Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Z poczatku myÂślaÂłem, Âże to jakiÂś nowy temat, ale widzĂŞ Âże to stary wÂątek. W dodatku mĂłj. NaprawdĂŞ, jak czytam te swoje wypociny sprzed roku, napisane tym Âśmiesznym fioletywym to tak mi siĂŞ wstyd robi, Âże musze chyba za to oficjalnie przeprosiĂŚ. ;P ÂŚmiaÂło moÂżna stwierdziĂŚ, Âże moje 'kolorwe' posty to sa posty z okresu kiedy byÂłem jeszcze maÂłym pokemonkiem. Najlepiej je skasowaĂŚ... taa, wiem - nie moÂżna ;]

Fusiak: Ja znalazÂłem jeszcze coÂś takiego u mnie w komputerze, jak chcesz to sobie popatrz ;)
ProszĂŞ: http://img135.imageshack.us/img135/4421/skrintvn4zl.png .
:)
Awatar użytkownika
skwarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: piątek 01 lip 2005, 13:54

Apropo zdjĂŞcia....

Post autor: skwarek »

Fusiak: Ja znalazÂłem jeszcze coÂś takiego u mnie w komputerze, jak chcesz to sobie popatrz ;)
ProszĂŞ: http://img135.imageshack.us/img135/4421/skrintvn4zl.png .
WiĂŞc sÂądzĂŞ Âże jest inaczej bo: data 2004.07.14 Âświadczy o tym Âże nie od dziÂś takie "inne programy sie pojawiajÂą" na stronie a na antenie w TVN nic sie nie zmienia - wiec poprostu moÂże dla potrzeb samych siebie , dla wewnĂŞtrznego koÂżystania publikujÂą, lub bublikowali "inne programy".
ByÌ mo¿e œa to jakieœ zwyk³e b³êdy "œmieci" które nie zosta³y uporz¹dkowane - strony nie robi przecie¿ sam TVN - maj¹ do tego dostawce us³ugi.
prosze jajecznice, ze skwarkami - dużo swarek prosze
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Lepsza ta nowsza stronka od poprzedniczki. Nawet moja babcia ma lepszÂą :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

To w koĂącu jak?! :twisted: W koĂącu serwis

Wczoraj teÂż chyba pijani byli. :devil: Zapowiadali PoradĂŞ, a tu Grass o poranku. :roll:


[ Dodano: 29 Lipiec 2006, 17:47 ]
Obrazek

Raport wieczorny 20:00
Podsumowanie najwaÂżniejszych informacji dnia. W programie m.in. o wypadku awionetki w Wielkopolsce i propozycji wprowadzenia obowiÂązkowych ubezpieczeĂą rolniczych od klĂŞsk ÂżywioÂłowych. Zaprasza Andrzej Lepper.

Lepper prowadzÂącym? :devil: Na zdjĂŞciu ÂłudzÂąco podobny do Jaconia! :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Za kilka dni ma pojawiĂŚ siĂŞ nowa strona tvn24-mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie ciekawsza od dotychczasowej
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie o wiele ciekawsza od tej dotychczasowej - sÂądzÂąc po zapowiedziach. :P A na tvn24.pl pojawiÂła siĂŞ informacja i licznik:
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No i nie jest juz taka najgorsza :brawa: -jest nawet bardzo dobra
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Multiwortal TVN

Post autor: pawell »

Wirtualnemedia pisze:TVN szykuje wielki projekt multimedialnej telewizji, ktĂłra bĂŞdzie dostĂŞpna w sieci.

JesieniÂą stacje telewizyjne zaciekle zacznÂą walczyĂŚ o internautĂłw. W szranki z telewizjÂą interaktywnÂą iTVP stanie telewizyjny Multiwortal TVN - podaÂł Dziennik.

O najnowszym projekcie stacji, któr¹ kieruje Piotr Walter, na razie niewiele wiadomo. Szczegó³y przedsiêwziêcia s¹ trzymane w tajemnicy. Pewne jest jedno - ruszy jeszcze w tym roku, prawdopodobnie jesieni¹.

- To bĂŞdzie coÂś wiĂŞcej niÂż telewizja w sieci, raczej wielka multimedialna platforma. Szykujemy wiele niespodzianek - zapowiada Piotr Welc z portalu Onet.pl, ktĂłry tak jak TVN naleÂży do koncernu ITI.

Wedle enigmatycznych zapowiedzi telewizyjny wortal TVN bêdzie mia³ charakter rozrywkowy. Trafi¹ do niego programy ze wszystkich kana³ów. Dostêp do po³owy z nich bêdzie jednak odp³atny, programy bezp³atne bêd¹ zaœ udostêpniane z obowi¹zkow¹ reklam¹. Czy bêd¹ na to chêtni? Od kilkunastu miesiêcy telewizje w Polsce to sprawdzaj¹. TVN udostêpnia w internecie swój hit pt. "Œwiadek koronny". W sieci mo¿na te¿ obejrzeÌ np. kolejne odcinki "Kryminalnych" czy "Odwróconych". Oczywiœcie odp³atnie.
Bardzo dobra wiadomoœÌ. :D TVN widaÌ teraz ostro inwestuje w internet, najpierw portal TVN24.pl, teraz nowy TVN.pl w sumie to dobrze, bo teraz internet jest na topie. :) Nie ukrywam - szczególnie cieszy mnie, ¿e bêdzie mo¿liwoœÌ ogl¹dania programów nie tylko z TVN - mam nadziejê, ¿e te za które siê p³aci dadz¹ przystêpn¹ stawkê, bo za TVN24 na ¿ywo trochê przesadzili. :roll: Wczeœniej czyta³em, ¿e maj¹ byÌ tam blogi, forum i takie tam rzeczy. :D I sam prezes TVN tym projektem kieruje, wiec powinno byÌ OK. Przyda siê taka wielka platforma TVN. No to oby do jesieni! ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Multiwortal TVN

Post autor: podmark »

pawell pisze:I sam prezes TVN tym projektem kieruje, wiec powinno byĂŚ OK.
K³ania sie umiejêtnoœÌ czytania ze zrozumieniem...
Nigdzie nie ma, Âże projektem kieruje Walter, jest tylko, Âże "O najnowszym projekcie stacji, ktĂłrÂą kieruje Piotr Walter..." - byÂłoby "ktĂłrym kieruje" jesli odnosiÂłoby siĂŞ do tego projektu, a tak to tylko jest, Âże stacjÂą kieruje Piotr Walter :D

Poza tym mam nadziejê, ¿e ten multiwortal nie bêdzie przypomina³ ITVP - przecie¿ to jest straszne. W stronach internetowych owszem - liczy siê zawartoœÌ, ale TVP powinno pomyœleÌ tez o stronie graficznej, która jest w tym wypadku straszna.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

O tej stronce i jej zmianie mĂłwiono juÂż podczas konferencji na temat tvn24.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Tak tylko pewnie ¿eby obejrzeÌ "cóœ" trzeba wykipiÌ abonament
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pojechali bardzo pozytywnie :)
TVN innowacja i nowoczesność...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

trochĂŞ mnie przytÂłacza natÂłok informacji :mhm:
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

mam nadzieje, ze ten wortal bĂŞdzie stronÂą w stylu amerykaĂąskich stacji telewizyjnych

wystarczy wejœÌ na strobê: ABC, FOX, NBC, CBS ¿eczy zobaczyÌ o co chodzi

Âświetna strona a z niej wejscie na posstrony wszystkich seriali, programĂłw i innych produkcji stacji...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

juz przeÂżyje te reklamy tylko ÂżebybyÂło za free :P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości