Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Martin pisze:Jak sÂądzicie, czy Artur Andrus pozostanie komentatorem "SzkÂła" po tym jak zostanie prowadzÂącym w TV Puls? :neutral:
Nie wiem, ale mam nadziejĂŞ, Âże Artur pozostanie w ''SzkieÂłku'', gdyÂż jest moim ulubionym komentatorem :D
W tym tygodniu chyba jeszcze byÂł w ''Szkle'', wiĂŞc jest szansa, Âże pozostanie :)

[ Dodano: Wto Lis 06, 2007 10:04 pm ]
:D :arrow: Obrazek
Bachna1949
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 12 lis 2007, 10:33

lekcja pglÂądowa

Post autor: Bachna1949 »

szkÂło jest moim ulubionym programem szczegĂłlnie z p.Sianeckim
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wed³ug nieoficjalnych informacji wiem, ¿e na stronie tvn24.pl pojawia siê wszystkie dobre SMSy s³ane do szk³a, a które nie mia³y czasu znale¿Ì siê na antenie. :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

:devil: :devil:
Ojciec Rydzyk SMS-uje do "SzkÂła kontaktowego"

"SzkÂło kontaktowe" to najbardziej popularny program w ramĂłwce informacyjnej telewizji TVN24. Okazuje siĂŞ, Âże oglÂąda go takÂże szef Radia Maryja - ojciec Tadeusz Rydzyk, ktĂłry kilka dni temu ÂżaliÂł siĂŞ sÂłuchaczom, Âże nie wyemitowano jego SMS-a na ekranie telewizora.

Ojciec Rydzyk odkry³ ca³¹ prawdê o programie "Szk³o kontaktowe" w telewizji TVN24. Wed³ug szefa Radia Maryja, autorzy programu dopuszczaj¹ siê manipulacji pokazuj¹c na wizji tylko wybrane SMS-y, czytamy na blogu dla fanów Radia Maryja , którego autorem jest toruùski dziennikarz Gazety Wyborczej .

Ojciec Rydzyk Ameryki nie odkryÂł, bo prowadzÂący na antenie TVN24 wielokrotnie zaznaczali, Âże nie mogÂą pokazaĂŚ wszystkich SMS-Ăłw, bo w trakcie programu przychodzi ich bardzo duÂżo. MaÂło tego okazaÂło siĂŞ, Âże SMS ojca Rydzyka nie pojawiÂł siĂŞ na antenie, bo zostaÂł Âźle wysÂłany.
media2.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak zapowiedziaÂł dziÂś w "Poranku TVN24" Grzegorz Miecugow "SzkÂło kontaktowe" na Âżywo bĂŞdzie nadawane takÂże w weekendy. Jeden z prowadzÂących jest juÂż znany - Wojciech ZimiĂąski, ktĂłry teÂż byÂł goÂściem rozmowy. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No wÂłaÂśnie. :> Te powtĂłrki sÂą niepotrzebne, tym bardziej, Âże w "Lupie" sÂą teÂż nowe kawaÂłki. WiĂŞc dlaczego nie moÂżna tego live zorganizowaĂŚ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś o 22.00 w TVN24 specjalne wydanie ''SzkÂła kontaktowego'' - ''Lupa roku''.
Przed chwilÂą na antenie widziaÂłem zapowiedÂź programu, w ktĂłrej taĂączyÂł T. Jachimek :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Po wprowadzeniu weekendowych wydaĂą SzkÂła Kontaktowego "Prawdopodobnie wydarzenia w studiu komentowaĂŚ bĂŞdÂą takÂże panie."

CaÂły artykuÂł
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Czy kto? mo?e opowiedzie? o ksi??ce Grzegorza Miecugowa i Tomasza Sianeckiego "Kontaktowi"? Czy op?aca si? kupi?? Co jest na p?ycie?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

D00 pisze:Czy op?aca si? kupi?? Co jest na p?ycie?
Ja dosta?em na urodziny. xD
Co jest na p?ycie? Kilka fragmentĂłw "Szk?a...", ktĂłre trwaj? w sumie (tylko :uhh: ) ok. 5 minut. Ale ksi??ka jest baaardzo fajna i ciekawa. Polecam. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

5 minut!? Nie?le... :D Ale jak ksi??ka fajna, to sobie kupi?. :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nowi prowadzący "Szkło kontaktowe"
Wiosną ruszą weekendowe wydania "Szkła...", które zastąpią "Lupę tygodnia". Program będzie prowadzony w parach - Ilona Łepkowska i Wojciech Zimiński oraz Grzegorz Markowski (w TOK FM współprowadzi satyryczny program "W pół do IV RP") i... Wojciech Zimiński. :D

Szczegóły :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1537046,wiadomosc.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Największą niepewność budzi we mnie Ilona Łepkowska. Obawiam się, że nie sprawdzi się w programie rozrywkowym :nie:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: TVN_FAN »

Jeżeli chodzi o sobotnie wydania to strzał w 10 -- Lupa Tygodnia to dla mnie była i jest pomyłka. Natomiast co do komentatorów - szczególnie tych nowych - mam mieszane odczucia - nie chciałbym narazie ferować wyroków poczekam do 1 marca.
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na antenie TVN24 pojawiły się już reklamy sobotniego ''Szkła kontaktowego'' :D
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości