³ siê w pasie, asekuruje siê, ¿eby siê nie z³amaÌ :lol:
..dziÂś w sejmie PaweÂł przeprowadziÂł niecodziennÂą rozmowĂŞ
DziĂŞki, dziĂŞki, dziĂŞki, Âże akurat ten moment uchwyciÂłeÂś - to byÂło niesamowite :jupi:
Fam fary: tam tara tam, w wykonaniu Paw³a powali³y mnie na kolana, no i póŸniejsza rozmowa z pos³ank¹ Senyszyn równie¿ :lol:
PaweÂł ma kapitalne poczucie humoru :lol2:
Natomiast jako reporter sejmowy jest bezkonkurencyjny
I m.in dlatego wieeeelka szkooooda, Âże tak rzadko teraz w sejmie siĂŞ pojawia :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dziÂś nie w sejmie a przed kancelariÂą :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości