Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no ale mimo wszystko stala sie pewnego rodzaju autorytetem intelektualnym, wiec wszystko co przezyla wyszlo jej na dobre :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

no napewno tak autorytetem jest niewatpliwie:) zacheciÂłam cie jakos do przeczytania tej ksiazki :?: Mnie sie podobaÂła jeszcze ta czesc gdzie opisuje utwory z literatury, zupeÂłnie z innej strony spojrzaÂłam na ksiazki ktĂłre kiedys tam przeczytaÂłam :) podoba mi sie jak ona to opisuje, tak emocjonalnie :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja jush dawno bylem zachecony do przeczytania teraz musze to zrobic koniecznie :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Oj, bambi, bambi. :D Nie czytasz PW. :D Temat czĂŞÂściowo podzielony, reszta tutaj: http://www.forum.tvn.personal.pl/viewtopic.php?t=495
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Marcinie(moge tak do ciebie mĂłwiĂŚ?) przeczytaj od razu :) i napisz jak ci sie podobaÂło :lol: ja w ciagu dwĂłch wieczorĂłw przeczytaÂłam, :lol: ta tematyka cie jakos interesuje czy tylko tak chcesz przeczytac?
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no wlasnie tyle tylko z ejest problem mam 2 tygodnie na lalke, pana tadeusza i jescez kilka lektur nie mam czasu ale napewno przeczytam :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Czyli cie jednak interesuje, to przeczytaj jak bedziesz mĂłgÂł :D ale mnie rozsmiezyÂłes tym ze masz tyle do czytanai(przypomniaÂło mi sie jak ja czytaÂłam lektury) :lol: :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tyle zedla mnie to nie jest smieszne hehehehehe, tyle na raz :? :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

za kilka lat bedziesz sie z tego smiaÂł :lol: a teraz jak juz jestesmy przy czytaniu, to w najnowszym "Sukcesie" jest wywiad z Kazia SzczukÂą, temat przewodni kobiety niepokorne, sa tam jeszcze m.in.: Justyna Pochanke i Justyna Steczkowska, a w drugiej czesci (meskiej - bo Sukces jest nie wiedziec czemu podzielony dwie gazety dla niej i dla niego)jest wywiad z WojewĂłdzkim(bo on jest kolega pani red. naczelnej K. K. Piotrowskiej), dla kaÂżdego cos miÂłego :D

EDIT:
PamiĂŞtaj, Âże aby dodac posta "WyÂślij" kilkamy tylko jeden raz!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no tyle tylko ze kuba wojewodzki neiw iem dla kogo moze byc czyms przyjemnyym, chyba nie dla mnie ehehhehe :D :D :evil:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ale zeby zrobic cos przyjemnego trzeba tez zrobic czasem cos nieprzyjemnego :D :D , kupiÂłam gazete zeby poczytac wywiad moja idolka :) (oczywiscie nie powiedziaÂła nic o swoim zyciu prywatnym, gdyz uwaza to za obciach), a w numerze byÂł niestety ten h.. wojewĂłdzki :evil:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

wiesh, a ciekawy jest ten wywiad, musze kupic sukces i poczytac troche o tym, a tak poza tym na tvn style byl swietny polgodzinny program o kazie swietny :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

nie mam tvnstyle :cry: moze opowiedz o czym mĂłwiÂła
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

o wszytskim wlasciwie, o ksiazce o ogbniwie, w pewnym momencie radziszewska zapytala sie ja jakie sa na jej temet komentaze, i wymienial wszytskie te okropne,rzeczy ktore na nai mowia iw iddzialem ze bylo jej smutno...., opowiadla o swoich autorytetach, i jush wiem dlaczego jest takim swietnym czlowiekiem, a ogniwo traktuje bardzo powaznie pomimoze to jej niesprawia satysfakcji, opowidala z usmiechem ze specialnie ku[pila tv dlatgeoz zeby siebie oglkdac i jescez poeiedzial ze przez ogniwo chodzi cioagle zakrecona i usmiecha sie do sibie, bo co chwile przypomina sobie niektore komentaze...a p[ozniej powiedziala ze bardzo sie cieszy ze bedzie miala swoj wlasny program o ksiazkachw tvn i dostala od realizatorow pelna dowolnosc co do decydowania o jego formule i przebiegu...mowila duzzo wiecej naprawde ciekwy wywiad
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Kupila sobie tv, to juz wiem, " zeby siebie ogladac nie dla celĂłw narcystycznych tylko edukacyjnych", a w sukcesie napisla ze "nie kupiÂła sobie wypasionego mercedesa"... w sukcesie tez pisala o tym programie o ksiazkach, ale ja juz nie rozumiem, bo raz jest mowa o tvn24(niby dlaczego tam?) a raz o tvn..Szkoda ze nie mogÂłam tego wywiadu zobaczyc :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości