Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

PiĂŞknie, piĂŞkne, piĂŞkna No piĂŞknie, ale to jedna, ta pierwsza piĂŞkna relacja dla Dnia na Âżywo
..mam i tÂą drugÂą :lol2:
..mam - caÂłe szczĂŞÂście :lol2:
..przecieÂż sam pisaÂłeÂś Âże nie wszystko od razu :lol2:

..serwis o 10:30 i rĂłwnieÂż wspaniaÂła relacja ale tym razem juÂż na temat skandalu w gorzowskiej przebieralni TESCO :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..te bardziej niecenzuralne capsy opuÂściÂłem ;)

..to jak na razie byÂło ostatnie wejÂście :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze: ..mam i tÂą drugÂą :lol2:
..mam - caÂłe szczĂŞÂście :lol2:
..przecieÂż sam pisaÂłeÂś Âże nie wszystko od razu :lol2:
WykrĂŞcaĂŚ kota ogonem podczas mojej nieobecnoÂści siĂŞ nauczyÂłeÂś - nie igraj :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..serwis o 10:30 i rĂłwnieÂż wspaniaÂła relacja ale tym razem juÂż na temat skandalu w gorzowskiej przebieralni TESCO :arrow:
[tutaj powinny byĂŚ piĂŞkne capsy, ale pozwĂłlcie, Âże nie bĂŞdĂŞ kopiowaÂł, choĂŚ warto byÂłoby :lol2: ]
..te bardziej niecenzuralne capsy opuÂściÂłem ;)
Lepiej proszĂŞ wyjaÂśnij niewtajemniczonym, o co chodzi z tÂą ''niecenzuralnoÂściÂą'', bo jak znam co niektĂłrych niewtajemniczonych, pomyÂślÂą sobie... BĂłg wie co... i my teÂż wiemy co? :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Agata z serwisu po 7.45
Wydaje mi siê, ¿e to jednak by³o po serwisie :> G³owê dam sobie odci¹Ì, ¿e z Agatt¹ rozmawia³ Jakub Porada :mhm:
Tak :] jestem tego w 100% pewien :D
Na potwierdzenie sÂłusznoÂści stwierdzenia Alchemika relacja :
File Name: Agata 2007-03-23_07.54.12.mp3
| Description: poranek tvn24
Download Link: http://www.sendspace.com/file/52tkjr

NagraÌ relacjê uda³o mi siê tylko dziêki kolegom Agaty, którzy g³oœno i wyraŸnie j¹ na piêÌ minut przed wejœciem wywo³ywali z Poznania - z imienia i z nazwiska. :) Tak wiêc dziêkujcie najpierw Krzysiowi, póŸniej Jakubowi za skuteczne przed³u¿anie pogody, a dopiero na samym koùcu mi :lol2:

Ponadto mam nagrania z Dnia na ÂŻywo :D
File Name: Agata 2007-03-23_10.10.11.mp3
| Description: serwis 10
Download Link: http://www.sendspace.com/file/9dx1jv

File Name: Agata 2007-03-23_10.39.21.mp3
| Description: serwis 10.30
Download Link: http://www.sendspace.com/file/mtqvky

Do Blacka: pisa³eœ, a w³aœciwie mia³eœ nadziejê, ¿e Agatka zabra³a ze sob¹ na urlop marynary :D ByÌ mo¿e zabra³a, ale jak widaÌ druga czêœÌ Twojego marzenia siê nie spe³ni³a, bo marynary wróci³y :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:Na potwierdzenie sÂłusznoÂści stwierdzenia Alchemika relacja :
NagraÌ relacjê uda³o mi siê tylko dziêki kolegom Agaty, którzy g³oœno i wyraŸnie j¹ na piêÌ minut przed wejœciem wywo³ywali z Poznania - z imienia i z nazwiska. :) Tak wiêc dziêkujcie najpierw Krzysiowi, póŸniej Jakubowi za skuteczne przed³u¿anie pogody, a dopiero na samym koùcu mi :lol2:
..no co Ty DÂżastina - Tobie w pierwszym rzĂŞdzie :buzi:
..im nie mam za co dziĂŞkowaĂŚ - oni robiÂą to bo muszÂą i dla kasy a Ty bezinteresownie :buzi:

..i nie z takim oddaniem :D
..jedno mnie bardzo ciekawi i bulwersuje :mhm:
..kto w tvn24 jest takim ignorantem..tzn. domyœlam siê ¿e ca³y zespó³ :?
..bo tak na przykÂład dziÂś Ania KalczyĂąska zamiast GorzĂłw powiedziaÂła 'Gorzowo' i w dodatku powiedziaÂła Âże Agatka 'jest na miejscu' a po relacji podziĂŞkowaÂła: 'Agata Tomaszewska z Gorzowa' :?

..no rzeczywiÂście :?
..GorzĂłw jak siĂŞ patrzy :?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..w relacji Agatka wspomniaÂła jaka to przed miesiÂącem dramatyczna sytuacja byÂła w tym szpitalu :]
..a wiĂŞc juÂż jÂą mamy takÂą jak sprzed wyjazdu :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:Na moim podwĂłrku mĂłwi siĂŞ Black Jack cenzura, a na powitanie, na widok Agatki po przerwie, teÂż mniej wiĂŞcej tak zareagowaÂłem Black Jack cenzura :D
PrzeÂślij ten tekst proszĂŞ pocztÂą ''podziemnÂą'' :) Ta cenzury nie zna :lol2: PĂłki co niewiele rozumiem i niewiele jestem w stanie zaradziĂŚ ;)
Dla mnie ratunku ju¿ nie ma :lol2: Nic wiêc nie musisz rozumieÌ, a ja dla zachowania pozorów cz³owieka poÌÌiwego (ale to zabrzmia³o :lol2: ) wspieram siê t¹ cenzur¹ ;) Lepiej niech to, co k³êbi siê w mojej g³owie w niej tylko zostanie :devil:

Wczoraj pisaliÂśmy o okrzykach radoÂści na widok Agatki i na dÂźwiĂŞk jej gÂłosu, a dziÂś znowuÂż bodaj podwakroĂŚ wydobyÂłem z siebie okrzyk radoÂści, ktĂłrego dumny wiking by siĂŞ nie powstydziÂł :lol2:

OsÂłupiaÂłem ze zdumienia od iloÂści i treÂści obrazu :szalony:
Pa... Âże Agatta :aniol: wrĂłciÂła ze Âświata byĂŚ moÂże sielskiego i anielskiego do Âświata mniej idyllicznego, wrĂłciÂła do zajĂŞĂŚ przypominajÂących... o, choĂŚby pranie brudĂłw ;)
A pranie brudĂłw lub podglÂądanie w przymierzalni :devil:

Kariologia znĂłw w Gorzowie, a Agatka znĂłw w PoznaĂąskim studio w okienku z widokiem na ryneczek :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:p.s. podkradÂłem ci Maciekw ten 3. caps i umieÂściÂłem w zabawnych :lol2:
..mam nadziejĂŞ Âże siĂŞ nie obrazisz :rozglada:
To chyba raczej AgatkĂŞ naleÂżaÂło zapytaĂŚ, czy siĂŞ nie obrazi? :x :devil:
Black Jack wyprorokowaÂłeÂś wczoraj, iÂż Agatta przygotowuje siĂŞ zapewne do relacji dzisiejszych :)
ChciaÂłbym mĂłc tak co dzieĂą trafnie typowaĂŚ :lol2:

Co do Ani KlaczyĂąskiej ... Jak widaĂŚ i najlepszym wpadki siĂŞ zdarzajÂą :lol2: A skÂąd tak w ogĂłle Warszawianka ma wiedzieĂŚ, Âże istnieje coÂś takiego jak GorzĂłw :lol2:

Achhhhhhhh ten dzisiejszy Poranek :lol2: MiaÂłem jakieÂś tam przeczucie, zgadza siĂŞ, ale nie spodziewaÂłem siĂŞ, Âże tak szybko ono siĂŞ urzeczywistni :lol2: Zapewniam Was, Âże gdybym dziÂś goliÂł siĂŞ brzytwÂą, juÂż by mnie poÂśrĂłd Was Âżywych nie byÂło :lol2: Nie bĂŞdĂŞ obrazowo opisywaÂł co i jak miaÂło miejsce, ale niespodziankĂŞ zrobili mi niesamowitÂą przed ĂłsmÂą :lol2: MiaÂłem wraÂżenie jakby to specjalnie dla mnie ta relacja o tej porze :lol2:

Achhhhhhhhhhhhh :lol2: Agatka tak nieÂśmiaÂło, niewinnie, z lĂŞkiem w obiektyw kamery spoglÂąda :szalony: Od tego spojrzenia zakrĂŞciÂło mi siĂŞ w gÂłowie :lol2:

Achhhh DÂżastina - dziĂŞki za dÂźwiĂŞk :lol2:

Achhhhhh Agatce trzeba by teÂż podziĂŞkowaĂŚ :lol2: :buzi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:> A ja to na buzi nie zasÂłuÂżyÂłam :uhh: :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..no co Ty DÂżastina - Tobie w pierwszym rzĂŞdzie :buzi:
..im nie mam za co dziĂŞkowaĂŚ - oni robiÂą to bo muszÂą i dla kasy a Ty bezinteresownie :buzi:
Taki pewien jesteÂś tego, Âże nikt mi za to nie pÂłaci :lol:
obie¿yœwiat pisze:..kto w tvn24 jest takim ignorantem..tzn. domyœlam siê ¿e ca³y zespó³ :?
..bo tak na przykÂład dziÂś Ania KalczyĂąska zamiast GorzĂłw powiedziaÂła 'Gorzowo' i w dodatku powiedziaÂła Âże Agatka 'jest na miejscu' a po relacji podziĂŞkowaÂła: 'Agata Tomaszewska z Gorzowa'
A ja to wszystko nagraÂłam. Anna siĂŞ nie wykrĂŞci :devil: Trzeba jej wybaczyĂŚ ;) rozemocjonowana dziewczyna :D wiosna przyszÂła :D Âślub siĂŞ zbliÂża :D

File Name: Agata 2007-03-23_14.34.16.mp3
Size: 1MB | Description: Gorzowo :devil:
Download Link: http://www.sendspace.com/file/e30ow5
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

DÂżastina pisze:Na potwierdzenie sÂłusznoÂści stwierdzenia Alchemika relacja :
Jak mi³o mieÌ racjê :lol2: Teraz jestem jej jeszcze bardziej pewien :lol2: Teraz mogê siê przyznaÌ, ¿e lekkie zw¹tpienie k³êbi³o siê w mojej g³owie, wszak nie by³em ostatnio za pan brat z TVN24 :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..no co Ty DÂżastina - Tobie w pierwszym rzĂŞdzie :buzi:
..im nie mam za co dziĂŞkowaĂŚ - oni robiÂą to bo muszÂą i dla kasy a Ty bezinteresownie :buzi:
Widzisz, nawet DÂżastina upatruje siĂŞ w swojej dziaÂłalnoÂści zysku materialnego :devil:
Mam nadziejĂŞ, iÂż ÂżartowaÂłaÂś :uhh:
obi :> sk¹d u Ciebie taka skrajnie materialistyczna opinia na temat panów prowadz¹cych Poranek TVN24? :) Wczuj siê w ich rolê... wczu³eœ siê :> No, wiêc wyobraŸ sobie, ¿e w³aœnie dosta³eœ komendê, aby zapowiedzieÌ relacjê Agaty Tomaszewskiej :) I co czujesz? :) RadoœÌ przeogromn¹ pewnie, prawda? :lol2:
Black Jack '62 pisze:Achhhhhhhh ten dzisiejszy Poranek :lol2: MiaÂłem jakieÂś tam przeczucie, zgadza siĂŞ, ale nie spodziewaÂłem siĂŞ, Âże tak szybko ono siĂŞ urzeczywistni :lol2: Zapewniam Was, Âże gdybym dziÂś goliÂł siĂŞ brzytwÂą, juÂż by mnie poÂśrĂłd Was Âżywych nie byÂło :lol2:
MoÂżna pokusiĂŚ siĂŞ o stwierdzenie, Âże przeÂżyÂłeÂś dziĂŞki szybkiemu rozwojowi techniki i ekspansji wynalazkĂłw Âświatowej gospodarki? :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jak najbardziej nie serwis - hehe ;)

Obrazek

Obrazek

Blado koledzy przy Agatce wypadli :devil:
Obrazek

Jak na razie skÂąpo, ale na dobry poczÂątek dnia....
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Jak najbardziej nie serwis - hehe ;)
Hehe, zgadza siĂŞ :tanczy: Ale juÂż nie serwis, a serwisy :tanczy: I juÂż nie w Poranku, a w dniu na Âżywo 8)
Ta porankowa relacja byÂła wtĂŞpem do tematu, poniewaÂż w D na Âż full wypas 8) Informacje jakby siĂŞ rozmoÂżyÂły.
Agatta w najwyÂższej formie - podziw, zwÂłaszcza, Âże mamy weekend, czas odpoczynku, a ona pracuje na najwyÂższych obrotach :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Agatta w najwyÂższej formie - podziw, zwÂłaszcza, Âże mamy weekend, czas odpoczynku, a ona pracuje na najwyÂższych obrotach :brawa:
..super - cieszĂŞ siĂŞ z tego :jupi:

..o rany :hmm:
..w³aœciwie to dlaczego piszê o rany przecie¿ uda³o mi siê zd¹¿yÌ :jupi:
..ledwo zipiê ale uda³o mi siê zd¹¿yÌ na relacjê Agatki :jupi:

..tyle zd¹¿y³em nazbieraÌ jej owoców :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..ten ostatni caps o lecie mi przypomniaÂł :lol2:


..od rana byÂła tylko jedna rela czy nie daliÂście wszystkich capsĂłw :?:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No nie wiem ......... obi (jak s³odko :P ), czy by³o wiêcej :mhm: Przebudzi³am siê dopiero jak¹œ godzinkê temu :rozglada: Ale tê co Ty relacjê widzia³am :lol2: Widzisz, coœ nas jednak ³¹czy :lol2:
Black mĂłwiÂł, Âże wrĂłciÂła i to opalona wrĂłciÂła z urlopu, ale nie mĂłwiÂł, Âże aÂż tak ;) Na capsach jednak tak tego nie widaĂŚ ;) Tak wiĂŞc uciekajcie przed telewizory :lol: Ja to mam dobrze :P MogĂŞ jednoczeÂśnie klikaĂŚ w kalwiaturkĂŞ i patrzeĂŚ w ekran telewizora - jaki szerokiiii horyzont? :devil: I pole porĂłwnawczo-badawcze :D
Agatta w najwyÂższej formie - podziw, zwÂłaszcza, Âże mamy weekend, czas odpoczynku, a ona pracuje na najwyÂższych obrotach :brawa:
Al - nareszcie weekend :D Odpocznê 2 dni ;) Szkoda, ¿e inni pracuj¹ :rozglada: Ja to jednak wyrozumia³a jestem, sama nie wiem, sk¹d mi siê to bierze :roll: Ale wspó³czujê Agatce jak jeszcze nigdy dot¹d :/ Nie doœÌ, ¿e po urlopie, zapewne bardzo udanym, no a na pewno s³onecznym ;) musia³a wróciÌ do roboty, to w dodatku ma zawalony weekend :/ Dobrze, ¿e przynajmniej aura nie nastraja optymistycznie, czyli np. nie nastraja do spacerów, chyba, ¿e ktoœ lubi spacerowaÌ z wiatrem :devil: Ale co ja tu takimi pogodowymi pierdo³ami przynudzam :uhh:

Nie sprawdziÂły siĂŞ moim zdaniem obawy Blacka, Âże Agatka zostawi uÂśmiech tam, gdzie wypoczywaÂła, moÂże siĂŞ mylĂŞ ( a ja raczej z nieomylnych jestem ;) ), Âże Agatka dzisiaj taka pogodna jak niebo nad WielkopolskÂą :D

P.s. podwĂłrka w Poznaniu sÂą czyste :devil: Dlatego Agata musi mĂłwiĂŚ o ÂżywnoÂści modyfikowanej genetycznie, Al'u drogi :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Achhh ... och ... mmmchhmmm ... achhh ... och ... mmmchhmmm ... ochhhhh ... mhhmmmmm ... achhhhhh :aniol:

Przepraszam, Âże ja tak na wstĂŞpie z ochami i achami, ale jestem mocno ograniczony :D
Ograniczony dziœ jestem degustacj¹ po³owiczn¹ ;( Umknê³a mi dziœ znów telewizyjna pere³ka - niby wróci³a, ale jak dla mnie tylko w postaci ... :roll: mogê j¹ podziwiaÌ jak ikonê w cerkwi :roll: Chocia¿ to i tak powód do poczucia wniebowziêcia, to jednak brak mi czegoœ :roll: Mo¿e dŸwiêku :roll: By³by dŸwiêk, to przynajmniej treœÌ pozwoli³aby z niebios zst¹piÌ, a tak ... rozmarzy³em siê ... :D
Funckyrella pisze: Tak wiĂŞc uciekajcie przed telewizory :lol: Ja to mam dobrze :P MogĂŞ jednoczeÂśnie klikaĂŚ w kalwiaturkĂŞ i patrzeĂŚ w ekran telewizora - jaki szerokiiii horyzont? :devil: I pole porĂłwnawczo-badawcze :D
Na manewry Ci siê zebra³o, pacyfistko? :devil: Ja zaczynam dopiero moj¹ dzisiejsz¹ przygodê z tvn24 :D Gniazdko ju¿ sobie uwi³em :lol2: Teraz tylko czekaÌ na jak¹ go³¹beczkê :lol2:
Nie doœÌ, ¿e po urlopie, zapewne bardzo udanym, no a na pewno s³onecznym ;) musia³a wróciÌ do roboty, to w dodatku ma zawalony weekend :/
No przestaĂą ;( Bo zaczynam mieĂŚ wyrzuty sumienia z tego powodu, Âże ÂżyczyÂłem sobie Agatki relacji w weekend ;(
Dobrze, Âże przynajmniej aura nie nastraja optymistycznie, czyli np. nie nastraja do spacerĂłw, chyba, Âże ktoÂś lubi spacerowaĂŚ z wiatrem :devil: Ale co ja tu takimi pogodowymi pierdoÂłami przynudzam :uhh:
nie, nie przynudzasz ;) Mnie straszliwie ten wiatr dziÂś rozdraÂżniÂł :x Nie ma mowy o nudzie :]
Nie sprawdziÂły siĂŞ moim zdaniem obawy Blacka, Âże Agatka zostawi uÂśmiech tam, gdzie wypoczywaÂła, moÂże siĂŞ mylĂŞ ( a ja raczej z nieomylnych jestem ;) ), Âże Agatka dzisiaj taka pogodna jak niebo nad WielkopolskÂą :D
MĂłwisz? :) ... piszesz? :) No to fajnie :tanczy: Wyrzuty sumienia nieco zagÂłuszone ;) I Czekam zatem na wiĂŞcej :lol2: Co ja mĂłwiĂŞ, no chociaÂżby na jeden wystĂŞp, wystĂŞpik ... a choĂŚby krĂłciutki, byle byÂł :rydzyk: No ile czasu mam ÂżyĂŚ o jednej relacji? :uhh: A skoro Agatka i tak dzieĂą spĂŞdza w pracy, to co jej szkodzi trochĂŞ poszpanowaĂŚ? UrodÂą, mowÂą, klasÂą i wdziĂŞkiem, no co? :)
Wczuj siê w ich rolê... wczu³eœ siê :> No, wiêc wyobraŸ sobie, ¿e w³aœnie dosta³eœ komendê, aby zapowiedzieÌ relacjê Agaty Tomaszewskiej :) I co czujesz? :) RadoœÌ przeogromn¹ pewnie, prawda? :lol2:
Ja siê wczu³em :lol2: I potrzebowa³em dwóch kwadransów, ¿eby dojœÌ do siebie :lol2:

A dzisiaj miaÂłem taki miÂły sen :D ÂŚniÂła mi siĂŞ oczywiÂście ONA - Agata :D Niestety nie pamiĂŞtam zbyt wiele z tego snu, bo sen miaÂłem wprawdzie lekki, a myÂśli rozwiewaÂł mi ten cholerny wiatr, ale takie sympatyczne i wyjÂątkowo ciepÂłe te skrawki wspomnieĂą mi zostaÂły w pamiĂŞci :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże przespaÂłeÂś te najciekawsze fragmenty? :devil: Albo zawczasu ocenzurowaÂłeÂś? :D PowÂściÂągliwoÂści ktoÂś siĂŞ chyba nauczyÂł? Gratulacje 8)
Funckyrella pisze:No nie wiem ......... obi (jak sÂłodko :P ), czy byÂło wiĂŞcej :mhm:
Wszystkich tych, ktĂłrzy zaspali, bÂądÂź z innych przyczyn nie wiedzÂą, czy byÂły jeszcze jakieÂś ponad te dwie relacje, informujĂŞ, iÂż nie byÂło wiĂŞcej ;)
Dla tych, ktĂłrzy na nogach z szeroko otwartymi oczyma, dyÂżurowali przy telewizorze... i komputerze :D od bladego Âświtu :D nie jest to powĂłd do wielkiego szczĂŞÂścia, w przeciwieĂąstwie do tych, ktĂłrzy przysnĂŞli, mieli inne waÂżniejsze zajĂŞcia ;) O tak, Ci mogÂą byĂŚ zadowoleni, iÂż w TVN24 byÂły dziÂś tylko dwie relacje Pa... nie oduczĂŞ siĂŞ :devil: Agatty :neutral:
Funckyrella pisze:Tak wiĂŞc uciekajcie przed telewizory :lol: Ja to mam dobrze :P MogĂŞ jednoczeÂśnie klikaĂŚ w kalwiaturkĂŞ i patrzeĂŚ w ekran telewizora - jaki szerokiiii horyzont? :devil: I pole porĂłwnawczo-badawcze :D
Nie chcĂŞ nawet myÂśleĂŚ, co by byÂło, gdybyÂście telewizor i komputer mieli w osobnych pomieszczeniach :lol: Ile razy musiaÂłabyÂś Black Jacka zbieraĂŚ z podÂłogi :devil: Gdyby przypadkiem w poÂśpiechu pokonujÂąc drogĂŞ pomiĂŞdzy pomieszczeniami zaplÂątaÂł siĂŞ w dywanik, chodniczek lub jakiÂś kabelek :devil:
P.s. podwĂłrka w Poznaniu sÂą czyste :devil: Dlatego Agata musi mĂłwiĂŚ o ÂżywnoÂści modyfikowanej genetycznie, Al'u drogi :devil:
Hm :mhm: Czyste podwĂłrka :> MoÂże u Was na obrzeÂżach tak jest :D Ja miaÂłem na myÂśli jednak szersze krĂŞgi, a nie tylko podwĂłrkowe ;)
Black Jack '62 pisze:Gniazdko ju¿ sobie uwi³em :lol2: Teraz tylko czekaÌ na jak¹ go³¹beczkê :lol2:
Chyba ma³o poci¹gaj¹ce to gniazdko kolego uwi³eœ? :devil: Ta najbardziej po¿¹dana go³¹beczka nie skusi³a siê naù :devil: Popracuj mo¿e jeszcze nad uzyskaniem lepszego efektu, poniewa¿ i ja odczuwam nadal niedosyt :D Niedosyt relacji - ma siê rozumieÌ :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Alchemik pisze:Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże przespaÂłeÂś te najciekawsze fragmenty? :devil: Albo zawczasu ocenzurowaÂłeÂś? :D PowÂściÂągliwoÂści ktoÂś siĂŞ chyba nauczyÂł? Gratulacje 8)
KtoÂś go nauczyÂł ;) Brawa i gratulacje dla tego kogoÂś :brawa:

Black Jack '62 pisze:Gniazdko ju¿ sobie uwi³em :lol2: Teraz tylko czekaÌ na jak¹ go³¹beczkê :lol2:
Chyba ma³o poci¹gaj¹ce to gniazdko kolego uwi³eœ? :devil: Ta najbardziej po¿¹dana go³¹beczka nie skusi³a siê naù :devil: Popracuj mo¿e jeszcze nad uzyskaniem lepszego efektu, poniewa¿ i ja odczuwam nadal niedosyt :D Niedosyt relacji - ma siê rozumieÌ :)
[/quote]
Na pewno mia³ wokó³ straszny ba³agan :devil: To zawsze odstrasza..... go³¹beczki :devil: ;)

Black Jack '62 pisze:Achhh ... och ... mmmchhmmm ... achhh ... och ... mmmchhmmm ... ochhhhh ... mhhmmmmm ... achhhhhh :aniol:

Przepraszam, Âże ja tak na wstĂŞpie z ochami i achami, ale jestem mocno ograniczony :D
MyÂślĂŞ, Âże wszyscy juÂż z tym faktem siĂŞ oswoili - nie musisz wiĂŞc przepraszaĂŚ :) i..... nie krĂŞpuj siĂŞ :lol2:
No przestaĂą ;( Bo zaczynam mieĂŚ wyrzuty sumienia z tego powodu, Âże ÂżyczyÂłem sobie Agatki relacji w weekend ;(

A i tak Ci siê plany pokrzy¿owa³y, ¿e musia³eœ obejœÌ siê smakiem ;) Nie ma co drugim na przysz³oœÌ Ÿle ¿yczyÌ :devil:
Hm :mhm: Czyste podwĂłrka :> MoÂże u Was na obrzeÂżach tak jest :D Ja miaÂłem na myÂśli jednak szersze krĂŞgi, a nie tylko podwĂłrkowe ;)

Polityczne? :D W polityce teÂż u nas porzÂądeczek :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:
Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:Gniazdko ju¿ sobie uwi³em :lol2: Teraz tylko czekaÌ na jak¹ go³¹beczkê :lol2:
Chyba ma³o poci¹gaj¹ce to gniazdko kolego uwi³eœ? :devil: Ta najbardziej po¿¹dana go³¹beczka nie skusi³a siê naù :devil: Popracuj mo¿e jeszcze nad uzyskaniem lepszego efektu, poniewa¿ i ja odczuwam nadal niedosyt :D Niedosyt relacji - ma siê rozumieÌ :)
Na pewno mia³ wokó³ straszny ba³agan :devil: To zawsze odstrasza..... go³¹beczki :devil: ;)
A mo¿e by³o zupe³nie inaczej :lol2: Mo¿e gniazdko uwite by³o perfekcyjnie :lol2: i nasza go³¹beczka tak siê w nim rozgoœci³a, ¿e ani myœla³a o powrocie do relacjonowania :lol2:

TrochĂŞ miÂłych dÂźwiĂŞkĂłw z wczoraj :D

File Name: Agata 2007-03-24_09.43.31.mp3
Size: 1MB | Description: relacja
Download Link: http://www.sendspace.com/file/qddpxg


File Name: Agata 2007-03-24_11.20.53.mp3
Size: 1MB | Description: Agata relacja
Download Link: http://www.sendspace.com/file/oko1e3
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości