Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Brak przesady. w pozostale dno moÂżna by jÂą moÂżna ogladac w TVN24.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

oczewiscie DNI a nie dno
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W takich przypdkach naciszkamy przycisk "ZmieĂą" w prawym gĂłrnym rogu posta... i zmieniamy. :|
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tobi :) ja teÂż czekam na Marcina ae sÂądze Âże Anita moÂże sobie prowadziĂŚ PiÂątek (michos - to jest w tygodniu :):) :lol: Âżeby nie bylo ) i sb-nd :):)
Marcin np. pn-Âśr a czw Ryman :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale jakby byÂło tak to niech czasami dadzÂą jej wolne weekendy i niech prowadzi w tygodniu.(ryman out)
A ciekawe kogo zapowie Grzegorz Kajdanowicz na poniedziaÂłek. Oby tylko AnitkĂŞ. :oops:
Anitka w piÂątek bardzo pogodnie z nami siĂŞ poÂżegnaÂła wiĂŞc moÂże przywita nas teÂż w poniedziaÂłek. OkaÂże siĂŞ to wszystko w niedzielĂŞ po faktach. Wtedy to trzeba niestety obejrzeĂŚ.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ryman out, zgadzam siĂŞ w 100 procentach! ChociaÂż uwaÂżam, Âże przydaÂłby siĂŞ ktoÂś nowy.
A co bĂŞdzie z Marcinem PawÂłowskim? Szkoda, Âże tak rzadko siĂŞ pojawia, Âżal mi go... :(
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Teraz maja juz 3 prwadzacych w zaleÂżnosci od stanu Marcina owinni ukladac grafiki z pominieciem Rymana.
Przeciez w zastepstwie Marcina moze byc Anita a Kajdan pi-nie, zas normalnie to Marcin pon-czw(pi), czw-sob Anita i w nie Kajdan.Oby od wrzesnia Ryman prowadziÂł jakies rozmowy w TVN24, w tej roli go jak najbardziej widze.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja go nigdzie nie widzĂŞ. :? No, moÂże w "Agrobiznesie" - mĂłgÂłby opowiadaĂŚ o zbiorach rzepaku... :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ja go nigdzie nie widzĂŞ. No, moÂże w "Agrobiznesie" - mĂłgÂłby opowiadaĂŚ o zbiorach rzepaku...
DokÂładnie. Zgadzam siĂŞ w 100% a na Âżniwa niech orze. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Fakty:Anitka i Marcin :lol: bez automatu. :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

PrzecieÂż Ryman jest(byl) wizytĂłwka tej stacji. ProwadziÂł przez 3lata wieczorne wyd.Magazynu24Godziny a poczÂątkowo serwisy infor. o poranku. Poza tym podobno politycy go nie lubia, i otrzymaÂł nagrode za dociekliwo?c i profesjonalizm swoich rozmĂłw w RMF i TVN24.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

A mnie siĂŞ dzisiaj Kajdanowicz podobaÂł i uwaÂżam, Âże z dnia na dzieĂą jest lepszy.
PS. Fani Anity mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ wam nie naraÂżam. :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nom, nawet niezly jest, byleby sie tylko nie pochylal, bo robi to jak robot...

Za to zmartwila mnie zapowiedz nowych faktow - a wlasciwie loga faktow. Wprawdze mysle ze to typowa zmyla, no ale...

sama reklamowka ciekawa: ladowanie na ksiezycu - "Ten moment to wielki krok dla calej ludzkosci. My tez taki zrobilismy. Ogladaj fakty 6 wrzesnia"
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

CaÂła ta sprawa intryguje mnie coraz bardziej. Te opisy w gazetach o kosmicznym studiu, ktĂłre nawet niedokoĂączone robi wraÂżenie. A reklamowka bardzo pomysÂłowa. Musimy jednak zachowaĂŚ trochĂŞ cierpliwoÂści, wszystko wyjaÂśni siĂŞ za nieco ponad tydzieĂą.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ma ktoÂś to nagrane bo ja jeszcze tego nie widziaÂłem. :?:
AÂż mi siĂŞ gorÂąco robi na myÂśl o tym co oni planujÂą.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

baryla pisze:Za to zmartwila mnie zapowiedz nowych faktow - a wlasciwie loga faktow. Wprawdze mysle ze to typowa zmyla, no ale...

sama reklamowka ciekawa: ladowanie na ksiezycu - "Ten moment to wielki krok dla calej ludzkosci. My tez taki zrobilismy. Ogladaj fakty 6 wrzesnia"
To oni maj¹ ju¿ tak¹ reklamê :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Cholera, musze zacz¹Ì ogl¹daÌ ten TVN, na TVN24 nie widzia³em takich reklam. :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości