Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

No i wyfrunê³a go³¹beczka z gniazdka ;) ¿eby nam z ranka o zanieczyszczonym ujêciu wody w szpitalu pleszewskim opowiedzieÌ ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

To czas na mnie i moje capsy :)
Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A powiedzcie mi, czy Agata jest mĂŞÂżatkÂą? :D Ja nic o niej nie wiem ;( Nawet nie wiem, ile ma lat ;(
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Chyba jeszcze wolna :mhm: Black mnie pierwszÂą o Âślubie miaÂł powiadomiĂŚ :lol2:
:> Janie, to Ty nie wiesz, Âże kobiet o wiek siĂŞ nie pyta? :rozglada:
ChÂłopaki zatroszczyli siĂŞ o wspaniaÂły obraz, a ja tak na umilenie tego poranka ponownie kilka dÂżwiĂŞkĂłw dorzucam :D

File Name: Agata 2007-03-25_08;33;44.mp3
Size: 1008KB | Description: relacja
Download Link: http://www.sendspace.com/file/r6auln
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

DÂżastina pisze:Chyba jeszcze wolna :mhm: Black mnie pierwszÂą o Âślubie miaÂł powiadomiĂŚ :lol2:
Mam przez to rozumieĂŚ, Âże Black Jakc .... zaraz, co ja mam przez to rozumieĂŚ :> Czy to co rozumimem :>
:> Janie, to Ty nie wiesz, Âże kobiet o wiek siĂŞ nie pyta? :rozglada:
Wiem, ¿e siê nie pyta :D Kobiet nie pytam :devil: Niech mi panowie powiedz¹ :lol: No ile ma lat? Przecie¿ m³odziutko wygl¹da nie bêsdzie mia³a za z;le tego jak powiecie :D Jeszcze by mnie interesowa³o jakie studia skoùczy³a :D Ja wiem tylko to co widaÌ, czyli ¿e jest bardzo ³adna, no ¿e ma fajny g³os i doœÌ siê wyró¿nia z poœród dzienikarzy tvn24 :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

DelektujĂŞ siĂŞ i dziĂŞkujĂŞ za obraz i dÂźwiĂŞk naszym szczodrym darczyĂącom :lol2:
Znowu mamy piĂŞkny wiosenny poranek :)
marcinkowsky pisze:
DÂżastina pisze:Chyba jeszcze wolna :mhm: Black mnie pierwszÂą o Âślubie miaÂł powiadomiĂŚ :lol2:
Mam przez to rozumieĂŚ, Âże Black Jakc .... zaraz, co ja mam przez to rozumieĂŚ :> Czy to co rozumimem :>
Ehehe... Black pewnie teÂż chciaÂłby to w ten sposĂłb rozumieĂŚ :lol: Nie przekreÂślam oczywiÂście jego szans :lol: No 8) ÂŻeby nam siĂŞ nie obraziÂł :devil:
Ja wiem tylko to co widaÌ, czyli ¿e jest bardzo ³adna, no ¿e ma fajny g³os i doœÌ siê wyró¿nia z poœród dzienikarzy tvn24 :D
To jest w³aœnie to, czego i mi brakuje, a na przyk³ad na stronie portalu internetowego TVN24 :? Moim zdaniem stacja powinna zatroszczyÌ siê o to, ¿eby widz, kiedy zobaczy o tak¹ jak Agatta niesamowicie intryguj¹c¹ postaÌ i zapragnie dowiedzieÌ siê o niej czegoœ wiêcej nad to, co widaÌ i s³ychaÌ, móg³ prêdko po wpisaniu w wyszukiwarkê odpowiedniej frazy, znaleŸÌ interesuj¹ce go informacje :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Ehehe... Black pewnie teÂż chciaÂłby to w ten sposĂłb rozumieĂŚ :lol: Nie przekreÂślam oczywiÂście jego szans :lol: No 8) ÂŻeby nam siĂŞ nie obraziÂł :devil:
]
Czyli Âże Âźle rozumiaÂłem :mhm: Nie rozumiem :neutral:
Alchemik pisze: To jest w³aœnie to, czego i mi brakuje, a na przyk³ad na stronie portalu internetowego TVN24 :? Moim zdaniem stacja powinna zatroszczyÌ siê o to, ¿eby widz, kiedy zobaczy o tak¹ jak Agatta niesamowicie intryguj¹c¹ postaÌ i zapragnie dowiedzieÌ siê o niej czegoœ wiêcej nad to, co widaÌ i s³ychaÌ, móg³ prêdko po wpisaniu w wyszukiwarkê odpowiedniej frazy, znaleŸÌ interesuj¹ce go informacje :)
Ja w³aœnie poprzez :google: trafi³em do Was :) Jeszce na parê innych miejsc :) Jest nawet jedn wywiad :) Ale z ca³ym szcunkiem dla Waszej roboty nie chce mi siê za bardzo czytaÌ tego wszystkiego co napisaliœcie :rozglada: Bardzo chcia³bym te kilka szczegó³ów poznaÌ :) Wiêc jak bêdzie? :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

marcinkowsky pisze:Bardzo chcia³bym te kilka szczegó³ów poznaÌ :) Wiêc jak bêdzie? :)
BĂŞdzie, co ma byĂŚ :devil:

Agent wywiadu siĂŞ znalazÂł :devil:
Czy jest mê¿atk¹? A sk¹d mnie, nam to wiedzieÌ :roll: Ca³y czas jednak chodzi mi po g³owie ten jej zaoceaniczny wypad i ewentualny pobyt w Las Vegas :D ile ma lat? :D Wystarcz¹ iloœÌ wiosen jej œliczne oczki widzia³y, ¿ebyœmy my byli ni¹ urzeczeni :)
DÂżastina pisze:Chyba jeszcze wolna :mhm: Black mnie pierwszÂą o Âślubie miaÂł powiadomiĂŚ :lol2:
Wszystkie te Wasze docinki zgryÂźliwe pominĂŞ ... ;( urzÂądzajcie sobie kosztem mojej wraÂżliwej natury igrzyska, urzÂądzajcie ;( O moje gniazdko troszczyĂŚ siĂŞ moÂżecie ... choĂŚ wcale nie musicie :lol2: ZniosĂŞ wszystko w ciszy ... pokornie ;( MoÂże mnie za to jaka nagroda spotka :D
A to, ¿e Agata nie jest mê¿atk¹ (czego nie jesteœmy w stanie jednoznacznie stwierdziÌ :lol2: ) nie oznacza, ¿e jest wolna :D Taka piêkna i wyj¹tkowa kobieta nie mo¿e byÌ samotna :D Adoratorzy z pewnoœci¹ k³êbi¹ siê wko³o niej i uwijaj¹ siê jak w ukropie :lol2: Pytanie tylko, czy Agatka traci czas (jak mawia moja wspania³a s¹siadka :lol2: ) na facetów? :D Jeœli tak, to tylko zazdroœciÌ temu ... szczêœciarzowi, dla którego Agatka traci swój cenny czas :lol2:
:stop: Przez Ciebie marcinkwosky zapomniaÂłem, Âże mieliÂśmy nie poruszaĂŚ tu wÂątkĂłw prywatnych :xx:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Moim zdaniem stacja powinna zatroszczyÌ siê o to, ¿eby widz, kiedy zobaczy o tak¹ jak Agatta niesamowicie intryguj¹c¹ postaÌ i zapragnie dowiedzieÌ siê o niej czegoœ wiêcej nad to, co widaÌ i s³ychaÌ, móg³ prêdko po wpisaniu w wyszukiwarkê odpowiedniej frazy, znaleŸÌ interesuj¹ce go informacje :)
[...] z caÂłym szcunkiem dla Waszej roboty nie chce mi siĂŞ za bardzo czytaĂŚ tego wszystkiego co napisaliÂście :rozglada:
Tylko nie ka¿cie Agatce sk³adaÌ oœwiadczenia lustracyjnego :devil: Wydaje mi siê wobec tego, ¿e musimy poczekaÌ, a¿ nasza piêknoœÌ podejmie decyzjê o wszczêciu dzia³alnoœci np. politycznej :D Wtedy dowiemy siê o niej wszystkiego :lol2: Zw³aszcza jeœli poœwiadczy nieprawdê :devil: Media siê ni¹ zainteresuj¹ ... i ruszy ca³a lawina medialna ods³aniaj¹ca co ciekawsze k¹ski z jej prywatnego ¿ycia :lol:
A teraz juÂż na powaÂżnie :D KiedyÂś wydawaÂło mi siĂŞ, Âże teÂż mam peÂłne prawo pytaĂŚ bez Âżadnej krĂŞpacji o wszystko osoby publiczne, ale pewna dama uÂświadomiÂła mi, Âże tak nie jest i od pewnego czasu zupeÂłnie inaczej na to patrzĂŞ ;) i stwarzam pozory osoby, ktĂłrej wystarcza to, co ta interesujÂąca mnie osoba publiczna zdecydowaÂła w swojej szczodroÂści o sobie ujawniĂŚ :D No, a przynajmniej juÂż gÂłoÂśno nie krzyczĂŞ, Âże chcĂŞ, ja chcĂŞ to wiedzieĂŚ i basta :ban:
Taka postawa zaborcza nic nie daje, wiêc lepiej wzi¹Ì coœ na wstrzymanie :lol2:
Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ, Âże przespaÂłeÂś te najciekawsze fragmenty?
Nie, nie chcĂŞ tego powiedzieĂŚ, ani napisaĂŚ :devil: PozwĂłl wiĂŞc, Âże naprawdĂŞ tego nie uczyniĂŞ :lol2:
No i wyfrunê³a go³¹beczka z gniazdka ;) ¿eby nam z ranka o zanieczyszczonym ujêciu wody w szpitalu pleszewskim opowiedzieÌ ;)
Uffff ... :D Ledwo zd¹¿y³em siê obudziÌ i w³¹czyÌ telewizor iiiii ... fruuuuu ... :D Znów tematyczne odgrzewane kotlety :lol2: Ale dobrze smakowa³y :lol2:
TrochĂŞ miÂłych dÂźwiĂŞkĂłw z wczoraj :D
D¿astina :buzi: - jesteœ wspania³¹ kobiet¹ :lol2: Nie wiem, czym sobie zas³u¿y³em tam na górze, ¿e same anio³y z nieba mi w ¿yciu towarzysz¹? :aniol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:Agent wywiadu siĂŞ znalazÂł :devil:
Czy jest mê¿atk¹? A sk¹d mnie, nam to wiedzieÌ :roll: Ca³y czas jednak chodzi mi po g³owie ten jej zaoceaniczny wypad i ewentualny pobyt w Las Vegas :D ile ma lat? :D Wystarcz¹ iloœÌ wiosen jej œliczne oczki widzia³y, ¿ebyœmy my byli ni¹ urzeczeni :)
Nic mi nie powiecei :neutral: Czy nic nie wiecie :>
Jeszcze o jedno zapytam ....
To :roll: Czy w takim razie ktoÂś z Was miaÂł moÂże ma szerszy czy bliÂższy kontakt z AgatÂą? :D?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Black Jack '62 pisze:Agent wywiadu siĂŞ znalazÂł :devil:
Czy jest mê¿atk¹? A sk¹d mnie, nam to wiedzieÌ :roll: Ca³y czas jednak chodzi mi po g³owie ten jej zaoceaniczny wypad i ewentualny pobyt w Las Vegas :D ile ma lat? :D Wystarcz¹ iloœÌ wiosen jej œliczne oczki widzia³y, ¿ebyœmy my byli ni¹ urzeczeni :)
Nic mi nie powiecei :neutral: Czy nic nie wiecie :>
Jeszcze o jedno zapytam ....
To :roll: Czy w takim razie ktoÂś z Was miaÂł moÂże ma szerszy czy bliÂższy kontakt z AgatÂą? :D?
..Black jako jedyny widziaÂł raz AgatkĂŞ na Âżywo ale do niej nie podszedÂł :D
..i wysÂłanniczka DÂżastiny towarzyszyÂła 'z oddali' Agatce na paradzie rĂłwnoÂści - nawet sÂą fotki :lol2:
..wiĂŞc bliskich kontaktĂłw nie mamy ;(

..tak jak wczorajsza specjalnie dla Blacka tak ta relacja dzis byÂła specjalnie dla mnie :lol:
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

marcinkowsky pisze:Jeszcze o jedno zapytam ....
To :roll: Czy w takim razie ktoÂś z Was miaÂł moÂże ma szerszy czy bliÂższy kontakt z AgatÂą? :D?
:red: :red: :red: Chyba zszedÂłem na zawaÂł ... od siÂły skojarzeĂą i ich dwuznacznoÂści :devil:

:neutral: :o :shock: :roll: A Ty chyba chcesz zostaĂŚ asem wywiadu? :devil:

Dodatkowo maÂło brakowaÂło, a zadÂławiÂłbym siĂŞ chrupkÂą ... chrupkiem :mhm: diabli wiedzÂą - zakrĂŞcone czasy :devil: A przysiĂŞgaÂłem sobie, Âże nie bĂŞdĂŞ nic jadÂł przed telewizorem ... telewizorem wÂłaÂśnie :devil: Lecz w mojej deklaracji nie byÂło sÂłowa o komputerze :devil: DoÂświadczony juÂż jestem w przykrych wypadkach - to chyba za karĂŞ, wiĂŞc nie tylko nie bĂŞdĂŞ ÂżyczyÂł juÂż nikomu roboczych weekendĂłw, ale teÂż nie bĂŞdĂŞ siĂŞ nabijaÂł ze Âświatowych przywĂłdcĂłw, ktĂłrzy dÂławiÂą siĂŞ precelkami :devil:
..tak jak wczorajsza specjalnie dla Blacka tak ta relacja dzis byÂła specjalnie dla mnie

Agatka piĂŞkna :P i peÂłna nadziei - jak zwykle, ale juÂż nie tak uÂśmiechniĂŞta jak rankiem :neutral: Pewnie znuÂżona tym posiedzeniem w pracy w tak piĂŞkny dzieĂą ;(
Wiem coÂś o tym ;) Ja np. teÂż tak mam - choĂŚ dziÂś nie pracujĂŞ, to teoretycznie jestem w lepszej sytuacji, ale za to czekam ... ;) A tu takie piĂŞkne sÂłoĂące za oknem, kilkanaÂście stopni za oknem, a ty czÂłowieku ciÂągle czekasz ... czekasz na jej pojawienie :lol2: Ale w koĂącu jest :lol2: UdaÂło siĂŞ :jupi: Od razu ma siĂŞ poczucie rekompensaty :lol2:
A na spacererk miĂŞdzy relacjami siĂŞ wyskoczy :lol2: Agatce teÂż by siĂŞ przydaÂło ;) Taka senna na niektĂłrych ujĂŞciach :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:Agatka piĂŞkna :P i peÂłna nadziei - jak zwykle, ale juÂż nie tak uÂśmiechniĂŞta jak rankiem :neutral: Pewnie znuÂżona tym posiedzeniem w pracy w tak piĂŞkny dzieĂą ;(
.. :/ szkoda Âże dzis Agatka nie miaÂła dyÂżuru w Pleszewie :spiewa:
..nie nudziÂła by siĂŞ :D
..od ranna byÂła tam jej redakcyjna koleÂżanka - Joanna :D
..a teraz przenieÂśli jÂą do Sieradza do tego gorÂącego tematu o strzelaninie w wiĂŞzieniu :o

..no trudno ;)
..odpocz¹Ì te¿ musi ¿ebyœmy w inne dni mogli siê cieszyÌ Agatk¹ :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

uchwycona w "maÂłych" Faktach
Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..wowki :o :)

..redix :tanczy: có¿ za chwyt 8)


..jak Ty to zrobiÂłeÂś Âże tam jÂą dostrzegÂłeÂś :>
..ja oglÂądaÂłem Fakty i nic ani nikogo do Agatki podobnego nie zauwaÂżyÂłem :neutral:

..aaaaaallllleeeeee wstyd :red:

.. :hmm:

..ale to pewnie przez ten inny niÂż zwykle na wizji strĂłj jej nie poznaÂłem :rozglada:
..powinna czĂŞÂściej takÂże na livey siĂŞ tak ubieraĂŚ :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O! jaka cudowna postaĂŚ :lol2: PostaĂŚ tytuÂłowa :lol2: Tym cudowniejsza :lol2:

Ale czy to oznacza, Âże Agatka miaÂła, robiÂła ... ale brzydko to brzmi ... czy Agatka wykonaÂła :) do FaktĂłw materiaÂł? :uhh:
..jak Ty to zrobiÂłeÂś Âże tam jÂą dostrzegÂłeÂś :>
..ja oglÂądaÂłem Fakty i nic ani nikogo do Agatki podobnego nie zauwaÂżyÂłem
A ja czujĂŞ, Âże gdybym widziaÂł ten materiaÂł, a F16 nie widziaÂłem, to bym od razu, w pierwszej sekundzie po pojawieniu siĂŞ, rozpoznaÂł AgatkĂŞ :lol2:
Ale skoro obieÂżyÂświat nie dostrzegÂł, to redix, tym bardziej gratulujĂŞ Ci bystrego oka i w ogĂłle refleksu, wyczucia i czego tam jeszcze dusza Twa zapragnie ;) No i oczywiÂście bardzo, ale to bardzo dziĂŞkujĂŞ :)
JuÂż dawano tak nikomu nie dziĂŞkowaÂłem za tego typu zrzuty :lol2: Bo i nikt dawno juÂż mnie niczym podobnie piĂŞknym dla oczu tu na forum nie uraczyÂł :lol2: obi - nie obraÂź siĂŞ :lol2: MyÂślĂŞ, Âże wiesz, o co mi chodzi? ;) Jeszcze raz, dziĂŞkujĂŞ :lol2:

A wiĂŞc na tym dziÂś polegaÂła praca Agatki? :D Czy to byÂło moÂże jakieÂś nagranie archiwalne? :>

P.S. UsÂłyszaÂłem wczoraj, Âże powinienem, udaĂŚ siĂŞ do poradni antyhomofobicznej :devil:
Powiedzcie mi - powinienem? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości