Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Dzięki za info kamilo :* Nie słyszałam tego :lol: Nie oglądałam dziś Poranka od początku bo na Rezurekszyn byłam ;) Widać Paweł, swoim wykładem, wywarł ogromne wrażenie na koledze Jarku, że ten, do dziś drży przed tym, co może usłyszeć od innych :lol2: Trochę szkoda, że dzisiaj nie było dane obu panom się przy relacji spotkać, kto wie, może jeszcze coś ciekawego z ust Pawła byśmy usłyszeli? Wszystko wskazuje na to, że red. Łukasik święta postanowił spędzić rodzinnie, kontemplując :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dżastina pisze:Dzięki za info kamilo :buzi: Nie słyszałam tego Nie oglądałam dziś Poranka od początku bo na Rezurekszyn byłam
Też byłem, też nie oglądałem od początku, ale to zdanie mi się tak jakoś utrwaliło, pewnie ze względu, że było jednym z pierwszych. No dobra, wystarczy już tego filozofowania :stop:
Wszystko wskazuje na to, że red. Łukasik święta postanowił spędzić rodzinnie, kontemplując
Rodzinnie i pewnie mimo wszystko konsumpcjonalnie :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re:

Post autor: Dżastina »

kamilo pisze: Też byłem, też nie oglądałem od początku, ale to zdanie mi się tak jakoś utrwaliło, pewnie ze względu, że było jednym z pierwszych.
A może to dlatego, że dyskusje Jarka z Pawłem stały się ostatnio takie interesujące? Człowiek usłyszy z ust pana prowadzącego: Paweł Łukasik i jeszcze bardziej niż dotychczas czeka na to, co się wydarzy za chwilę :D
No dobra, wystarczy już tego filozofowania :stop:
Ależ nie krępuj się :D Wszak miejsce i pora jak najbardziej odpowiednie :D
Rodzinnie i pewnie mimo wszystko konsumpcjonalnie :lol2:
Niezależnie od tego jak spędzał te święta - kontemplując czy konsumując :lol2: mam nadzieję, że jednego i drugiego zażywał z umiarem :rozglada: I w pełni sił do nas niebawem powróci :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze:Od rana do popołudnia opowiadał, ostrzegał, radził i - o czym już wspomniał epsztajnek, tłumaczył swojemu frywolnemu koledze redakcyjnemu istotę Świąt Wielkiej Nocy :D Już w pierwszej relacji doszło do małej utarczki słownej tych dwóch panów :rozglada: Paweł, po krótkiej odpowiedzi na powitanie Jarka zamilkł.
JK: To wszystko? To chyba była najkrótsza relacja jaką w życiu słyszałem.
PŁ: Czekam na Twoje dalsze pytania.
JK: Na mnie dzisiaj nie licz.
PŁ: W takim razie polegnę sam na sobie. ( :lol: ) (...)

Wreszcie Jaerk Kuźniar doczekał się reakcji Pawła na jego zaczepki :rozglada: (..)
epsztajnek pisze:Jarek Kuźniar zdradził, że żona Pawła nie jest zadowolona z jego udziału w domowych pracach przedświątecznych
A co na to Paweł ?
"Przywiązywanie uwagi do kwestii materialnych w czasie Świąt Wielkanocnych nie licuje z duchowym wymiarem tych świąt i jest oznaką konsumpcjonizmu"
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
..wiecie mówi się że kto się czubi ten się tak naprawdę lubi :lol2:
..z Pawła i Jarka to pewnie są mniej więcej tej samej miarki gagatki :lol2:
..tylko nie wiem czy Jarek byłby w stanie udzielić odpowiedzi i tak klarownie wytłumaczyć Pawłowi jego zdaniem istotę świąt :lol2:

..a swoją drogą to po obecności Pawła na dyżurze w sobotę byłem pewien że spędzi całe święta w pracy :mhm:
..a tu się okazuje że nie bez powodu już w sobotę nauczał widzów o istocie świąt i przygotowań do nich :lol2:
..ale jak w święta wypoczął to teraz do roboty :plus:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..wiecie mówi się że kto się czubi ten się tak naprawdę lubi :lol2:
W Pawła szczere intencje nie wątpię, bo to dobry człowiek :lol2:
..z Pawła i Jarka to pewnie są mniej więcej tej samej miarki gagatki :lol2:
Powiedziałabym, że raczej mniej :rozglada: Poczucie humoru tych dwóch panów, to dwie różne bajki. Zgadnijcie, która bardziej mi się podoba? :lol2:
..tylko nie wiem czy Jarek byłby w stanie udzielić odpowiedzi i tak klarownie wytłumaczyć Pawłowi jego zdaniem istotę świąt :lol2:
A ja wiem. Nie byłby :nie: Nie ma w sobie tyle wyczucia i wrażliwości co Paweł :]
..a swoją drogą to po obecności Pawła na dyżurze w sobotę byłem pewien że spędzi całe święta w pracy :mhm:
Ja też :roll: Miałam nadzieję, że przynajmniuej w niedzielę się jeszcze z nami spotka :roll:
..a tu się okazuje że nie bez powodu już w sobotę nauczał widzów o istocie świąt i przygotowań do nich :lol2:
Taaak, zwłaszcza mi ten jego wykład był potrzebny :lol2: Mój ulubiony pan z tv przywołał mnie do porządku, za co jestem mu ogromnie wdzięczna :*
..ale jak w święta wypoczął to teraz do roboty :plus:
Póki co ani myśli wracać :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze:Powiedziałabym, że raczej mniej :rozglada: Poczucie humoru tych dwóch panów, to dwie różne bajki. Zgadnijcie, która bardziej mi się podoba? :lol2:
..pojęcia nie mam :mhm: :roll: :lol2:
Ja też :roll: Miałam nadzieję, że przynajmniuej w niedzielę się jeszcze z nami spotka :roll:
..jeśli wczoraj nic nie przegapiłem to znowu Pawła nie było :roll:
..chyba jakiś dłuższy..krótszy odpoczynek od pracy i ..fanek :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..pojęcia nie mam :mhm: :roll: :lol2:
Wcale się nie dziwię :spiewa: Z mojej pisaniny naprawdę trudno wywnioskować, kto jest miom ulubieńcem :spiewa:
..jeśli wczoraj nic nie przegapiłem to znowu Pawła nie było :roll:
Ja też go nie przyłapałam :uhh: Ani wczoraj, ani dzisiaj :uhh:
..chyba jakiś dłuższy..krótszy odpoczynek od pracy i ..fanek :rozglada:
Odpoczynek powiadasz :mhm: Ostatnio często go potrzebuje :mhm: Wpada na jeden dzień z relacjami albo zmontuje dwa, góra trzy materiały w tygodniu dla PiŚ i znika :uhh: On coś kombinuje :mhm: Może ruszył za Tuskiem do Kijowa?
:mhm: Się zastanawiam dlaczego miałby od nas - fanek odpoczywać? :o Może ktoś mu doniósł, że ostatnio zerkam na twórczość (i nie tylko :lol2: ) innego pana redaktora? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze:Wcale się nie dziwię :spiewa: Z mojej pisaniny naprawdę trudno wywnioskować, kto jest miom ulubieńcem :spiewa:
..no właśnie czasami zataczasz takie kręgi że ja nie nadążam kto..gdzie.. i kiedy :lol2: :lol:
Ja też go nie przyłapałam :uhh: Ani wczoraj, ani dzisiaj :uhh:
..cholera i dzis też się raczej nie zanosi :ech:
Odpoczynek powiadasz :mhm: Ostatnio często go potrzebuje :mhm: Wpada na jeden dzień z relacjami albo zmontuje dwa, góra trzy materiały w tygodniu dla PiŚ i znika :uhh: On coś kombinuje :mhm:
..lepiej wierzmy mocno że to tylko odpoczynek - najzwyczajniejszy w świecie :aniol:
Może ruszył za Tuskiem do Kijowa?
..ehhh :ech:
..dzis słyszałem relację Pluski :spiewa:
Dżastina pisze: :mhm: Się zastanawiam dlaczego miałby od nas - fanek odpoczywać? :o Może ktoś mu doniósł, że ostatnio zerkam na twórczość (i nie tylko :lol2: ) innego pana redaktora? :rozglada:
..to poważny powód by Paweł w końcu wrócił :lol2:
..żeby później nie żałował :lol2:
..a można spytać na kogo padł wybór :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:Wcale się nie dziwię :spiewa: Z mojej pisaniny naprawdę trudno wywnioskować, kto jest miom ulubieńcem :spiewa:
..no właśnie czasami zataczasz takie kręgi że ja nie nadążam kto..gdzie.. i kiedy :lol2: :lol:
I zupełnie nie rozumiem dlaczego, kiedy klikam w moje konto, wyskakuje informacja: Najaktywniejszy w wątku: Paweł Łukasik :mhm: :rozglada:
obieżyświat pisze:.. lepiej wierzmy mocno że to tylko odpoczynek - najzwyczajniejszy w świecie :aniol:
Moja wiara słabnie :spiewa:
obieżyświat pisze:
Może ruszył za Tuskiem do Kijowa?
..ehhh :ech:
..dzis słyszałem relację Pluski :spiewa:
Zazwycaj ze wschodu nadawały dwa Pawły :uhh:
obieżyświat pisze:[..to poważny powód by Paweł w końcu wrócił :lol2:
..żeby później nie żałował :lol2:
Jak widać nic nie jest w stanie sprowadzić go z powrotem na wizję :uhh: A może on znalazł sobie telewizyjnego idola i teraz woli być widzem? :rozglada:
obieżyświat pisze:..a można spytać na kogo padł wybór :?: :lol2:
Napiszę tylko, że to nikt z tvn24, choć swego czasu dla niej pracował ;) Postanowiłam sobie, że już nigdy nie będę kibicowała dziennikarzowi pracującemu dla stacji marnotrawiącej talenty :nie:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze:I zupełnie nie rozumiem dlaczego, kiedy klikam w moje konto, wyskakuje informacja: Najaktywniejszy w wątku: Paweł Łukasik :mhm: :rozglada:
.. :lol2: :lol2:

..to weź się za inny wątek - jakiegoś przystojniaka żeby Ci inny komunikat wyskakiwał :lol2:
..może Paweł poczuje się zazdrosny i wróci :?: :lol2:
Moja wiara słabnie :spiewa:
(..)
Zazwycaj ze wschodu nadawały dwa Pawły :uhh:
...eee -dzielili się przecież ;)
..nie panikuj :lol2:

..ja ci to mówię :lol2:
..a wiesz że aktualnie nikt bardziej ode mnie nie jest w stanie lepiej Cię zrozumieć :lol2:
..przeklinamy to co dzis :evil:
..a wierzmy w lepsze jutro :lol2:
Napiszę tylko, że to nikt z tvn24, choć swego czasu dla niej pracował ;) Postanowiłam sobie, że już nigdy nie będę kibicowała dziennikarzowi pracującemu dla stacji marnotrawiącej talenty :nie:
..a są takie które nie marnotrawią :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:
..to weź się za inny wątek - jakiegoś przystojniaka żeby Ci inny komunikat wyskakiwał :lol2:
..może Paweł poczuje się zazdrosny i wróci :?: :lol2:
Szczerze? Chyba nie chce być kojarzona z innym wątkiem :lol2: Lepiej nie zaczynać nowej przygody z kolejnym panem z tv, coby za chwilę się nie rozczarować :uhh:
..eee -dzielili się przecież ;)
Taaak. Paweł P. nadawał dla Faktów, a Paweł Ł. dla tvn24. Raz udało mu się nawet relacjonować dla Faktów. Dlaczego tym razem nie mogłobyć podobnie? :uhh:
..nie panikuj :lol2:
Ja już nie panikuję , to co aktualnie odczuwam niemocą i bezsilnścią można nazwać :uhh:
.ja ci to mówię :lol2:
..a wiesz że aktualnie nikt bardziej ode mnie nie jest w stanie lepiej Cię zrozumieć :lol2:
Wiem :* Ale Ty i tak jesteś w lepszej sytuacji ode mnie :rozglada: Ostatnio z Agatką widziałeś się w Poniedziałek Wielkanocny, a ja z Pawłem w Wielką Sobotę :uhh:
..przeklinamy to co dzis :evil:
..a wierzmy w lepsze jutro :lol2:
Z mniej więcej takim nastawieniem włączyłam dziś rano telewizor. Po ok. dwóch godzinach śledzenia wydarzeń wiedziałam, że dziś nic interesującego dla siebie w tvn24 nie znajdę :uhh:
..a są takie które nie marnotrawią :mhm:
I co? Namierzyłeś takową? :rozglada: Skupmy się na tej, co do której mamy pewność, że przoduje w marnotrawieniu talentów :> Jeszcze niedawno martwiłam się o to, że Pawełka mogą mi zamknąć w PiŚ, a tu się okazuje, że może być znacznie, znacznie gorzej :uhh: Przepadł i nie mamy żadnej wiedzy na temat tego, co się z nim dzieje :uhh: Lada dzień miną dwa latka od dnia, w którym Funcky założyła Pawełkowy wątek i wszystko wskazuje na to, że będziemy świętować bez tytułowego bohatera :uhh: Do bani z takim świętowaniem :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Dżastina pisze:Szczerze? Chyba nie chce być kojarzona z innym wątkiem :lol2: Lepiej nie zaczynać nowej przygody z kolejnym panem z tv, coby za chwilę się nie rozczarować :uhh:
..no takie związki to raczej zawsze mają taki sam koniec :devil:
..jedynie zdaje się książe Felipe i Leticia mieli szczęśliwy finał :lol2:
Wiem :* Ale Ty i tak jesteś w lepszej sytuacji ode mnie :rozglada: Ostatnio z Agatką widziałeś się w Poniedziałek Wielkanocny, a ja z Pawłem w Wielką Sobotę :uhh:
..no prawda ;)
..ale na żywo nie widziałem jej już ponad 60 dni ;)
..licytujemy się dalej :?: :D
I co? Namierzyłeś takową? :rozglada: Skupmy się na tej, co do której mamy pewność, że przoduje w marnotrawieniu talentów :>
..i na dodatek nie każe ich rozsławiać w necie :ban:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

A red. Łukasika jak nie było, tak nie ma :uhh:
obieżyświat pisze:no takie związki to raczej zawsze mają taki sam koniec :devil:
..jedynie zdaje się książe Felipe i Leticia mieli szczęśliwy finał :lol2:
Ale Felipe był w tej konfortowej sytuacji, że Leticia była wolna :lol2: Kto wie, jak sprawy by się miały, gdyby nasi ulubieńcy zajęci nie byli? :lol2: Prawdę powiedziawszy, to Ty obi cały czas masz szansę na szczęśliwy finał :lol2:
..no prawda ;)
..ale na żywo nie widziałem jej już ponad 60 dni ;)
..licytujemy się dalej :?: :D
Powiedzmy, że wygrałeś :lol2: Ale Paweł jest na dobrej drodze, aby pokonać Agatkę :uhh:
obieżyświat pisze:
I co? Namierzyłeś takową? :rozglada: Skupmy się na tej, co do której mamy pewność, że przoduje w marnotrawieniu talentów :>
..i na dodatek nie każe ich rozsławiać w necie :ban:
Ręce opadają :uhh: Może jeszcze dojdzie do tego, że kiedy nasi ulubieni będą nadawać na żywo, tvn zagłuszy nam sygnał :devil: Jeśli nasi ulubieni wrócą na wizję :hmm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

..Dżastina - idę do Ciebie :neutral:

..u Ciebie widzę też głucha cisza :rozglada:

..pociesz jakoś siebie i mnie :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..Dżastina - idę do Ciebie :neutral:
Chodź, chodź obi. We dwoje będzie nam raźniej lamentować ;( ;( ;(
..u Ciebie widzę też głucha cisza :rozglada:
Od dwóch dłuuuuugich tygodni i jednego dłuuuugiego dnia, cisza ze strony Pawła :uhh:
..pociesz jakoś siebie i mnie :rydzyk:
Gdybym tylko potrafiła :hmm: Do niedawna, po każdym dniu bez Pawła na wizji, nuciłam sobie piosenkę Golden Life: Czekam jeszcze dzień. Czekać ciągle chcę.... Ale chyba nie mam już siły dłużej czekać :uhh: Działam automatycznie ( :devil: ) Zerkam na tvn24 rano, a później po południu, coby sprawdzić obsadę reporterską. O 19:30 z przjemnością oglądam Puls Raport (chociaż mój idol zastępczy też nie często się tam pojawia :uhh: ) O 20:30, jeśli mam dostęp do telewizora, to oglądam PiŚ. Pytanie: jak długo można trwać przy stacji, która nie spełnia oczekiwań widza? :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości