Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

obieżyświat pisze:..no już nie przesadzajcie że Paweł schudł
To wszystko przez to, ze stal do kamery bokiem, a jak wiadomo z boku najchudziej czlowiek wyglada ( o ile oczywiscie jest sie smuklym :rozglada:) a przedtem to zazwyczaj face to face z kamera stawal.
Dżastina pisze:Pawełek wspominał coś o szaszłykach, ale nie wspominał z czego one były
Dobrze, ze nie byl we Wietnamie, bo wtedy bysmy wiedzieli z czego byly... :rozglada:
Jak ja się cieszę, że on już do nas wrócił
A sie tak nie ciesz, bo znowu dzis gdzies zniknal. :uhh: Ale dobra, dajemy mu jeszcze szanse w PiŚ. :!:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..no już nie przesadzajcie że Paweł schudł :lol2:
Ty się nie wpatrujesz w Pawła tak namiętnie jak my :lol2: mogło Ci to umknąć ;) Poza tym jak możesz mi zarzucać to, że ja przesadzam :nie: Ja, pisząc o Pawle, miałabym przesadzać :lol2:
Nika pisze:
Dżastina pisze:Pawełek wspominał coś o szaszłykach, ale nie wspominał z czego one były
Dobrze, ze nie byl we Wietnamie, bo wtedy bysmy wiedzieli z czego byly... :rozglada:
Na konkurencyjnym forum ustaliliśmy, że Pawełek urocze zwierzątka woli karmić i łapać za siedzenie :rozglada:
Nika pisze:
Jak ja się cieszę, że on już do nas wrócił
A sie tak nie ciesz, bo znowu dzis gdzies zniknal. :uhh:
Po, prawie czterech tygodniach rozłąki, ta - było nie było - kilkudziesięciominutowa rozmowa z Kubulkiem, to olbrzymi powód do radości :D
Nika pisze:Ale dobra, dajemy mu jeszcze szanse w PiŚ. :!:
Obejrzałam dziś rano nagranie z wczorajszego PiŚ i wiem, że nie wykorzystał tej szansy :uhh: Dajemy mu kolejną w jutrzejszym ŚR? :mhm: Dajemy :lol2: Nie mamy nic do stracenia :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

Obejrzałam dziś rano nagranie z wczorajszego PiŚ i wiem, że nie wykorzystał tej szansy :uhh: Dajemy mu kolejną w jutrzejszym ŚR? :mhm: Dajemy :lol2: Nie mamy nic do stracenia :rozglada:
..włączyłem wczoraj na 'Świat reporterów' :/

..i pewnie już wiesz Dżastina że nie było żadnego Pawła materiału :ech:

..jeszcze nie teraz :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..włączyłem wczoraj na 'Świat reporterów' :/
Ja też :uhh:
..i pewnie już wiesz Dżastina że nie było żadnego Pawła materiału :ech:
Wiem :uhh:
..jeszcze nie teraz :neutral:
Może przed rozpoczęciem igrzysk się wyrobią :devil: Do ósmego sierpnia jeszcze szmat czasu :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

Dżastina pisze: Do ósmego sierpnia jeszcze szmat czasu :devil:
I szmata do dzienniczka dla tvn24 za nieemitowanie pawłowych materiałów! :grozi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Chyba coś drgnęło :rozglada: W PiŚ, Paweł udzielał swojego wspaniałego głosu, w materiale Arka Wierzuka :D Kiedy go usłyszałam pomyślłam sobie: O, ho! Redaktor Łukasik się powoli rozkręca :rozglada: Dziś podkłada głos, jutro może sam skręci materiał, a pojutrze może nada relację na żywo :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Paweł Łukasik

Post autor: TinkiWinki »

Się rozkręci i rozsypie :lol2: Czy PŁ jest sympatykiem piłki? Może rzucą go na mistrzostwa? :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

TinkiWinki pisze:Się rozkręci i rozsypie :lol2:
Fanki pozbierają i poskręcają :lol2: Ale na razie kiepściutko to rozkręcanie się mu wychodzi :uhh:

Czy PŁ jest sympatykiem piłki? Może rzucą go na mistrzostwa? :D
Pamiętam - jak za starych dobrych czasów, kiedy zasiadał za stołem prezenterskim, sporadycznie zdarzało mu się opowiadać o sobie samym :lol2: Wymsknęło mu się kiedyś, że nie zna sę na piłce nożnej :rozglada: Coś mi się zdaje, że trochę ściemniał :rozglada: Bo pamiętam również, że wiele razy rzetelnie relacjonował dla nas wydarzenia z piłką nożną (i innymi dyscyplinami sportu ) związane :D To on, rok temu donosił z Cardiff o tym, że Polska i Ukraina będą wspólnie Euro2012 przygotowywać. Jesienią - o meczu Polska Kazachstan, nam opowiadał. To był ten mecz w czasie którego na dwadzieścia minut zgasło światło :rozglada: Anka Kalczyńska po jednej z takich sportowych relacji stwierdziła, że Paweł byłby wspaniałym komentetorem sportowym :D Zatem może go rzucą :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

..i co Dżastina :?: :uhh:

..Pawła dalej nie ma :?: :uhh:

..i jego materiału też :?: :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

Co gorsza, materialow nie spodziewajmy sie w najblizszym wydaniu Świata Reporterow, wczoraj w PiŚ Ania Kalczynska zapowiedziala jakis inny material w ŚR, nie pamietam dokladnie jaki, ale nie pawelkowy. :ech: Jak tak dalej pojdzie to Pawelek te nakrecone filmiki bedzie chyba mogl puszczac jedynie w gronie rodzinnym przy niedzielnym obiedzie zamiast w ŚR.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..i co Dżastina :?: :uhh:

..Pawła dalej nie ma :?: :uhh:
Nie ma :uhh:
obieżyświat pisze:..i jego materiału też :?: :uhh:
Też :uhh:
Nika pisze:Co gorsza, materialow nie spodziewajmy sie w najblizszym wydaniu Świata Reporterow, wczoraj w PiŚ Ania Kalczynska zapowiedziala jakis inny material w ŚR, nie pamietam dokladnie jaki, ale nie pawelkowy. :ech:
Słyszałam :uhh: I jeśli dobrze zrozumiałam Arka Wierzuka dzieło ma się tam pojawić. Dobrze, że Arka, innego reportera bym nie strawiła :rozglada:
Nika pisze:Jak tak dalej pojdzie to Pawelek te nakrecone filmiki bedzie chyba mogl puszczac jedynie w gronie rodzinnym przy niedzielnym obiedzie zamiast w ŚR.
Trochę poszpreałam i coś takiego znalazłam na prrtalu tvn24 :) Jest to fragment tej zeszłotygodniowej relacji red. Łukasika :) Szkoda tylko, że Jakub Porada dość często wchodził Pawłowi w słowo :>

I to by było na tyle :uhh: Czekamy dalej :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Proszę bardzo :D Dzisiejszy Paweł, ekspert od "świadka koronnego" :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

..no proszę :D

..Paweł zawitał do tvn24 :tanczy:
..jak miło :)

..bo zaczynam znów wierzyć w ich (tvn24) dobrą wolę :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Paweł Łukasik

Post autor: epsztajnek »

Do wielbicielek PŁ: TVN24 zapowiada na długi weekend ( od 1 maja ) o 20-tej cykl reportaży z Chin . O autorze w zapowiedziach się nie wspomina, ale warto czuwać.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Dzisiejszy Paweł, ekspert od "świadka koronnego" :D
Ekspert, którem tylko raz dane było się wczoraj wypowiedzieć :uhh: Ale Paweł, jak to Paweł, darowany czas wykorzystał maksymalnie i w obszernej relacji instytucję świadka koronnego nam przedstawił :D
obieżyświat pisze:..no proszę :D

..Paweł zawitał do tvn24 :tanczy:
Ano zawiatał :tanczy: W końcu :tanczy:
obieżyświat pisze:..jak miło :)
Byłoby milej gdyby trochę dłużej z nami został :uhh: No, ale ingres Głódzia zdominował wczorajszą ramówkę tvn24 :uhh:
obieżyświat pisze:..bo zaczynam znów wierzyć w ich (tvn24) dobrą wolę :lol:
A ja jeszcze nie :>
epsztajnek pisze:Do wielbicielek PŁ:
To chyba m.in. do mnie :rozglada:
epsztajnek pisze:TVN24 zapowiada na długi weekend ( od 1 maja ) o 20-tej cykl reportaży z Chin .
Mama coś mi napomknęła, ale nie była pewna dnia i godziny emisji, dzięki epsztajnek :*
epsztajnek pisze: O autorze w zapowiedziach się nie wspomina, ale warto czuwać.
To nasz - fanów obowiązek :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości