TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

W lipcu na antenie TTV pojawią się powtórki programów z TVN, TVN Style, TVN TURBO oraz z nieistniejących już TVN Warszawa i TVN Lingua.
-Kryminalne gry - TVN
-Jazda z Dodą - TVN, TVN Turbo
-28 sekund - TVN Turbo
-Legendy PRL - TVN Turbo
-Polak Potrafi - TVN Turbo
-Ten jeden dzień - TVN Style
-Rewolucja na talerzu - TVN Style
-Weekend za miastem - TVN, TVN Warszawa
-W gorącej wodzie Company - TVN Lingua
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TTV

Post autor: Ksero »

Jeżeli już ''muszą'' wziąć programy z innych stacji to idealnie pasuje tu TVN Lingua, powinni ponownie nadać na antenie TTV jakieś kursy językowe.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Od dziś popołudniowa pogoda jest o 17:45, a Express popołudniowy o 17:50.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

TTV ogląda średnio 16 tysięcy widzów. To więcej niż nadającą od 6 lat Superstację:
http://media2.pl/media/93763-Rekord-ogl ... idzow.html
http://media2.pl/badania/93744-Informac ... tacji.html
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno, choć to jeszcze niepotwierdzone, we wrześniu do załogi TTV dołączy m.in. Beata Sadowska z TVP2.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re:

Post autor: Lord_info »

Camilo pisze:Podobno, choć to jeszcze niepotwierdzone, we wrześniu do załogi TTV dołączy m.in. Beata Sadowska z TVP2.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... anie-i-tvp
Chyba to prawda ...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Od jutra TTV w ofercie największego operatora kablowego w kraju - UPC. Lepiej późno niż wcale...
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: TTV

Post autor: arrow2 »

Prawdopodobnie na antenę TTV nie wróci już Pogodny Poranek, ma za to pojawić się jeszcze jedno wydanie Expressu po godzinie 19.
:arrow: dwa
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TTV

Post autor: sybic »

arrow2 pisze:Prawdopodobnie na antenę TTV nie wróci już Pogodny Poranek
Czyli z TTV jest tak samo jak ze wszystkimi TVN'owskimi produktami. Na początku fajnie, a potem dupa.
Znaczy widz będzie miał do wyboru albo Poranek TVN24 "Wstajesz i Łżesz", albo Poranek TVN24 "Wstajesz i Łżesz".
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

arrow2 pisze:Prawdopodobnie na antenę TTV nie wróci już Pogodny Poranek, ma za to pojawić się jeszcze jedno wydanie Expressu po godzinie 19.
Głupota goni głupotę z tym Expresem - po co kolejne wydanie jak i tak będą klepać te same informacje? A co do "PP" to chyba dobra decyzja, bo ten program w ogóle się nie rozwijał. Osobiście nie wyobrażam sobie oglądania tego programu przez 3 godziny. W miejsce tego wytworu powinni przywrócić "pierwszy PP", czyli widokówki z miasta + Expres zamiast powtórek innych programów.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

arrow2 pisze:Prawdopodobnie na antenę TTV nie wróci już Pogodny Poranek, ma za to pojawić się jeszcze jedno wydanie Expressu po godzinie 19.
A co w takim przypadku będzie z prowadzącymi PP? Dolega nadal w TVN24, a Mańka w Expressie? Bo co z paniami to nie wiem co teraz robią. Pani Majcherek jakoś w czerwcu parę razy była w TVN24 i tyle. Od dawna się nie pokazuje.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

Mam nadzieję, że wszystkie panie z PP pojawią się w TVN24 a najlepiej do Poranka w zastępstwie Kuligowskiej :) Z tym, że to tylko marzenie :(
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Od przyszłej środy nowy serial dokumentalny - "24 godziny przed śmiercią"
http://ttv.pl/aktualnosci/54606,24-godz ... cia,0.html
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Jako, że mam już dostęp do tego kanału, postanowiłem go nieco ocenić
r_r16 pisze:Kanał ma także fajną oprawę graficzną. Prostą, ale fajną.
Pełna zgoda, aczkolwiek już powoli mam dość motywu dźwiękowego.
r_r16 pisze:Właśnie miałem okazję obejrzeć fragment Expressu. Program jak dla mnie genialny. Zero polityki (przynajmniej od momentu, od którego ja oglądałem), dużo ciekawych informacji, dużo newsów z zagranicy, informacje ważne, jak i te luźniejsze. Dla mnie bomba. Będę stałym widzem. Aha - co jeszcze mi się podoba. Dużo informacji, krótkie reportaże. Krótko, rzeczowo i na temat. Jeszcze tylko "realne" studio i będzie świetnie.
Expressy rzeczywiście są dobre. Można je porównywać do Teleserwisu i tu zdecydowanie wygrywają. Expressy trwają 15 minut, a Teleserwis ok. 22 minuty. Mimo to, z TTV więcej się dowiem niż z Teleserwisu. Niektóre materiały pokrywają się między programami, w szczególności te "luźne", ale nie zmienia to faktu, że poważnych informacji jest więcej mimo krótszego czasu trwania programu.
[quote="rogi o programie "Raz lepiej, raz gorzej""]Jak ogólnie oceniacie nowy program? Dla mnie totalna klapa. Nie wiem co to ma wspólnego z DDTVN :ech: [/quote]Program nie jest taki zły. W głównej mierze zależy to od tematu. Są albo ciekawe wydania, albo nudne. Aczkolwiek nadawanie powtórek w takiej formie jak to robią jest dla mnie karygodne. Tylko część rozmowy, po czym plansza, że całość na ttv.pl
Program "Na poddaszu" podobnie. Albo ciekawe tematy, albo nie. A jak są ciekawe, to niestety tak krótko o nich mówią, że w sumie, mogliby wcale nie mówić.
"Bez recepty" to ciekawy program, ale jak widzę, jak Gryglas non stop szczerzy zęby, to mam ochotę przełączyć kanał.
"Blisko ludzi" to to samo co "Prosto z Polski", czyli nawet ok.
"Psie adopcje" to bardzo ciekawy program. Reszta jakoś bez większego echa.
Może kiedyś ta stacja się trochę bardziej rozwinie, bo jednak na razie mimo, paru dobrych programów jest średnio z przechyleniem na kiepsko.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TTV

Post autor: prze_kw »

Krzysztof Lipski prowadzi dziś "Express wieczorny". To chyba jego debiut, nie przypominam sobie, by był tam wcześniej.

Co do programów TTV- UWIELBIAM "W Trasie" Oli Kutz!
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość