Remont studia Faktów i TVN24

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

To, że Twoim zdaniem młody człowiek włączył Fakty po tym, jak zobaczył w internecie film o upierdolonym stole z czego wnioskuje, ze w Twoim mniemaniu młodego człowieka nie interesuje nic poza głupimi filmami na youtube i Fakty włączył bo a nuż coś się śmiesznego znowu wydarzy.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Hahahahahaha, o człowieku. Pasowałbyś na doradcę Macierewicza do doszukiwania się między słowami jakichś spiskowych teorii. Bez urazy. Pisałem o tym, że filmik ze stołem w roli głównej zrobił "Faktom" taką reklamę wśród młodych odbiorców i przyciągnął przed telewizory tylu nowych, młodych widzów, że nawet najlepszy spec od reklamy nie wpadłby na coś podobnego.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:Dobrze rozumiem, że uważasz, że młodych ludzi nie interesuje nic poza głupimi youtubowymi filmami typu "ale urwał"?
Ja bym odważył się pod tym podpisać. Myślę, że ludzi młodych, w wieku - powiedzmy - 12-16 lat "Fakty" nie interesują. Dla większości, niestety, głównym zainteresowaniem jest Internet i filmiki w stylu "ale urwał" właśnie. Jeżeli zdarzają się wyjątki, a z całą pewnością jest ich wiele, to szacunek dla rodziców.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Tylko wątpię, że dwunastolatki oglądają coś takiego jak Fakty albo jakikolwiek inny program informacyjny. A @miwaszkiewicz po raz kolejny pisze o tym, że młodzi ludzie zaczęli oglądać Fakty po obejrzeniu filmiku z Durczokiem. A co ma piernik do wiatraka?! Uważasz, że widza poszukującego informacji przyciągnie do Wiadomości filmik w Internecie, na którym Piotr Kraśko mówi, że "w ciągu minety... yyy... minuty..."? Ja, człowieku, w ten sposób odebrałem Twoją wypowiedź i zapytałem tylko, czy dobrze ją zrozumiałem.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Nigdzie niczego takiego nie napisałem. Mówiłem o promocji wśród młodych ludzi i skokowym wzroście liczby widzów wśród młodych ludzi. Wyluzuj chłopie.
adamcmg4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 12 sie 2012, 11:30

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: adamcmg4 »

Ja mam 16 lat i Fakty oglądam codziennie, ponieważ mnie interesuje to co się dzieje w kraju i za granicą.
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Peter Parker »

Offtop, offtop, offtop...

W widoczniej w Faktach części studia pojawił się ostatnio półokrągły mebel (?) i ściana monitorów :) Zap z wczorajszego wydania Faktów.

Obrazek
(kliknij, aby powiększyć)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Faktycznie zrobił się niezły offtop. Ja tak zrozumiałem Twoją wypowiedź, albo inaczej, to z niej wynikało. Jeśli zinterpretowałem ją źle - przepraszam.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: a-j-p »

Znowu sciana z ekranami ? Tak się zastanawiam w sumie po co ?
Wiem, że wybiegam z tym za bardzo do przodu nie widząc całości ale z drugiej strony to taki "efekt" sterty monitorów za prezenterem to już przeszłość. To było "modne" w latach 90 w stacjach informacyjnych teraz już nie stosuje się takich zabiegów więc trochę dziwne.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

a-j-p pisze:Znowu sciana z ekranami ? Tak się zastanawiam w sumie po co ?
Wiem, że wybiegam z tym za bardzo do przodu nie widząc całości ale z drugiej strony to taki "efekt" sterty monitorów za prezenterem to już przeszłość. To było "modne" w latach 90 w stacjach informacyjnych teraz już nie stosuje się takich zabiegów więc trochę dziwne.
A mi się to wszystko coraz bardziej podoba. :D
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Peter Parker »

Z dziś :)
Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Mnie z tej perspektywy te monitory się nawet podobają, są, z tego co widać, płaskie, bez obudów, co dość fajnie wygląda. Obawiam się tylko, że studio może być jedynie unowocześnioną wersją poprzedniego, ściany z monitorami, podobna kolorystyka, wręcz identyczna, co widać po stołach, ale poczekajmy z oceną do zaprezentowania całego studia.
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Peter Parker »

Mi to podchodzi lekkim kiczem i mam podobne obawy co Ty. Niebiesko-biały plastik, akryl, trochę szkła...Wolałbym ciemny granat i drewno, czyli tak jak to wyglądało za starych, dobrych czasów TVN24, ale skoro newsów coraz mniej, to i pewnie studio coraz mniej newsowe :roll:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Greg Haus »

Super, że z off topu wróciliśmy na ziemię :D

A tak na serio to ta ściana nie wygląda źle, mam tylko nadzieje, że ktoś tym razem pomyślał by te telewizorki mogły na raz wyświetlić jedną grafikę, mam na myśli coś takiego:
Obrazek

Wtedy np. w dniu na żywo w tle mogłby pojawiać się sławetne monitorki z różnymi programami, a podczas innych widoczne byłoby logo albo grafika danego programu.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

Wydaje mi się, że ta czołówka co ostatnio była zaprezentowana na stronie nieoficjalnej Faktów będzie tą właściwą. Ewentualnie zostanie zmieniony format z 4:3 na 16:9. Piszę tak, gdyż w ostatnich sekundach czołówki pojawiają się okrągłe elementy i jakby zaokrąglony ekran z napisem Fakty. Okrągłe biurko/stół pojawiło się pod ścianą z ekranami w newsroomie TVN24. Co Wy o tym myślicie?
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość