[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

ÂŻeczywiÂście Jakub niewiem skÂąd mi siĂŞ to wzieÂło.
Przepraszam Kuba,Âże ochrzciÂłem CiĂŞ PaweÂł. Wybacz
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Trzeba przyznaĂŚ, Âże TVN zrobiÂł to Âświetnie, odcinek bardzo wciÂągajÂący i oczywiÂście reklama w najciekaszwym momencie. Ale Ani na szczĂŞscie nic niejest. PodobaÂł mi siĂŞ teÂż realizm jaki byÂł kiedy do akcji po postrzeleniu wkroczyÂła druga para, takie momenty mi siĂŞ najbardziej podobajÂą. ÂŚwietny odcienek!! Oby tak dalej!!
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Taaak.. odcinek wedÂług mnie byÂł absolutnie genialny i jak do tej pory chyba najlepszy ! w ogĂłle tak ciekawie go zrobili ...i gdyby nie ta drastyczna intrygujaca zapowiedz od poczatku odcinka wiadomo byÂło ze ,,coÂś wisi`` w powietrzu :) Âświetnie w ogĂłle to byÂło zagrane , ta adrenalina akcja poszukiwania tego psychola !..nie no po prostu REWELACJA ;) oby tak dalej ale niekoniecznie juz z postrzaÂłami kolejnych komisarzy ;)

a w PoniedziaÂłek Anka spotka sie z Mackiem ;) bedzie to w odcinku ,,DetekltywĂłw``
a naszej komisarz Potaczek nic nie bedzie ;) wrĂłci do prowadzenia Âśledztw juz 23.02 ;) wiec juz wszystko normlanie ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To jest z tej sesji zdjĂŞciowej kamisarzy w "W11":

"Co za tydzieĂą" pisze:SzĂłstkĂŞ bohaterĂłw serialu kryminalnego W - 11 spotkaliÂśmy tym razem na sesji zdjĂŞciowej! Taka promocja zapowiada nowÂą pory emisji pierwszego w polskiej TV docu-crime. Od poniedziaÂłku - o 20.15.
Monotonii w serialu W-11 na pewno nie brakuje. Sprawy prowadzÂą trzy pary prowadzÂących - ktĂłrzy sÂą prawdziwymi policjantami. W kaÂżdym odcinku bohaterowie rozwiÂązujÂą kolejnÂą zagadkĂŞ kryminalnÂą - scenariusz kaÂżdej historii zaczerpniĂŞty jest z autentycznych spraw.


Niestety zdjĂŞcia nie ma bo we wszystkich wiadomoÂściach z tego odcinka jest ta sama fotka. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Ja posiadam te fotki :lol: wiĂŞc mogĂŞ je tu wkleiĂŚ :)z gĂłry przepraszam JESLI sÂą zbyt duÂże

:? Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co to za program w TVN7? PowtĂłrka "Co za tydzieĂą"? :>
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Co to za program w TVN7? PowtĂłrka "Co za tydzieĂą"? :>
Taaa która jest pewnie po pó³nocy. :D Ja ju¿ bym poczeka³ na powtórki w TVN Style. A ciekawe czy poka¿¹ kulisy z planu "W11" w ich nowym programie "Telewizja od kuchni". :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

no dokÂładnie raz jest powtĂłrka na TVN 7 pozostaÂłe leca notorycznie 2 razy dziennie codziennie na TVN STYLE :lol: 8)
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ja tak ogĂłlnie to sory ze dubluje posty ale nie da sie edytowac ...wiec ...niestety wybaczcie a mam jeszcze kilka zdjeĂŚ z Planu W-11 jakie udostĂŞpniÂła AKPA.pl

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Fajne fotki ciekawe czy bĂŞda robic nowe jak znowu zmienia godzine nadania albo jak postrzelÂą, lub co gorsza wreÂście zastrzela kolejnego bochatera:):)
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Mysle ze te sesje wywiady to bardziej z racjii tego ze zdobyli TELEKAMERE niz z racjii zmiany pory emisjii :)
i licze na kolejna w zwiazku z przedstawieniem nowej WIOSENNEJ ramĂłwki TVN :P 8)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

*Marcia* pisze:ja tak ogĂłlnie to sory ze dubluje posty ale nie da sie edytowac ...wiec ...niestety wybaczcie a mam jeszcze kilka zdjeĂŚ z Planu W-11 jakie udostĂŞpniÂła AKPA.pl
Otó¿ ostatniego posta edytowaÌ rzeczywiœcie nie mo¿na, ale mo¿na go skasowaÌ.

Przed usuniĂŞciem wystarczy go skopiowaĂŚ, wkleiĂŚ do notatnika i po prostu poprawiĂŚ, a nastĂŞpnie dodaĂŚ go ponownie.

Tak wiĂŞc, jeÂśli chcemy zmieniĂŚ post, to:
- kopiujemy jego treœÌ
- niepo¿¹dany post usuwamy
- wklejamy, np. do Notatnika albo Worda
- poprawiamy
- kopiujemy
- dodajemy go od nowa, wklejaj¹c poprawion¹ zawartoœÌ.
Oto instrukcja jednego z moderatorĂłw co do poprawiania postĂłw.
Wcale nie trzeba ich dublowaĂŚ jak widaĂŚ.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:Mysle ze te sesje wywiady to bardziej z racjii tego ze zdobyli TELEKAMERE niz z racjii zmiany pory emisjii :)
Jednak siĂŞ mylisz:
"Co za tydzieĂą" pisze:SzĂłstkĂŞ bohaterĂłw serialu kryminalnego W - 11 spotkaliÂśmy tym razem na sesji zdjĂŞciowej! Taka promocja zapowiada nowÂą pore emisji pierwszego w polskiej TV docu-crime.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no a jednak, ale skoro byli ci komisarze to wiem, Âże jakj narazie nikogo niezastrzelÂą :lol:
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

a to faktycznie :/ zwracam honor ! - czyli wi¹¿e sie to jednak z nowa pora emisjii !:)
no juÂż starczy tych zmian w obsadzie ;) niech jest juz jak jest ;)
i nadal z niecierpliwoÂścia czekam na noty oglÂądalnoÂści w nowym paÂśmie ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości