Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No wÂłaÂśnie, Anicie tak Âłatwo wybacza siĂŞ te (nieliczne) wpadki!

SÂądzĂŞ, Âże wybaczyÂłbym jej wszystko! :lol:


A do Kajdanowicza to w gruncie rzeczy nic nie mam, dopĂłki nie zajmie miejsca Anity!
Móg³bym nawet teraz pójœÌ z nim na piwo, ale ...

PS mac – w takim razie ja rĂłwnieÂż darzĂŞ ciĂŞ sympatiÂą! 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Marcin ma raka narzÂądĂłw wewnĂŞtrznych /miĂŞkkich zalezy od terminologii

zarĂłwno Kamil jak i Marcin bardzo mi zaimponowali swojÂą odwagÂą i Âżycze Kamilowi Âżeby nadal byÂł zdrowy a Marcinowi Âżeby wyzdrowiaÂł :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

cze
czy wie ktos kto jutro ma powadzic Fakty., bo przgadalem koncĂłwke dzisieszych FaktĂłw.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak to kto. :?: :?:
Anitka oczywiÂście. RadzĂŞ ci nie przegadywaĂŚ koĂącĂłwki bo Anitka obdarzyÂła nas dzisiaj swoim piĂŞknym uÂśmiechem. :lol: :lol: :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A co z Marcinem?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PrzecieÂż marcin jest chory i byÂło wiadome, Âże pojawi siĂŞ tylko na chwilĂŞ.
On przecieÂż wystĂŞpuje na wizji miĂŞdzy leczeniem. A poza tym chyba go widziaÂłeÂś w poprzednim tygodniu i widziaÂłeÂś, Âże Âźle z nim bo wyglÂądaÂł o wiele gorzej niÂż za pierwszym razem kiedy po dÂługiej nieobecnoÂści pojawiÂł siĂŞ na wizji.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mam nadzieje Âże szybko wrĂłci i to w duÂżo lepszym stanie ;)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja FaktĂłw z Anita juÂż nie oglÂądam. Wole ja w TVN24. A w tym tyg non stop Anita, chyba szefostwo przejrzaÂło wasz posty o jej uwielbieniu. Nikt nie patrzy na profesjonalizm, a tak dobrze szÂło Marcinowi. Fakty to program informacyjny(jakby ktoÂś zapomniaÂł).
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiesz co tobi przestaù byÌ z³oœliwy. :twisted: Akurat Anitka robi to najbardziej profesjonalnie z nich wszystkich a jak ci siê nie podoba to ogl¹daj sobie te pomyje na tvn24 czyli np.Jêdrzejowsk¹ lub powtarzane informacje co pó³ godziny. A szkoda, ¿e przesta³eœ ogl¹daÌ fakty bo naprawdê nie wiesz co tracisz. Niech twój sprzeciw wobec niej nie bêdzie pokierowany tym, ¿e my siê ni¹ zachwycamy.
Anitka w faktach jest najwspanialsza i ja jak ona przyszÂła fakty oglÂądam z prawdziwÂą przyjemnoÂściÂą i nie opuÂściÂłem jeszcze ani minuty faktĂłw kiedy prowadzi je Anitka. :lol: :lol: :lol:

Fakty to jest dalej program informacyjny i to program ktĂłry dziĂŞki Anitce Âżyje. Nie wiem co ci przeszkadza, Âże ten program prowadzi piĂŞkna kobieta. DopeÂłnieniem Anitki urody jest wszystko co mĂłwi i jak mĂłwi. Wszytko co wypÂływa z jej ust tak jak kubuÂś puchatek napisaÂł jest sÂłodsze niÂż miodzik i nieporĂłwnanie o wiele lepiej smakuje. :lol: :lol: :lol:

Szefowie wiĂŞdzÂą co robiÂą i jak bĂŞdÂą tak robiĂŚ dalej to chwaÂła im za to.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TVN24 to takÂże J.Pochanke i P.Marciniak oraz D.Kondratowicz.TeÂż nie znosze JĂŞdrzejowskiej.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak ale pochanke nie oglÂądam a Marciniaka czasami. Do Kondratowicz nic nie mam.
Poza tym akurat nie mam ostatnio czasu na tvn24 i na oglÂądanie dlamnie trochĂŞ nudnych ostatnio serwisĂłw.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

oooj dokÂładnie nudne coÂś ostatnio te serwisy a co do Marciniaka to ja wole KalczynskÂą Kondratowicz a najbardziej Ziemca :)
ChoĂŚ i tak Marciniak jest lepszy od Porady.

Co zas do Anitki to nie sÂądze Âże prowadzi fakty w tyg. bo szefowie przeczytali posty tylko dlatego ze robi to profesjonalnie.A chyba jest logiczne Âże skoro Marcin narazie nie moÂże (sÂądze ze dlatego go nie ma a nie dlatego ze chcieli daĂŚ AnitĂŞ w tyg) to Âże wÂłasnie ona a nie Grzegorz Kajdanowicz prowadzi fakty :)
Jak wroci Marcin (oby jak najszybciej) Anita wrĂłci na weekendowe wydania a Grzegorz Kajdanowicz tam gdzie jego miejsce
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

DyÂżury majÂą byĂŚ wymieszane i dajmy prowadziĂŚ Anitce fakty rĂłwnieÂż w tygodniu. KaÂżdy wie, Âże fakty w tygodniu to wiĂŞkszy prestiÂż i wiĂŞcej moÂżesz tam siebie pokazaĂŚ.(jest wiĂŞcej trudnych spraw i wiĂŞcej polityki) a weekendy to wiadomo.
Ale na razie nie ma marcina i naprawdĂŞ jego szybki powrĂłt nie jest aÂż tak pewny i przynajmiej jeszcze przez kilka dni przestaĂąmy o tym mĂłwiĂŚ.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja tam czekam na Marcina, jedyny pozosta³y po Lisie, z którym wi¹¿e sie jakaœ historia jego i Tego programu. A Anita powinna moim zdaniem prowadziÌ max.3 wyd Faktów np.pi-nie czy czw-sob
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nie, to juz przesada!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości