Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ta gala powinna odbywaĂŚ siĂŞ w TVN. Ale to jest chyba jedyny wieczĂłr kiedy w TVP aÂż tak reklamujÂą TVN. Oby takich wiĂŞcej :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Brawa dla TVNu i brawa dla TVP za darmowÂą reklamÂą dla stacji WalterĂłw :P
To przecieÂż najwyÂższych w TVP juÂż od paru lat trafiac musi jak widzÂą co siĂŞ dzieje na Telekamerach :devil:
ZIMA
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

Oj trafia!!! Zapewne trafia :devil: Nie zdziwiÂłbym siĂŞ gdyby gala przyszÂłorocznej edycji Telekamer odbyÂła siĂŞ wÂłaÂśnie w ... tvn'ie :devil: :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gdzieœ, na jakimœ forum ktoœ napisa³ komentarz, który najlepiej pasuje do okreœlenia tej ca³ej gali. :D "TVP gratulujemy promocji... TVN". :D :D Jednym s³owem wielka kompromitacja TVP. :devil: A sama gala nawet mog³a byÌ choÌ pocz¹tek jak zawsze - dla mnie - g³upi. Nawet Torbicka tak nie przeszkadza³a mo¿e dlatego, ¿e nie wychwala³a TVP? :mhm: No i dobry pomys³ aby wspó³prowadz¹cym by³ Cezary Pazura czasem mia³ fajne teksty. :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Gala œwietna ze wzglêdu na g³ównych wygranych!!! Wilelka promocja dla tvn zorganizowane przez tvp.

Dzis pewnie sie szykuje jakis materiaÂł w faktach :P A durczok szybki jest przez 20 min. z studia faktĂłw pojawiÂł sie w Teatrze Polskim :)

Jak siĂŞ nazywaÂł ten facet co tak mocno sprostowal wypowieĂŚ o widzach dwĂłjki - podczas rodzania zÂłotych spinek ?? :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

tak promocja TVN-u

ciekawe jak siĂŞ czuli organizatorzy telekamer i TVP bo wszyscy tylko:
...<cos tam, coÂś tam...> i dziĂŞkuje oczywiÂście TVN :D

[ Dodano: Wto Sty 23, 2007 4:41 pm ]
a ten zapalony sufit to serio czy na niby? :P
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

ciekawe jak siĂŞ czuli organizatorzy telekamer i TVP bo wszyscy tylko:
...<cos tam, coÂś tam...> i dziĂŞkuje oczywiÂście TVN :D
podejrzewam Âże dla tych z Teletygodnia nie miaÂło to najmniejszego znaczenia czy wygrywa tvn czy jakaÂś inna stacja :) gorzej z TVP :devil: pewnie szefostwo miaÂło minĂŞ porĂłwnywalna do tej ktĂłra jakÂże uroczo zarysowaÂła siĂŞ na twarzy "dody bodaj elektrody" po tym jak Rubik dostaÂł telekamerkĂŞ :hmm:

a ten zapalony sufit to serio czy na niby? :P
wcale bym siĂŞ nie zdziwiÂł jakby okazaÂło siĂŞ Âże to Âściema- w koĂącu to tv publiczna :hmm: choĂŚ CzaruÂś z GraÂżkÂą wyglÂądali na lekko zdezorientowanych :devil:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

JuÂż po zeszÂłorocznej Gali Telekamer wiedziaÂłem, Âże TVN zgarnie trochĂŞ statuetek, ale nie sÂądziÂłem, Âże aÂż tyle. (choĂŚ osobiÂście gÂłosowaÂłem na to co jest z TVNu. :roll: ) Gratulacje dla TVNu w 10 rok istnienia i dla TVP za reklamĂŞ. :brawa:
TVN-programowo najlepszy:D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Super Ekspress pisze:Sukces TVN
Osiem z dziesiĂŞciu nagrĂłd od telewidzĂłw trafiÂło do stacji TVN
BronisÂław Wildstein, oglÂądajÂąc transmisjĂŞ z rozdania tegorocznych Telekamer, zgrzytaÂł zĂŞbami, Âże szÂły iskry! TVP, ktĂłrej jest szefem, poniosÂła klĂŞskĂŞ w konfrontacji z TVN.

Co gorsza, to upokorzenie by³o transmitowane na ¿ywo na antenie TVP 2! PublicznoœÌ natychmiast to dostrzeg³a: - Ciekawe, jak Bronek prze¿yje tê kompromitacjê? - mo¿na by³o us³yszeÌ w kuluarach Teatru Polskiego w Warszawie.

Nieudana "misja" TVP
Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ma powody do radoÂści. Jego stacja dostaÂła nagrody w oÂśmiu z dziesiĂŞciu kategorii: serial obyczajowy ("Magda M."), serial komediowy ("Niania"), rozrywka (Szymon Majewski), informacje (Kamil Durczok), aktorka (Joanna Brodzik - "Magda M."), aktor (PaweÂł MaÂłaszyĂąski - "Magda M.") i satyryk (Szymon Majewski).

Telewizja publiczna polegÂła nawet w najwaÂżniejszej dla prezesa Wildsteina "misyjnej" kategorii - nagrodĂŞ za program publicystyczny takÂże zgarnĂŞÂła TVN. StatuetkĂŞ za program "Teraz my" odebraÂł duet Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski.

Prawdziwym gwoÂździem do trumny Wildsteina byÂła ZÂłota Telekamera dla Ewy Drzyzgi, gospodyni TVN-owskiego talk-show "Rozmowy w toku".

Muzyka pogrzebowa
W tej sytuacji bardzo s³ab¹ pociech¹ jest nagroda w kategorii "muzyka" dla lansowanego przez TVP Piotra Rubika (skomponowa³ m.in. muzykê do "Wiadomoœci"). Oby siê tylko nie okaza³o, ¿e jest to muzyka pogrzebowa, bo Z³ota Telekamera dla serialu "M jak mi³oœÌ" i to ju¿ ¿aden sukces Wildsteina. Chyba ¿e uznamy za zas³ugê przyzwolenie, by te "relikt" III RP nadal mog³y egzystowaÌ w telewizji publicznej.

Oni zwyciĂŞÂżyli... telewidzowie nie mieli wÂątpliwoÂści
Aktorka: Joanna Brodzik

Aktor: PaweÂł MaÂłaszyĂąski

Informacje: Kamil Durczok

Serial kryminalny: "Kryminalni"

Publicystyka: "Teraz my"

Rozrywka: Szymon Majewski

Serial komediowy: "Niania"

Serial obyczajowy: "Magda M."

Wspó³twórca sukcesu
Edward Miszczak (50 l.), dyrektor programowy TVN. Na szerokie wody wyp³yn¹³, pracuj¹c w Radiu Kraków, gdzie by³ autorem reporta¿y o tematyce katyùskiej i sybirackiej. Tworzy³ tak¿e radio RMF FM. W 1997 roku trafi³ do telewizji TVN. Ju¿ po roku zosta³ dyrektorem programowym stacji. Funkcjê tê pe³ni do dziœ. Ponadto w TVN Miszczak prowadzi³ m.in. program "Cela nr". Rozmawia³ tam w zak³adach karnych z najgroŸniejszymi polskimi przestêpcami.
Sama szczera prawda :D Nic dodaÌ,nic uj¹Ì :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Wiemy juÂż, Âże 8 mln widzĂłw oglÂądaÂło sukces TVN na antenie TVP2:
Press pisze:TransmisjĂŞ z gali przyznawania Telekamer ”Tele Tygodnia” obejrzaÂło w DwĂłjce 7,99 mln osĂłb. WiĂŞkszoœÌ nagrĂłd w konkursie zdobyÂł TVN.
W czasie transmisji (poniedziaÂłek 20.05-22.24) TVP 2 miaÂła 47,69 proc. udziaÂłu w rynku, dystansujÂąc konkurencjĂŞ (Polsat – 16 proc., TVN – 14,72 proc. i TVP 1 – 9,08 proc.).
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy mi siĂŞ zdawaÂło, czy KoÂżuchowska teÂż siĂŞ rozpÂłakaÂła?
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

nie wiem ale miaÂła zpewnoÂściÂą powĂłd :)

a TVN pokaza³a , ¿e mo¿e osi¹gn¹Ì wszystko <mam na myœli 'teraz my' które wygra³o z Lisem> 8)

i pokazaÂła rĂłwnieÂż , ze potrafi Âświetnie siĂŞ bawiĂŚ <myÂśl2 →Ewa Drzyzga i Stachurski>

ale brakuje mi , ze mnie ma kategori dla ddtvn ;(

by mieli wtedy 9 statuÂłetek

:P

[ Dodano: Sro Sty 24, 2007 4:41 pm ]
http://gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.htm ... id=8700273

a to ekipa TVN czyli laureaci telekamer :D

fajne zdiĂŞcie
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

najwiĂŞksza poraÂżka telekamer - Brodzik.
Tk.powinna dostaÌ Dygant.a je¿eli nominowana by by³a Tamara Arciuch - to ona powinna zgarn¹Ì t¹ nagrodê.nie doceniaj¹ jej,a przecie¿ gra tak doskonale jak Dygant.Magda M. to komercha a gra Brodzik to sztuczny wytwór jej prób aktorskich,które jej siê w tym serialu nie udaj¹...jestem rozczarowany telekamerami!!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

LiczĂŞ, Âże w tym roku do telekamery bĂŞdzie nominowany program You Can Dance-Po prostu taĂącz. :P
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Jeœli bêdzie kategoria Program rozrywkowy nie po³aczona z inn¹ kategori¹ jak to bywa³o kiedyœ to pewnie bêdzie YCD. Napewno bêd¹ 3 g³ówne programy rozrywkowe w Polsce Taniec z gwiazdami , Jak oni œpiewaj¹ i Gwiazdy taùcz¹ na lodzie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość