Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:O! jaka cudowna postaĂŚ :lol2: PostaĂŚ tytuÂłowa :lol2: Tym cudowniejsza :lol2:
..
Ale czy to oznacza, Âże Agatka miaÂła, robiÂła ... ale brzydko to brzmi ... czy Agatka wykonaÂła :) do FaktĂłw materiaÂł? :uhh:
..nie to nie byÂł materiaÂł pod ktĂłrym siĂŞ podpisaÂła ;)
..teraz mnie olÂśniÂło - na neozdradzie widziaÂłem powtĂłrkĂŞ :D
..to byÂł materiaÂł filmowy ktĂłry ze swoim kamerzystÂą..panem operatorem :lol2: nakrĂŞcili podczas wizyty chyba w komendzie policji ;)
..a w Faktach byÂł ten krĂłtki materiaÂł pokazany w splocie tych kilku waÂżnych informacji z kraju :D
A wiĂŞc na tym dziÂś polegaÂła praca Agatki? :D Czy to byÂło moÂże jakieÂś nagranie archiwalne? :>
..jak najbardziej byÂło wczorajsze :D
..dzis znĂłw Agatka pracuje - jaka szkoda Âże wczoraj nie miaÂła dyÂżuru :spiewa:

Obrazek Obrazek

..ten uÂśmiech :)
..kto na to cudo czekaÂł :?: :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..zresztÂą :P
..taka Âśliczna ta nasza Agatka..niech sobie odpoczywa :lol2:
..bo dzis siĂŞ chyba nie napracuje tak ciĂŞÂżko :rozglada:
P.S. UsÂłyszaÂłem wczoraj, Âże powinienem, udaĂŚ siĂŞ do poradni antyhomofobicznej :devil:
Powiedzcie mi - powinienem? :D
..nie powinieneÂś :D
..takie jest moje zdanie
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:O! jaka cudowna postaĂŚ :lol2: PostaĂŚ tytuÂłowa :lol2: Tym cudowniejsza :lol2:
..to byÂł materiaÂł filmowy ktĂłry ze swoim kamerzystÂą..panem operatorem :lol2: nakrĂŞcili podczas wizyty chyba w komendzie policji ;)
..a w Faktach byÂł ten krĂłtki materiaÂł pokazany w splocie tych kilku waÂżnych informacji z kraju :D
Znowu zawdziêczamy innym mo¿liwoœÌ podziwiania, tej przez nas podziwianej, w wiêkszej iloœci procentów :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..jak najbardziej byÂło wczorajsze :D
..dzis znĂłw Agatka pracuje - jaka szkoda Âże wczoraj nie miaÂła dyÂżuru :spiewa:
Dzisiaj wybornie realizuje swoje zadanie i choĂŚ nie ma do czynienia z hot tematem, to sprawy przedstawia tak interesujÂąco, iÂż nie sposĂłb nie zatrzymaĂŚ siĂŞ i nie posÂłuchaĂŚ :D
Wydaje mi siĂŞ zatem, Âże nie ma co tak bardzo ÂżaÂłowaĂŚ wczorajszego dyÂżuru, a dokÂładniej jego braku ;)
:roll: A przynajmniej Âżal nie powinien tkwiĂŚ w nas tak wielki :lol2:
..ten uÂśmiech :)
..kto na to cudo czekaÂł :?: :lol2:
:rozglada: KrĂŞpujĂŞ siĂŞ przyznaĂŚ jak bardzo :lol2:
..zresztÂą :P
..taka Âśliczna ta nasza Agatka..niech sobie odpoczywa :lol2:
..bo dzis siĂŞ chyba nie napracuje tak ciĂŞÂżko :rozglada:
To, ¿e œliczna nie ulega ¿adnej w¹tpliwoœci :P Pod w¹tpliwoœÌ jednak¿e poddam kwestiê ''nienapracowania'' siê :> Odpoczywa wzi¹Ì w cudzys³ów :> Panna Agatta ju¿ od rana zbiera³a komentarze mieszkaùców odbywaj¹cych pielgrzymki do tego beczkowozu, znalaz³a dla siebie w swojej elokwencji elokwentnych rozmów i przeprowadzi³a, jak mo¿na siê by³o tego spodziewaÌ, merytoryczn¹ i ukazuj¹c¹ skalê problemu rozmowê :) Nie mówi¹c ju¿ o koniecznoœci przebycia tych paruset kilometrów w celu dotarcia na miejsce relacji :) I Ty, drogi obi, nazywasz to odpoczynkiem? Jak¿e wzmo¿enie aktywnym cz³owiekiem musisz byÌ na co dzieù? :)
Black Jack '62 pisze:P.S. UsÂłyszaÂłem wczoraj, Âże powinienem, udaĂŚ siĂŞ do poradni antyhomofobicznej :devil:
:mhm: ProszĂŞ o inny zestaw pytaĂą... :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:To, ¿e œliczna nie ulega ¿adnej w¹tpliwoœci :P Pod w¹tpliwoœÌ jednak¿e poddam kwestiê ''nienapracowania'' siê :> Odpoczywa wzi¹Ì w cudzys³ów :> Panna Agatta ju¿ od rana zbiera³a komentarze mieszkaùców odbywaj¹cych pielgrzymki do tego beczkowozu, znalaz³a dla siebie w swojej elokwencji elokwentnych rozmów i przeprowadzi³a, jak mo¿na siê by³o tego spodziewaÌ, merytoryczn¹ i ukazuj¹c¹ skalê problemu rozmowê :) Nie mówi¹c ju¿ o koniecznoœci przebycia tych paruset kilometrów w celu dotarcia na miejsce relacji :) I Ty, drogi obi, nazywasz to odpoczynkiem? Jak¿e wzmo¿enie aktywnym cz³owiekiem musisz byÌ na co dzieù? :)
..ja :?: :D
..bardzo aktywny - zw³aszcza póŸnymi popo³udniami i wczeœnie rano :tanczy:

..ale masz racjê ¿e paln¹³em z tym odpoczynkiem jak ³ysy grzywk¹ o beton :hmm:

..zatem juÂż siĂŞ zamykam na 4 spusty :xx: i wklejam obrazy :D
:arrow:

Obrazek Obrazek

..szczĂŞÂściarz ten stojÂący z tyÂłu - nieprawdaÂż :?: :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Trudno uwierzyĂŚ, ale oczywiÂście miÂło dawaĂŚ wiarĂŞ, Âże znĂłw byÂła :o ZarĂłwno Agatta jak i rozmowa :D Rozmowa z urzĂŞdnikiem i oczywiÂście wszystkie najwaÂżniejsze problematyczne aspekty zaprezentowane przez AgattĂŞ z tym jej tradycyjnym zadziornym dziennikarskim urokiem :P

Mam jedno zastrzeÂżenie... :>

Spokojnie :lol2: Jest to zastrzeÂżenie czysto techniczne i nie ma wiĂŞkszego zwiÂązku z AgattÂą :aniol: Jak mogÂłoby mieĂŚ? :)
JednakÂże brakuje mi w tej nowej oprawie graficznej... :D Nazwiska dziennikarzy i miejsca relacji :? Jestem wzrokowcem, wiĂŞc trudno w obecnej sytuacji zapamiĂŞtywaĂŚ mi cokolwiek :/
Oczywiœcie nie mam tego problemu z Agatt¹... Zrozumia³e przez wzgl¹d na przesz³¹ grafikê, ale myœlê nie tylko ;) :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..mam niestety tylko dwa ujĂŞcia :/
..ale za to jakie :D

..w rozmowach zawsze trudniej jest uchwyciĂŚ AgatkĂŞ bo kamera w locie :D
..ale jak juÂż siĂŞ uda to..zobaczcie :lol2:
:arrow:
Obrazek

..Agatka rĂłwnieÂż wyglÂąda na zadowolonÂą z siebie :)
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..mam niestety tylko dwa ujĂŞcia :/
..ale za to jakie :D
Refleks do wymiany? :devil:
Za to o jakoœÌ ujêcia faktycznie martwiÌ siê nie musisz :P
obieÂżyÂświat pisze:..Agatka rĂłwnieÂż wyglÂąda na zadowolonÂą z siebie :)
A jak tu nie byĂŚ zadowolonym? :) Sam bym byÂł... na miejscu Agatty z siebie zadowolony :lol2:

Tylko cholera, ta woda zdrowa nie chce ludziskom w kranach pop³yn¹Ì :/ Œwiêta id¹... jak mówi³a Agatta, ludzi rêce ju¿ bol¹ od dŸwigania butelek z wod¹... :roll:
Zastanawiam siê jednak, gdybym mia³ do wyboru picie zdrowej a picie ska¿onej wody i mo¿liwoœÌ zaprezentowania siê za plecami Agatty, a poprzez to w ogóle mo¿liwoœÌ zobaczenia Agatty na ¿ywo, to chyba bez wiêkszego wahania ¿³opa³bym tê ska¿on¹ :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Refleks do wymiany? :devil:
..tym razem znacznie lepiej mi poszÂło :lol2:

:arrow:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za to o jakoœÌ ujêcia faktycznie martwiÌ siê nie musisz :P
..wiem :lol2:
..ale najmniej w tym moich umiejĂŞtnoÂści :lol2: :lol2:
Zastanawiam siê jednak, gdybym mia³ do wyboru picie zdrowej a picie ska¿onej wody i mo¿liwoœÌ zaprezentowania siê za plecami Agatty, a poprzez to w ogóle mo¿liwoœÌ zobaczenia Agatty na ¿ywo, to chyba bez wiêkszego wahania ¿³opa³bym tê ska¿on¹ :lol2:
..teraz tak mĂłwisz :hahaha:
..a jakby przyszÂło co do czego to i tak nic ci po obecnoÂści Agatki ;)
..chyba Âże odwiedziÂła by ciĂŞ na oddziale intensywnej terapii :lol:

..a teraz czyÂżby Agatka miaÂła przerwĂŞ obiadowÂą :?: :)
..mam nadziejĂŞ Âże obiadek zabraÂła ze sobÂą z Poznania :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja bĂŞdĂŞ wypunktowywaÂł dziÂś moje wraÂżenia, bo naglony obowiÂązkami niestety jestem, wiĂŞc przyjemnoÂściÂą w taki maÂło romantyczny sposĂłb siĂŞ pokÂłoniĂŞ :neutral:

A dobra ... punkty pominĂŞ :lol2:

Trwaj¹c w tym pok³onie wola³bym chyba dla spokoju duszy wzroku na monit komputera nie kierowaÌ, ale s³ab¹ mam wolê :szalony: ONA wci¹¿ niestrudzenie - dumnie i tak zach³annie mami nas swoj¹ urod¹ :szalony: Ale oczywiœcie nie mam do niej ¿alu :)
Có¿, sam wybra³em :szalony: :lol2: :lol2: :lol2:

Mam ogromnÂą nadziejĂŞ dziÂś jeszcze tym boskim piĂŞknem nakarmiĂŚ swe oczy Âśmiertelne :szalony: JuÂż poczyniÂłem szereg litanii :rydzyk: oby nie bezskutecznych :neutral:

Tylko pytanie, czy stanie siê to i czy w pe³ni zdo³am uchwyciÌ, i nie tylko piêknymi oczyma nasyciÌ nie tylko oczy, nim zegar wybije godzina siedemnast¹? :uhh: Proszê tvn24 niechaj ma to na uwadze, bo w innym przypadku obra¿ê siê na amen :lol2:
Znowu zawdziêczamy innym mo¿liwoœÌ podziwiania, tej przez nas podziwianej, w wiêkszej iloœci procentów :lol2:
Ale wraÂżenia ... to juÂż tylko tej jednej jedynej :lol2:
..szczĂŞÂściarz ten stojÂący z tyÂłu - nieprawdaÂż :?: :lol2:
Tylko, czy nie powinien byĂŚ przypadkiem na zajĂŞciach w szkole? :devil: Ech :D Nie czĂŞsto tak piĂŞkne widoki moÂżna w Pleszewie podziwiaĂŚ :lol2: Ummm ... :> Rany :o Ostatnio przynajmniej raz w tygodniu :lol2:

O mĂłj BoÂże!!! :o A jak patriotycznie Agatka na tle tego biaÂło-czerwonego beczkowozu wyglÂąda :lol2: Nie ÂśpiewaÂła przypadkiem w tej relacji hymnu? :lol2:

A tym jednym capsie z 12.35 wyglÂąda, jakby chciaÂła podejrzeĂŚ, co robicie :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:Mam ogromnÂą nadziejĂŞ dziÂś jeszcze tym boskim piĂŞknem nakarmiĂŚ swe oczy Âśmiertelne :szalony: JuÂż poczyniÂłem szereg litanii :rydzyk: oby nie bezskutecznych :neutral:
..spoko 8)
..temat jest tak waÂżny Âże musiaÂł byĂŚ jeszcze live :D
Tylko pytanie, czy stanie siê to i czy w pe³ni zdo³am uchwyciÌ, i nie tylko piêknymi oczyma nasyciÌ nie tylko oczy, nim zegar wybije godzina siedemnast¹? :uhh: Proszê tvn24 niechaj ma to na uwadze, bo w innym przypadku obra¿ê siê na amen :lol2:
..ufff :D
..udaÂło im siĂŞ niemal w ostatniej chwili nie straciĂŚ wiernego widza :D
..udaÂło :rozglada:
..szczĂŞÂściarz ten stojÂący z tyÂłu - nieprawdaÂż :?: :lol2:
Tylko, czy nie powinien byĂŚ przypadkiem na zajĂŞciach w szkole? :devil: Ech :D Nie czĂŞsto tak piĂŞkne widoki moÂżna w Pleszewie podziwiaĂŚ :lol2: Ummm ... :> Rany :o Ostatnio przynajmniej raz w tygodniu :lol2:
..a teraz caÂła banda rozdziczonych dzieciakĂłw osaczyÂła AgatkĂŞ :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..to mieli widowisko :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

W telegraficznym skrĂłcie :lol2:
Nie stop nie obraziÂłem siĂŞ Stop Agatka oczywiÂście piĂŞkna Stop piĂŞkniejsza niÂż na capsach Stop choĂŚ trudno uwierzyĂŚ, Âże to jeszcze moÂżliwe Stop nawet jeÂśli kiedyÂś byĂŚ moÂże marzyÂła o gromadce wÂłasnych dzieci, to dziÂś pewnie juÂż przestaÂła Stop ta banda rozhukanych bachorĂłw chyba jÂą trochĂŞ rozproszyÂła podczas relacji Stop zaczĂŞÂło siĂŞ - Agatka w samej marynarze na dworze Stop zazdrosne sÂłoĂące prĂłbowaÂło jÂą oÂślepiĂŚ Stop :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ja te¿ wokó³ Raportu popo³udniowego - relacja :hahaha: Wyobra¿acie sobie, ¿e mia³em jej ju¿ nie widzieÌ :o Ja sobie tego nie wyobra¿am :lol:
A tym jednym capsie z 12.35 wyglÂąda, jakby chciaÂła podejrzeĂŚ, co robicie
Najgorsze jest to, Âże inni teÂż patrzyli :devil:
Ale jak siê okazuje, Ci inni, prawie tak jak my, czasami pstrokato w g³owach maj¹ :lol2: No, ale im przystoi, bo to dzieci :devil: Ale w³aœnie wyobrazi³em sobie nas wszystkich, gdybyœmy znaleŸli siê w skórach, w roli tych dzieci :lol: Podejrzewam, ¿e jeszcze wiêksze szo³ moglibyœmy poczyniÌ :devil: My wokó³, a nasza Gwiazda w samym centrum :lol:

OdnoÂśnie jeszcze do bandy dzieciaczkĂłw :P SÂłodycz :P Dzieci sÂą sÂłodkie :P
JeÂżeli dobrze poznajĂŞ, to najbardziej wytrwaÂły rĂłwnieÂż tam jest i to on z pewnoÂściÂą wygadaÂł, Âże przy tymczasowych ujĂŞciach wody znajduje siĂŞ taka urocza pani z telewizji... no, a do tego taka fajna laska jest i to u nich na osiedlu, to zgadali siĂŞ w szkole, Âże muszÂą na wizji zaistnieĂŚ :hahaha:
Szkoda tylko, ¿e tej uroczej pani tak zawadzali :evil: CierpliwoœÌ u Agatty anielska :aniol:


Œmiech mnie lekki ogarn¹³, kiedy Agatta mówi³a o z³ych nastrojach mieszkaùców Pleszewa, a wokó³ niej te, bynajmniej nie z³e, a nawet nie roz¿alone, dzieciaczki szala³y :lol:
Wiem, wiem ;) Dzieci majÂą beztroskie podejÂście do wszystkiego ;) A na pewno bardziej beztroskie od dorosÂłych ;)
O mĂłj BoÂże!!! A jak patriotycznie Agatka na tle tego biaÂło-czerwonego beczkowozu wyglÂąda Nie ÂśpiewaÂła przypadkiem w tej relacji hymnu?
Nie wpadÂłem na to :D Teraz jednak jestem, bardziej niÂż kiedykolwiek, dumny z faktu, iÂż jestem Polakiem :lol2: ÂŻadna nacja nie ma tak zabĂłjczo piĂŞknej patriotki (z dzieÂła przypadku lub teÂż nie :lol2: ) :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Alchemik pisze:OdnoÂśnie jeszcze do bandy dzieciaczkĂłw :P SÂłodycz :P Dzieci sÂą sÂłodkie :P
Taaak, a najbardziej wtedy, kiedy ÂśpiÂą :rozglada: Ja mam sposĂłb na nieznoÂśne bachorki :rozglada: jak siĂŞ spojrzĂŞ odpowiednio :rozglada: to najwiĂŞkszy urwis miĂŞknie :rozglada: MogĂŞ AgatkĂŞ tego nauczyĂŚ, jeÂśli tylko bĂŞdzie chciaÂła :lol2: Agatka w Pleszewie :) pracowity dzionek miaÂła nasza gwiazda :tanczy: tvn24 spisaÂła siĂŞ na medal, nie skÂąpiÂła nam relacji :tanczy: Gdyby ktoÂś nie sÂłyszaÂł - a miaÂłby ochotĂŞ :lol2: albo sÂłyszaÂł i miaÂłby ochotĂŞ usÂłyszeĂŚ jeszcze raz :lol2: To proszĂŞ bardzo :arrow:


File Name: Agata 2007-03-27_10.14.08.mp3
Size: 1MB | Description: relacja
Download Link: http://www.sendspace.com/file/gfwrs7


File Name: Agata 2007-03-27_10.36.37.mp3
Size: 3MB | Description: rozmowa1
Download Link: http://www.sendspace.com/file/983nm0

File Name: Agata 2007-03-27_12.31.36.mp3
Size: 2MB | Description: rozmowa2
Download Link: http://www.sendspace.com/file/soffgz


File Name: Agata 2007-03-27_13.16.15.mp3
Size: 1MB | Description: relacja2
Download Link: http://www.sendspace.com/file/lpdq18

Raport
http://www.savefile.com/files/584542

I trochĂŞ zalegÂłoÂści :D Âśrodowa :arrow:

File Name: S5300103.WAV
Size: 1MB | Description: relacja 21.03.07
Download Link: http://www.sendspace.com/file/afcue2

I niedzielna :arrow:
File Name: Agata 2007-03-25_14.11.29.mp3
Size: 1MB | Description: relacja
Download Link: http://www.sendspace.com/file/0hka69

:rozglada: MogÂłam coÂś pokrĂŞciĂŚ, wybaczcie jeÂśli siĂŞ tego dopuÂściÂłam :rozglada: WrzuciÂłam gotowce, a nagrywaÂł taki jeden :rozglada: na mojÂą gorÂącÂą proÂśbĂŞ zresztÂą :lol2: Nie musiaÂłam dÂługo prosiĂŚ :rozglada: z ogromnÂą przyjemnoÂściÂą to czyniÂł :lol2:

A do gwiazdy wracajÂąc :lol2: Panowie nie majÂą wraÂżenia, Âże opalenizna Agaty przybiera na sile :lol2: A dziÂś - z racji relacji - w peÂłnym wiosennym sÂłoĂącu pewnie jeszcze wiĂŞkszej mocy nabraÂła :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Ja te¿ wokó³ Raportu popo³udniowego - relacja :hahaha: Wyobra¿acie sobie, ¿e mia³em jej ju¿ nie widzieÌ :o Ja sobie tego nie wyobra¿am :lol:
..ja nie wiem z czego tak siĂŞ ÂśmialiÂście :?: :x
..przecieÂż ta bachornia nie dawaÂła mĂłwiĂŚ Agatce :(
..ale znosiÂła tÂą wrzawĂŞ dzielnie :D
DÂżastina pisze:]Gdyby ktoÂś nie sÂłyszaÂł - a miaÂłby ochotĂŞ :lol2: albo sÂłyszaÂł i miaÂłby ochotĂŞ usÂłyszeĂŚ jeszcze raz :lol2: To proszĂŞ bardzo :arrow:
..Dzastina ty to potrafisz wrĂłciĂŚ :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:

..pewnie Âże z przyjemnoÂściÂą wszystkiego posÂłucham jeszcze raz :lol2:
..moÂże jeszcze coÂś ciekawego w tych relacjach wyÂłapiĂŞ :lol2:

..dzis pewnie - to taki mĂłj prywatny wniosek :lol2: - Agatka w koĂącu bĂŞdzie miaÂła wolny dzieĂą :?:
..ostatnimi dniami sporo pracowaÂła :)
..odpoczynek chyba sobie wypracowaÂła :)
..zobaczymy :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
Alchemik pisze:OdnoÂśnie jeszcze do bandy dzieciaczkĂłw :P SÂłodycz :P Dzieci sÂą sÂłodkie :P
Taaak, a najbardziej wtedy, kiedy ÂśpiÂą :rozglada:
Ha! :D Ja teÂż czĂŞsto to sÂłyszaÂłem ... ostatnimi czasy :devil: :devil:
Ja mam sposĂłb na nieznoÂśne bachorki :rozglada: jak siĂŞ spojrzĂŞ odpowiednio :rozglada: to najwiĂŞkszy urwis miĂŞknie :rozglada: MogĂŞ AgatkĂŞ tego nauczyĂŚ, jeÂśli tylko bĂŞdzie chciaÂła :lol2:

to musisz w³adaÌ spojrzeniem mro¿¹cym krew w ¿y³ach :o No ja nie wiem, ale nie potrafiê sobie Agatki w roli pogromczyni niesfornych dzieci wyobraziÌ :aniol: Przecie¿ te dzieci lgnê³y do Agatki jak pszczo³y do miodu :P :P
Agatka w Pleszewie :) pracowity dzionek miaÂła nasza gwiazda :tanczy: tvn24 spisaÂła siĂŞ na medal, nie skÂąpiÂła nam relacji :tanczy: Gdyby ktoÂś nie sÂłyszaÂł - a miaÂłby ochotĂŞ :lol2: albo sÂłyszaÂł i miaÂłby ochotĂŞ usÂłyszeĂŚ jeszcze raz :lol2: To proszĂŞ bardzo :arrow:
DÂżastina, Twoje zasoby empetrĂłjkowe, ktĂłrymi siĂŞ z nami dzielisz sÂą najwspanialszym folderem w moim mp3 playerze :lol2: :lol2: DziĂŞkujĂŞ Tobie :buzi: i temu nagrywaczowi :) , ile pÂłacĂŞ? :lol2:
WspaniaÂłe relacje, cudowne rozmowy, temat omĂłwiÂła wyÂśmienicie - odwaliÂła znowu kawaÂł roboty :brawa:
A do gwiazdy wracajÂąc :lol2: Panowie nie majÂą wraÂżenia, Âże opalenizna Agaty przybiera na sile :lol2: A dziÂś - z racji relacji - w peÂłnym wiosennym sÂłoĂącu pewnie jeszcze wiĂŞkszej mocy nabraÂła :lol2:
MajÂą wraÂżenie, silne wraÂżenie, Âże Gwiazda z dnia na dzieĂą piĂŞkniejszÂą siĂŞ staje :P :P

OK! To na razie :lol2: Spadam na imprezê urodzinow¹ do Anity :lol2: Bo Anita, w przeciwieùstwie do g³ównej bohaterki tego w¹tku, nie chroni klauzul¹ poufne daty swoich narodzin :lol:

:buzi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..Dzastina ty to potrafisz wrĂłciĂŚ :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Ach, gdyby nie Agatka i jej praca :lol2: to ma³o efektowny by³by ten mój powró³t ;)
Black Jack '62 pisze: to musisz w³adaÌ spojrzeniem mro¿¹cym krew w ¿y³ach :o
:lol: Ale tylko na specjalne okazje :lol:
Black Jack'62 pisze:
WspaniaÂłe relacje, cudowne rozmowy, temat omĂłwiÂła wyÂśmienicie - odwaliÂła znowu kawaÂł roboty :brawa:
Czyli :rozglada: tak jak zawsze :lol2: DziÂś nie byÂło jej widaĂŚ i sÂłychaĂŚ powiadacie :mhm: A mielibyÂście coÂś przeciwko temu, Âżeby Agatka jutro z porcjÂą ( ogromnÂą porcjÂą :lol2: ) wyÂśmienitych relacji :D do nas zawitaÂła? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], rex88 i 15 gości