[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Co do Agnieszki Cegielskiej to ja ją bardzo lubię i będę za nią trzymał kciuki tak samo jak za Arciuch, Pieńkowską i Zagrobelnego ;)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

za kogo będziemy trzymać kciuki okaże się tak naprawdę 26 lutego, nie bardzo chce mi się wierzyć, że TVN nie ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie/poza Figurą, bo o Niej wogóle się nie mówiło/, wydaje mi się, że tym razem wśród "gwiazd" są dosyć wysocy mężczyźni, pewnie żeby za bardzo nie odstawali od Pudzianowskiego, może więc pojawi się jednak Jakimowicz, może pojawi się Filip albo Kamil z Na Wspólnej zamiast Schimscheinera? byłabym bardzo rozczarowana, gdyby lista z Faktu w 100% pokryła się z rzeczywistościa :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

Isadora pisze:za kogo będziemy trzymać kciuki okaże się tak naprawdę 26 lutego, nie bardzo chce mi się wierzyć,
Mi się wydaje, że to już pełna lista. Wszyscy pewnie rozpoczęli treningi, więc "dziennikarze" "Faktu" wyśledzili ich.
Isadora pisze:byłabym bardzo rozczarowana, gdyby lista z Faktu w 100% pokryła się z rzeczywistościa :ech:
Nie wiem w takim razie czego się spodziewałaś po uczestnikach VII edycji "Tańca z gwiazdami". :> Samych znanych nazwisk, czołówki celebrities? Trzeba mieć świadomość, że z każdą kolejną edycją (jeśli w ogóle powstaną) będzie coraz słabiej. Świadczy o tym, że w poprzedniej edycji nieznana była Isis, a teraz są to aż 4 osoby.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Kuba »

Nie przesadzajcie...

Lista jak dla mnie nie jest tragiczna :> Nie znam czterech nazwisk i nie jest to dla mnie powód do płaczu - dziewiatkę znam. W porównaniu do listy "jOś" (znam dwie osoby) czy "BBVip" (poziom ogólnie pozyskiwanych gwiazd jest żenujący) ta jest rewelacyjna! Kaliszuka z pewnością znają oglądający "M jak miłość", a jest ich, przypominam, 8 milionów! Łozowski? Ostatnio jest jakaś moda na prezenterów MTV - może chcą przyciągnąć młodych... Dziś oglądałem jego program, nie polubiłem go zbytnio. Nie znam pana z "Na wspólnej" o dziwnym nazwisku, bo nie oglądałem ani jednego odcinka tego serialu, ale zna go z jakieś 5 milionów ludzi. Elizabeth Duda - jedna z nielicznych osób z "Europy", które lubię.

Fajnie byłoby gdyby w "Tańcu..." wystąpiły jakieś nierozłączne duety typu Wellman/Prokop, Morozowski/Sekielski, Miecugow/Sianecki :lol: Ciekawe kto by pierwszy poodpadał.

We wcześniejszych edycjach też pojawiały sie mało znane osoby typu Olbrychski itp.

Pozyskanie Figury, Kasprzykowskiego, Walach, Arciuch, Pieńkowskiej to chyba duże sukcesy :D

Na ósmą mogliby zrobić edycję ze zwycięzcami bądź wielkimi przegranymi czy coś. TVN już wszystkich wykorzystał, oni mogą teraz się lansować u konkurencji. Polsat przez trzy edycje "jOś" nie miał tylu znanych gwiazd ile TVN w ostatnich dwóch "Tańca..."
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

nie jestem rozczarowana osobami z listy, uważam, że dwie duże gwiazdy/Pudzianowski, Figura/przyciągną niemałą publiczność, pozostałe osoby są jak najbardziej o.k., raczej chodziło mi o element zaskoczenia, którego najprawdopodobniej nie będzie :nie: , zawsze to jakaś dodatkowa atrakcja :o , chociaż i tak oglądałabym ten program, bez względu na to kto wystąpi, bo najbardziej interesuje mnie taniec :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

Obrazek

Obrazek
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Gwiazdy z tancerzami zapewne ostro już trenują, a ja codziennie widzę Agnieszkę Cegielską w DDTVN w relacjach z Cavalese, czyżby zabrała ze sobą instruktora do Włoch, bo nie sądzę, żeby codziennie dolatywała samolotem na treningi :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: podmark »

Może po prostu zrobiła sobie kilkudniowy "urlop" od treningów. Przecież inne "gwiazdy" też nie są dzień w dzień na sali ćwiczeń. Każdy ma przecież inne obowiązki.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Mam pytanie do osób dobrze poinformowanych, w którym kraju i jak długo /ile edycji/emitowano najdłuższy Taniec z gwiazdami ?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Chyba ponad XVI edycji czy coś około tej liczby było w Wielkiej Brytani lub USA, ale nie jestem pewny...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pop »

@Adrian, jeśli chodzi Ci o UK, to chyba policzyłeś to razem z programem "Come Dancing", a to nie jest to samo. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: D00 »

Patrząc na Wikipedię, to najwięcej edycji było w Australii, bo 7. Wielka Brytania - 5. USA - 5.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

Podobnie jak przed VI edycją portal tvn24.pl publikuje pełną listę gwiazd VII edycji "Tańca z gwiazdami" :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1538658,wiadomosc.html

Jedyną różnicą od listy "Faktu" jest to, że nie będzie Bartka Kasprzykowskiego. Zamiast niego jest Robert Janowski (prowadzący "Jaka to melodia?"), który zatańczy z Anną Bosak.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mks »

Jest też inna różnica brak Jolanty Pieńkowskiej a obecnośc Małgorzaty Sochy. Szkoda, ze nie będzie Kasprzykowskiego, bo w porządku z niego gość.. lepiej za to, ze zobaczymy Soche niż Pieńkowską..
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Nie tylko. Nie będzie też Joli Pieńkowskiej - wielka szkoda... ;( Będzie za to Małgorzata Socha.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości