Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Faktycznie ostatnio za sto³em prezenterskim siada³a raz od wielkiego dzwonu.. :rozglada: G³ównie jako zastêpczyni kogoœ,szczególnie w Swiêta czy w podobnych okresach :rozglada:
Pewnie czuÂła sie nie do koĂąca komfortowo jako doÂświadczona dziennikarka prowadzac tylko PzP i Fp :stop:
Ano nie martwmy siĂŞ na zapas, tylko cieszmy siĂŞ , Âże Patrycja dostanie szansĂŞ rozwoju zawodowego ( ... jeÂżeli dostanie... )
WÂłasnie,choĂŚ szkoda by byÂło :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Szkoda by byÂło, gdyby odeszÂła. Ale tam bĂŞdzie mogÂła zobaczyĂŚ coÂś nowego. UgraÂła sobie lepsze warunki to nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ. Teraz moÂże jÂą chyba tylko zatrzymaĂŚ jakaĂŚ wielka podwyÂżka w tvn24, moÂże jakieÂś nowe wyzwanie, program...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

epsztajnek pisze: Tylko w jakich godzinach byÂłby ten "pulsowy" serwis wieczorny.
Dziennik pisze:Program ma siĂŞ zaczynaĂŚ okoÂło 19.00, czyli bĂŞdzie konkurowaĂŚ g³ównie z "Wydarzeniami” w Polsacie i "Faktami” w TVN. Powstanie jeszcze wydanie póŸnowieczorne i poranne.
Patrycja pewnie bêdzie w g³ównym wydaniu. Czyli w godzinach 19 - 20 jeœli serwis informacyjny Pulsu mia³by trwaÌ godzinê. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Patrycja pewnie bêdzie w g³ównym wydaniu. Czyli w godzinach 19 - 20 jeœli serwis informacyjny Pulsu mia³by trwaÌ godzinê.
DziĂŞki... Coraz ciaÂśniej siĂŞ robi z info-serwisami-tv ;)
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Hmmmm, oby tylko nieskoĂączyÂło siĂŞ tak jak z przejÂściem do WiadomoÂści TVP1. Poczekamy zobaczymy.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Masz racjê,spekulacji zawsze jest mnóstwo :uhh: Mo¿e tak byÌ,¿e Jej nie puszcz¹-tylko zaproponuj¹ coœ nowego :aniol: Chyba,¿e faktycznie jest zdecydowana odejœÌ-bo z niewolnika... :stop:
Poczekamy zobaczymy.
DokÂładnie :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A niech odchodzi.

SzansĂŞ rozwoju? Ja mam wraÂżenie, Âże ona sama siĂŞ ogranicza. CiÂągle te same schematyczne zapowiedzi, ciÂągle ta sama fryzura i ubrania... TrochĂŞ nudna juÂż jest. Trzeba jej ÂświeÂżoÂści. Skoro nie moÂże jej zÂłapaĂŚ w TVN24, to moÂże zÂłapie jÂą w Pulsie, choĂŚ wÂątpiĂŞ. ÂŻyczĂŞ jej powodzenia w nowym miejscu pracy, jeÂśli dojdzie do transferu.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

http://www.tvnfakty.pl/index.php?subact ... om=&ucat=9&

To chyba juÂż teraz pewne, Âże Pati odejdzie :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Te¿ tak mi siê wydaje, ¿e odejdzie. :mhm: W koùcu straci³a program, który by³ nadawany w g³ównym TVN-ie. Zreszt¹ ktoœ z Pulsu powiedzia³, ¿e: "Jesteœmy ju¿ z Patrycj¹ Redo dogadani". A to chyba jest jednoznaczne? :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale jest jeszcze Prosto z Polski :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak. :mhm: MoÂże TVN jeszcze z niÂą negocjuje... :spiewa: Tak to by jak najszybciej odeszÂła, bo przecieÂż obowiÂązuje jÂą 6 miesiĂŞczny zakaz pracy w konkurencji. :rozglada: A w Pulsie zmiany pewnie bĂŞdÂą widoczne jesieniÂą. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W kwestii poÂżegnania Patrycji Redo z TVN mam takie samo zdanie jak Marcin. JakoÂś od jakiegoÂś czasu zachowanie Patrycji jest bardzo przewidywalne, wrĂŞcz standardowe. MoÂże to juÂż zmĂŞczenie materiaÂłu :?: :roll: MoÂże siĂŞ odrodzi w Pulsie :?:
ZIMA
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Podobno Patrycja Redo zostaje w TVN24, ale nie bĂŞdzie tam prowadziĂŚ Âżadnego programu, a Gazecie Telewizyjnej pojawiÂło siĂŞ jej zdjĂŞcie w nowej fryzurze, siedzÂącej po prawej stronie stoÂłu za ekranem tylnoprojekcyjnym, na ktĂłrym widniaÂło tÂło "FatkĂłw". Wszystko wskazuje na to, Âże Patrycja wraca do "FaktĂłw".
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

SprawdziÂłem. W Gazecie Telewizyjnej jest , jako zapowiedÂź programu "Prosto z Polski" na TVN24, zdjĂŞcie Patti w nowej fryzurze, na tle ekranu tylnoprojekcyjnego. Ale czy to tÂło "FaktĂłw" ? No, moÂże gdybym byÂł pryszczaty na jedno oko, jak mawiaÂł nieodÂżaÂłowany WÂładyÂś Kargul...
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

:) Tak mówi³ "POpieram" - mog³em zacytowaÌ. Ale skoro w TVN24 nie bêdzie ju¿ mieÌ ¿adnego programu, to samych serwisów prowadziÌ raczej nie bêdzie - Faktów popo³udniowych ju¿ nie bêdzie, wiêc zostaje ich g³ówne wydanie :)
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 33 gości