Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

CzyÂżby ReniaGate? ;P



Kurrrde.
Jestem ciekawa co z tÂą DwururkÂą!
"Nolite te bastardes carborundorum."
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Dwururka!!!! ;)

Post autor: wierna fanka... »

Dwururka nareszcie juÂż oficjalnie od 14 paÂździernika!!! StĂŞskniÂłam siĂŞ za widokiem Kazi... Oj, bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło!!! :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Dwururka!!!! ;)

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze: Dwururka nareszcie juÂż oficjalnie od 14 paÂździernika!!! StĂŞskniÂłam siĂŞ za widokiem Kazi... Oj, bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło!!! :D
Zapraszam do oglÂądania "WYDANIA DRUGIEGO POPRAWIONEGO", tam moÂżesz zobaczyĂŚ KaziĂŞ :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Dzisiejsza Gazeta Wyborcza pisze:NiesioÂłowski o lesbijkach
"... Jeœli ludzie o ró¿nych upodobaniach i orientacjach chc¹ iœÌ z nami, by domagaÌ siê ust¹pienia rz¹du Kaczyùskiego, to witamy. Ale nie ¿yczymy sobie, by prezentowali swoje postulaty... legalizacji domów publicznych czy narkotyków, opodatkowania sutenerstwa... Nie chcia³bym manifestowaÌ w towarzystwie pana Biedronia czy pani Senyszyn z pejczem, która obra¿a Ojca Œwiêtego. Nie chcia³bym iœÌ w towarzystwie pani Œrody czy pani Szczuki, które notorycznie nienawidz¹ Koœció³ i zasady moralne [konia z rzêdem kto zgadnie co autor Niesio³owski mia³ na myœli - mój przyp. WB], w których siê wychowa³em i które s¹ podstaw¹ kultury i cywilizacji w znanym nam kszta³cie. One w ka¿dej chwili mog¹ wznieœÌ aberracyjne has³a, jak "rzuÌ granat na tacê" lub "ich procesje, nasze parady". My takich hase³ nie chcemy. Obawiam siê ¿e ró¿ne grupki frustratów zechc¹ pod³¹czyÌ siê do naszej potê¿nej manifestacji.
Co na to Szczuka
To bardzo zabawne, bo ani przez myœl mi nie przesz³o, aby gdziekolwiek maszerowaÌ z panem Niesio³owskim i jego parti¹. Te s³owa zdradzaj¹ najwiêkszy k³opot PO, a mianowicie to, ¿e niczym nie ró¿ni siê od PIS. Te s³owa - obraŸliwe dla feministek i mniejszoœci seksualnych, œwiadcz¹ce o patriarchalizmie i homofobii - to w³aœnie fundament, na którym zbudowana jest zarówno to¿samoœÌ braci Kaczyùskich, jak i pana Niesio³owskiego. Niemniej ¿yczê ulicznemu przedsiêwziêciu powodzenia. Niech siê patriarchat zagryza na naszych oczach"
tu wypada wrzucic jakies 3 grosze komentarza. nie mam teraz drobnych, skomentuje pozniej. :)
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WeeBastard pisze:
Dzisiejsza Gazeta Wyborcza pisze:NiesioÂłowski o lesbijkach
"... Jeœli ludzie o ró¿nych upodobaniach i orientacjach chc¹ iœÌ z nami, by domagaÌ siê ust¹pienia rz¹du Kaczyùskiego, to witamy. Ale nie ¿yczymy sobie, by prezentowali swoje postulaty... legalizacji domów publicznych czy narkotyków, opodatkowania sutenerstwa... Nie chcia³bym manifestowaÌ w towarzystwie pana Biedronia czy pani Senyszyn z pejczem, która obra¿a Ojca Œwiêtego. Nie chcia³bym iœÌ w towarzystwie pani Œrody czy pani Szczuki, które notorycznie nienawidz¹ Koœció³ i zasady moralne [konia z rzêdem kto zgadnie co autor Niesio³owski mia³ na myœli - mój przyp. WB], w których siê wychowa³em i które s¹ podstaw¹ kultury i cywilizacji w znanym nam kszta³cie. One w ka¿dej chwili mog¹ wznieœÌ aberracyjne has³a, jak "rzuÌ granat na tacê" lub "ich procesje, nasze parady". My takich hase³ nie chcemy. Obawiam siê ¿e ró¿ne grupki frustratów zechc¹ pod³¹czyÌ siê do naszej potê¿nej manifestacji.
Co na to Szczuka
To bardzo zabawne, bo ani przez myœl mi nie przesz³o, aby gdziekolwiek maszerowaÌ z panem Niesio³owskim i jego parti¹. Te s³owa zdradzaj¹ najwiêkszy k³opot PO, a mianowicie to, ¿e niczym nie ró¿ni siê od PIS. Te s³owa - obraŸliwe dla feministek i mniejszoœci seksualnych, œwiadcz¹ce o patriarchalizmie i homofobii - to w³aœnie fundament, na którym zbudowana jest zarówno to¿samoœÌ braci Kaczyùskich, jak i pana Niesio³owskiego. Niemniej ¿yczê ulicznemu przedsiêwziêciu powodzenia. Niech siê patriarchat zagryza na naszych oczach"
tu wypada wrzucic jakies 3 grosze komentarza. nie mam teraz drobnych, skomentuje pozniej. :)
Ró¿e bzdury pos³owie wygaduj¹, mo¿e homofobia wœrod pos³ów PO, tak, jak i PISU czy LPR nale¿y do dobrego tonu ?:evil: :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

a widzieliÂście Filmik pt. "Dwie Kazie" ktĂłry zostaÂł wyemitowany podczas jesiennej ramĂłwki TVNu ?? Hahaha ByÂł Âświetny naprawdĂŞ siĂŞ uÂśmiaÂłam :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jest gdzies w necie?? Jak tak to prosze daj linka :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Do³¹czam siê do tego ¿yczenia :D

PaÂŁka,a o ktĂłrej godzinie wyemitowali "Dwie Kazie"??
Kazimiera Szczuka pisze:Te s³owa zdradzaj¹ najwiêkszy k³opot PO, a mianowicie to, ¿e niczym nie ró¿ni siê od PIS.
W peÂłni siĂŞ z niÂą zgadzam.PrzydaÂłoby siĂŞ wiĂŞcej takich ludzi jak Szczuka.Na razie zauwaÂżyÂłem,Âże feministki majÂą odwagĂŞ wypowiadaĂŚ swoje poglÂądy.A gdzie faceci broniÂący praw obywatelskich?Co,wszyscy w PiSie ?? :/ w partii sprawiedliwoÂści i prawa?? :/ :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

"Dwie Kazie" wyemitowali podczas jesiennej ramĂłwki TVNu
mam zaÂładowany ten filmik ale nie podam linka dopĂłki nie dowiem siĂŞ czy przez to mogĂŞ mieĂŚ jakieÂś kÂłopoty :roll:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

PaÂŁka pisze:"Dwie Kazie" wyemitowali podczas jesiennej ramĂłwki TVNu
mam zaÂładowany ten filmik ale nie podam linka dopĂłki nie dowiem siĂŞ czy przez to mogĂŞ mieĂŚ jakieÂś kÂłopoty :roll:
Nie cuduj tylko tu wrzucaj, bo my chcemy obejrzeĂŚ ten filmik :D

[ Dodano: Nie PaÂź 08, 2006 7:15 pm ]
PaÂŁka pisze:"Dwie Kazie" wyemitowali podczas jesiennej ramĂłwki TVNu
mam zaÂładowany ten filmik ale nie podam linka dopĂłki nie dowiem siĂŞ czy przez to mogĂŞ mieĂŚ jakieÂś kÂłopoty :roll:
Wrzucaj i nie wymyÂślaj :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

dwie kazie

Post autor: zadra »

PaÂŁka pisze:"Dwie Kazie" wyemitowali podczas jesiennej ramĂłwki TVNu
mam zaÂładowany ten filmik ale nie podam linka dopĂłki nie dowiem siĂŞ czy przez to mogĂŞ mieĂŚ jakieÂś kÂłopoty :roll:
co ma Ci sie stac? wrzucaj filmik!!!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

No na niektĂłrych forach moÂżna za to dostaĂŚ Bana :roll:
dobra macie http://www.sendspace.com/file/0fhuih
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Jejku jakie to genialne ;]

Bez kitu naÂśmiaÂłam siĂŞ Âże szok ;D

Najlepsza byÂła akcja z policjÂą ;D ;D ;D

No i brat paprotka of coz ;P
"Nolite te bastardes carborundorum."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

PaÂŁka pisze:No na niektĂłrych forach moÂżna za to dostaĂŚ Bana :roll:
dobra macie http://www.sendspace.com/file/0fhuih
wielkie dzieki! te fragmenty z Kaziami Âświetne i Âśmieszne :D nie wiem dlaczego nigdy nie powtarzali ani nie dali na strone, zadziwiajace :shock:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Podobno "Dwururka" 21 paÂździernika bĂŞdzie :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości