TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nabiliśmy postów,ja powiem na koniec tyle:ciszej nad tą trumną Ostre słowa ,ale adekwatne.
Z tego co wiem, to na jesieni poza jakimiś zmianami, nowości nie przewidują. Z anteny schodzi ''Singa Dinga''. ''Tylko Ty'', ''Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?'' i ''Najgorszy polski kierowca'' będą ich jedynymi produkcjami, które już się zdążyły znudzić. Dodatkowo pod znakiem zapytania, a przynajmniej przed rewolucją stoi ''Puls o poranku''. Mamy więc gwóźdź do tej trumny.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TV Puls

Post autor: Greg Haus »

Ja uważam, że większość ekipy wyląduje w polsat newsie - może nawet Ziemiec, który jeszcze tylko tam nie pracował.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: TV Puls

Post autor: TVN_FAN »

No i gdzie te zapowiedzi medialne przed startem "odnowionego" Pulsu. Niestety - decyzją tą Puls spadł do poziomu telewizji typu Polonia1. Wydaje mi się, że Polska jest zbyt małym krajem, żeby mogło dobrze funkcjonować kilka "imperiów" medialnych. Puls po prostu nie zdołał się przebić w dobie TVN,TVN24, Polsat, TVP, TVPInfo.
A co do Ziemca - nie zapominajmy, że jego po wypadku czeka długa rehabilitacja więc On tak szybko do pracy chyba jednak nie wróci.
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To już pewne - wczoraj zostali zwolnieni wszyscy tworzący ''Puls Raport'' i pokrewne mu programy. Teraz zaczynają wszystko od nowa.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: piotrek888 »

I oni chcieli robić kanały tematyczne. :shock:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Inne z kolei źródło mówi, że w pracy zostaje 50 osób. W tej grupie są czołowi prezenterzy: Ziemiec, Trzaskalska, Karnowski...

Wszystkie informacje są to jednak nieoficjalne, bo - jak mówi ''Pressowi'' Kwolek - nie dostali jeszcze wypowiedzeń.

Więcej :arrow: http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=15431
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TV Puls

Post autor: epsztajnek »

Ziemiec ( jak wróci do zdrowia ) i Karnowski znajdą miejsce w ewentualnej publicystyce . A pani Kasia - z powrotem do mapy pogody ? :rozglada: :devil:
Podejrzewam , że cała sprawa ma drugie dno , tylko nie wiem gdzie ( sprawy polityczne ?). Przecież "widziały gały co brały", że potrzeba dużo czasu , aby "Puls" zaczął przynosić wymierne korzyści . Nie dano szansy nawet na jeden cały rok.
P.S. Poranne pasmo bez informacji jest możliwe - podobnie funkcjonuje "Pytanie na śniadanie" TVP2 , gdzie jeszcze w zeszłym roku zrezygnowano z "Fleszy".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

Ostatnio nie mam stałego dostępu do Internetu, więc nie jestem na bieżąco. Ale wczoraj wspomniał o tym Jarosław Gugała podczas zapowiedzi "Wydarzeń". Wynikało z tego - a przynajmniej ja tak to zrozumiałem - że TV Puls zawiesza (chyba nawet Gugała użył tego słowa...) emisję programów informacyjnych, co jest związane... z sytuacją polityczną - chodzi o to zamieszanie wokół ustawy medialnej i weta prezydenta.

No cóż, wygląda na to, że stacji nie chce się inwestować w program, który - przynajmniej na razie - nie ma większych szans na wybicie. Ale Murdoch nie jest pierwszą osobą, która w zacofanej, polskiej rzeczywistości nie może robić dobrej telewizji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: ~ »

POpieram pisze: jest związane... z sytuacją polityczną - chodzi o to zamieszanie wokół ustawy medialnej i weta prezydenta.
To TV Puls jest stacją publiczną? Chyba nie. Przecież na tą stację sytuacja polityczna nie ma wpływu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mała ciekawostka: Były reporter Puls Raportu – Bartek Wróblewski, jest narzeczonym Małgorzaty Kożuchowskiej. Dziś zdążyły donieść o tym wszystkie tabloidy. Podobno wcześniej pracował w TVN24. SE ocenił, że w Pulsie miesięcznie zarabiał 5 tys. zł.
Obrazek

Ponadto kącik informacyjny w ''Pulsie o poranku'' został zlikwidowany, a jego prowadząca wydalona ze stacji -to już pewne.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: TV Puls

Post autor: Marcin »

Zdaje się, że Wróblewski był asystentem reportera w "Faktach".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Co zastąpiło ''Puls Raport'' o 18.30 w weekendy? ''Flinstonowie''! :]
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TV Puls

Post autor: r_r16 »

Czyżby Puls Raport miał wrócić? :shock:
http://media2.pl/rss/media/38596-tv-pul ... cyjny.html
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: TV Puls

Post autor: TVN_FAN »

r_r16 pisze:Czyżby Puls Raport miał wrócić? :shock:
http://media2.pl/rss/media/38596-tv-pul ... cyjny.html
Jak dla mnie szopka, która nie wiadomo co ma mieć na celu - może to nieudolna reklama ??? Nie wiem ale śmieszne zachowanie-nie wiedzieli, że warunkiem koncesyjnym jest posiadanie programów informacyjnych/publicystycznych ?? :? Teraz nagle będą przywracać i coś robić na siłę, żeby KRRiTV nie mogła nic zrobić...
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czyżby powrót na stare śmieci? :rozglada:
Krzysztof Ziemiec, dziennikarz TV Puls i prowadzący zlikwidowany kilka dni temu magazyn informacyjny "Puls Raport", może powrócić do Telewizji Polskiej. Dziennikarz otrzymał propozycję poprowadzenia "Panoramy" w TVP2.

Krzysztof Ziemiec znany jest widzom informacyjnej telewizji TVN24 , w której przez wiele lat prowadził serwisy informacyjne. Później był prowadzącym "Wiadomości" w telewizyjnej Jedynce, a ostatnio współprowadzącym zlikwiodwany "Puls Raport" w TV Puls .

Jak dowiedział się Super Express , Krzysztof Ziemiec otrzymał propozycję poprowadzenia "Panoramy", informacyjnego serwisu w telewizyjnej Dwójce. Czy dziennikarz przyjmie nową propozycję? Jak mówi, na razie nie będzie podejmował decyzji, bo musi skupić się na powrocie do zdrowia po dramatycznym wypadku.

http://media2.pl/media/38603-z-tv-puls-do-panoramy.html
Ziemiec powinien rozejrzeć się za inną pracą, bowiem wkrótce może nadejść dzień, w którym i ''Panorama'' skończy jak ''Puls Raport''.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości