POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:A kiedy jest/bĂŞdzie nadawany, bo ja jestem nieco niedoinformowana :?: ChoĂŚ i tak sÂądzĂŞ, ze to badziewie...
wczoraj by³.. póŸnym wieczorem
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Grasz czy nie grasz to chyba jedyny program ktory mi sie w polszmacie podoba :D :D :D dobrze zrobiony widac ze produkuje go endemol-neovision na napisach koncowych zauwazylem ze rowniez cos w tym programie robie ITI FILM STUDIO dobrze ze inne stacje biora firmy z grupy ITI :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

ITI Film Studio jest autorem czo³ówki dla "Grasz czy nie grasz" - podobnie te¿ by³o z "Fear Factor - Nieustraszeni". Producentem jest rzeczywiœcie Endemol Neovision, a tylko dlatego, ¿e w³aœcicielem praw do teleturnieju "Deal or No Deal" jest Endemol, wiêc nie chcieli sprzedaÌ, je¿eli polski oddzia³ by siê nie zajmowa³ produkcj¹.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Polszmat chyba liczy ze ten program bedzie wielkim sukcesem a 1 odcinek narazie cieniutko 2,4 mln widzow. Wiec nie wiem dlaczego WM nazwaly juz ten program hitem Polszmatu :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

centrum prasowe polsatu pisze:JuÂż w niedzielĂŞ, 23 paÂździernika o godz. 17.15 na antenie Telewizji Polsat odbĂŞdzie siĂŞ premiera teleturnieju "Eureko, ja to wiem!". W kaÂżdym odcinku wezmÂą udziaÂł gimnazjaliÂści, reprezentanci jednego wojewĂłdztwa. W finale zwyciĂŞzcy poszczegĂłlnych odcinkĂłw bĂŞdÂą walczyĂŚ o stypendium edukacyjne o wartoÂści do 500 tysiĂŞcy zÂłotych, ufundowane przez holenderskÂą fundacjĂŞ pod nazwÂą: "Fundacja Eureko FinansujÂąca TwojÂą NaukĂŞ i KarierĂŞ". Producentem teleturnieju jest Endemol-Neovision, a gospodarzem znana aktorka - Ewa Gawryluk.
No jasne nie ma sie swoich gwiazd to trzeba bylo wziasc jakos znana aktorke :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:No jasne nie ma sie swoich gwiazd to trzeba bylo wziasc jakos znana aktorke :)
No w TVN "Ciao Darwin" prowadziÂł teÂż P.Szwedes nie zwiÂązany z TVNem chyba. Ale to nic-zastanawiam siĂŞ dlaczego Polsat nie "wymyÂśliÂł" tego programu wczeÂśniej tzn. przed emisjÂą w TVN-ie "DzieciakĂłw z klasÂą" ??
Dlaczego wiêkszoœÌ (jak nie wszytskie) telewizje produkuj¹ podobne programy do tych co poka¿¹ siê wczeœniej w TVN-ie ??

Nie, nie posÂądzam tutaj nikogo o jakieÂś niecne plany i zamiary...Ale co najmniej wydaje siĂŞ to dziwne !!
Jasne nie s¹ to identyczne programy itd. ale formu³owo bardzo podobne...a tych programów jest kilka w ró¿nych TV.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

1 odcinek programu "Eureko - ja to wiem" w polszmacie byl taki sobie. Wyobrazalem sobie ten program zupelnie inaczej :D A poza tym program naprawde bardzo podobny do "Dzieciakow z klasa". Tylko ze w tym 2 programie moim zdaniem byla lepsza prowadzaca. Studio takie sobie nie brzydkie nie ladne - srednie. :) Oprawa graficzna jest chyba najlepszym elementem tego programu jest bardzo ladna. Oprawa muzyczna jest beznadziejna no ale taka juz jest w tym formacie wiec to nie wina polszmatu :) Program pewnie nie bedzie mial za wysokiej ogladalnosci choc polszmat ominal wszystkie programy ktore maja wysoka ogladalnosc tzn. "Na dobre i na zle" i "Teleexpress" a i tak dzis mu sie trafil film "Karol. Czlowiek ktory zostal papiezem" ktory moze ogladaly z 3 mln :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polsat

Post autor: salladyn »

Dzisiaj Polsat przeszedÂł samego siebie.Przerzucam kanaÂły i zaeelektryzowaÂł mnie pasek informacyjny na Polsacie,wiĂŞc czytam.JuÂż po godzinie 20.00 na dole ekranu podamy paĂąstwu wyniki wyborĂłw prezydenckich!.ProszĂŞ zostaĂŚ z nami. :lol: Szkoda Âże nie dodaÂł:ÂŻal nam byÂło pieniĂŞdzy na przeprowadzenie badaĂą przez jakiÂś instytut badawczy,ale dostaniecie szmirĂŞ w postaci paska u doÂłu. 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: polsat

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Szkoda Âże nie dodaÂł:ÂŻal nam byÂło pieniĂŞdzy na przeprowadzenie badaĂą przez jakiÂś instytut badawczy,ale dostaniecie szmirĂŞ w postaci paska u doÂłu. 8)
Jak podadzÂą tuÂż po 20-tej, to bĂŞdÂą mieli jeszcze mniej tych pieniĂŞdzy, bo im sypnÂą karĂŞ. za publikowanie sondaÂży za wczeÂśnie.Ale kto by siĂŞ martwiÂł Polsatem :evil2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: polsat

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Dzisiaj Polsat przeszedÂł samego siebie.Przerzucam kanaÂły i zaeelektryzowaÂł mnie pasek informacyjny na Polsacie,wiĂŞc czytam.JuÂż po godzinie 20.00 na dole ekranu podamy paĂąstwu wyniki wyborĂłw prezydenckich!.ProszĂŞ zostaĂŚ z nami. :lol: Szkoda Âże nie dodaÂł:ÂŻal nam byÂło pieniĂŞdzy na przeprowadzenie badaĂą przez jakiÂś instytut badawczy,ale dostaniecie szmirĂŞ w postaci paska u doÂłu. 8)
Polszmat pokazal raczej podal to znaczy napisal ( :D )na pasku 2 tygodnie temu wyniki sondazu TNS OBOP/PGB na zlecenie TVP. :?
Tak, ale to "prosze zostac z nami" do 20 to bylo wrecz smieszne bo chyba nikt by nie wytrzymal ogladania polszmatu z 2 godziny bez przerwy jeszcze z ogromnymi blokami reklamowymi, ktore sa co 20 minut :? I jeszcze, ze podadza wyniki wyborow prezydenckich z tym ![size] zenada :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

JA PIERDOLE!!

DOTA£EM SIÊ!!

JADÊ NID£UGO NA II TURÊ EILIMANCJI DO £ODZI!!

NIE MIOGÊ UWIERZYÆ! MASAKRA!
Żartowałem.
Dared00

Post autor: Dared00 »

GRATULACJE! Sam siĂŞ zgÂłaszaÂłem, ale siĂŞ nie dostaÂłem, ale nie szkodzi, bo zobaczyÂłem 1 odcinek i tam byli tacy wielgachni ludzie, Âże czuÂłbym siĂŞ przy nich, jak KaczyĂąski na meczu koszykĂłwki :) :) :) :) :) :)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

No to Przemek bĂŞdziesz w telewizji !! Bo juÂż ponoĂŚ drugi etap selekcji jest nagrywany i emitowany. GRATULACJE :!: :)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Nie tu chodzi nie o etam ten w studiu tylko o II czêœÌ I etapu. To chyba bêd¹ nagrywane odcinki do II serii E.J.T.W.
Żartowałem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przemek pisze:JA PIERDOLE!!
Hehe - to drugie slowo moglbys sobie darowac :evil2: :evil2: :wink:
Przemek pisze:DOTA£EM SIÊ!!

JADÊ NID£UGO NA II TURÊ EILIMANCJI DO £ODZI!!

NIE MIOGÊ UWIERZYÆ! MASAKRA!
No to odemnie rowniez gratulacje :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości