[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:i nadal z niecierpliwoÂścia czekam na noty oglÂądalnoÂści w nowym paÂśmie ;)
No ju¿ ju¿ wtrorek sie zbli¿a. Ale infromuje Ciê ze tam bêdzie wynik tylko 1 odcinka "W11" i pewnie na dodatek ze œrody lub z czwartku (i napewno to bêdzie ten gdzie Anna Potaczek zosta³a postrzelona). :roll: Wiec siê nie dowiemy jakie wyniki mia³ w porze "M jak Mi³oœÌ" chyba ¿e jakiœ serwis bêdzie chcia³ to przedstawiÌ. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Chyba na prawdziwe dane ogl¹dalnoœci z pory nowej emisji bêdziemy musieli poczekaÌ jescze tydzieù, bo w tym tygodniu o ile siê nie myle kilka razy "M jak mi³oœÌ" by³y inne programy min. "Viva najpieknijsi!"
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tvn.pl pisze:Rekord oglÂądalnoÂści W-11!

Rekordowy wynik oglÂądalnoÂści serialu W-11 WydziaÂł ÂŚledczy padÂł 9 lutego br. Serial zgromadziÂł przed telewizorami ponad 4,5 miliona widzĂłw (rating 12.5%).(...)
:shock: Yes, yes, yes :jupi: :jupi: :jupi: to ten odcinek z postrzaÂłem Anny Potaczek wynik faknastyczny :!: :jupi: Super no to TVN pewnie siĂŞ cieszy ze nawet dobry wynik ma w tym czasie. :brawo: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ÂŚWIETNIE !!! :brawo:
SpodziewaÂłam sie rekordu wÂłaÂśnie w czwartek :) po takiej LANSERCE :) chodzi mi o tÂą reklame odcinka gdzie Anka Potaczek zostaÂła postrzelona MUSIAÂŁ paÂśc rekord :) ÂŚWIETNIE oby tak dalej ! GRATULUJE :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

BRAWO "W11-..."!!!!!!!!!!!!!!!
No to super, jak narazie "W11-..." o nowej porze radzisobie c¹³kiem dobrze, oby tak dalej.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Heeh - w tych serialach ("W11" i "Detektywi") grajÂą orginalne (Âże tak powiem) osoby. :lol: :lol: Marzena Fliegel jest juÂż emerytkÂą, a Anna Palka jest babciÂą (choĂŚ ma dopiero 35 lat). :evil2: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

tak bardzo ciekawie dobrali obsade buhehehe :P i jakos wszystkich tez sci±gnêli z jednego rejonu ¿e tak powiem :) Anna Palka Rafa³ Kopacz Sebastian W±troba - CHRZANÓW RULEZ :P reszta tez w miare blisko bo Kraków Mszana i Czêstochowa Bytom :P wiec te¿ tak raczej ziomki :P :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiem (ze swoich ÂźrĂłdeÂł 8) :lol: ) Âże w teÂście "ZÂłoty dla zuchwaÂłych - czyli Polacy i pieniÂądze 2006" udziaÂł wezmÂą Anna Potaczek i Kuba GĂŞsiarz. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

a z aby sprawdzonych zrĂłdeÂł ??:lol: a to pewne ze akurat TA para ? Potaczek GĂŞsiarz ? szkoda ze nie Czechowska WÂątroba :(
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

*Marcia* pisze:a z aby sprawdzonych zrĂłdeÂł ??:lol: a to pewne ze akurat TA para ? Potaczek GĂŞsiarz ? szkoda ze nie Czechowska WÂątroba :(
tak - to bĂŞdzie para Potaczek - GĂŞsiarz
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:a z aby sprawdzonych zrĂłdeÂł ??(...)
Jasne Âże tak. :wink: A moÂże jutro przepiszĂŞ maÂły artykuÂł o Joannie Czechowskiej, ktĂłry jest w... gazetce reklamowej Kauflandu... :evil2: :evil2: :D narazie nie mam do niej dostĂŞpu... :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Ahh juz nie trzeba :) chodzi o ten artykuÂł ?:)

Obrazek

dziÂś mi pod drzwi podrzucili ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe - tak to ten. :lol: :D 8) KrĂłtki, ale bardzo ciekawy moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ co lubi, co jest jej pasjÂą itp. :D MoÂże zobaczymy jÂą w IV edycji "TaĂąca z gwiazdami" (jeÂśli bĂŞdzie) fajnie by byÂło, ale jednak sznse nie byÂłyby rĂłwne bo wkoĂącu lubi taniec. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

By³o by te¿ fajnie jakby tak ten obrazek by³ miniaturka i nie rozjerdz¹³ Forum :]
Android <3
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości