[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Czesław był dośc tajemniczy. Oby dali 4 jurora. Ilośc odcinków w zasadzie by się nie zmieniła, bo w 1 odcinku na żywo każdyopiekun mógłby wyeliminować po jednym uczestniku. Odcinki na żywo są drogie, a umówmy się - TVNowi głównie o koszta chodzi.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jolanta: "Czesław, 3. kolejna edycja, pojawiają się rozmaite plotki kto będzie prowadzącym, kto będzie w jury, wiadomo już że Jarek Kuźniar nie poprowadzi 3. edycji, czy będą jakieś zmiany wśród jurorów?"

Czesław: "Ja będę na pewno i powiem tak, że ja nie wiem ja się naprawdę jakoś bardzo dziwne, bo miesiąc temu miałem to takie poczucie- dobrze, będzie 3. edycja. W tej chwili mam obecnie coś takiego, że się cieszę do tej edycji bardziej i to nie musze mówić naprawdę niż poprzedniej, mam przeczucie że będą jakieś zmiany."

:brawa: Jeśli ja to dobrze rozumiem to wynika z tego że coś się w programie zmieni z czego Czesław się cieszy. Skoro teraz się już cieszy, że będzie kolejna edycja, a wcześniej mu to było obojętne, to jakaś zmiana zajść musiała. Tylko co? Z odejścia Tatiany by się tak nie podniecał.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Czesław raczej nie jest najlepszym źródłem konkretnych informacji :lol2: Gdy mówił o zmianach, mógł po prostu mieć na myśli to, że będą przyjmować też beatboxerów. Ale bardziej zastanawia mnie czemu nie powiedział po prostu, że jury się nie zmieni. Oczywiste jest, że Tatiana zostanie, bo wypadła świetnie, a i sama wyraża chęć powrotu. Nie widzę też żadnego powodu, dla którego miano by zrezygnować z Kuby, a on sam z pewnością też by nie odszedł. Tak więc moim zdaniem jedyna możliwa ewentualna zmiana w jury to dodanie jeszcze jednej osoby.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wątpię żeby go beatbox interesował.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Do tej edycji można przychodzić z instrumentami - to też jakaś zmiana :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Na precasting tak - to potwierdzone, ale dalej nie byłbym pewny.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Skoro Masterchef miał wczoraj 4,8 mln, to nie wiem co myślą ludzie z TVN którzy chcą dać XF w sobotę, a w niedzielę puszczać Surowych Rodziców.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

"Od dłuższego czasu w Internecie krążą plotki, jakoby Natalia Siwiec miała zastąpić Tatianę Okupinik w jury „X Factor”. Czy jest w tym choć ziarnko prawdy?

Postanowiliśmy skontaktować się w tej sprawie z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji TVN, i ustalić, czy Miss Euro 2012 ma szansę zasiąść na fotelu jurorskim hitowego show. Miszczak, wyraźnie rozbawiony, skomentował pogłoski jednym zdaniem: Dajcie spokój kochani, nie żartujcie."

Z xfactor.tvn.pl.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze:Skoro Masterchef miał wczoraj 4,8 mln, to nie wiem co myślą ludzie z TVN którzy chcą dać XF w sobotę, a w niedzielę puszczać Surowych Rodziców.
Nie można porównywać okresu jesiennego i wiosennego. Pod koniec listopada i w grudniu oglądalność stacji telewizyjnych jest najwyższa w całym roku, podczas, gdy w maju i czerwcu - sporo maleje.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X FACTOR

Post autor: hothead »

A myślał ktoś z Was o Jakubie Porada w roli prowadzącego?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Nawiązujesz do ankiety na tvn.pl? Po tym jak widziałem jego nazwisko, uznałem, że może coś w tym jest.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Hmmm... tak sobie myślę... czemu nie? Wiem, że sporo osób go nie lubi, ale mnie osobiście pasowałby na prowadzącego.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

hothead pisze:A myślał ktoś z Was o Jakubie Porada w roli prowadzącego?
Z deszczu pod rynnę :stop:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Z jednym idealnie by pasował - muzyk w roli prowadzącego.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Kuba Porada wydaje się dosyć prawdopodobny do prowadzenia X Factora. Ostatnio odchodzi od dziennikarstwa. Przeszedł z TVN24 do TTV, a ostatnio coraz częściej widać go w DDTVN, gdzie pokazuje jak można podróżować małymi kosztami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości