[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:: Kamil pisze:
dla mnie to Âśmieszne.. co oni w tym blogu widzÂą? swoich wspaniaÂłych prezenterĂłw??
A wiĂŞc czemu zerÂżneÂłeÂś pomysÂł kolegi ArO i zaÂłoÂżyÂłeÂś podobnego bloga? HĂŞ?!
Musze zapolowac na nowÂą "twarz" Teleexpressu. Niestety jutro teÂż wracam dopiero przed 18.00. BĂŞdĂŞ musiaÂł pobraĂŚ plik z neta.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ciekawe kiedy zmieniÂą to okropne ciasne studio. :?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Ta pani bardzo mi przypomina aktorkĂŞ OlgĂŞ Borys
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

RzeczywiÂście majÂą coÂś wspĂłlnego - podobny typ urody i budowy ciaÂła.

Marcinie ju¿ od d³uszego czasu usilnie "prosisz" abym napisa³ Ci czym Teleexpress ró¿ni siê od innych programów. Jednak daj mi czas do niedzieli - mam du¿o nauki. (Sesja)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wiem, Âże nie jest to zwykÂły program informacyjny, ale mogliby mieĂŚ jednak Âładniejsze studio, czyÂż nie?
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

i on-air-design mogliby zmieniĂŚ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek


PoszperaÂłem trochĂŞ w necie i znalazÂłem informacjĂŞ o tym, Âże nowa prowadzÂąca "Teleexpress" prezentuje pogodĂŞ w gdaĂąskiej "Panoramie". Zajmuje siĂŞ Ona takÂże informacjÂą w Radiu GdaĂąsk.

Tak pisze o sobie:
Niemal od zawsze sÂłyszaÂłam - "mĂłw gÂłoÂśniej", w przedszkolu, w szkole, w domu, na ulicy..... "JeÂśli chcesz, Âżeby CiĂŞ ktoÂś usÂłyszaÂł "mĂłw gÂłoÂśniej"- powtarzano mi codziennie. Od dziecka trochĂŞ przekornie odpowiadaÂłam-"Jak bĂŞdĂŞ chciaÂła, Âżeby ktoÂś mnie usÂłyszaÂł to powiem do mikrofonu". I wykrakaÂłam - mĂłwiĂŞ tak juÂż ponad 10 lat i nadal sÂłyszĂŞ ...."trochĂŞ gÂłoÂśniej"
ZnalazÂłem maila i wysÂłaÂłem, ale zobaczymy czy odpowie. JeÂśli tak to dam znaĂŚ.

Na razie tyle.



P.S. Capsy z 2 czerwca:

Obrazek

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Marcin pisze:Wiem, Âże nie jest to zwykÂły program informacyjny, ale mogliby mieĂŚ jednak Âładniejsze studio, czyÂż nie?
a myslalem, ze to program informacyjny jak kazdy inny i co w Telexpressie jest takiego niezwyklego :?:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jest nieco bardziej luÂźny.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A to ona nie byÂł a MOTYL kiedyÂś. PamiĂŞtam jÂą z porannego programu DzieĂą Dobry Tu GdaĂąsk....a tam byÂła Beata Motyl.
Przemek pisze:Nie weim czemu ale przypomina mi AgnieszkĂŞ CegielskÂą
ona i Cegielska :roll: Na pewno masz TVN Meteo?

Ciekawe czemu tak czêsto zmieniaja prowadz¹cych. Dopiero co do³¹czyli Kammela i Niecko niedawno..a tu kolejna nowoœÌ. W tak popularnym programie tak czêste zmiany :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Woli morze od stolicy

Nowa twarz w "Teleexpressie"

PoznaliÂśmy sekret nowej prezenterki "Teleexpressu", Beaty GwoÂździewicz (34 l.). Mimo Âże dotarcie do pracy w Warszawie zajmuje jej nawet 5 godzin, ona i tak nie wyprowadzi siĂŞ z rodzinnego Sopotu!

- W Warszawie mam tylko dyÂżury, a pracujĂŞ na WybrzeÂżu. Poza tym uwielbiam spacerowaĂŚ brzegiem morza. - wyznaje Beata.

Obowi¹zki prezenterki "Teleexpresu" ³¹czy z prac¹ w Radiu Gdaùsk. W regionalnym oœrodku TVP prowadzi program "Dzieù Dobry Tu Gdaùsk". Z wykszta³cenia jest ekonomistk¹, jako dziennikarka pracuje od 15 lat.
/"Super Express"/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ChciaÂłbym daĂŚ tej Pani telefon do dobrego fryzjera, bo widaĂŚ, Âże jej byÂł wstawiony jak jÂą strzygÂł. MoÂże ktoÂś podaĂŚ e-mail/adres/tel do tej wcale nie Âładnej Pani :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MogÂłem siĂŞ domyÂśleĂŚ- radiowa uroda :evil2: MoÂże jest dobrÂą prezenterkÂą, nie wiem nie widziaÂłem, ale Pani nie wyglÂąda poprostu.
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

O Tomaszu Kammelu i Beacie GwoÂździewicz.

/"Fakt"/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości