[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

http://www.facebook.com/xfactor.polska

Pre-castingi do III edycji potwierdzone! Już w grudniu ; ))
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jestem zawiedziony ! I znowu będzie 3 jurorów , bo nie zmieszczą się w odcinkach :( LIPA !
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Liczę na zmiany w III edycji :

- IV juror i podział grupy 16-24 na damską i żeńska

- castingi nowa scenografia, realizacja w halach Ergo arena, Atlas Arena, itd.

- program Xtra Factor (kulisy) w TVN 7 (kanał dostępny naziemnie)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

wszystko z twojego posta nie zostanie spełnione ;) Jestem pewien !
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Ja najbardziej cieszę się, że ruszyła 3 edycja. A według mnie wystarczyłby 4 juror ; ))
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Nie oczekujmy nie wiadomo czego. Dla mnie 4. juror, więcej fantazji w prowadzeniu kamery, świateł i animacji, do tego dobrze dobrana muzyka w samym programie jak i uczestników. I więcej zgrzytów w jury i tzw. "przypałów" w audycjach. Po prostu KREATYWNOŚĆ. I powrót na niedzielny wieczór, ewentualnie start na przełomie lutego/marca co wiemy - nie jest możliwe.
tvn - latem programowo najgorsza!
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X FACTOR

Post autor: hothead »

Śmiać mi się chce teraz z zapewnień ze strony domniemanych przyjaciół pracujących w TVN-ie. Może ktoś TVN, pomylił z Pudelekiem :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

interia podaje że nic się nie zmieni

Jak się dowiedzieliśmy, jurorami programu w trzeciej edycji pozostaną Tatiana Okupnik, Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki, a prowadzącym nadal będzie Jarosław Kuźniar.

http://muzyka.interia.pl/pop/news/bedzi ... 1857792,50

czyli dalej to samo, niska oglądalność, taki sam czas programu (za krótki) i pewno brak gwiazd zagranicznych brawo TVN :brawa:
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja podejrzewam, że nawet Tatiana jeszcze nie uzgadniała tego z nikim. To jest informacja, jaką mógł podać każdy z nas. To kto będzie w jury można stwierdzić gdzieś w grudniu.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Oglądałem przed chwilą występy z polskiego X-Factor. I stwierdzam jedno: drugiego takiego artysty jak Michał Szpak już nie będzie, szkoda, że trafił na nieodpowiednich ludzi...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

felek pisze:Oglądałem przed chwilą występy z polskiego X-Factor. I stwierdzam jedno: drugiego takiego artysty jak Michał Szpak już nie będzie, szkoda, że trafił na nieodpowiednich ludzi...
Oby! Oby nikt taki już się nie pojawił.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Zdaje się, że ponownie reżyserem zostanie Wojciech Iwański. Już widzę tę rewolucję... Czy TVN naprawdę nie może postawić na kogoś innego?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

felek pisze:Oglądałem przed chwilą występy z polskiego X-Factor. I stwierdzam jedno: drugiego takiego artysty jak Michał Szpak już nie będzie, szkoda, że trafił na nieodpowiednich ludzi...
Zdolny gośc jak cholera. Jednak to nie wina ludzi na których trafił, a jego samego. Jakoś Lisowska zdefiniowała siebie jako artystkę świetnym EP, fajnym teledyskiem i radiowym hitem. A nawet nie zajęła II miejsca, i nie wystąpiła na OWF. Szpak mimo mega osobowości i wielkiego talentu spartaczył siebie. Ludzie będą go od teraz kojarzyć... z niczym. Choć ostatnio czytałem, że Szpak wyrzucił cały dotychczasowy materiał jaki zgromadził i robi zupełnie nowy, więc może jest odrobina nadziei na poprawę. Swoją drogą fakt - nie widać go ostatnio zbyt często.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Przed minutą był spot na TVN reklamujące castingi. Ciekawe czy w programie zajdą zmiany. Dla mnie najgorsze, że castingi są tylko w Zabrzu. To znacznie ogranicza możliwości znalezienia talentów. Większość ludzi jest ze Śląska i Małopolski, a z pozostałych miast tylko nieliczni. Szkoda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości