Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

O nareszcie Agatka siĂŞ pojawiÂła i to na samym balkonie Auli UAM :)
mia³am jednak nosa, jak przejezdza³am dzis przez centrum w tym okropnym korku i nagle zobaczy³am wozy TVN24 pl¹cz¹ce siê wokó³ placu Mickiewicza, czu³am, ¿e Agata sie dzis pojawi, a zjazd biskupów zapewne jest wydarzeniem, tak¿e pomimo konwencji PO ³¹czeù z Poznaniem tak czy siak nie zabraknie... No i basta, tak musi byÌ! 8)
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

Mandi pisze: Black, czy móg³byœ wyjawiÌ z jakiej ksi¹¿ki pochodzi cytat w Twoim podpisie?
(: S³u¿ê pomoc¹ korzystaj¹c z okazji pojawienia siê na forum przed u¿ytkownikiem ''Black Jack'' (;
Cytat pochodzi z klasyki polskiej literatury ''Quo vadis'' (:

Winicjuszu... to znaczy Black Jacku (: znam bardziej porywajÂące fragmenty, jak np. ten:
''Lecz przede wszystkim nie chcia³ i nie móg³ siê pogodziÌ z losem, albowiem nigdy niczego tak nie pragn¹³ w ¿yciu jak Ligii. Zdawa³o mu siê, ¿e nie potrafi bez niej istnieÌ. Nie umia³ sobie odpowiedzieÌ, co zrobi³by bez niej jutro, jakby móg³ prze¿yÌ dni nastêpne. Chwilami porywa³ go na ni¹ gniew bliski ob³êdu. Chcia³by j¹ mieÌ po to, by j¹ biÌ, w³óczyÌ za w³osy do cubiculów i pastwiÌ siê nad ni¹, to znów porywa³a go straszna têsknota za jej g³osem, postaci¹, oczyma, i czu³, ¿e gotów by by³ le¿eÌ u jej nóg.'' (:

CzyÂż nie piĂŞkne? (:

ObyÂśmy my dzisiaj nie zaznali uczuĂŚ podobnych :(
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black czĂŞsto nazywa siĂŞ ,,Winicjuszem XXI wieku'' :lol2: ;)
obieÂżyÂświat pisze: ..a wiĂŞc .. wiĂŞc takie sÂą wyniki mojego Âśledztwa :D
:( Daremny trud :/

Arczi nadaje dzisiaj znowu live'y :(

WidaÌ to jemu przypad³o w udziale zaj¹Ì siê t¹ imprez¹ ....... A Agata by³a wczoraj tylko ze wzglêdu na póŸn¹ porê :neutral:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

ahhh ten Twoj zmysl kobiecy:) hihi, no wyszlo tak pol na pol:) ale ze wskazaniem na Ciebie, niech bedzie :brawa:
A tak w ogole, skad jestescie? tzn osoby uczestniczace w tym forum... no ja jak sama nazwa wskazuje z Poznania :D
Pozdrawiam
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie ma Agaty ... Obrazek ... ale moÂże to i lepiej ... i tak juÂż zaczĂŞÂły siĂŞ transmisje, Artur w tym czasie odstoi swoje, a gdy zmieni go Agata, nie bĂŞdÂą juÂż chwaÂściÂły Âżadne kongresy, zjazdy, itp. :lol2:

HERMEN :D CzĂŞsto odczuwam to samo rozdarcie co Winicjusz :lol2: ale nawet w myÂślach nie jestem tak brutalny jak on – przed przemianÂą wewnĂŞtrznÂą :P W moim sercu pó³dzikim nie brak miejsca na szlachetniejsze uczucia :D
A tak w ogole, skad jestescie?
wojtek-poznan ... jam mÂłody Rzymianin, patrycjusz 8)

Jak dÂługo nie bĂŞdzie Agaty, to wyÂślemy niewolnikĂłw, Âżeby pobiegli do AulusĂłw ... tzn. WalterĂłw, Âżeby AgatĂŞ nam wydali ... na wizjĂŞ :lol2:
mia³am jednak nosa, jak przejezdza³am dzis przez centrum w tym okropnym korku i nagle zobaczy³am wozy TVN24 pl¹cz¹ce siê wokó³ placu Mickiewicza,
Gdzieœ dalej utknê³aœ :> dzielnica Zamkowa wczoraj by³a wy³¹czona z ruchu :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Super Âże Ciebie Blacku mimo Âże nie ma Agaty nie do koĂąca popadÂłeÂś melancholijny nastrĂłj ale zaczynam mieĂŚ coraz wiĂŞksze obawy :(
.. na poczÂątek..
:arrow: Nie wiem na ile powaÂżnie tvn24 podchodzi do poznaĂąskich uroczystoÂści, ale np. najbliÂższa niedziela (25 czerwca) bĂŞdzie poznaĂąskim dniem na ogĂłlnopolskiej antenie TVP 3.

:arrow: czy stacja porzuci temat lustracji w koÂściele ? Bo biskupi juÂż jutro udadzÂą siĂŞ do Gniezna .. wÂątpiĂŞ by ktoÂś z redakcji poznaĂąskiej musiaÂł za nimi jechaĂŚ ale moÂże siĂŞ mylĂŞ ..

:arrow: PóŸniej rodzi siê obawa czy oby na pewno to Agata bêdzie ewentualne relacje obchodów przygotowywa³a i prezentowa³a .. w koùcu s¹ jeszcze Joanna i Artur a ¿e to œwiêto ogólnopolskie wiêc mo¿e œci¹gn¹ kogoœ z Warszawy :(

:arrow: A jeÂśli Agata to znowu zaczynam siĂŞ martwiĂŚ bo upaÂły straszliwe zapowiadajÂą na poczÂątek nastĂŞpnego tygodnia .. :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat, jesteÂś bardziej doinformowany niÂż biuro informacyjne organizatorĂłw ,,Czerwca '56'' :lol2:
Nie ma innej rady, jak czekaĂŚ ....... czekaĂŚ i czekaĂŚ :neutral:
ahhh ten Twoj zmysl kobiecy:) hihi, no wyszlo tak pol na pol:)
Jakie pó³ na pó³ :> Chyba, ¿e chodzi ci o to, ¿e ja i Black wygrliœmy :lol2:

No dobra, ja mam juÂż wolne, a wy sobie czekajcie na AgatĂŞ :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

obieÂżyÂświat, jesteÂś bardziej doinformowany niÂż biuro informacyjne organizatorĂłw ,,Czerwca '56''
I co mi po tym ? :( Agata miaÂła byĂŚ na konferencji .. PudÂło, o 16. byÂł Artur jeszcze :/



Zostaje tylko mieĂŚ nadzieje na raport wieczorny :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A gdzie¿by tam, w raporcie te¿ nic :/ Pewnie dlatego zrezygnowali z ³¹czeù, bo Kaziu chcia³ siê swoimi wyschniêtymi ogrodami pochwaliÌ na konferencji :devil:
A jeÂśli Agata to znowu zaczynam siĂŞ martwiĂŚ bo upaÂły straszliwe zapowiadajÂą na poczÂątek nastĂŞpnego tygodnia ..
Mam nadziejĂŞ, Âże - jeÂśli bĂŞdzie Agata, bo jeÂśli ktoÂś inny, to jest mi to obojĂŞtne - Âże przykucnÂą gdzieÂś w zacienionym miejscu, bo jeÂśli ustawiÂą kamery znĂłw na balkonie auli, to sÂłoĂące moÂże nie daĂŚ im spokojnie pracowaĂŚ :/
[...]to znĂłw porywaÂła go straszna tĂŞsknota za jej gÂłosem, postaciÂą, oczyma[...]
Zerkn¹³em tak jeszcze jednym okiem na ten fragment ''Quo vadis'' i wszystko piêknie siê zgadza, poza jednym :D Otó¿ nie mogê têskniÌ za ''postaci¹'' Agaty, bo nawet nie wiem, jak Agata wygl¹da w ca³oœci :lol2: Widzê tyle, ile widaÌ w kadrze :D O Bo¿e! W³aœnie dotar³o do mnie jakie, to przygnêbiaj¹ce Obrazek

obieÂżyÂświat, jesteÂś bardziej doinformowany niÂż biuro informacyjne organizatorĂłw ,,Czerwca '56''
I co mi po tym ?
No fakt, na razie kiepœciutko Ci idzie prorokowanie :/ Ale nie za³amuj siê, ja na pocz¹tku te¿ tak mia³em :lol2: A zobacz teraz :D Czytam jak z ... kart przysz³oœÌ :lol2:
Najbli¿sza kszta³tuje siê tak, ¿e Agata jutro bêdzie mia³a kilka wejœÌ na ¿ywo :D
Oby ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże - jeÂśli bĂŞdzie Agata, bo jeÂśli ktoÂś inny, to jest mi to obojĂŞtne - Âże przykucnÂą gdzieÂś w zacienionym miejscu, bo jeÂśli ustawiÂą kamery znĂłw na balkonie auli, to sÂłoĂące moÂże nie daĂŚ im spokojnie pracowaĂŚ :/
A mnie bardziej zastanawia, czy przy 30-kilku stopniowym upale dziennikarki majÂą obowiÂązek zakÂładania ÂżakietĂłw :roll: JeÂśli nie, to Agata w jakimÂś fataÂłaszku moÂże siĂŞ zaprezentuje - ku waszej radoÂści :lol2:
[...]to znĂłw porywaÂła go straszna tĂŞsknota za jej gÂłosem, postaciÂą, oczyma[...]
Zerkn¹³em tak jeszcze jednym okiem na ten fragment ''Quo vadis'' i wszystko piêknie siê zgadza, poza jednym :D Otó¿ nie mogê têskniÌ za ''postaci¹'' Agaty, bo nawet nie wiem, jak Agata wygl¹da w ca³oœci :lol2: Widzê tyle, ile widaÌ w kadrze :D O Bo¿e! W³aœnie dotar³o do mnie jakie, to przygnêbiaj¹ce Obrazek
Wiedzia³am, ¿e prêdzej, czy póŸniej to zauwa¿ysz, dojdziesz do takiej konkluzji :devil:
No có¿, dwie pozosta³e boginie czêsto widujesz w ca³ej okaza³oœci :D Agata na razie nie ma jeszcze programu, w którym mog³aby siê odpowiednio zaprezentowaÌ, ale reporterzy czêsto w swoich materia³ach pokazuj¹ siê ..... szkoda tylko, ¿e jak do tej pory by³ najprawdopodobniej tylko jeden materia³ Agaty :?
Najbli¿sza kszta³tuje siê tak, ¿e Agata jutro bêdzie mia³a kilka wejœÌ na ¿ywo :D Oby ;)
EgoiÂści - kazalibyÂście Agacie kolejnÂą z rzĂŞdu niedzielĂŞ pracowaĂŚ :> W sumie to, z naszego punktu widzenia ..... i siedzenia, Agata nie pracowaÂła w tygodniu, ale przecieÂż wiemy od gwiazdy TVN, Âże to, Âże nie ma kogoÂś na wizji nie oznacza, Âże nie pracuje :devil:
A moÂże po prostu oszczĂŞdzajÂą AgatĂŞ :> W koĂącu w tym tygodniu, kiedy oczy caÂłego kraju i Europy bĂŞdÂą na PoznaĂą zwrĂłcone, musi byĂŚ wypoczĂŞta, w dobrej formie i Âświetnie przygotowana :smile:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze: JeÂśli nie, to Agata w jakimÂś fataÂłaszku moÂże siĂŞ zaprezentuje - ku waszej radoÂści :lol2:
Powaga obchodĂłw nakazuje jednak elegancki strĂłj przywdziaĂŚ :neutral:
Wiedzia³am, ¿e prêdzej, czy póŸniej to zauwa¿ysz, dojdziesz do takiej konkluzji :devil:
Jak na mnie to i tak stosunkowo szybkie spostrzeÂżenie :lol2:
EgoiÂści - kazalibyÂście Agacie kolejnÂą z rzĂŞdu niedzielĂŞ pracowaĂŚ :> W sumie to, z naszego punktu widzenia ..... i siedzenia, Agata nie pracowaÂła w tygodniu, ale przecieÂż wiemy od gwiazdy TVN, Âże to, Âże nie ma kogoÂś na wizji nie oznacza, Âże nie pracuje :devil:
Hmmm :mhm: A wiesz, ¿e ciekawi mnie, ile czasu Agata spêdza w redakcji i co robi, kiedy ani jej samej, ani jej materia³ów nie ma na wizji :>
A moÂże po prostu oszczĂŞdzajÂą AgatĂŞ :> :
:stop: doœÌ oszczêdzania :D M³oda, piêkna, energiczna kobieta powinna dawaÌ upust swoim wdziêkom i darom, którymi zosta³a hojnie obdarowana, jak to piszesz, ku naszej radoœci :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

uhhhmmm hmmm.. do dwĂłch wÂątkĂłw przed chwilÂą wrzuciÂłem parĂŞ cpasĂłw .. a do wÂątku naszej krĂłlewny nie mam co wrzuciĂŚ :(

..Blacku, nawet Twoje proroctwa tym razem na nic siĂŞ zdaÂły :/ Kolejny dzieĂą bez Agaty :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

A czy nie moÂżnaby byÂło dowiedzieĂŚ siĂŞ z jakiegoÂś ÂźrĂłdÂła, czy i kiedy panna Agata moÂże ewentualnie pojawi siĂŞ w naszych odbiornikach tv? (:

Mo¿e do niej samej napisaÌ i grzecznie zapytaÌ, czy dostala ju¿ zarys dy¿urów na bie¿¹cy tydzieù i czy nie podzieli³aby siê nim z nami? (; Zaoszczêdzilibyœmy sobie wtedy rozczarowaù i nie rozbudzali p³onnych nadziei...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZaoszczĂŞdzilibyÂśmy sobie wtedy rozczarowaĂą i nie rozbudzali pÂłonnych nadziei...
HERMEN, ale¿ to jest ca³y urok bycia fanem osoby, któr¹ znasz tylko z telewizora :D ¯ycie w ci¹g³ej niepewnoœci, ci¹g³e oczekiwanie, radoœÌ z pojawienia siê, czêstsze rozczarowania ... :lol2: Chcia³byœ jednym mailem wszystko popsuÌ? :devil:
Poza tym Agata da³a siê ju¿ poznaÌ jako osoba niezbyt chêtnie opowiadaj¹ca o sobie, której chyba nie interesuje rozg³os, a która koncentruje siê wy³¹cznie na tym, by dobrze pracowaÌ, byÌ dobrym i rzetelnym dziennikarzem :D ChoÌ nie rozumiem, w czym by jej lekka ''ods³ona'' przeszkodzi³a :> Komplementy j¹ ciesz¹, ale ¿ycia ciekawskim widzom-fanom nie u³atwia :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

ciekawe, a kto z was mial kontakt osobisty (spotkanie, mail) z Agatka?:) ja jedynie stalem tuz obok Niej podczas pozaru marketu:)
niech zyja redakcje lokalne:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 24 gości