Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Z MagdÂą to chodziÂło mi o to, Âże tak nieÂśmiale odzywaÂła siĂŞ do PawÂła. Ale kto wie, moÂże kolezanki z pracy szaleja za PawÂłem? :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie wiem, czy szalejÂą w tym sensie, o ktĂłry Tobie chodzi :> ale PaweÂł na pewno wyzwala bardzo duÂżo pozytywnej energii wszĂŞdzie tam, gdzie siĂŞ pojawia ;)
Dzisiaj np. prowadzi, jak do tej pory, te krĂłtsze serwisy, a wiĂŞc w tych dÂłuÂższych, widaĂŚ go na drugim planie :D No i dziĂŞki temu widziaÂłam jakÂą ÂżywioÂłowÂą dyskusjĂŞ prowadziÂł z DankÂą Kodratowicz, ktĂłra to na sÂłynnym Anitowym stanowisku, przygotowywaÂła serwisy dla DDTVN :D

Btw. ;) WygraÂłam zakÂład dzisiaj :D Black upieraÂł siĂŞ, Âże PaweÂł bĂŞdzie reporterowaÂł na manifestacjach, a ja czuÂłam, Âże bĂŞdzie sobie bezpieczny siedziaÂł w serwisach w studio :lol2:

Ale chcÂą nam chyba PawÂła w inny sposĂłb wykoĂączyĂŚ, wczoraj byÂł z podsumowaniu dnia i dziÂś od 7:30 w serwisach ;( No, ale jemu to chyba nie przeszkadza, bo nastrĂłj i forma u niego dzisiaj wyÂśmienite :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

rzeczywiÂście,PaweÂłek jest dzisiaj bardzo happy.wreszcie mu siĂŞ prezenterowanie trafiÂło.jak nie ma juÂż duetĂłw w RW,to cieszy siĂŞ,Âże przynajmniej w weekend moÂże speÂłniaĂŚ rolĂŞ prezentera TVN24.szkoda,Âże RW sÂą tylko solo.aczkolwiek w ten pt.moje zdanie byÂło zupeeeÂłnie przeciwne :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..jeÂśli prawdĂŞ pisali na stronie tvn24 to PaweÂł byÂł wczoraj w tym nocnym serwisie :mhm:
..dzis od rana w sejmie :shock:
:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

..dwa starsze z weekendu :arrow:
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

To prawda. Pawe³ mia³ nocny dy¿ur. Widzia³am go. On to móg³by pracowaÌ w sadzie bo choÌby o nie wiem jakiej zbrodni mówi³ albo donios³ym wydarzeniu to zawsze ma ten sam jednolity g³os, zero emocji. Nawet po twarzy nie mo¿na poznaÌ jakie myœli mu siê w danej chwili kot³uj¹ w g³owie. Zupe³nie jak robot. :nie: Dobrze, ¿e chocia¿ nie startuje tak predko z siedzenia jak to niedawno czyni³. Móg³by tez siê usmiechn¹Ì na koniec serwisu tak jak to czyni czêœÌ prezenterów/prezenterek. Wczoraj nie by³o widaÌ po nim tremy. :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

W kontekœcie PD nie mogê siê wypowiedzieÌ, ale z tym nie uzewnêtrznianiem uczuÌ nie zgodzê siê :nie: Znam Paw³a d³u¿ej ni¿ ty i w o wielu wiêcej ods³onach go widzia³am, ¿e siê tak wyra¿ê :D Potrafi mówiÌ nader radoœnie i nader powa¿nie w zale¿noœci od tego, czego wymaga omawiany temat :]
A tak siĂŞ skÂłada, Âże podesÂłano mi innÂą recenzjĂŞ PD :D
(...)by³ w PD. Tematy przewodnie, bie¿¹ca polityka krajowa i szafa Lesiaka. Niby sprawy wa³kowane przez ca³y dzieù, a¿ do znudzenia, wydawa³oby siê, ¿e w nocy nie da siê ju¿ o tym s³uchaÌ, ale Pawe³ potrafi o wszystkim mówiÌ tak zajmuj¹co, ¿e nic nie jest nudne;) By³y jeszcze tematy zagraniczne i tradycyjnie, jak to mówi Pawe³ "rzut oka na jutrzejsz¹ prasê". By³ tak¿e jego materia³ w M24h, historia inwigilacji prawicy, Rymanowski powiedzia³, ¿e to takie przypomnienie dla m³odszych widzów tvn24;) Pawe³ pokaza³ siê nawet dwa razy w tym materiale;) spacerowa³ po ulicy z panem z IPNu i siedzia³ przy stoliku z koleg¹ po fachu z GW, zdaje siê;) W magazynie by³o te¿ widaÌ jak siê przygotowuje do serwisu, chyba nie by³ w domu na kolacji, bo zajada³ sobie, chyba hot-doga;) Ciê¿ki jest los dziennikarza z ca³odobowej stacji tv:( Jak tu znaleŸÌ czas na ¿ycie rodzinne i przyjemnoœci :( I szok dziœ od rych³ego ranka w sejmie, oj niewyspany jest, ja zreszt¹ te¿;)
Jak¿esz ró¿ny odbiór :D Ten cytowany bardziej przypad³ mi do gustu :D
Nie sadziÂłam jednak, Âże aÂż tyle tracĂŞ ;(
Móg³by tez siê usmiechn¹Ì na koniec serwisu tak jak to czyni czêœÌ prezenterów/prezenterek.
Tu siê z tob¹ zgodzê :D Uœmiech nie boli :D A nawet, gdyby bola³, to warto poœwieciÌ siê dla tych osób, które z przyjemnoœci¹ ten uœmiech by zobaczy³y ;) Mo¿e poza kulisami Pawe³ tyle siê uhaha, ¿e póŸniej przed kamerami ju¿ nie ma si³ albo boi siê, ¿e lekki uœmiech przerodzi siê w œmiech nie do powstrzymania - kto wie, mo¿e z Paw³a niez³y gagatek jest na co dzieù :devil:

Wczoraj niestety widziaÂłam tylko dwie rozmowy, ktĂłre przeprowadziÂł PaweÂł dla Poradka :/
A podobno w ciÂągu dnia posÂłanka Ostrowska zaczĂŞÂła siĂŞ krztusiĂŚ podczas rozmowy? :D

p.s. Krzysiu dziĂŞki, piĂŞkne capsy :*
MogÂłbyÂś jednak coÂś o tej rozmowie z posÂłankÂą SLD napisaĂŚ, bo widzĂŞ, Âże sÂą capsy wÂłaÂśnie :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MogÂłbyÂś jednak coÂś o tej rozmowie z posÂłankÂą SLD napisaĂŚ, bo widzĂŞ, Âże sÂą capsy wÂłaÂśnie
Kiedy ktoœ siê krztusi, najlepiej waln¹Ì go rêk¹ w plecy :lol:
Albo obj¹Ì rêkami w pasie i mocno œciskaÌ unosz¹c do góry :lol:
No co? :D Tak mnie na OC uczyli :devil:

A moÂże posÂłanka znowu po prostu ''pod wpÂływem'' byÂła? :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Pawe³ widocznie pierwszej pomocy nie zdecydowa³ siê udzieliÌ, bo (jak siê dowiedzia³am :lol2: ) ,,zamiast ratowaÌ kobietê zacz¹³ sobie sam odpowiadaÌ na pytanie ;) Kobiecinie w koùcu przesz³o i kontynuowali rozmowê;)))''
:devil: :devil: :devil:
Poza tym tego dnia stwierdzi³, co nastêpuje: ,,jak ju¿ powiedzia³ Krzysztof ,,Skóra" - no có¿ albo ksywka tak sie w redakcji przyjê³a, albo Pawe³ nie wie jak kolega ma na nazwisko - ale myœlê, ¿e o to pierwsze chodzi³o ;)
I przedwczoraj byÂł znĂłw PD:
PaweÂł byÂł znowu wczoraj w PD, (...) ByÂł teÂż jego materiaÂł w magazynie, temat:
media vs. wÂładza. PaweÂł rozmawiaÂł z ElÂżbietÂą Kruk z KRRiTV, zabawnie wyglÂądali :))), stali na balkonie, ona siĂŞgaÂła PawÂłowi do...pasa:))) A w podsumowaniu, poczÂątek nie typowy, bo nie zawiÂła polska polityka, a rozmowa telefoniczna z zastĂŞpcÂą konsula RP w NY o wypadku na Manhatanie.

Nastêpnie ³¹czenie z Chorzowem i rozmowa z koleg¹ z redakcji sportowej o wygranej Polaków z Portugali¹;) I wreszcie polityka, trochê tematów zagranicznych, i prasa jutrzejsza. Na koniec jeszcze najœwie¿sze info z Manhatanu i koniec PD;)
PaweÂł wieczorowÂą porÂą - ehhh, nie widujĂŞ go ani w dzieĂą ani w nocy :/
No to moÂże weekend? ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek
Obrazek

..obok PawÂła widaĂŚ kawaÂłek Giertycha :lol2:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Giertych to chyba jedyny polityk, ktĂłry tak znaczÂąco wyÂższy od PawÂła jest :lol2:

OgĂłlnie to nie jest mi dzisiaj do Âśmiechu, poniewaÂż rozczarowanie bierze gĂłrĂŞ nad wszystkim co pozytywnego mnie spotkaÂło :( LiczyÂłam na to, Âże PaweÂł bĂŞdzie w serwisach i przeliczyÂłam siĂŞ :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Funckyrella pisze:Giertych to chyba jedyny polityk, ktĂłry tak znaczÂąco wyÂższy od PawÂła jest :lol2:

:(
Giertych nie jest w tej kadencji sejmu najwyÂższym politykiem, najwyÂższy jest wielkopolanin Jakub Rutnicki z PO , ma spokojnie ponad 2 metry
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

nika pisze:Giertych nie jest w tej kadencji sejmu najwyÂższym politykiem, najwyÂższy jest wielkopolanin Jakub Rutnicki z PO , ma spokojnie ponad 2 metry
No, ale z nim PaweÂł jeszcze nie rozmawiaÂł :lol2:

Nie mam pod rêk¹ emotki, któr¹ mog³abym wyraziÌ swoj¹ wœciek³oœÌ!!!!!!!
Dzisiaj, kiedy kompletnie nie miaÂłam przeczucia, PaweÂł od rana (chyba :roll: ) siedziaÂł w serwisach!!!!
O wpó³ do dziesi¹tej, bo od tej godziny ogl¹da³am, rozmawia³ z jakimiœ dwoma panami, którzy organizowali wiec ku czci Politkowskiej. Bardzo, bardzo zajmuj¹ca rozmowa :]
No, a póŸniej mija³y godziny i ........ nic!!!!! A to Kawa na ³awê, a to Lo¿a, a to Lesiak, a to konferencja Leppera :evil: Bosko :lol: Skoùczy³a siê kilka minut po wpó³ do trzeciej :lol2: Myœlê sobie: przynajmniej ostatni serwis obejrzê :) Masz ci los :evil: Po minucie Ziobro z konferencj¹ wyskoczy³ :evil: Ale na szczêœcie nie by³a to d³uga konferencja i jeszcze przed trzeci¹, na po¿egnanie Pawe³ zd¹¿y³ o gruŸlicy porozmawiaÌ :?
Mam nadziejĂŞ na bardziej udanÂą drugÂą poÂłowĂŞ niedzieli ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..to z wczoraj :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

..a dzis juÂż jako reporter w sejmie ale capsĂłw pĂłki co brak..
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SiĂŞ jeszcze na podsumowanie w raporcie (w wykonaniu PawÂła) spraw koalicyjnych zaÂłapaÂłem :D OczywiÂście dziÂś zapewne, kiedy Funcky nawet niedziaÂłajÂącego telewizora nie mogla oglÂądaĂŚ, PaweÂł nie schodziÂł z wizji :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..schodziÂł z wizji ale bardzo szybko i czĂŞsto wracaÂł ;)

..a fryzjer nie boli ;)
:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości