Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze:No ale co AGB to AGB
TVP1 25,8%
TVP2 22,1%
POLSAT 15,4%
TVN 15,5%
:)
Wynik TVN-u bardzo dobry. :D I jeszcze wy¿szy od polszmatu. Ma³a to ró¿nica ale jednak. 8) :D :D

PabloOoOo_90 pisze:na TVN.pl rĂłwnieÂż uaktualnienie < zobaczcie wynik FaktĂłw :O :) >
==> http://www.tvn.pl/324417,onas.html <==


Wszyscy juÂż wiedzÂą o tym bardzo dobrym wyniku "FaktĂłw" z postu trochĂŞ wyÂżej. :? Widocznie Ty jedyny tego nie zauwaÂżyÂłeÂś. :roll:

Kurcze Wirtualne Media tak gÂłupio dajÂą te wyniki Âże sÂą tylko TVP1 innych stacji w ogĂłle nie ma. :| :| :evil: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

PabloOoOo_90 pisze:na TVN.pl rĂłwnieÂż uaktualnienie < zobaczcie wynik FaktĂłw :O :) >
==> http://www.tvn.pl/324417,onas.html <==
Tylko dlaczego oni tak "bimbajÂą" z tymi wynikami. Raz dadzÂą.. raz nie...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
PabloOoOo_90 pisze:na TVN.pl rĂłwnieÂż uaktualnienie < zobaczcie wynik FaktĂłw :O :) >
==> http://www.tvn.pl/324417,onas.html <==
Tylko dlaczego oni tak "bimbajÂą" z tymi wynikami. Raz dadzÂą.. raz nie...
No wÂłasnie... :roll: Ostatnia aktualizacjÂą przed tÂą byÂła chyba ponad miesiÂąc temu. :? SzczegĂłlnie tam lubiĂŞ sprawdzaĂŚ wyniki bo jest podziaÂł na filmy i seriale oraz inne programy. :D WiĂŞc wszystich jest razem 20, a nie tak jak np. w WM tylko 10. :roll: Mam nadziĂŞjĂŞ Âże teraz bĂŞdÂą to co tydzieĂą dawaĂŚ aktualne wyniki. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

MediaLink.pl pisze:Udany tydzieĂą dla TVN

Wed³ug danych AGB Nielsen Media Research w drugim tygodniu stycznia TVN mia³ nie tylko wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ od Polsatu, ale zgarn¹³ te¿ wiêkszy kawa³ek tortu reklamowego. Miêdzy 9 a 15 stycznia 2006 r. telewizja Waltera zarobi³a ponad 18 mln z³otych.

Liderem pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści zostaÂła telewizyjna Jedynka zwiĂŞkszajÂąc swojÂą przewagĂŞ nad DwĂłjkÂą. UdziaÂł TVN w rynku telewizyjnym wyniĂłsÂł 15,6 proc., podczas gdy Polsatu - 15,41 proc.

Obrazek

TVN okaza³ siê liderem telewizyjnego rynku reklamowego w badanym okresie. Udzia³ stacji osi¹gn¹³ - wed³ug danych AGB Nielsen Research wartoœÌ 24,46 proc.

Obrazek
:brawo: Nareszcie. Oby tak dalej a szczegĂłlnie w czasie emisji kolejnej edycji TzG.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo :zdziwko: TVN nawet wyprzedziÂł polszmat w przychodach, aÂż 18 mln. :brawo: . :D No ale najwaÂżniejsze jest to Âże ponownie TVN ma wiĂŞkszy udziaÂł od polszmatu. :jupi: Tylko ciekawe dlaczego dali TVN na czwartym miejscu? :> :roll:

:: Kamil pisze:Oby tak dalej a szczegĂłlnie w czasie emisji kolejnej edycji TzG.


Oj gdy bêdzie TzG to wyniki bêd¹ o wiele, wiele wiêksze. Coœ czujê ¿e ta edycja bêdzie jeszcze wiêkszym sukcesem ni¿ poprzednia. :D I na dodatek bêd¹ nowe odcinki popularnych programów. :roll: I pewnie "W11" w marcu bêdzie o 20:15 wiêc w tym czasie te¿ ogl¹dalnoœÌ siê zwiêkszy. :D :D Przynajmiej w œrodê i czwartek. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wyniki OBOP-u:
Obrazek

Jak zwykle u tej firmy TVN s³abo no ale nie przejmujê siê bo wiem jaka ostatnio by³a ró¿nica miêdzy AGB, a OBOP-em. :D Tak mi sie wydaje ¿e TVN znów jest przed polszmatem, u AGB oczywiœcie. 8) :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Obrazek
Monster

Post autor: Monster »

(przepraszam, Âże oddzielnie)


Obrazek

Popatrzcie - TVNMeteo lepsze od TVNStyle :shock:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No TVN Meteo ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ m.in. od MTV Cartoon Network, a tak¿e od TVN Style. I wiadomo to nie od dziœ. :]
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:No TVN Meteo ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ m.in. od MTV Cartoon Network, a tak¿e od TVN Style. I wiadomo to nie od dziœ. :]
A niby skÂąd masz info, Âże TVN Meteo jest lepiej oglÂądane od Cartoon Network i MTV ??
Przecie¿ to co zamie¶ci³ Monster to ZASIÊG MIESIÊCZNY, a nie udzia³y w rynku. Otó¿ te dwie pozycje nieco siê ró¿ni±- zasiêg miesiêczny prezentuje liczbê osób, które mia³y styczno¶c z danym kana³em telewizyjnym.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No tak, oczywiÂście chodziÂło mi o zasiĂŞg miesiĂŞczny.

A sam fakt sporego zasiêgu miesiêczego TVN Meteo ³atwo wyjaœniÌ. Jest du¿o ludzi, którzy w³¹cz¹ od czasu do czasu na TVN Meteo, ¿eby zobaczyÌ pogodê - dlatego ma spore wyniki. Ale MTV te¿ jest kana³em œciœle tematycznym, wiêc czêœÌ ludzi choÌ na chwilê powinna w³¹czyÌ na muzykê. A tych, którzy mieli stycznoœÌ z MTV jest mniej, ni¿ tych, którzy ogl¹dali TVN Meteo.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze: wiêc czêœÌ ludzi choÌ na chwilê powinna w³¹czyÌ na muzykê. A tych, którzy mieli stycznoœÌ z MTV jest mniej, ni¿ tych, którzy ogl¹dali TVN Meteo.
Niekoniecznie - widocznie MTV ma grono sta³ych widzów, dziêki którym wyniki ogl¹dalnoœci s¹ lepsze od TVN Meteo. Zreszt¹ stacja pogodowa nie nadaje siê do d³u¿szego ogl¹dania - po kilku minutach wpatrywania siê w mapy robi siê niedobrze, wiêc ludzie w³¹czaj¹ , sprawdzaj¹ jaka bêdzie pogoda i prze³¹czaj¹ na inny kana³.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Podmark, no wiesz.

To jeszcze zaleÂży, kto ma akurat dyÂżur w TVN Meteo i czy to oby przypadkiem nie jest pani Omenaa. PogodĂŞ w jej wykonaniu mogĂŞ oglÂądaĂŚ dÂłuÂżej niÂż krĂłtko, a oglÂąda siĂŞ jÂą (pogodĂŞ) jak ciekawy i nieco zaskakujÂący serial telewizyjny ;P
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Myœla³em raczej o zasiêgu miesiêcznym, ni¿ ogl¹dalnoœci. Bo to oczywiste, ¿e nie mo¿na w kó³ko ogl¹daÌ pogody, choÌ znajd¹ siê pewnie i tacy.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ciekawostki telemetryczne

Post autor: salladyn »

Ja chciaÂłbym zauwaÂżyĂŚ "Âświetny" wynik TV PULS prowadzonej przez o.o. RedemptorystĂłw.0,4% telewizji ktĂłra nadaje naziemnie to naprawdĂŞ "Âświetny" wynik zwaÂżywszy na to Âże np TELE 5 ktĂłra nie nadaje naziemnie ma 0,6%.Gratulacje. :twisted: 8) :lol: :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość