TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿e i jest sympatyczny, ale co tutaj ukrywaÌ - to on ponosi najwiêksz¹ odpowiedzialnoœÌ za wyniki ogladalnoœci stacji. Jak wszyscy wiemy TVN utrzymuje siê tylko z reklam i nie mo¿e sobie pozwoliÌ na takie wyniki ogl¹dalnoœci jak obecnie - niska ogl¹dalnoœÌ równa sie nieskie wp³ywy z reklam. Nisiek wp³ywy z reklam równa siê zwolnienie wiêkszoœci dziennikarzy a z czasem ca³kowity upadek stacji. No, ale wszycy o tym wiem....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dokÂładnie nie ma czego ÂświĂŞtowaĂŚ ale my chĂŞtnie poÂświĂŞtujemy upadek tvn-u wiĂŞc na pohybel :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja bym tvn-owi ÂświeczkĂŞ zapaliÂł. :twisted: :twisted: :twisted:
3 paÂździernika 1997-5 wrzeÂśnia 2004(Anitka wtedy prowadziÂła ostatnie fakty)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

michos, mowiÂł Ci juz ktoÂś Âże przynudzasz? :arrow:
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

I zapomnieliÂście o zasiĂŞgu TVN. Jest on o wiele mniejszy niÂż Polsat czy TVP. WiĂŞc TVN nie moÂże mieĂŚ wysokich oglÂądalnoÂści skoro nie dociera do wszystkich.

Ja bardzo lubiĂŞ TVN za to, Âże jest stacja nowoczesnÂą i dynamicznÂą. Nie uraÂżajÂąc nikogo uwaÂżam Âże TVP i Polsat to jest szajs.

ÂŻyczĂŞ TVN-owi aby dalej siĂŞ tak rozwijak jak przez te 7 lat.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Miko, juÂż kiedyÂś mĂłwiÂłem tutaj coÂś o zasiĂŞgu. Ale widzĂŞ, Âże trzeba powtĂłrzyĂŚ. ZasiĂŞg TVN wcale nie jest taki maÂły - stacja nie jest odbierana praktycnzie tylko w najsÂłabiej zaludnionych miejscach Polski, na ktĂłrych reklamodawacom nawet nie zaleÂży. (Wiadomo, Âże to oni utrzymujÂą stacje komercyjne). Na sÂłabe wyniki TVN pracuje sumiennie juÂż od kilku lat - np programem dla kretynĂłw Ciao Darwin. Jednego dnia szefowie TVN krzyczÂą, Âże ich stacja ma charkter miejski, drugiego niczym dziecie pÂłaczÂą, Âże nie da siĂŞ ich odbieraĂŚ w jakimÂś lesie. Z ktĂłrej strony wiatr zawieje - zawsze moÂżna naginaĂŚ fakty.
A jeÂżeli rzeczywiÂście zaleÂżaÂłoby im na oglÂądalnoÂści to nie rezygnowaliby z analogowego nadawania na satelicie lub przynajmniej nei kodowali sygnaÂłu cyfrowego.
Przypominam równie¿ ze fina³ BB I mia³ a¿ 8 milionów widzów. Jaki z tego wniosek - zawsze mo¿ena wyprodukowaÌ coœ co przyci¹gnie widzów. Dlaczego TVP ma seriale, które ogl¹da ponad 10 milionów widzów (np M jak mi³oœÌ) a seriale z TVN nie maj¹ nawet 2 milionów?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ale jedst jedno wystÂłumaczenie, Âże TVP 1,2,3, ma prawie kaÂżdy kto ma TV w domu
nie kaÂżdy ma kablĂłwkĂŞ
i nie kaÂżdemu odbiera tvn :cry:
Ostatnio zmieniony niedziela 03 paź 2004, 18:27 przez Anonymus, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrĂŞdzej ma ktoÂś TVN, niÂż TVP Polonia. 8)
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 09:04 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

TVN: Sto lat!!!!!!!!!!! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

te¿ siê przy³¹czam do tych ¿yczeù :wink:
niech Âżyje,Âżyje Tvn nam :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

I co? ByÂło coÂś w Faktach na temat rocznicy? Nie oglÂądaÂłem niestety. JakieÂś archiwalne zdjĂŞcia lub ujĂŞcia od kuchni?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nic, Kajdan tylko na koniec wspomniaÂł o rocznicy istnienia tvn i faktĂłw :arrow:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja znowu oglÂądaÂłem te fakty tak "w przelocie"
i pod koniec usÂłyszaÂłem jakÂąs wzmiankĂŞ o rocznicy
pewnie o urodzinach TVN
niestety jak dobiegÂłem to siĂŞ skoĂączyÂło :cry:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Anonymus nic siĂŞ nie skoĂączyÂło bo nic siĂŞ tak na dobrÂą sprawĂŞ nie zaczĂŞÂło. Wczoraj pewien Grzegorz zwany dalej A*TOMATEM powiedziaÂł tylko coÂś mniej wiĂŞcej tak "Dla tych, ktĂłrzy pamiĂŞtajÂą i dla tych, ktĂłrzy nie wiedzÂą informujemy, Âże dziÂś 3 paÂździernika TVN obchodzi 7 urodziny...
I coœ tam jeszcze powiedzia³. Nie by³o natomiast ¿adnego materia³u filmowego w tej sprawie i co ciekawsze wiêkszoœÌ wypowiedzi w tym temacie równie¿ siê nie sprawdzi³o bo TVN wogóle siê nie pochwali³ jaki to on jest super itp. :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

:arrow: :arrow: A po co materiaÂł :?: :!: :?: :!:
TVN skoĂączyÂł siedem lat, przestaÂł byĂŚ niegrzeczny i bez potrzeby teÂż siĂŞ nie chwali bo i po co :?: :!: Wszystko widaĂŚ- jest najlepzy, nie tylko programowo 8) 8)
Rozumiem ¿e kilka ostatnich lat sprawi³o, ¿e przyzwyczailiœmy siê do okolicznoœciowych laurek, ale to ju¿ przesz³oœÌ. Na takie PRskie zabiegi móg³by sobie pozwoliÌ teraz powiedzmy Polsat, bo tam trzeba pokazywaÌ czego to my nie zrobiliœmy przez ostatni rok- w TVNie to nie potrzebne, wszystko widaÌ, s³ychaÌ, czytaÌ, no czasem nawet trochê czuÌ (smród po zabiciu we¿a chyba bêdzie siê trochê ci¹gn¹³)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości