Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kazia naprawde dobrze sie prezentuje w Dwururce:)
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Strona "Dwururki", o ktĂłrej pisaÂłam wczoraj po programie, JUÂŻ DZIAÂŁA!!!
http://www.dwururka.onet.pl
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

chyba dobrze by byÂło nie dublowaĂŚ tematu. Dwururka jest TUTAJ.
to jest caÂłkiem bez sensu 2 razy czytaĂŚ to samo.
...and a Happy New Year!
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Twoja opinia z pewnoÂściÂą nie jest pozbawiona sensu :devil:
Nie no, jasne, w zupeÂłnoÂści siĂŞ zgadzam, tyle Âże akurat w tym wypadku raczej nikomu to nie powinno w Âżaden sposĂłb zaszkodziĂŚ:P
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

ZasnĂŞÂłam na Dwururce, a oglÂądaÂłam tylko powtĂłrkĂŞ, bo siĂŞ na weselichu bawiÂłam. CzekaÂłam, czekaÂłam i coÂś tam widziaÂłam, ale nic nie pamiĂŞtam niestety heh :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

a nie lepiej zrobiĂŚ tak:
kopiuj-wklej:
"Nie oglÂądaÂłam na weselu siĂŞ bawiÂłam, a na powtĂłrce zasnĂŞÂłam ze zmĂŞczenia, ale chyba nie byÂło aÂż tak Âźle"
??
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WeeBastard pisze:a nie lepiej zrobiĂŚ tak:
kopiuj-wklej:
"Nie oglÂądaÂłam na weselu siĂŞ bawiÂłam, a na powtĂłrce zasnĂŞÂłam ze zmĂŞczenia, ale chyba nie byÂło aÂż tak Âźle"
??
ÂŻe niby niegramatycznie, a co to, jakies forum dotyczÂące jĂŞzyka polskiego, czy co :devil:

DziÂś o 13:00 oglÂądaÂłam i teraz mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże taki sobie ten pierwszy odcinek, spodziewaÂłam siĂŞ czegoÂś ostrzejszego i mocniejszego :? Kazia byÂła chyba za bardzo miÂła, jak na KaziĂŞ tzn:Kazia jest bardzo miÂła, przecieÂż byÂłam na spotkaniach z niÂą, to wiem. Wojtek teÂż Âśrednio wypadÂł, mam nadziejĂŞ, ze kolejne odcinki bĂŞdÂą lepsze :?
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

anialek pisze:
WeeBastard pisze:a nie lepiej zrobiĂŚ tak:
kopiuj-wklej:
"Nie oglÂądaÂłam na weselu siĂŞ bawiÂłam, a na powtĂłrce zasnĂŞÂłam ze zmĂŞczenia, ale chyba nie byÂło aÂż tak Âźle"
??
ÂŻe niby niegramatycznie, a co to, jakies forum dotyczÂące jĂŞzyka polskiego, czy co :devil:
Nawet Kazia powiedzia³a kiedyœ o sobie w NO: "Ja tam nie jestem wcale jak¹œ wielk¹ purystk¹ jêzykow¹..."
8)
Nie, chyba nie w tym rzecz, WeeBastard zapewne chodzi o to, Âże bezsensownie dublujemy tamaty. Mi teÂż siĂŞ juÂż za to dostaÂło. WidzĂŞ, Âże ktoÂś tu siĂŞ zrobiÂł na tym forum mocno draÂżliwy :devil:
ZupeÂłnie niepotrzebnie, powinna tu byĂŚ miÂła, luÂźna atmosfera, bez wzajemnego krytykanctwa, a takie uwagi to juÂż raczej rzecz moderatorĂłw. :P

Kolejne odcinki musz¹ byÌ lepsze, Anialek. :D A czy Kazia by³a zbyt mi³a? Ja tam lubiê jak ona siê uœmiecha...Oczywiœcie, ¿e przyda³aby siê odrobina pikanterii, ale tego chyba raczej w przysz³oœci nie zabraknie:) ->Dosz³am dziœ do wniosku, ¿e Dwururka jest nowa, dopiero wziêta ze sklepu, no i jeszcze nie rozgrzana. Pierwszy raz wypali³a, to mog³o i trochê wyjœÌ mizernie. Ale jak buchnie parê razy (a ¿e jest wysokiej jakoœci) to ma³o kto prze¿yje to ra¿enie :D . I wybuchy bêdzie s³ychaÌ w promieniu co najmniej 500 km. :lol: :lol: :lol: :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mo¿liwe, no có¿ zobaczymy, jak bêdzie :? Lipiùska mi siê podoba³a, zawsze j¹ ceni³am za kabarecik i spektakle TV.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ZupeÂłnie niepotrzebnie, powinna tu byĂŚ miÂła, luÂźna atmosfera, bez wzajemnego krytykanctwa, a takie uwagi to juÂż raczej rzecz moderatorĂłw. :P
jestem moderatorem gdzie indziej - to mnie czĂŞÂściowo tÂłumaczy.
co siĂŞ tyczy jĂŞzyka - ja tu na straÂży polszczyzny nie bĂŞdĂŞ bo nie jestem polonistkÂą (purystkÂą tym bardziej gdyÂż z premedytacjÂą pomijam w mojej pisowni pewne elementarne zasady). poza tym, w ogĂłle nie miaÂłam na myÂśli formy Twej wypowiedzi, Anialek, tylko treÂści. ale juÂż siĂŞ nie bĂŞdĂŞ czepiaĂŚ wiĂŞcej.
bo mnie ktoÂś odstrzeli :cicho:
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WeeBastard pisze:
ZupeÂłnie niepotrzebnie, powinna tu byĂŚ miÂła, luÂźna atmosfera, bez wzajemnego krytykanctwa, a takie uwagi to juÂż raczej rzecz moderatorĂłw. :P
jestem moderatorem gdzie indziej - to mnie czĂŞÂściowo tÂłumaczy.
co siĂŞ tyczy jĂŞzyka - ja tu na straÂży polszczyzny nie bĂŞdĂŞ bo nie jestem polonistkÂą (purystkÂą tym bardziej gdyÂż z premedytacjÂą pomijam w mojej pisowni pewne elementarne zasady). poza tym, w ogĂłle nie miaÂłam na myÂśli formy Twej wypowiedzi, Anialek, tylko treÂści. ale juÂż siĂŞ nie bĂŞdĂŞ czepiaĂŚ wiĂŞcej.
bo mnie ktoÂś odstrzeli :cicho:
PACE :D Nikt tu nikogo odstrzelaÂł nie bĂŞdzie, chyba, Âże Kazia wpadnie z dwururÂą :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

No tak, tylko w tym wypadku ktoÂś mĂłgÂłby zostaĂŚ odstrzelony :lol: Zatem nie ma siĂŞ czego obawiaĂŚ :D
KurczĂŞ, znĂłw przegapiÂłam wczorajsze Wydanie... ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:No tak, tylko w tym wypadku ktoÂś mĂłgÂłby zostaĂŚ odstrzelony :lol: Zatem nie ma siĂŞ czego obawiaĂŚ :D
KurczĂŞ, znĂłw przegapiÂłam wczorajsze Wydanie... ;(
Ja widzia³am w jakiejœ gazecie opis tej pierwszej ksi¹¿ki, o której mówili w Wydaniu i nawet sobie pomyœla³am, czy Kazia by nie mog³a jej w programie zrecenzowaÌ i patrzê, s³ucham, a tu mówi¹ o tej ksi¹¿ce :D :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

A konkretnie? O jakiej ksi¹¿ce mówili? Nie ogl¹da³am, wiêc nie wiem... ;( ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

a ja do dziœ nie mogê zrozumieÌ czemu nie wziêli na warsztat miêdzynarodowego bestsellera tego roku - "SprawiedliwoœÌ owiec" Leonie Swann :? :rozglada: :shock:
...and a Happy New Year!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości