[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

te zapowiedzi zemna nie sa pewne nie dala glowy, ale mowial mi ot ym wiec pewnie jestem barny pod uwage, ale wiolabym nie hehehhe :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

w TVN-ie reklamujÂą ten program tak:
"NajchĂŞtniej oglÂądany program od czasĂłw MilionerĂłw"
no ale Milionerzy byÂły 200% lepsze
teleturniej "najslabsze ogniwo" straciÂł na oglÂądalnoÂści przez prowadzacÂą, ktĂłra niestety jest jaka jest
sam wiem, bo duÂżo znajomych tak uwaÂża
:roll:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

chyba ty i twoi znajomi zatrzymaliscie sie gdzies w okolicach pierwszego odcinka, Kazimiera jest coraz lepsza i sooper pasuje do Ogniwa, ale niektorzy nie potrafiÂą sobie przyswoic Âże sÂą pewne zasady tego programu ktĂłrych producent nakazuje przestrzegaĂŚ i prowadzÂąca ma z gĂłry narzuconÂą rolĂŞ :arrow:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no co jest? nie komentujemy dzisiejszego odcinka "NajsÂłabszego Ogniwa"? :D :D :D :D :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A co w nim takiego byÂło aby komentowaĂŚ :?: Poza tym od najsÂłabszego ogniwa jest tu mocne ogniwo(piszÂące bardzo podobne posty) i kaseta89. Ja tego nigdy nie oglÂądam(w tym czasie oglÂądam "prosto w oczy" i "przeÂświetlenie")
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a ja oglÂądam i dziÂś wÂłaÂśnie Mocne... siĂŞ produkowaÂło intensywnie na wizji :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Aha to oto chodzi. :lol: To ta osoba co by³a w finale :?: Na chwilkê prze³¹czy³em i us³ysza³em bardzo dziwny g³os o którym w³aœnie mocne wspomina³o.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

hehehehehe, gÂłos byÂł nie z tej planety :D :D :D Mocne...! jesteÂś moim idolem!!!!! 8) :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

GratulujĂŞ odwagi. CaÂłkiem dobry wystĂŞp. MogÂłeÂś trochĂŞ wiĂŞcej poodpowiadaĂŚ wiĂŞcej na te pytania co miaÂłeÂś, ale z drugiej strony wiem, Âże przed kamerami na pewno trudniej. ZresztÂą ja na niektĂłre Âźle odpowiedziaÂłem, na ktĂłre Ty dobrze :D

A gÂłos. Hmm... Na poczÂątku ciĂŞÂżko siĂŞ byÂło przyzwyczaiĂŚ do takich tonĂłw, ale potem juÂż aÂż tak nie zwracaÂł mojej uwagi (choĂŚ zwracaÂł). :wink:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

na tameta glosu jush cos mowilem i niechce sie powtarzac, fakt glos nie z tej planety, bo yo nie moj glos, przynajmniej nie aktualny, teraz mam taki jak dawnije, a powodem tego ze byl i brzmial jak nie z tej planety, bylo zapalenie krtani, przewlekle, przez miesic czasu nie moglem nic mowic, praktycznie :? :? :? :evil:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

czy ktos moglby sprawdzic jaka ogldalnosc mialo wczorajsze najslbsze ogniwo, bardzo mi na tym zalezy a sam nie wiem gdzie tego szukac :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mocne_ogniwo pisze:czy ktos moglby sprawdzic jaka ogldalnosc mialo wczorajsze najslbsze ogniwo, bardzo mi na tym zalezy a sam nie wiem gdzie tego szukac :D
Ciê¿ko bêdzie znaleŸÌ :wink: NA BRIEF s¹ tylko 10 najlepiej ogl¹danych programów, watpiê aby siê zmieœci³o same OGNIWO w 10 hitów TVN tego tygodnia. Myœlê, ¿e ponad 1,5 mln bêdzie :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Mocne_ogniwo wstyd mĂłwiÂłeÂś Âże piszesz scenariusze,a wiĂŞc interesujesz siĂŞ filmem a nie wiedziaÂłeÂś ktĂłry film PolaĂąskiego byÂł nominowany do Oscara.
Czy moÂżna gdzieÂś zobaczyĂŚ filmy na podstawie twoich scenariuszy?JakiÂś Divx?
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehheeh wiem to byl wstyd ale nie znam daty nominacji filmow do oscara heheheh to nie wiele ma wspolnego z teria kina nie ejst takie istotne hehehe, jescez nie mozna zobaczyc moich scenariuszy na ekranie hehehe, generalnie to nie wiel moich pomyslow chce mi sie spisywac ale w glowie ma wiele pomyslow, czuje ze jakbym dorwal sie do fajnej kamery i ekipy zrobulbym fajny film
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

http://najslabszeogniwo.onet.pl/1192579,najslabsze.html

Nawet jest osobne forum o Tobie/dla Ciebie etc :)
Ale co ja widzĂŞ w adresie tego forum... "najslabsze.html"? Ups... to chyba nie pasuje do nicka (?) :P
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości