Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WeeBastard pisze:a ja do dziœ nie mogê zrozumieÌ czemu nie wziêli na warsztat miêdzynarodowego bestsellera tego roku - "SprawiedliwoœÌ owiec" Leonie Swann :? :rozglada: :shock:
Wow, a ja w³aœnie po¿yczy³am ta ksi¹¿kê od kole¿anki, ale nie mam czasu przeczytaÌ :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Mo¿e Kazia z jakichœ wzglêdów tylko jej znanych nie chcia³a krytykowaÌ lub te¿ przeceniaÌ znaczenia tej ksi¹¿ki.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kazia bĂŞdzie goÂściem drugiej czĂŞÂści dzisiejszego magazynu "24 Godziny". oczywiÂście o 21.00 w TVN24.
Rita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 19 maja 2006, 18:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rita »

..Podczas nocy ciemnej i gęstej jak kawa , uświadomiłam sobie kim jestem, dla kogo i czego budzę się każdego poranka..
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Rita pisze:http://dziendobrytvn.onet.pl/1,1368211,chat.html - czat z KaziÂą . :)
OczywiÂście zawsze coÂś przegapiĂŞ no tak mam niestety :devil: Ale "Dururki" nie przegapiÂłam wow :brawa:
Ps: Kazia byla w "Faktach", to byÂła relacja z pikiety przeciwko aborcji i Kazia siĂŞ wypowiadaÂła, a raczej krzyczaÂła do pikietujÂących przez mikrofon
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

No proszĂŞ...
Tak, ja te¿ z tych, co to wszystko wa¿ne i ciekawe przegapiaj¹, a póŸniej ¿a³uj¹ ;( ;(
Ale có¿, o tym czacie nie mia¹³m pojêcia. Przeczyta³am sobie teraz zapis rozmowy.

:lol: "Kazia wymieniÂła sobie nos, usta, uszy i oczy na nowe" :lol: :lol: dobre...ale nie wiedziaÂłam, Âże okularki sÂłuÂżyÂły jej do czytania, byÂłam pewna,Âże jest krĂłtkowidzkÂą :devil: :devil:

DwururkĂŞ oczywiÂście oglÂądaÂłam, tego nie w sposĂłb przegapiĂŚ. Moim zdaniem, dzisiejszy odcinek byÂł (na szczĂŞscie) choĂŚ nie idealny, to jednak duÂżo lepszy niÂż poprzedni. Jeszcze trochĂŞ, a naprawdĂŞ zacznÂą strzelaĂŚ jak naleÂży
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Kazia Szczuka wÂłaÂśnie jest w programie Sekielskiego 24h.
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Ej napiszcie czy coœ ciekawego mówi³a u Sekielskiego, bo niestety dopiero wróci³am i przegapi³am ca³oœÌ ;/

A dzisiejsza Dwururka byÂła Âświetna - widaĂŚ, Âże Kazia siĂŞ rozkrĂŞca, oby tak dalej!
"Nolite te bastardes carborundorum."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Ptr15 pisze:Kazia Szczuka wÂłaÂśnie jest w programie Sekielskiego 24h.
A nie mĂłwiÂłam, ze zawsze coÂś przegapiĂŞ :( Ale pewnie chodziÂło o tÂą pikietĂŞ, przeciwko zakazowi aborcji :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
No dlaczego ja nie mam TVN24?????
Piszcie, co mówi³a, tylko obszernie, ze szczegó³ami!!!! :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Niestety nie wiem o czym mówi³a bo prze³¹cza³em tylko, ale wiem ¿e by³ temat o wolnoœci s³owa w mediach.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia na spotkaniu

Post autor: zadra »

Zapraszamy na spotkanie z Mart¹ Dzido wokó³ ksi¹¿ki "Œlad po mamie". Udzia³ wezm¹: Katarzyna Bratkowska, Kinga Dunin, Agnieszka Graff, Kazimiera Szczuka.
8 listopada, Âśroda, godz. 19.00, REDakcja KP, Chmielna 26/19

Marta Dzido (1981) – pisarka i reÂżyserka, mieszka w Warszawie, studiuje realizacjĂŞ telewizyjnÂą w Szkole Filmowej w ÂŁodzi. Jest autorkÂą filmĂłw krĂłtkometraÂżowych, m.in. impresji o swojej cĂłrce Weronice Jeden dzieĂą z Âżycia maÂłej dziewczynki (2002) oraz obrazu o prawach dziecka To my (2004). PublikowaÂła w „Ha!arcie” i „Lampie”. Jej debiutancki Ma³¿ (2005) – powieœÌ o sytuacji mÂłodych kobiet na rynku pracy i terrorze piĂŞknoÂści – zostaÂł bardzo dobrze przyjĂŞty przez polskÂą krytykĂŞ i media.

WiĂŞcej: WstĂŞp do powieÂści "ÂŚlad po mamie".

Ksi¹¿ka uka¿e siê 15 listopada 2006 nak³adem wydawnictwa Ha!art.
http://www.krytykapolityczna.pl/index.p ... &Itemid=75
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Kasia84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 18:56

Post autor: Kasia84 »

kole¿anki, pomó¿cie.

od dawna szanujĂŞ paniÂą KazimierĂŞ i zdecydowalam sie znalezc osoby, ktore podzielaja moj poglad. natrafilam na ksiazke, w ktorej chyba jej postac zostala zmasakrowana. a jak sie wkurzylam na to, co zrobili z feminizmem!

jacys "intelektualisci" napisali powiesc, "polska wersje serialu South Park" i wykpili paniÂą KazimierĂŞ i wszystkie feministki. nie moze tak byc, ze ktos sie smieje z feminizmu w tak chamski sposob

tam to jest:
----> http://www.souaczpark.poznanskirap.com

pozdrawiam
kasia
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

To jak to masz to podeÂślij na mejla - nie mam zamiaru inwestowaĂŚ w to coÂś 6 zÂłotych ;P
"Nolite te bastardes carborundorum."
Kasia84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 18:56

Post autor: Kasia84 »

ja tez tego nie mam bo nie bede inwestowac w kogos, kto sobie szydzi z Kazi.

ale postaram sie zalatwic to od tego, kto mi to powiedzial (ale nie wiem, czy da bo sam kupil a poza tym mnie nie lubi, bo mam odwage miec poglady feminizujace - uprzedzony strasznie jest :(

a moze napiszemy razem jakis apel do autora, zeby wycial te fragmenty z KaziÂą?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości