[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A myśleliście że zaproszą Rihanne, Gage i Katy Perry? Obudźcie się, w Uk ten program ogląda 15 mln ludzi a u nas 2,5. Nie wymagajcie, żeby TVN wydał więcej niż zarobił, bo to by było bez sensu.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

SevenUP pisze:A myśleliście że zaproszą Rihanne, Gage i Katy Perry? Obudźcie się, w Uk ten program ogląda 15 mln ludzi a u nas 2,5. Nie wymagajcie, żeby TVN wydał więcej niż zarobił, bo to by było bez sensu.
Na Ukrainie stac ich bylo zaprosic Kylie Minogue.. miedzy innymi - a zarobili pewnie mniej niz TVN - mimo wysokiej ogladalnosci
We Francji ogladalnosc mniesza niz w Polsce a wydali na Lady GaGa - i gosci co tydzien
W UK, wydaja wiecej niz zarabiaja, i w ten sposob maja taka widownie - bo piersza edycja nie miala 15 mln - w Polsce idzie w odwrotynym kierunku..

Prosze wziac pod uwage, ze w UK i USA, co tydzien maja przynajmniej dwie duze gwiazdy - w Polsce mogli by chociaz miec jedna w roku! Wiadmo ze TVN robi cos bardzo nie tak skoro program flagowy / w pelni gotowy format ma 2.5 mln widzow, a moglby miec 6+ mln na nasze warunki gdyby sie udalo!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Leona Lewis bardzo pasowałby do Amy i Katie stylistycznie. Gdyby się jednak okazało, że będzie ktoś z Polski osoba, która dostanie taką osobę będzie mimo wszystko pokrzywdzona.
Co do tematu najbliższego odcinka to mogli zamiast Adele dać coś czego jeszcze nie było. Adele w tej edycji śpiewał już Podsiadło i Joanna Kwaśnik. Zresztą piosenki Adele są bardzo często wybierane dlatego wolałbym coś nowego czego jeszcze nie było.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Temat odcinka świetny i mam nadzieję że wykonają nie Rolling in the Deep, Someone Like You czy Set Fire To The Rain, ale np. Chasing Pavements, Hometown Glory czy Rumour Has It i Turning Tables (LoveSong także). Będą emocje i liczę na The Chance. :)
Co do gwiazd - jestem pod wielkim wrażeniem. Wielki progres do przodu w porównaniu do roku ubiegłego. Poza tym wolę "jakąś" Katie Melua niż mega gwiazdkę pop (nie mam na myśli Gagi którą uważam za godną następczynię Madonny, czy reszta mega gwiazd popu; ale jakaś Inna czy inna rumunka - występ z kimś takim byłby raczej poniżeniem a nie zaszczytem). Nie mówię jednak hop, bo 3. nazwiska jeszcze nie znamy. I coś mi się wydaje że to będzie ktoś kto zaśpiewa z Podsiadło i że to będzie wisienka na torcie - jak to ktoś tutaj ujął. I szczerze mówiąc nie chciałbym się rozczarować. Może być też tak, że TVN czeka tak na dobrą sprawę na to, kto w końcu będzie w finale - prócz Podsiadło który jest pewniakiem. Czy The Chance czy Lisowska czy Spenner.
Poza tym mam nadzieję że prócz duetów, solistki wystąpią we własnych kompozycjach. Przydałyby się 3 występy specjalne. TVN chcąc mierzyć się z Opolem musi zaskoczyć, więc będzie trudno. Pasowałoby także aby jutro pojawił się ktoś z poprzedniej edycji. Czy to Szpak, czy Loska, czy Ada Szulc.
Podsumowując - wybór Melua - świetny. To artystka wielkiego formatu. Nie każdy gra swój recital na prestiżowym festiwalu w Sopocie przed Eltonem Johnem. Poza tym nie znam edycji w której pojawiłaby się ona jako gość specjalny. I jeszcze wydaje mi się że albo ta 3. gwiazda albo to właśnie ona zaśpiewa z Podsiadło. Wg mnie to taki pewniak co do obsady finału.
tvn - latem programowo najgorsza!
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

wisienka na torcie. masakra, ten trzecia gwiazda http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci/46283 ... tor,0.html
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lepiej by było gdyby napisali Brainstorm a nie Prata czy Preta coś tam :D
no ale jest lepiej niż rok temu. i zapewne z nimi zaśpiewa Spenner ;p
Poza tym Brainstorm to na Łotwie najpopularniejszy zespół.
więc - nie ma co, jest ok. Choć zamiast tego zespołu liczyłem na jakiś mocniejszy akcent. No cóż - i tak jest nie źle. ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

felek pisze:Olly murs - tego człowieka nikt w Polsce nie zna. Gwiazdy mają być wisienką na torcie finału X, mają przyciągnąc dodatkowych widzów, a Olly by ich nie rpzyciągnął.
Piosenka Olly'ego Mursa "Heart Skips a Beat" była numerem 1 w polskim airplayu i to przez dwa tygodnie z rzędu, naprawdę często leciała w radio, więc nie powiedziałbym, że "tego człowieka nikt w Polsce nie zna", choć za nim jakoś nie przepadam. Brainstorm (zmienili nazwę?) błysnęli raz i to tak dawno temu, że nawet nie umiem nawet w tej chwili zanucić ich hitu, choć doceniam, że nawet Łotwa ma międzynarodowe hity, a u nas jakoś nikt się wybić nie może.

SevenUP pisze:Obstawiam Brodkę, Farnę i kogoś z zagranicy i mam nadzieję że obędzie się bez Honey, Dody i Demi Lovato.
Brodka byłaby świetnym wyborem, jej nowy singel "Varsovie" ma potencjał co najmniej europejski. Farna, co najwyżej, mogłaby zaśpiewać jakąś piosenkę o abstynencji (może z Czesławem) lub, no nie wiem, cover Rihanny "Shut Up and Drive".
:D23 :devil: 8)

Nie rozumiem zestawienia Honey, Dody i Demi. Doda nie ma żadnego przeboju, za to Honey i Demi to dwie bardzo utalentowane wokalistki. Jak wiadomo, Demi jest jurorką drugiej edycji amerykańskiego X Factora, a głos ma świetny. Tylko, że w Polsce nie jest znana...
:)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Ewy Farny i tak by nie było przez to, że w tym roku pisała maturę i miała niedawno wypadek samochodowy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Ale Wy marudzicie. :D Polski X Factor to nie to samo, co brytyjski. Nie ma co się łudzić, że zobaczymy u nas kogoś pokroju Rihanny. Katie Melua i Amy McDonald to bardzo dobry wybór. Co do Brainstorm - gorzej. Co do Olly'ego Murs'a - jest naprawdę genialnym wokalistą i jak to już ktoś napisał w Polsce mieliśmy okazję słyszeć jego "Heart Skips a Beat", więc nie jest nam obcy. Skład gwiazd lepszy niż w I edycji, aczkolwiek Brainstorm mnie trochę przeraża.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Nie wiem czy ktoś pamięta, ale Brainstorm wystąpili w czasie finału II edycji "Big Brothera".
Liczą się tylko Fakty.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Warto dodać, że Brainstrom wystąpili w 2006 na Sopot Festival. Zresztą ich utwór Thunder without Rain jest dość znany w Polsce. Według mnie dopasowali ich ewidentnie pod Lisowską, która śpiewa rockowe piosenki... Mam jednak nadzieję, że w finale zobaczymy The Chance
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: X FACTOR

Post autor: shortise »

LISOWSKA ODPADŁA! THE CHANCE W FINALE! BARDZO, ALE TO BARDZO DOBRZE!
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Cieszę się, że odpadła Ewelina, lecz sądzę, że było to zagranie Kuby, by Spenner był bardziej bezpieczny, gdyż na The Chance jakoś widzowie nie lubią głosować.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj chyba obejrzałem jeden z nielicznych odcinków w dniu premiery, bo zazwyczaj oglądam dopiero w niedzielę gdy jestem w domu. 1 runda była bardzo słaba. Liczyłem już od dawna na Coldplay w wykonaniu Dawida, ale ewidentnie mu to nie wyszło. Najlepsze były The Chance. 2 runda z Adele już lepsza - tutaj najlepszy Spenner, a za nim Lisowska. Od momentu, gdy Wojewódzki powiedział, że zrobi wszystko, aby The Chance były w finale wiedziałem już, że odpadnie Lisowska i tak się stało z czego się ciszę.
Za tydzień Dawid na pewno zaśpiewa z Katie Melua, bo to jego marzenie - jak można wyczytać na stronie programu. The Chance pewnie trafią na AMy, bo Brainstrom kompletnie do nich nie pasuje. A z Marciniem mogą stworzyć coś całkiem fajnego :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W pierwszych utworach słabo wypadli wszyscy oprócz The Chance. W drugim z kolei wszyscy sobie poradzili. Ale moim zdaniem Spenner i Podsiadło powinni być w dogrywce. Spenner poraz 21. w tej edycji piosenka miłosna, Podsiadło wreszcie zmienił repertuar na lepsze, ale coś mu nie poszło. No ale wiadomo, widownia to raczej kobiety, więc...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości