Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Dzisiejszy Paweł :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Taki nieelegancki przy niedzieli :>
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Dzisiejszy Paweł
Który uraczył nas jedną relacją, a dokładniej rozmową :D Był na pozakazach eksperymentów popularnonaukowych, organizowanych przez Centrum Nauki "Kopernik" i rozmawiał z panią, której nazwiska nie pamiętam. Okazuje się, że o zjawiskach fizyczno-chemicznych Pawełek też nieżle potrafi nawijać :tanczy:
Taki nieelegancki przy niedzieli :>
Może ta błękitna rozpięta koszula i wystająca spod niej biała koszulka nie prezentują się zbyt elegancko, ale w połączeniu z błękitem oczu Pawła efekt jest zniewalający :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

..i u Was znowu taki zastój :>

..nie mówcie że taka bida piszcząca jak u nas :> :?: :hyh:

..cholera :roll:
..czy my jesteśmy objęci kwarantanną :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze:..i u Was znowu taki zastój :>
Non stop, bez przerwy, przez całą dobę :devil:
..nie mówcie że taka bida piszcząca jak u nas :> :?: :hyh:
Po dzisiejszym Agatkowym materiale dla PzP u Was piszczy trochę mniej :)
..cholera :roll:
Gorzej :uhh:
..czy my jesteśmy objęci kwarantanną :rozglada:
Wszystko na to wskazuje :uhh: My i Ci, którzy w tvn24 są najzdolniejsi i najpiękniejsi :uhh: Tylko dlaczego? :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To już wiemy co się działo z Pawłem - był w Chinach :jupi: Jego reportaż jutro 20.10 :D Teraz dyskutuje z Joasią Kryńską jako ekspert. Mówi o przeżyciach i odczuciach, które towarzyszyły mu w czasie wizyty, jak wygląda kraj, jak przebiegają przygotowania no i opowiada co widzowie zobaczą jutro :spiewa: Podwójny plusik dla niego, bo pomógł rozweselić Joasię :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re:

Post autor: Dżastina »

kamilo pisze:To już wiemy co się działo z Pawłem - był w Chinach :jupi:
O wypadzie Pawła do Chin wiemy już od prawie dwóch tygodni, kiedy to - po powrocie, o Poranku, Jakubowi Poradzie i nam opowiadał o tym co zobaczył :tanczy: Ale nic nie szkodzi, że dziś wpadł do studia jeszcze raz, aby nam o tym opowiedzieć :tanczy: Opowieści tego pana można słuchać w nieskończoność :tanczy:
Jego reportaż jutro 20.10 :D
Nawet poinformowali o tym na pasku :tanczy: Tylko czekać jutrzejszego wieczoru :tanczy:
eraz dyskutuje z Joasią Kryńską jako ekspert. Mówi o przeżyciach i odczuciach, które towarzyszyły mu w czasie wizyty, jak wygląda kraj, jak przebiegają przygotowania no i opowiada co widzowie zobaczą jutro :spiewa: Podwójny plusik dla niego, bo pomógł rozweselić Joasię :lol2:
Trochę ją onieśmielił, zagadując po chińsku :lol2: A może to ta błękitna koszula podziałała na Joaśkę onieśmielająco? :lol2: I ten uścisk doni na koniec rozmowy :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dżastina pisze:Trochę ją onieśmielił, zagadując po chińsku A może to ta błękitna koszula podziałała na Joaśkę onieśmielająco? I ten uścisk doni na koniec rozmowy
Obrazek

I tak na szybkości jeden caps,więcej pewnie koleżanka zaprezentuje :lol2: :arrow:
Obrazek

Paweł w tvn24 jest od zadań specjalnych :lol2: Mówiąc delikatnie wiele go nie ma ostatnimi czasy,ale nie obija się bynajmniej tylko robi konkretną robote 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Pewnie, że dam więcej :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

No to pieknie, Pawełek opowiada na wizji o swojej chinskiej przygodzie, a mnie to ominelo. Na szczescie sa capsy i zapowiadany a zarazem dluuuuugo przez nas wyczekiwany reportaz z Chin, ktory w koncu bedzie mozna jutro obejrzec. Spodziewajcie sie duzej widowni, nie wiem czy widzieliscie ramowke na weekend majowy jakie zgotowaly nam pozostale stacje, ale jedno jest pewne tam beda odgrzewane (i to nie raz :lol2: ) kotlety, a jutro w tvn24 materialik nowka sztuka, sztuk mistrza reportazy - Pawła Łukasika! :jupi:
kamilo pisze:To już wiemy co się działo z Pawłem - był w Chinach
Kamilo, slonce forumowe Ty nasze, czyzbys zasnal i obudzil sie nagle z letargu, ze ta prastara wiadomosc dopiero teraz do Ciebie dotarla?! :> Ale jak mowi stare przyslowie: Lepiej pozno niz wcale!!! :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kamilo, slonce forumowe Ty nasze, czyzbys zasnal i obudzil sie nagle z letargu, ze ta prastara wiadomosc dopiero teraz do Ciebie dotarla?!
:rozglada: No to znowu wpadłem jak śliwka w kompot. :spiewa: Mogłem stchórzyć i powiedzieć, że chciałem tylko przypomnieć, ale przyznaję się bez bicia, że nie zawsze mam okazję czytać ten wątek. Chyba trzeba będzie wyciągnąć wnioski na przyszłość i się zmienić :lol2:
Ostatnio zmieniony środa 30 kwie 2008, 19:31 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

Jutro masz okazje sie zrehabilitowac. :lol2: Zasiadz o 20 przed ekranem z polowica i sie podelektujcie filmikiem z Chin, istnieje tylko ryzyko, ze Twoja piekniejsza polowa wpadnie po uszy jak zobaczy Pawła w akcji, ale wtedy moglbys bez wyrzutow sumienia wrzucic na pulpit capso-tapete z dzisiejszej rozmowy z Joaś za stołem prezenterskim. :rozglada:

Co to za minka, czyzby nutka zalu i tesknota za stolem prezenterskim?! Ciekawe kto z kim bardziej wolalby sie zamienic, obstawiam , ze to ubawiona pawłowymi historyjkami Joanna wolalaby wyskoczyc na jakis czas do Chin porobic filmiki, nizeli nadawac dramatyczne prostozposlkie sprawy. Am I right?! :hyh:
not that kind pisze: Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Jutro masz okazje sie zrehabilitowac.
Okazja to jedno, a skorzystać z niej to drugie. :rozglada:
Zasiadz o 20 przed ekranem z polowica i sie podelektujcie filmikiem z Chin, istnieje tylko ryzyko, ze Twoja piekniejsza polowa wpadnie po uszy jak zobaczy Pawła w akcji, ale wtedy moglbys bez wyrzutow sumienia wrzucic na pulpit capso-tapete z dzisiejszej rozmowy z Joaś za stołem prezenterskim.
Propozycja godna rozważenia, ale bardzo ryzykowna. :uhh:
A właściwie co mi szkodzi? :rozglada:
Najwyżej będziecie mieli/miały nową koleżankę :spiewa:
Co to za minka, czyzby nutka zalu i tesknota za stolem prezenterskim?! Ciekawe kto z kim bardziej wolalby sie zamienic, obstawiam , ze to ubawiona pawłowymi historyjkami Joanna wolalaby wyskoczyc na jakis czas do Chin porobic filmiki, nizeli nadawac dramatyczne prostozposlkie sprawy. Am I right?!
Tak jakoś nie zwróciłem uwagi na tego capsa, mimo, że je powiększałem, ale widzę, że Paweł nie ma lekko z redakcyjnymi koleżankami :nie: Aśka, wstydź się! :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re:

Post autor: Dżastina »

maxxx pisze: I tak na szybkości jeden caps,więcej pewnie koleżanka zaprezentuje :lol2:
A spróbowałaby nie zapodać :> :lol2:
maxxx pisze:Paweł w tvn24 jest od zadań specjalnych :lol2: Mówiąc delikatnie wiele go nie ma ostatnimi czasy,ale nie obija się bynajmniej tylko robi konkretną robote 8)
Obijanie się to stan Pawłowi obcy :nie: Chyba nikt go o to nie śmiał podejrzewać :nie: No, może tylko czasami najwierniejsza fanka :rozglada: Ale tylko i wyłącznie w przypływach ogromnej tęsknoty, wywołanej przedłużającą się absencją jej ulubieńca i niewiedzą, czym owa absencja jest spowodowana :rozglada:
Nika pisze:No to pieknie, Pawełek opowiada na wizji o swojej chinskiej przygodzie, a mnie to ominelo. Na szczescie sa capsy i zapowiadany a zarazem dluuuuugo przez nas wyczekiwany reportaz z Chin, ktory w koncu bedzie mozna jutro obejrzec.
I sprawdzić, czy materiał rzeczywiście jest tak dobry, jak twierdzi panna Joanna, która miała okazję widzieć już jego fragmenty :lol2: :rozglada:
Nika pisze:Spodziewajcie sie duzej widowni, nie wiem czy widzieliscie ramowke na weekend majowy jakie zgotowaly nam pozostale stacje, ale jedno jest pewne tam beda odgrzewane (i to nie raz :lol2: ) kotlety, a jutro w tvn24 materialik nowka sztuka, sztuk mistrza reportazy - Pawła Łukasika! :jupi:
Co się będzie działo po dwudziestej na innych kanałach w ogóle mnie nie interesuje :lol2:
Nika pisze:Kamilo, slonce forumowe Ty nasze, czyzbys zasnal i obudzil sie nagle z letargu, ze ta prastara wiadomosc dopiero teraz do Ciebie dotarla?! :> Ale jak mowi stare przyslowie: Lepiej pozno niz wcale!!! :spiewa:
Paweł pojawia się na antenie tvn24 ostatnio tak rzadko i na bardzo krótko, że wcale się nie dziwię , iż umknął wtedy naszemu kamilo :roll: Ja o mały włos przegapiłabym dzisiejsze jego wystąpienie :rozglada: Znudzona oglądaniem serwisu chwyciłam za pilota, coby wyłączyć telewizor i nagle ujrzałam, siedzącego obok Joanny Pawła :lol2:
Nika pisze:Co to za minka, czyzby nutka zalu i tesknota za stolem prezenterskim?!
Nie wiem czy Paweł tęskni, ale ja za jego widokiem - za tym stołem, tęsknię bardzo :uhh:
kamilo pisze:
Nika pisze:Zasiadz o 20 przed ekranem z polowica i sie podelektujcie filmikiem z Chin, istnieje tylko ryzyko, ze Twoja piekniejsza polowa wpadnie po uszy jak zobaczy Pawła w akcji, ale wtedy moglbys bez wyrzutow sumienia wrzucic na pulpit capso-tapete z dzisiejszej rozmowy z Joaś za stołem prezenterskim.
Propozycja godna rozważenia, ale bardzo ryzykowna. :uhh:
A właściwie co mi szkodzi? :rozglada:
Najwyżej będziecie mieli/miały nową koleżankę :spiewa:
Przyjmiemy ją z szeroko otwartymi ramionami :lol2: Fanek Pawła nigdy dość :lol2:
kamilo pisze:Tak jakoś nie zwróciłem uwagi na tego capsa, mimo, że je powiększałem, ale widzę, że Paweł nie ma lekko z redakcyjnymi koleżankami :nie: Aśka, wstydź się! :lol2:
Ależ, czego tu się wstydzić :lol2: Kolega redakcyjny sympatyczny, błyskotliwy i zniewalająco przystojny :lol2: Chwila słabości i zapomnienia całkowicie usprawiedliwiona :lol2: I na capsie uwieczniona :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Paweł pojawia się na antenie tvn24 ostatnio tak rzadko i na bardzo krótko, że wcale się nie dziwię , iż umknął wtedy naszemu kamilo
Nasz kamilo - jak to ładnie brzmi :tanczy: No rzeczywiście, ostatnio Wasi ulubieńcy nie grzeszą częstym pojawianiem się na wizji :nie: W tym przypadku może to początek jakieś ekspansji? :spiewa:
Przyjmiemy ją z szeroko otwartymi ramionami Fanek Pawła nigdy dość
Tylko, że Paweł mnie nie na karmi. :rozglada:
Ależ, czego tu się wstydzić Kolega redakcyjny sympatyczny, błyskotliwy i zniewalająco przystojny Chwila słabości i zapomnienia całkowicie usprawiedliwiona I na capsie uwieczniona
Jest tylko jedno małe ''ale''. :lol2: Kolega (jeszcze) nie jest łysy :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

Dżastina pisze:I sprawdzić, czy materiał rzeczywiście jest tak dobry, jak twierdzi panna Joanna
Nawet nie śmiejmy w to wątpić! :grozi: :lol2:
kamilo pisze:Tylko, że Paweł mnie nie na karmi. :rozglada:
Alez kamilo nasz kochany (ale se dzis pijemy z dziubków, a co tam :rozglada: ) masz dwie raczki?! No ba! Pewnie, ze masz! W dodatku jestes dżentelmenem tak wiec wpuscisz swoja polowice elegancko przed pulpit, a sam pobiegniesz do kuchni upichcic cos do jedzonka. A Pawła nie zapedzaj do gotowania dla siebie posilkow, bo my go tu chcemy zeby materialy szykowal i nadawal, nadawal, nadawal!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości